PDA

View Full Version : NB! Tallinki reklaam vutifännidega!

jansa
07.05.03, 12:40
Austatet vutifännid!

Nii nagu juba meil tavaks saamas, vajab seegi kevad Eesti reklaamiturg jällegi meie abi ja jalkafännide värvikirevust oma brandide-toodete reklaamimisel.
Seekord palub meie abi Tallink oma kiirlaevade tele-reklaami teostamisel.
Nimelt siis käesoleval laupäeval (10.mail) kell 11:00 A.M. on oodatud rahvas A Le Coq staadioni peavärava ees , seljas sinised särgid, kaelas sallid, näos maalingud, kaasas lipud, trummid, plakatid jne jne mida ma siinkohal kõikke mainima ei pea - ühesõnaga täies sõjarüüs....
NB! Kaasa isikut tõendav dokustaat ... sest selle ettenäitamisel saab iga face filmivõtete lõppetuseks väiksese honorari ja seda 200.- EEKi ulatuses:õnnelik: :D
NB! 2 Hädavajalik oleks 40 fänni kohal olek.
NB! 3 Ilm on väga ilus - see on juba ära tellitud.
NB! 4 Mul oleks neljap. õhtuks vaja teada enam vähem suurusjärk kui palju meist tulijaid oleks, olge hääd ja antke allpool teda kes on tulija ja mitmekesi... thnx.
Ise olen kohal + 7 kaaslast

Lisa inf: 050 99366 Jansa

Kosk
07.05.03, 12:47
Jaanus, kui sa saad mulle ühte koondisesärki laenata, olen kohal nagu viis kopikat. Minu kaunid särgid ja mõndade piraajade omad veel pandi tuuri Barcelonas. Ilmselt oleks veel teisigi tulijaid piraajadest, täpsustan.

jansa
07.05.03, 12:50
...to Kosk ... Võin sulle ja veel mõnelegi laenata, andke teada...pole probleemi ;)

Kosk
07.05.03, 13:02
Originally posted by jansa

...to Kosk ... Võin sulle ja veel mõnelegi laenata, andke teada...pole probleemi ;)

Suurepärane, võid minuga arvestada. Seda palju kalasid kokku tuleb, see on selgitamisel.

viva la Barcelona

fitti
07.05.03, 13:05
kas suurusjärk 40 tähistab täpselt tarviliste inimeste hulka või kehtib moto \'mida rohkem, seda uhkem\'?

rauno
07.05.03, 13:23
nii kui miskit tööalast ette ei tule kavatsen oma mütsi pähe panna salli ja trummi kaela panna ja kohale ilmuda,koos minuga arvatavasti veel 1 1/2 inimest:)
*hoiab põialt et töö ei sekkuks*
teavitan veel paari inimest omaltpoolt kes maybe ka tulevad,arv täpsustamisel

jansa
07.05.03, 13:57
... to Fiti.

Reklaamiagentuuritibi ütles, et rahaline limiit mis meile eraldatakse on arvestatud -40+ inimesele, st. kui tuleb ka 50 saadakse hakkama rahaliselt, kui aga tuleb 100 kellest 50 on nõus tasuta osalema siis andke olla. Minu ettepanek on tulla n.ö. paaris - ühe paarilise nimi läheb passi vms. alusel n.ö. palgalehele ja hiljem jagatakse 200 pooleks....seda kõikke juhul kui muidugi tuleb rohkem kui 40..50 inimest....:oih:

Pätu
07.05.03, 14:31
Ma oleks ka tulija, kui Kosk mu särgi kaasa võtaks :)

-madis-
07.05.03, 15:38
Pole probleemi. Olen kell 11 platsis.:)

Ints
07.05.03, 15:43
Panen oma mütsi pähe ja sinise särgi selga ning ilmun eespool märgitud kohta koos Zurawski`ga.

Kosk
07.05.03, 17:41
Originally posted by Pätu

Ma oleks ka tulija, kui Kosk mu särgi kaasa võtaks :)

Teeme nii. Postitasu kolme särgi toimetamise eest kodumaale on võrdeline kolme külma saku rockiga.

rauno
07.05.03, 20:08
Originally posted by Ints

Panen oma mütsi pähe ja sinise särgi selga ning ilmun eespool märgitud kohta koos Zurawski`ga.

huvitav Ints kuskohast sa mütsi said?
õlgkaabu monseratt\'st?:P

Grinch
07.05.03, 20:21
Väga meeldiv, et jalgpallisõbrad on reklaamimaailmas nõutud \"kaup\"! :silm4: Igatahes olen kindlalt kohal koos ühe sõbraga! Seniks aga... :r66m15:

