PDA

View Full Version : Koristustalgud + muru hüvastijätumäng

Kosk
13.05.03, 17:38
Tere kallid kaaskannatajad, kes te olete langenud jalgpalli meelevalda!!

Kevad kisub suveks ära ja taaskord oleks aeg koristada meil oma pühamu ümbrust sodist, mida on kandnud kohale meie saapamustrid, harakad ja igast muud tegelased. Seekord on aga pisut teisiti - pühapäeval (18.mai) hakatakse vana muru üles kiskuma meie staadionilt, et vahetada uue ja parema vastu ja seega oldi meile vastutulelikud, mis tähendab seda, et peale koristusoperatsiooni leiab aset tore ja vahva sõpruskohtumine sel samal murul, kus Eesti tiblade võrgu palle täis pandi ja kus on nii mõnigi meeldejääv mäng veel olnud. Omavahel kohtuvad FC Flora stuff ja vutifännid.

Siit üleskutse kõigile, kes tahaksid näha meie staadioni ümbrust puhtama ja mõnusamana ning saada tõestust sellele, et ka vutifännid võivad täiesti korralikult koondise koduväljakul vastase puuri täis lüüa:

Reedel, 16.mail kell 17:30

algavad koristustalgud ja....

19:30 FC Flora stuff - vutifännid

Peale seda toredat õhtut võime kõik koos liikuda lauluhäälel, tantsusammul ja rõõmsal meelel kuhugi edasi pidutsema.

PS! Et staadioni ümbrus ikka enam-vähem korda saaks oleks vaja vähemalt 50 inimest kokku saada ja et ma võtsin omale vabaduse lubada Eesti Jalgpalli Liidule meie kõigi nimel, et see ei ole probleem, siis ma tõsiselt loodan, et võtate oma sõbrad-tuttavad-vanemad-lapsed-õed-vennad kaasa ja töö saab tehtud.

Ette tänades,
Kosk

jansa
13.05.03, 17:42
.. RummaBros on kohal täies hiilguses... +/- 6...10 jüngrit veel kaasame...:D

Kosk
13.05.03, 17:49
Unustasin mainida, et kuna ma komplekteerin meie esindusmeeskonna, siis need putsakandjad, kes soovivad mängida, võiks endast märku anda mulle enne reedet, et asi kindel oleks.

Kaarel@standard.ee

Kes teavad numbrit, võivad ka helistada. Meiliteema oleks parem.

rauno
13.05.03, 18:12
kahju et putsasi pole muidu sooviks ka ,kui töö ei sega siis saab koristusel vähemalt käed külge lüüa.
heameel et mu mõttel mille koskile reklaamimise ajal kõrva sosistasin ka teoks saab st.futbol vanal murul:D

Pätu
13.05.03, 18:13
niih.. ma olen tulemas arvatavasti

Sen
14.05.03, 02:18
Noniii...
RKunnile---- seda ma sulle täna Wellis rääkisin eksole:õnnelik:

Ja Sen on raudselt kohal.

Kosk
15.05.03, 09:52
Eesti päevalehel tundub eriti kiire olevat talgute ja fännimänguga....

http://www.epl.ee/artikkel.php?ID=235625

naljakas...

ROOTSI KUNN
15.05.03, 11:39
Originally posted by Sen

Noniii...
RKunnile---- seda ma sulle täna Wellis rääkisin eksole:õnnelik:

Ja Sen on raudselt kohal.

Jaa... jutt oli jumala õige.
Peab kah vist oma vanad kondid kohale vedama ,pärast jälle väike napitokk.....:D

Kosk
15.05.03, 13:11
Vutifännide esindusmeekond on komplekteeritud. Seega panen lukku.

ROOTSI KUNN
15.05.03, 13:14
Originally posted by Kosk

Äkki avalikustad ,kes ja kui palju?:)

aiFo
15.05.03, 13:20
Originally posted by ROOTSI KUNN

Originally posted by Kosk

Äkki avalikustad ,kes ja kui palju?:)

jajah, ja juurde klubiline kuuluvus jms.. et oleks nagu päris...:õnnelik:

winki
15.05.03, 15:53
päevaleht sakib:segadus:
aga meile läheme ju ikka homme lillekülla:r66m16: :r66m16:
käib töö ja vile koos....:õlu: :õlu:
kuni kustumiseni:sega5:

Pätu
15.05.03, 16:35
mina jätan tulemata, sest ei jõua lihtsalt :(

rauno
16.05.03, 09:10
huvitav kas talgutel sponsoreid ka kaasatud on kes kesvamärjukese eest hoolitsevad?
tänase ilmaga kuluks ära:P ja supp vist iseenesest mõistetav?mitte nagu reklaamis kus pensionärid kukleid ja võileibu ajalehe seest välja keerasid näljaste sinisärkide nina all;) see polnud reklaamilaupäevaku kriitika vaid enda juhmuse ere näide kus ei tulnud selle peale et võtted võivad kesta kauem kui tund ntx
:doh:
tänud muidugi hyttysele kena varusatajatöö eest.
off-topicux kiskus a ok
see u õhtul kummikutele punnid alla ja võit on meie:D

b0xter
16.05.03, 09:46
njah sinna kahjux ei jõua ... :S

Kosk
16.05.03, 10:09
Enamuse tahtel panen siis kooseisu kirja, ilmselt on paljudel midagi öelda selle kohta, aga kohe alguses oli juttu, et kas tahab mängida, võtku ühendust ja seoses sellega, et Flora sellest ideest vaimustuses ei olnud, et mingi 25 tüüpi välja paneme, on kooseis umbes selline:

1. Ragnar \"guru\" Leimann JK Piraaja
2. Meelis \"mell\" Puss JK Piraaja
3. Marti \"matu\" Laidre JK Piraaja
4. Raimo Nõu FC Soccernet
5. Ott Pruun 1188 Infoabi
6. Marko Tõll JK Piraaja
7. Andri \"andu\" Laidre JK Piraaja
8. Sander \"Greenday\" Lember unknown club
9. Jaan Puss JK Piraaja
10. Rainer \"Säga\" Saggor JK Piraaja
11. Kuldar \"kults\" Hansen JK Piraaja
12. Raimond \"raix\" Lind Eurouniv FC
13. Roald \"konn\" Johannson JK Piraaja
14. Martin \"Pekk\" Rettel JK Piraaja
15. Frank \"Papa\" Kolde 1188 Infoabi
16. John Doe (telefonivestluses suutsin nime silme vahele jätta, vist oli Heikireb...).

Ei saa mitte mainimata jätta, et lausa uskumatu, kui väike soov on vutifännidel mängida oma rahvuskoondisega samal staadionil. Sellist võimalust ei avane just sama tihti, kui näiteks mängida kuskil Mustamäe tee 143 hoovis, pesupuude all.

Seoses sellega, et muru hakatakse väidetavalt igal kevadel vahetama, loodan, et selliseid mänge saab ka edaspidi toimuma. See aasta ise kahjuks ei saa mängida jalavigastuse tõttu, mille tekitas mulle kaubauto Ford Transit peale Eesti - Kanada mängu.

Peaasi, et selline sünge ilm ei jäta talgulisi kodudesse.

rauno
16.05.03, 10:15
Ei saa mitte mainimata jätta, et lausa uskumatu, kui väike soov on vutifännidel mängida oma rahvuskoondisega samal staadionil. Sellist võimalust ei avane just sama tihti, kui näiteks mängida kuskil Mustamäe tee 143 hoovis, pesupuude all.

siin on üks kel on huvi ja kes maksaks isesgi peale nt 25.- :P et saaks mängida lilleküla statal.
kuid kuna minu jalgpalluri karjäär algab loodetavasti alles järgmine nädal siis pole ka varustust veel koos:(
ühesõnaga parem hilja kui mitte kunagi:õnnelik:

muidugi unustasin ära maroco-eesti viimased 15 min mil väravasuul paar head tõrjet tegin ja seljataguse puhta hoidsin:D *see jutt oli värbajatele selleks ajaks kui vormi olen jõudnud*

aga kaasa elama täna tulen see eest topelt :D olles ennem kindad prügiseks teinud koristades.

Kosk
16.05.03, 10:23
Igaks juhuks lisan, et soovi korral võib varustuse kaasa võtta, sest kunagi ei tea, mis kellelgi juhtuda võib, sest me oleme siiski amatöörid, mitte profid, kelle töö on mängul kohal olla alati.

rauno
16.05.03, 10:35
eks siis tule ciacomellist läbi minna:P

huvitav kas peaks akvalangisti varustuse ka muretsema või lõpetab see seal üleval õhtuks märgamise ära?;)

winki
16.05.03, 15:05
kas sellise \"koerailmaga\" ka koristada ja palli mängida saab ?:segadus: :segadus:

rauno
16.05.03, 15:41
poborsky ütles e tmäng toimub:)
talgute kohta selgub mõne aja pärast:)

rauno
17.05.03, 12:07
niih mäng toimus ja ka talgud :D
sai riisutud ja rüübatud,igati kordaläinud üritus arvestades ilma.

kes tulemust veel ei tea siis olgu öeldud et 5:6 siis flora stuffile kuigi ega võit JH -st kaugele jäänud;)
kahjuks jah olles 5:3 ees suutsid florakad veel 3 väravat lüüa.
selle eest on hea järgmine aasta tagasi teha neile.
usun et kõik kes kohal olid jäid sajaga rahule sest mängus oli kõike:palju väravaid ,põnevust ja ka pealtvaatajad suutsid mängijaid ja kohtunikke elevile ajada.

tehti ära see mida eesti jalgpallis pole tehtud veel pealtvaatajate poolt,st.nudistide paraad väljakul:)*igaksjuhuks jätame nimed nimetamata kes teab see teab*

jots
17.05.03, 12:13
Kes kohal ei käinud, see ei näinud senaatori ja joosepi peenist. Ilma oli ka hea.

rauno
17.05.03, 12:28
lugesin just flora kodukalt et mäng jäi 5:5:D

ju siis pakutakse sõbralikku viiki,või mõni värav ei lugenud.
mis võib ka tõsi olla sest aegajalt polnud aega mängu jälgida.:P

huvitav oleks teada kuhu Sen selle mätta pistis mis nad lõunatribüüni ees olevast väravast välja lõikasid.

Sen aednikuks:D

mjkk
17.05.03, 12:34
Soccernet.ee sõnul saite ka viigiga maha...mis on õige info....;) 5:5 (http://www.soccernet.ee/news.php?id=3850)

maailmakunn
17.05.03, 17:09
Mängu seis jäi ikkagi 6:5 FCF kasuks, kuid vastasele au andes ei tulnud võit kergesti. Nagu eelpool mainiti oli mäng päris huvitav, eriti mängijatele.

FCF-is mängisid:

Andri Hõbenägi - FCF toetaja ja endine tegevdirektor
Margus Ivask - FC Elva president, FCF toetaja jne
Jelle Goes - FCF treener
Janno Kivisild - FC Valga treener
Aavo Sarap - FCF noortetreener ja FC Kuressaare treener
Kaarel Voolaid - FCF noortetreener
Marko Kuusik - FCF noortetreener, FC Toompea
Priit Adamson - FCF noortetreener
Ilmar Põhjala - FCF noortetreener, Jk Piraaja
Anders Süvari - FCF noortetreener
Alari Lell - FCF noortetreener, FCF toetaja AS Jalajälg, FC Kuressaare
Raivo Nõmmik - FCF toetaja AS Jalajälg
... - FCF massöör
... - FCF massöör
Diana - laenuks teisest meeskonnast, I poolaeg väravas.

Väravad:
I poolaeg,

1:0 Margus Ivask
1:1 ...
1:2 ...
2:2 Jelle Goes
2:3 ...
3:3 Anders Süvari
3:4 ...

II poolaeg,

3:5 ...
4:5 ...
5:5 Margus Ivask
6:5 Margus Ivask

Kes oskab lünki täita, siis täitke ära.
Kohtumiseni järgmine kord, siis juba uuel murul :)

rauno
18.05.03, 22:17
Väravad:
I poolaeg,

1:0 Margus Ivask
1:1 Raimo Nõu
1:2 ...
2:2 Jelle Goes
2:3 ...
3:3 Anders Süvari
3:4 ...

II poolaeg,

3:5 ...
4:5 ...
5:5 Margus Ivask
6:5 Margus Ivask

Raimo tegi esimese värava seda mäletan hästi,teise tegi vist Raix seda enam nii hästi ei mäleta ja kes ülejäänud lõid jäi mul kahjuks märkamata.
ja ikkagi lugesin ma väravaid õieti sest oli 6:5 :D

-Antz-
18.05.03, 23:11
Kas 2. ja 3. mitte Guru ei löönud? Ja Raix tegi hoopis neljanda?

rauno
18.05.03, 23:17
võib olla küll,ma kronoloogilist järjekorda rohkem ei tea kui et raimo esimese tegi:)

Pealik
22.05.03, 20:33
eri kuradi kino mis tra ma ei või... tänases Eest Ekspressis(22.05.03) on kena pilt kus Joss ja Sen paljalt üle staadioni kimavad:D :D :D

smith
22.05.03, 22:19
Ivask tegi hattricki? see on kyll tore. eelmine hooaeg 4. liigas sai sama mees 6 väravaga hakkama, kuid kohtumisi tegi ta kaasa umbes 10. ega keegi oska rääkida kuidas väravad tulid?

kaala
23.05.03, 08:59
Originally posted by Pealik

eri kuradi kino mis tra ma ei või... tänases Eest Ekspressis(22.05.03) on kena pilt kus Joss ja Sen paljalt üle staadioni kimavad:D :D :D
pilti näeb ainult otse ajalehte uurides või netis ka kuskil üleval?

Pealik
23.05.03, 09:04
Originally posted by kaala

Originally posted by Pealik

pilti näeb ainult otse ajalehte uurides või netis ka kuskil üleval?

ise sirvisin lehte. a netis nagu ei pasitnud veel olevat