320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Beckham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Beckham

    Müüa Beckhami originaalautogramm, 500\'
    Ostjaid leidub?
    Hoovi jalgpallur

    #2
    Replying to Topic \'Beckham\'

    rubriigist good to go: osta.ee
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Beckham\'

      Originally posted by fittibaldi


      rubriigist good to go: osta.ee
      sealt ma pakkusin ka kunagi ennem ja noh seal pole eriti asjahuvilisi. Mitu korda ka ju ei saa müüki panna, % jookseb ju seal iga kauba pealt. Politseiniku palk on ju väga väike
      Hoovi jalgpallur

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Beckham\'

        osta.ee`s myydi yks beckhami autogramm (vist) 50 eeguga maha.500 eeku ehk naca palju
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Beckham\'

          Originally posted by kaala


          osta.ee`s myydi yks beckhami autogramm (vist) 50 eeguga maha.500 eeku ehk naca palju
          aga nojah, minu autogramm on otse beckhami kirjutatud, sõber, kes elab Old Traffordi ligidal ja käib MaNu mänge vaatamas, tabas ükskord momenti ja saigi beckhamilt otse autogrammi....
          Hoovi jalgpallur

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Beckham\'

            Pole küll normaalne ennast korrata, kuid:





            Koomik. Raimo Aasa hõbpreemia laureaat! Õnnitlen. Tõeline Vanalinnastuudio mantlipärija. Kui võmmi palk väike, siis mine klouniks. Saaksid hakkama küll. Naljad sul päris muhedad!
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Beckham\'

              Originally posted by Martin


              Pole küll normaalne ennast korrata, kuid:





              Koomik. Raimo Aasa hõbpreemia laureaat! Õnnitlen. Tõeline Vanalinnastuudio mantlipärija. Kui võmmi palk väike, siis mine klouniks. Saaksid hakkama küll. Naljad sul päris muhedad!
              OK, OK, ära pahanda, aga ega ma võmm pole! Selle ütlesin niisama lõppu. WREMJA
              Hoovi jalgpallur

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Beckham\'

                No disrestecp, aga ma ei saa nendest vendadest aru, kes tulevad igasuguseid autogramme 500 ja juventuse salle 1000 müüma. It\'s not gonna happen!
                \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Beckham\'

                  asi hoopis teine kui ise l2hed oweni juurde ja kysid kas autogrammi saax.mis m6ttega sa selle maha myyd.ma kyll p2rast kahetseksin
                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Beckham\'

                    Originally posted by kaala


                    asi hoopis teine kui ise l2hed oweni juurde ja kysid kas autogrammi saax.mis m6ttega sa selle maha myyd.ma kyll p2rast kahetseksin
                    Just, autogrammil on siis ikka väärtus, kui oled selle ise saanud. Ma ei tunneks küll mingit röömu hullu raha eest kokku ostetud autogrammikogust.
                    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Beckham\'

                      njh aga ikkagi autogramm kuulsalt mängjalt on ikke kah hia kuigi jah vahe on ikke sees kas oled saand selle ise vei kuskilt mingi ilge suure papi eest kokku ostnud

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Beckham\'

                        epu-kakerdi näitetrupp on lahti lastud? see mis siin toimub on igaljuhul naljakam kui wremja, koomikud
                        Käisin ükspäev jalgpallimatši vaatamas. Rahvas tribüünidel möllas ja elas kaasa.
                        \\"Võitle, Eesti! Võitle!\\"
                        Karjusin ühel hetkel meeletult: \\"Eesti olümpiavõitjaks!!!\\"
                        Pärastpoole rahunesin natuke maha.
                        Siis hüüdsin lihtsalt: \\"Veerpalu ja Mae! Veerpalu ja Mae!\\"
                        \\"Kus?!\\" karjuti ümberringi.
                        Hakkasin ise ka närveerima.

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Beckham\'

                          Originally posted by kaida


                          epu-kakerdi näitetrupp on lahti lastud? see mis siin toimub on igaljuhul naljakam kui wremja, koomikud
                          haa haa haa
                          Hoovi jalgpallur

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Beckham\'

                            ausaltöeldes mulle Beckham ei meeldi, ta on lihtsalt moevend väljakul. Täpse jalaga ja ei muud midagi. Temas pole lihtsalt seda, et saada parimaks
                            Hoovi jalgpallur

                            Kommentaar

                            Working...
                            X