Pealik
07.05.03, 20:32
100% ei oska veel öelda a kui kuskilt särgi saan siis olen platsis koos fittibaldiga

ballack
07.05.03, 20:58
Mina olen tulija.:veryhappy
Lisaks minule võib tulla veel 1-3 inimest.

eestlane
07.05.03, 23:01
Panen koondise särgi selga(Operi autogrammiga ja puha) ja värvin näo ära.

b0xter
07.05.03, 23:42
no mis siis ikke... ex ma ka siis vajun kohale .. võtan Seni ja Andre ka kaasa :P kui need seni juures nii vara ommikul ei sure muidugi :D

Tembu
08.05.03, 11:51
Esialgu panen ainult ennast kirja.

vandersell
08.05.03, 14:21
Praeguse hetkega mina ja mu noorem vennas kirja.

sicmic
08.05.03, 17:32
minagi väga tõenäoliselt tulemas...

maakas
08.05.03, 18:09
minagi üritan tulla. (kui tulen siis koos ballackiga)

Pealik
08.05.03, 20:08
Herr Jansa me oleme siis Fittibaldiga kindlad tulijad.

hyttynen
09.05.03, 02:31
Kui ruumi on :trafck: - olen kohal!

mukiii
09.05.03, 10:50
*muki tuleks ka väga hea meelega:lahe:

jansa
09.05.03, 11:07
... olge nüüd hääd härrad ja prouad ja kes homme tulevad ja pappi ka tahavad saada kindlasti - need kirjutagu siia samma teema alla ka oma täis nimed koos kaaslastega kes ühes võetakse (sest tõepoolest ma kõigi õigeid nimesi ei tea : Vandersell, Tembuu, Pealik, Maakas, M1kk jne jne on vaid nägupidi ja hüüdnimepidi teatud) et ma saaksin need täna õhtal (reede) reklaamiagentuuri ära saata ja et ei oleks homme kaklemisi ja arusaamatusi mida raha jagamine n.ö. üldisel alusel kindlasti põhjustaks...
Minu poolt tulevad ja on otse oma tulemisest teadanud:

1. Jaanus Rumma (jansa)
2. Urmas Pai (upai)
3. Kristjan Valk (suur)
4. Kaido Lindre (Kapustin)
5. Lauri Luik
6. MAdis Loginov
7. Tarmo Tuule (Poborsky)
8. Katariina Tuule (Seljanka)
9. Toomas Kalmet (RKunn)
10. Marek Ventsikov(Senaator)

Operatiivsuse mõttes võib ka mulle helistada...
Kosk...kui palju teid siis tuöleb .. anna teada.

NB! Tuletan veelkord meelde et pass või juhiluba kaasa.

Kosk
09.05.03, 11:10
Kaarel Kosk
Marko Tõll
Meelis Puss

...need on nimed, kes piraajadest kindlalt kohale tulevad. kohe kui midagi selgub, annan teada.

Tembu
09.05.03, 11:32
Et siis Kristo Teinbas=tembuu

fitti
09.05.03, 12:18
fittibaldi - jan garshnek
pealik - jyri jasska

Ints
09.05.03, 12:31
Indrek Tammeleht (Ints)
Martin Kasesalu (Zurawski)

hyttynen
09.05.03, 12:39
hyttynen- Taavo Raag

Grinch
09.05.03, 12:43
1. Ringo Kristelstein (onuuuno)
2. Urmas Mand

winki
09.05.03, 13:49
meie ka siis:õnnelik:
rauno- rauno leesment
winki- liina merilo

-madis-
09.05.03, 15:16
madman- Madis Hallimäe

mukiii
09.05.03, 15:36
muki as in liana roosmaa

jansa
09.05.03, 15:49
Nimekiri :

1. Jaanus Rumma (jansa)
2. Urmas Pai (upai)
3. Kristjan Valk (suur)
4. Kaido Lindre (Kapustin)
5. Lauri Luik
6. MAdis Loginov
7. Tarmo Tuule (Poborsky)
8. Katariina Tuule (Seljanka)
9. Toomas Kalmet (RKunn)
10. Marek Ventsikov(Senaator)
11. Kadri Pommer (Kata)
12. Kaarel Kosk
13. Marko Tõll
14. Meelis Puss
15. Urmo Uiboleht
16. Kristjan Schmit (Jimmy)
17. Liina Jõgisuu (9)
18. Liina (9) sõbranne
19. Kristo Teinbas (tembuu)
20. Jan Garshnek (fitibaldi)
21. Jüri Jasska (pealik)
22. Indrek Tammeleht (ints)
23. Martin Kasesalu (zuravski)
24. Taavo Raag (hyttynen)
25. Ringo Kristelstein (onuuno)
26. Urmas Mand
27. Rauno Leesment
28. Liina Merilo (winki)
29. Madis Hallimäe (madman)
30. Liana Roosmaa (mukii)
31. Mihkel Eber
32. Martin Eber
33. Raido Needrit
34. pätu / ?
35. ballack /?
36. eestlane / ?
37. andre / ?
38. m1kk / ?
39. boxter / ?
40.
41.
42.
43.
44.
45.

