320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NB! Tallinki reklaam vutifännidega!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    NB! Tallinki reklaam vutifännidega!

    Austatet vutifännid!

    Nii nagu juba meil tavaks saamas, vajab seegi kevad Eesti reklaamiturg jällegi meie abi ja jalkafännide värvikirevust oma brandide-toodete reklaamimisel.
    Seekord palub meie abi Tallink oma kiirlaevade tele-reklaami teostamisel.
    Nimelt siis käesoleval laupäeval (10.mail) kell 11:00 A.M. on oodatud rahvas A Le Coq staadioni peavärava ees , seljas sinised särgid, kaelas sallid, näos maalingud, kaasas lipud, trummid, plakatid jne jne mida ma siinkohal kõikke mainima ei pea - ühesõnaga täies sõjarüüs....
    NB! Kaasa isikut tõendav dokustaat ... sest selle ettenäitamisel saab iga face filmivõtete lõppetuseks väiksese honorari ja seda 200.- EEKi ulatuses
    NB! 2 Hädavajalik oleks 40 fänni kohal olek.
    NB! 3 Ilm on väga ilus - see on juba ära tellitud.
    NB! 4 Mul oleks neljap. õhtuks vaja teada enam vähem suurusjärk kui palju meist tulijaid oleks, olge hääd ja antke allpool teda kes on tulija ja mitmekesi... thnx.
    Ise olen kohal + 7 kaaslast

    Lisa inf: 050 99366 Jansa
    RummaBastards!

    #2
    Replying to Topic \'NB! Tallinki reklaam vutifännidega!\'

    Jaanus, kui sa saad mulle ühte koondisesärki laenata, olen kohal nagu viis kopikat. Minu kaunid särgid ja mõndade piraajade omad veel pandi tuuri Barcelonas. Ilmselt oleks veel teisigi tulijaid piraajadest, täpsustan.
    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'NB! Tallinki reklaam vutifännidega!\'

      ...to Kosk ... Võin sulle ja veel mõnelegi laenata, andke teada...pole probleemi
      RummaBastards!

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'NB! Tallinki reklaam vutifännidega!\'

        Originally posted by jansa


        ...to Kosk ... Võin sulle ja veel mõnelegi laenata, andke teada...pole probleemi

        Suurepärane, võid minuga arvestada. Seda palju kalasid kokku tuleb, see on selgitamisel.

        viva la Barcelona
        Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'NB! Tallinki reklaam vutifännidega!\'

          kas suurusjärk 40 tähistab täpselt tarviliste inimeste hulka või kehtib moto \'mida rohkem, seda uhkem\'?
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'NB! Tallinki reklaam vutifännidega!\'

            nii kui miskit tööalast ette ei tule kavatsen oma mütsi pähe panna salli ja trummi kaela panna ja kohale ilmuda,koos minuga arvatavasti veel 1 1/2 inimest
            *hoiab põialt et töö ei sekkuks*
            teavitan veel paari inimest omaltpoolt kes maybe ka tulevad,arv täpsustamisel
            sigpic

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'NB! Tallinki reklaam vutifännidega!\'

              ... to Fiti.

              Reklaamiagentuuritibi ütles, et rahaline limiit mis meile eraldatakse on arvestatud -40+ inimesele, st. kui tuleb ka 50 saadakse hakkama rahaliselt, kui aga tuleb 100 kellest 50 on nõus tasuta osalema siis andke olla. Minu ettepanek on tulla n.ö. paaris - ühe paarilise nimi läheb passi vms. alusel n.ö. palgalehele ja hiljem jagatakse 200 pooleks....seda kõikke juhul kui muidugi tuleb rohkem kui 40..50 inimest....
              RummaBastards!

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'NB! Tallinki reklaam vutifännidega!\'

                Ma oleks ka tulija, kui Kosk mu särgi kaasa võtaks
                Pärtel Tomberg

                isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                http://www.isepankur.ee
                info@isepankur.ee

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'NB! Tallinki reklaam vutifännidega!\'

                  Pole probleemi. Olen kell 11 platsis.
                  Vaikus

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'NB! Tallinki reklaam vutifännidega!\'

                    Panen oma mütsi pähe ja sinise särgi selga ning ilmun eespool märgitud kohta koos Zurawski`ga.
                    Midagi ei saa teha lollikindlaks,sest lollid on üllatavalt leidlikud!

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'NB! Tallinki reklaam vutifännidega!\'

                      Originally posted by Pätu


                      Ma oleks ka tulija, kui Kosk mu särgi kaasa võtaks
                      Teeme nii. Postitasu kolme särgi toimetamise eest kodumaale on võrdeline kolme külma saku rockiga.
                      Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'NB! Tallinki reklaam vutifännidega!\'

                        Originally posted by Ints


                        Panen oma mütsi pähe ja sinise särgi selga ning ilmun eespool märgitud kohta koos Zurawski`ga.

                        huvitav Ints kuskohast sa mütsi said?
                        õlgkaabu monseratt\'st?:P
                        sigpic

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'NB! Tallinki reklaam vutifännidega!\'

                          Väga meeldiv, et jalgpallisõbrad on reklaamimaailmas nõutud \"kaup\"! Igatahes olen kindlalt kohal koos ühe sõbraga! Seniks aga...

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'NB! Ta

                            100% ei oska veel öelda a kui kuskilt särgi saan siis olen platsis koos fittibaldiga
                            “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'NB! Tallinki reklaam vutifännidega!\'

                              Mina olen tulija.
                              Lisaks minule võib tulla veel 1-3 inimest.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X