..... ehk kes siis kiiremini reageerib nendele vabadele ja küsimärkidega kohtadele - nendele on rahaline tasustaminse kindel
:õnnelik: :D
Muidugi võib ka niisama tulla ja üritust nautida ja ilusat ilma, või siis sõbraga raha pooleks jagada.....
tuletan veelkord meelde et kaasa võtta pass või luba vms. ja kohal olla siis veic varem kui 11:00. Sõjarüü kohustuslik!

vandersell
09.05.03, 16:10
Niisiis:
Martin Eber - sell
Mihkel Eber
Raido Needrit - Raidur

Ahjaa, kas õpilaspilet ka sobib, kutseka oma?

Pätu
09.05.03, 16:57
Pätu = Pärtel Tomberg

Pätu
09.05.03, 17:04
Boxter = Randel Insler
Andre = Andre Tuuling

mukiii
09.05.03, 17:44
m1kk= mikk vainik

sicmic
09.05.03, 20:45
Originally posted by mukiii

m1kk= mikk vainik

Thänks, muki ;) nii see tõesti on. Kas dokustaadina on käibel ka õpilaskaart/ISIC kaart või peab kindlalt passi üles otsima?

Tembu
09.05.03, 21:35
Kas alkoholsete jookide tarvitamine(mitte kuritarvitamine:P) ürituse ajal on taunitav?:õlu:

Pätu
09.05.03, 21:52
Nih.. 1 tasuline koht on vaba... Andre Tuuling ei tule kohale..:oih:

ballack
09.05.03, 22:17
ballack - Marko Tandre
maakas - Mikk Maivel

fitti
10.05.03, 00:18
Originally posted by tembuu

Kas alkoholsete jookide tarvitamine(mitte kuritarvitamine:P) ürituse ajal on taunitav?:õlu:
mida kainem ka tõsisem, seda parem;)

vandersell
10.05.03, 02:15
Originally posted by fittibaldi

Originally posted by tembuu

mida kainem ka tõsisem, seda parem;)
tõsine reklaam? siis ma ei saa ju kohale tulla kuna kavatsen lõbus olla

*sell on juba praegu lõbus ja toetab tembu ettepanekt(küsimust/avaldust. see pole patt :)

fitti
10.05.03, 09:17
eehhh...juhin tähelepanu winkwink silmlahtisilmkinni emoootikonile.....:D

eestlane
10.05.03, 09:24
Aivar Sarap

ROOTSI KUNN
11.05.03, 13:57
Päris lahe üritus oli. Lõpuks läks muidugi Wellis napitokki vähemalt seitse tonni.

Aga noh ,elab üle.:)

Tembu
12.05.03, 13:09
Tundub, et teenitud 200krooni kulub nüüd tervendavate kreemide peale, kuna mu peake on päris ära kõrbenud.....Aga igati lahe oli! Teine kordki!

jansa
12.05.03, 13:23
... tänud kõigile kes tulid ja kaasa aitasid... loodan et 200.- EEKi kulus asja ette;)

jansa
12.05.03, 16:16
... ja veel niipalju reklaamiklipp hakkab TV3 ja Kanal 2 eetris jooksma alates 19. maist. ja et reklaamiagentuur tänas meid kõikki kiire filmimiseprotsessi üle sest nemad ise planeerisid välisvõtteid statkal teha kella 18:00ni...:õnnelik: ning lubasid meid ka tulevikus kaasata projektides.

sicmic
12.05.03, 16:37
Originally posted by jansa

... ja veel niipalju reklaamiklipp hakkab TV3 ja Kanal 2 eetris jooksma alates 19. maist. ja et reklaamiagentuur tänas meid kõikki kiire filmimiseprotsessi üle sest nemad ise planeerisid välisvõtteid statkal teha kella 18:00ni...:õnnelik: ning lubasid meid ka tulevikus kaasata projektides.

Kella 18\'ni? Me pole paraku üliinimesed :P, juba 3 tunni möödudes oli enamusel siiber, olukord suht segane, mõned vist juba ootasid lahkumist, sellest poleks tõenäoliselt suurt midagi tulnud. Aga muidu oli väga tore üritus!

-madis-
12.05.03, 17:00
Minupärast võib teinekordki minna. Igati lahe oli.
Aga vot seda ei saa aru, mida me seal kella 6 oleks teinud? Siis pidanuks me küll vist üliaeglased olema. Aga noh, kui oleks õlut juurde toodud- oleks vastu pidanud.:D

fitti
12.05.03, 17:45
poleks pohma olnd, oleks mega olnd.. aga väga õpetlik käik, loodetavasti teavad kõik kohalkäinud nyyd elu lõpuni, kuidas \"hea\" ja kuidas \"halva\" värava puhul staadionil käituda. Lainetegemisest ma ei räägigi..:D

Grinch
12.05.03, 19:53
Oli tõesti äärmiselt tore üritus. Nüüd peaks lisaks eespool mainitule selge olema ka see, millisesse väravasse lööb Eesti väravaid ja millisesse mitte... :) Kuna nüüd sai nii palju harjutatud, siis on lootust, et järgmine kord pannakse kaamerasse juba lint ka sisse... :P

hyttynen
13.05.03, 02:32
lisaks kõigele...
...tundus ülevalt tribüünilt päris hea vaade statkale olema. Andorra mängu võiks \"prooviks\"sealt vaadata.:naer4:

ROOTSI KUNN
13.05.03, 11:13
Originally posted by hyttynen

lisaks kõigele...
...tundus ülevalt tribüünilt päris hea vaade statkale olema. Andorra mängu võiks \"prooviks\"sealt vaadata.:naer4:

Ma arvan sama ,kui õige vaataks katsetuseks Andorra mängu sealt ülevalt. Vaade oli igatahes suurepärane ja ka lipud ja muu atribuutika saab korralikult üles riputada.
Ka TV näitab külje tribüüni peaaegu ,et kogu aeg nii et jalgpallipropaganda mõttes oleme pildil.:)

Martin
13.05.03, 11:50
Originally posted by ROOTSI KUNN

Originally posted by hyttynen

lisaks kõigele...

Ma arvan sama ,kui õige vaataks katsetuseks Andorra mängu sealt ülevalt. Vaade oli igatahes suurepärane ja ka lipud ja muu atribuutika saab korralikult üles riputada.
Ka TV näitab külje tribüüni peaaegu ,et kogu aeg nii et jalgpallipropaganda mõttes oleme pildil.:)

Oh, kas tõesti taas \"küljel või värava taga arutlus\"? Võiks ju ikka välismaad ahvida ning värava taga ju olla. Nii on juba traditsioon ja puha.

Täiesti uskumatu...

fitti
13.05.03, 12:41
Originally posted by Martin
Võiks ju ikka välismaad ahvida ning värava taga ju olla. Nii on juba traditsioon ja puha. Täiesti uskumatu...

iroonia on nii peenike et loll fitti ei saa enam aru...:kratsti:

Kosk
13.05.03, 13:49
Päris tore üritus oli ja nagu keegi juba mainis, sai uusi ideeid, mida teha staadionil:

*alt üles lained......kui teha nii, et alt üles ja siis alla tagasi ja nii lasta mingi ajaühik, võib asi isegi päris efektne olla, eriti kui näiteks kõigil või vähemalt enamusel sallid käes on. Tasub proovimist.

*näidata kõik koos pöialt....pigem siiski mitte.

Minul läks raha muidugi täiesti valesse kohta, sest lootsin riideid osta veidi aga läks ikkagi kõrist alla.

Ootame aga järgmist reklaami.

jansa
16.05.03, 11:27
... eile õhtul nägin kahte versiooni reklaamist juba Kanal 2-s... iseenesest päris OK tulemus, effekt on küll selline justkui oleks kogu staadion rahvast täis olnud;)
Ja see lainetamine tuleks samuti oma kohustusliku fännikaasaelamis kavva võtta... :P

Kosk
16.05.03, 12:16
Mina nägin ühte varianti ja tundus tõesti okei.

teoreetik
28.06.03, 12:51
Reklaamis tundub täielikult nii,et kogu staadion oleks rahvast täis,ja kõik karjuvad ja hõiskavad.Esimest korda ei saand ma üldse pihta kust kohast on nii palju rahvast võetud ja kuidas on see suudetud teha nii reaalseks(reklaam ma mõtlen)Aga jah...reklaam on äge

Kosk
29.06.03, 16:48
Originally posted by teoreetik

Reklaamis tundub täielikult nii,et kogu staadion oleks rahvast täis,ja kõik karjuvad ja hõiskavad.Esimest korda ei saand ma üldse pihta kust kohast on nii palju rahvast võetud ja kuidas on see suudetud teha nii reaalseks(reklaam ma mõtlen)Aga jah...reklaam on äge

Kohal olid ka soome ja guatemaala vutifännid.

aazik
30.06.03, 10:00
Originally posted by teoreetik

Kui filmida ainult ühte tribüünisektorit, siis tundub täielikult nii, et ainult üks tribüünisektor on rahvast täis. Jep, kõik karjuvad ja hõiskavad. Ja piiluvad silmanurgast mööda libisevasse kaamerasse :lahe: