PDA

View Full Version : Millised väravad sind kõige rohkem erutavad?

greenday
16.05.03, 05:06
Ühes väljamaa foorumis oli siuke huvitav teema ja mõtlesin selle siis ka panna.

Ise kirjutasin nii (ei viitsi eesti keelde tõlkima hakata):

My list:

1. Goals that require acrobatic skills - rainbows etc where the player has to be in the air to reach the ball with his feet. Like Elmilson\'s stunner in WC2002.

2. Extreme acuracy - where the player has only inches to spare otherwise the keeper would do a save and he curves it into the top corner a la Zidane or Figo.

3. Catching the keeper offguard from the midfield with a long lob or a mega-powerful straight shot from 50 yards out. Wow!

4. Direct Free kick that touches the post or the crossbar or is otherwise very accurate.

5. When a striker does something very amazing to beat the last defender for a shot on goal. Like Del Piero against Real on Wednesday.

6. Amazingly good luck - like a deflection from a defender or straight from the corner. For example Roberto Carlos\'s goal from the goal line when he was just trying to get to the ball and save it from going across the line and swing it towards the penalty area.

Jaan
16.05.03, 05:33
Kaugl88gid, raudselt. Mida osavamad vindid, seda parem, kuid ka puhas j6ud l88gis on nauditav. Yldiselt oleks soovitav, et m2ngija ise oleks l88ki niimoodi planeerinud, nagu see v2lja tuli. Plusspunkt on ka see, kui tegemist mingi akrobaatilise elemendiga ehk lihtsalt otse 6hust l88dud volli.

N2iteid:
1. 1994 Hagi Kolumbia vastu
2. 1996 Beckham Wimbledonile
3. 1999? Sloveenia-Ukraina m2ng
4. 1996 Sinclair FA Cup-s (vist Walsalli vastu)
5. 1997 Roberto Carlos prantslastele
6. 198? Sparky Hughes Hispaaniale
7. 2002 Shearer Evertonile ja Boltonile
8. 2002 Robert pyhakute vastu
9. 199? Le Tissier Blackburnile

Suvaline j2rjekord esmalt p2hetulnutest, et anda mingi idee.

Kosk
16.05.03, 09:02
Samuti kauglöögid veidrate vintidega. Samuti sellised, kus mängija individuaalselt tõmbab mingi karja mehi piimale ja lõpetab imelise väravaga. Peaga värav 35-lt poleks ka paha muidugi.

Aastat täpselt ei mäleta, aga mingi paar hooaega tagasi CL`is. Vatast ka ei mäleta. Roberto Carlos tõmbas äärel kohutava spurdi oma äärel ja nurgalipu juurest tsenderdas mingi korraliku tsenderduse, mis lendas otse taha risti.

Ilusaid väravaid on muidugi sitaks, see lihtsalt meenus kui nägin Jaani poolt mainitud väikse tolmuahvi väravat.

indie
16.05.03, 12:57
199? Le Tissier Blackburnile

kindlasti ka Le Tissieri värav Taibi vastu mingil sügisel 1998. Ilusaid väravaid ju surmani vaadata.

Kaarel
16.05.03, 12:57
Originally posted by Kosk

Aastat täpselt ei mäleta, aga mingi paar hooaega tagasi CL`is. Vatast ka ei mäleta. Roberto Carlos tõmbas äärel kohutava spurdi oma äärel ja nurgalipu juurest tsenderdas mingi korraliku tsenderduse, mis lendas otse taha risti.

Mäletan ise kah seda imepärast lööki, kuid see leidis aset Hispaania liigas, mitt CL-is.

Kosk
16.05.03, 13:00
Vaatan kodus selle video üle, siis saan kindel olla.

Muidugi see on kindel, et sa oled jalgpalli alal kõige targem Kaarel Eesti Vabariigis.

marabella666
16.05.03, 13:29
Eelmise aasta CL-i veerandfinaal- Becks Depo vastu.... that was in and cool

vello99
16.05.03, 14:00
Originally posted by Jaan

Kaugl88gid, raudselt. Mida osavamad vindid, seda parem, kuid ka puhas j6ud l88gis on nauditav. Yldiselt oleks soovitav, et m2ngija ise oleks l88ki niimoodi planeerinud, nagu see v2lja tuli. Plusspunkt on ka see, kui tegemist mingi akrobaatilise elemendiga ehk lihtsalt otse 6hust l88dud volli.

Nu arvestedes antud eeldusi jäi sul see Rivaldo Barca eest mõni hooaeg tagasi väljaspool karistusala löödud käärid kogemata välja.

Robinho
16.05.03, 14:36
Mulle meeldivad kaugelt ja täpselt löödud väravad. Näiteks Euro 2000-l Figo värav Inglismaa vastu, kus ta kaitsja jalgevahelt lõi palli ristnurka.
Toredad on ka ebastandartsed väravad, nagu näiteks Zizou CL-i finaalis Leverkuseni vastu löödud värav.

Jaan
16.05.03, 18:10
Originally posted by vello99

Nu arvestedes antud eeldusi jäi sul see Rivaldo Barca eest mõni hooaeg tagasi väljaspool karistusala löödud käärid kogemata välja.

Jah, see kqa kindlasti. Aga nagu ma ytlesin, panin kirja esimesed p2hejuhtunud ning ei hakanud rohkem vaeva n2gema. Rivaldo oma, jah, kindlasti m2lestusv22rsete hulgas.

greenday
16.05.03, 18:16
Unustasin vist mainida, et volley\'d ehk ülepuusalöögid on ühed kaunimad. Nagu ajaloo ilusaim värav (IMHO) Zidane\'ilt CL finaalis.

Jaan
16.05.03, 18:38
Originally posted by vare

kindlasti ka Le Tissieri värav Taibi vastu mingil sügisel 1998. Ilusaid väravaid ju surmani vaadata.

Mhmh... Nayim l6i kah kunagi yhe ilusa. Bergkampi mainida ei tohi!

moya
16.05.03, 19:17
kõige enam erutavad mind suured metallväravad,,, iseäranis juba päevi näinud, mitmekordsest ülevärvimisest veidi krobelise pinnaga mürakad, ma lasen oma parkund peopesaga üle väravaposti sisekülje ja tunnen, kuidas veri mulle näkku valgub ja üle kogu mu keha hakkavad jooksma kuumad külmavärinad,,, veel meeldib mulle puudutada hellalt ristnurkade tippe, võiksin veeta tunde neid imepäraseid nibusid hellitledes ja paitades,, oojahh väravad, ma jumaldan teid,, millises majesteetlikus rahus seisate te neil staadioneil ja ootate mind....

fitti
16.05.03, 19:20
vaatsin hiljuti prantsuse karika -krt oli see nyyd poolfinaal või juba finaal-:oih: -mälu-mälukest - ja veendusin ikka üha enam, et kui ronaldinhol on hea päev, võib ta imetegusid teha. vend võtab kylmalt pika palli alla ja tõstab teise puutega palli täpselt kaugemasse ülanurka, vaatamata enne isegi, kus väravavaht täpselt paikneb. just marvellous!

Red Devil
16.05.03, 19:20
Originally posted by moya

kõige enam erutavad mind suured metallväravad,,, iseäranis juba päevi näinud, mitmekordsest ülevärvimisest veidi krobelise pinnaga mürakad, ma lasen oma parkund peopesaga üle väravaposti sisekülje ja tunnen, kuidas veri mulle näkku valgub ja üle kogu mu keha hakkavad jooksma kuumad külmavärinad,,, veel meeldib mulle puudutada hellalt ristnurkade tippe, võiksin veeta tunde neid imepäraseid nibusid hellitledes ja paitades,, oojahh väravad, ma jumaldan teid,, millises majesteetlikus rahus seisate te neil staadioneil ja ootate mind....

Kahtlane tüüp oled :D

dreyd
16.05.03, 19:28
mnajh ilu peitub vaataja silmades, tõepoolest teema pealkirjast võib ju aru saada ka niimoodi

kaala
16.05.03, 23:12
Roberto Carlos tõmbas äärel kohutava spurdi oma äärel ja nurgalipu juurest tsenderdas mingi korraliku tsenderduse, mis lendas otse taha risti. see v2rav jah minulgi arvutis olemas.kuidagi arusaamatu kuidas selline v2rav v6iks syndida.t2ielikult vv syy.

Pätu
17.05.03, 09:52
Kõige täkumad väravad on julmad pommlöögid kaugelt :) Kas see pall läheb siis risti või mitte, pole tähtis. Peaasi, et sisse läheks. (Nt. Joey Gudjonssoni värav Leedsi ja Boro vastu, Hitzi 4 täkkväravat see hooaeg ja siis Van Bommeli lärakas Inglismaa vastu)

Muidugi on lahedad sellised kollid, kus mängija saab sügaval oma poolel palli ja siis triblab üle väljaku ning lõpetab rünnaku ilusa löögiga :)

Ja üleüldse erutavad mind kõikse rohkem kõik Villa mängijate löödud väravad (not including owngoals ;) )

Tembu
17.05.03, 10:41
Originally posted by Jaan

Originally posted by vare

Mhmh... Nayim l6i kah kunagi yhe ilusa. Bergkampi mainida ei tohi!

Nagu kiuste mainin ära mister Bergkampi värava NUFC´i vastu eelmise aasta FA CUPis. Ja sama tore oli ka Bergkampi ilus koll koondise eest Argentiina vastu.

mg
17.05.03, 17:39
kõige kõvemad väravad on umbes seitsmendal üleaja minutil löödud.
:viha: :viha: :viha:
nagu tuleviku-lootuse mängus eelmine aasta, kus juures tänu sellele tulevik 1-0 võitis
elagu eesti kohtunikud!!!!!:viha:

eston maravilha
19.05.03, 18:56
kauglöögid minimaalselt 25 meetri pealt. ja siis ka sellised nagu paul merson vs everton. 40 jardilt cheeky lob üle steve simonseni. heeheee

ja nagu väike pätt mainis siis ajavad vere keema ikka enim aston villa vahvate poiste väravad

muide veel siuke asi et kunagi oli veel nii et bbc valis 2 goal of the weeki - 1 aston villa oma ja teine ülejäänud liiga oma;) lihtsalt sellised täkud olid villas

mjkk
19.05.03, 19:30
Sheareri sooritus sel hooajal Evertoni vastu oli kaunis :)

Aga üldiselt...sellised väga imelikud väravad ehk apsakad. ála Ronaldinho Inglismaa vastu. Kaunis löök. Muideks, sellised näeb palju Itaalia Serie A-s, minu mäletamist mööda. Ja veel...meeldib, kui värava eeltöö on kaunis. Näiteks Robert sellel aastal Blackburni vastu, olen muidugi ka paremaid näinud, aga konkreetselt tuli see meelde. Tehakse kaistjad täiesti lolliks. Kaunis ;)

Ja siis kauged pommlöögid. Eelpool nimetatud Shearer ja muidugi noore Aston Villa mehe Gudjonssoni kauglöök (eston vist mainis selle varem ära kah).

greenday
20.05.03, 02:33
Originally posted by zoolazorts

Imeline koll mu lemmikjalgpalluri esituses (http://www.hot.ee/gaizkazabalamendieta/Mendieta_2.zip). Selle värava vaatamise ajal ma \"erutun\" küll :r66m11:. Ja lisaks muidugi kõik Barca kollid.Suht sarnane Zidane\'i imeväravale, aint et side-volley asemel tava-volley. Muidugi palju tugevam löök ka.

SleepWalking
20.05.03, 08:46
Originally posted by tembuu
Nagu kiuste mainin ära mister Bergkampi värava NUFC´i vastu eelmise aasta FA CUPis. Ja sama tore oli ka Bergkampi ilus koll koondise eest Argentiina vastu.

kahe käega kah nende poolt - ning mitte ainult Jaani kiuste. Siis veel Thierry värav ManU vastu mullu Highburyl. ning Kanu uskumatu ja unustamatu 3s värav stamford bridge\'l praktiliselt 0-kraadisest nurgast mõni aasta tagasi.

kuidagi ühe meeskonna keskne sai ...

eston maravilha
20.05.03, 09:11
juan pablo angeli esimene värav aston villla eest coventry vastu

Swifty2002
20.05.03, 09:23
elberi värav ei mäleta kelle vastu ja mis aastal see oli mingi paar aastat tagasi oli ja CLis ka kus saai kahnilt söödu ja siis mingi 30meetri pealt risti ilma ühegi vindita ,sellised väravad mulle meeldivad......no ok vindid on ka normaalsed aga rohkem meeldib vaadata ilma vintideta otse liikuvaid pomme.

mcnamara
20.05.03, 11:52
Kauged pommlöögi´d on ilusad, kuid erutavad minu hinge ikka need väravad, mis löödud mõnes erilises mängus ja mingis erakordses olukorras.
Näiteks John Jensen Taanile EM-finaalis 1992, Ian Rush Liverpoolile Evertoni vastu 1989.aasta FA karikafinaali lisaajal või siis Michael Owen\'i 2:1 sama turniiri finaalis kevadel 2001. MM-idel on erutavaid väravaid olnud palju, näiteks Socrates\'e oma Itaalia võrku 1982 või siis Beckhami penalti nendele ussidele argentiinlastele 2002. :)

Robinho
20.05.03, 15:06
Originally posted by mcnamara

Kauged pommlöögi´d on ilusad, kuid erutavad minu hinge ikka need väravad, mis löödud mõnes erilises mängus ja mingis erakordses olukorras.
Näiteks John Jensen Taanile EM-finaalis 1992, Ian Rush Liverpoolile Evertoni vastu 1989.aasta FA karikafinaali lisaajal või siis Michael Owen\'i 2:1 sama turniiri finaalis kevadel 2001. MM-idel on erutavaid väravaid olnud palju, näiteks Socrates\'e oma Itaalia võrku 1982 või siis Beckhami penalti nendele ussidele argentiinlastele 2002. :)
See Beckhami penalt oli iseenesest väga nõrk. Ja see oleks pidanud olemata olema, sest kaitsja EI puutunud Owenit, kuigi kaitsja sellise liigutuse tegi. See viis minu silmis Oweni maine küll alla.

mcnamara
20.05.03, 15:10
Originally posted by ass
See Beckhami penalt oli iseenesest väga nõrk. Ja see oleks pidanud olemata olema,
sest kaitsja EI puutunud Owenit, kuigi kaitsja sellise liigutuse tegi. See viis minu silmis Oweni maine küll alla.

Who cares? Ei viitsi nii ilmse penalti üle küll enam vaidlema hakata.
Minu jaoks oli põhiline see EMOTSIOON, mis selle väravaga kaasnes - 1986. ja 1998. eest oli lõpuks ometi kätte makstud.

Eikki
20.05.03, 21:52
Roberto Carlose värav nurgalipu juurest keerutades tagumisse posti kuid mitte nurgalöögist aga mängulisest olukorrast...
Minuarust supervärav!

-Eemeez-*
20.05.03, 22:44
Kohutavalt meeldib, kui pall postist sisse lendab.
Millegipärast natusin väga Nedved\'i 3\'t väravat viimases CL\'i mängus. Kaunis kõrge pall keskväljalt, täpselt ründajale ette, kes kahe kaitsja vahel spurtides paneb palli vihinaga teele ja hoogu vähendamata tormab juubeldades edasi. / Kaunis lause .mis ..

sicmic
04.06.03, 00:14
Selline värav oleks üliäge: 20-25 meetri pealt vastutulev madal pall paremale jalale...tugev välisküljelöök, pall lendab parema risti juures posti ja põrkab üle väravasuu teisel pool samal kõrgusel ja sealt sisse...mm, see oleks fantastiline! :)

Väravavaht
04.06.03, 08:31
mulle meeldivad ka sellised väravad kus pall läheb latist või postist

a karistuslöögid on ka ägedad

Hellik
04.06.03, 11:17
1) Kõik Eesti koondise poolt löödud väravad :)
2) Põrkega latist, postist või mingist rikoshetist
3) (pikk) pall ette ründajale, mille ta otse õhust sisse lööb, näiteks Cisse koll viimases Prantsuse karikafinaalis PSG vastu. Meelde on jäänud ka Cascoigne\'i värav Shoti vastu (\'96 EM)
4) Viimasena tooks välja mcnamara poolt mainitud nn. ekstra-emotsionaalse kategooria, milles on minugi jaoks juhtkohal see Beckhami penalti.

jansa
04.06.03, 16:52
... mind erutab kõige rohkem selline koll mille lööb paljas suurerinnaline tibi tuhara põrkest...

Black_Magic
13.06.03, 18:28
Karistuslöögid meeldivad mulle kõige rohkem

Vürst
13.06.03, 18:56
Mulle meeldivad kauglöögid ja otse tsenderdusest löödud väravad.
Eriti meeldejääv on Carlose pommlöök otsajoonelt(peaaegu nurgalöögilipu juurest) täpselt taha ristnurka.
Ja loomulikult Beckhami koll Argentiina vastu ning ManU väravad Bayerni vastu Meistrite Liiga finaalis.:jump2: :r66m2:

resorte
13.06.03, 23:29
Francesco Totti löök põiklatist sisse CL\'i mängus Lokomotiivi vastu viies sellega Roma 2:1 ette.

K1ly
14.06.03, 15:53
mul ikka meeldivad niuksed värvad milles ikka värava maiku on.Näiteks mõni ilus käärlõõk või midagi taolist

magicm
15.06.03, 22:56
Käärlöögist rääkides on üks minu lemmikuid Marco Van Basteni poolt Ajaxi ridades sooritatud löök, kus ta virutas käärlöögi otse õhust põiklati puutest sisse.

Litmanen37
16.06.03, 00:43
Roberto Carlos Brasiilia koondise s2rgis l66mas oma kurikuulsat vinti Prantsusmaa vastu

Fiedler
03.07.03, 20:57
Ronaldinho löök MM-i finaalis Inglismaa vastu.Meremees pani kyll paska a löök oli ka kõva.:õnnelik:

SleepWalking
03.07.03, 21:52
Originally posted by Fiedler
Ronaldinho löök MM-i finaalis Inglismaa vastu.Meremees pani kyll paska a löök oli ka kõva.:õnnelik:

palju õnne fiedler. väike ronni on pärast isegi nentinud, et tegemist ei olnud nii planeeritud löögiga. pealegi mm-finaalist oli asi üsna kaugel.

mikc
04.07.03, 00:34
Väravad mis eesti kaitseliin koos Pareikoga Leedu vastu sisse imes,head väravad....

xKxAxPxUx
04.07.03, 12:38
Need mis Teet Allas ikka Eesti kasuks lööb:õnnelik:

uuno73
06.07.03, 15:54
Ükskord juhtus selline lugu Nõukogude II liigas et minu poeg Aavol jäi mänguvorm koju

Fiedler
06.07.03, 23:50
Originally posted by SleepWalking

Originally posted by Fiedler

palju õnne fiedler. väike ronni on pärast isegi nentinud, et tegemist ei olnud nii planeeritud löögiga. pealegi mm-finaalist oli asi üsna kaugel.

Minu viga , see polnd finaal a löök oli hea ja erutav sellest hoolimata, et see polnd nii planeeritud.:õnnelik:

Elvis
07.07.03, 10:39
Mulle meeldiks selline värav: karistuslöök u 25 meetri pealt....pall lendab üle vastaste müüri....latti....sealt tagasi vastu väravavahi pea kuppu....ja siis väravasse!
vot see oleks juba värav! :D

Silver
07.07.03, 10:42
Originally posted by Elvis

Mulle meeldiks selline värav: karistuslöök u 25 meetri pealt....pall lendab üle vastaste müüri....latti....sealt tagasi vastu väravavahi pea kuppu....ja siis väravasse!
vot see oleks juba värav! :D Päris erutav! :D

kaala
07.07.03, 20:51
marco van basteni käärlõõk ma ei tea kelle vastu.igatahes lõõk oli üpriski kaugelt ja läks veel postist ka sisse :) hea vaade:D

2mSööt3mMööda
07.07.03, 22:29
Originally posted by kaala

marco van basteni käärlõõk ma ei tea kelle vastu.igatahes lõõk oli üpriski kaugelt ja läks veel postist ka sisse :) hea vaade:D
See video on netis täitsa saadaval, kui ülesse leian võin siia threadi ülesse panna.
a kui rääkida väravatest mis mulle on väga südamesse läinud siis tuleb esimesena meelse Rivaldo värav Barca särgis üleeelmisel hooajal viimases liigamängus kus neil oli hädasti vähemalt 3:0 võitu vaja, mille nad ka said. Rivaldo tegi hattricki ning kolmanda värava lõi 90-ndal minutil. Värav oli selline: sai söödu rinna peale 16m joonel, lükkas palli rinnaga ilusti ülesse ning lõi käärlöögiga otse ristnurka-tõeline man of the match
Kindlasti paljud mäletavad seda mängu, a kas see 3:0 võit tagas Barcale CL-i pääsu(ei mäleta seda kahjuks)?

Martin
07.07.03, 23:14
Originally posted by daywalker
See video on netis täitsa saadaval, kui ülesse leian võin siia threadi ülesse panna.
a kui rääkida väravatest mis mulle on väga südamesse läinud siis tuleb esimesena meelse Rivaldo värav Barca särgis üleeelmisel hooajal viimases liigamängus kus neil oli hädasti vähemalt 3:0 võitu vaja, mille nad ka said. Rivaldo tegi hattricki ning kolmanda värava lõi 90-ndal minutil. Värav oli selline: sai söödu rinna peale 16m joonel, lükkas palli rinnaga ilusti ülesse ning lõi käärlöögiga otse ristnurka-tõeline man of the match
Kindlasti paljud mäletavad seda mängu, a kas see 3:0 võit tagas Barcale CM-i pääsu(ei mäleta seda kahjuks)?

Ema lõi selle sul risti. Pall läks alla posti kõrvale ning seisuks 3:2. Valencia vastu. Ja tagas jah.

2mSööt3mMööda
07.07.03, 23:37
Originally posted by Martin

Ema lõi selle sul risti. Pall läks alla posti kõrvale ning seisuks 3:2. Valencia vastu. Ja tagas jah.
K whatever, igatahes ilus koll oli ja ema pole mul ristnurka löönud kahjuks :õnnelik:

resorte
08.07.03, 13:29
Originally posted by daywalker

Kindlasti paljud mäletavad seda mängu, a kas see 3:0 võit tagas Barcale CM-i pääsu(ei mäleta seda kahjuks)?

Mis see \"CM\" on?:oih:

H.M Murdock
08.07.03, 16:24
Originally posted by Totti

üldjuhul championship manager,aga praegu pani daywalker midagi mööda....ehk mõtles CL\'i:doh: :oih:

2mSööt3mMööda
09.07.03, 07:15
Originally posted by H.M Murdock

Originally posted by Totti

üldjuhul championship manager,aga praegu pani daywalker midagi mööda....ehk mõtles CL\'i:doh: :oih:
jah muidugi

gazza
30.07.03, 18:43
hea värav on seedorfi löödud atletico bilbao vastu reali eest .lihtsalt 45m löök risti.

kaala
30.07.03, 18:47
Originally posted by gazza

hea värav on seedorfi löödud atletico bilbao vastu reali eest .lihtsalt 45m löök risti. millal seedorf realis mängis?

17
30.07.03, 18:59

hea värav on seedorfi löödud atletico bilbao vastu reali eest .lihtsalt 45m löök risti. millal seedorf realis mängis?

Clarance Seedorf on mänginud Realis, aga aastat täpselt õelda ei oska.Igatahes mees siirdus Reali Sampdoriast ning mängis Realis, kui Madriidi superklubi kandis veel Kelme vorme:D

Vennas
30.07.03, 19:06

1996-2000

duff_K
01.08.03, 11:02
siiamaani kõige \"erutavam\"(emotsioon oli küll neg.) värav oli Seedorfi eelmise või oli see üle eelmise hooaja Serie-a-s kui ta 2 või 3. üleminutil palli kuskilt 35 meetrilt Buffonile ristnurka lajatas ning sellega viigistas ka seisu...... ja ka Kiievi Dinamo värav newcastle vastu oli ilus ei mäleta kes lõi ausalt öeldes aga ilus löök nii umb. 25 meetrilt vist ette risti

heinzz
03.08.03, 13:01
Mulle meeldivad
1)kindlad väravad, yhe puutega sisse (nt. Zelinski koll Hollandi vastu)
2)ristnurka lajatatud pommid
3)ilus söödumäng, millele järgneb täpne löök posti kõrvale (Arsenali lemmikrynnak)
4)eestlaste löödud väravad :)
5)yks ühele panemised, kus pall tõstetakse väravavahist üle
6) ning yldse enamus väravaid
Ei meeldi
1)Kaitse eksimused (lööb ryndale palli vms)
2)rikošetiga löögid (Ronaldinho esimene Barca värav)
3)Kobad väravad, nt ebaõnnestunud tsenderdused, mis lähevad \"yle jala\" ,kuid kukuvad väravasse.

greenday
03.08.03, 13:17
Originally posted by heinzz

Mulle meeldivad
1)kindlad väravad, yhe puutega sisse (nt. Zelinski koll Hollandi vastu)
2)ristnurka lajatatud pommid
3)ilus söödumäng, millele järgneb täpne löök posti kõrvale (Arsenali lemmikrynnak)
4)eestlaste löödud väravad :)
5)yks ühele panemised, kus pall tõstetakse väravavahist üle
6) ning yldse enamus väravaid
Ei meeldi
1)Kaitse eksimused (lööb ryndale palli vms)
2)rikošetiga löögid (Ronaldinho esimene Barca värav)
3)Kobad väravad, nt ebaõnnestunud tsenderdused, mis lähevad \"yle jala\" ,kuid kukuvad väravasse.
Mu meelest need kaks viimast on just eriti pullid!

Max313
10.07.06, 22:23
noh nii umbes 20 meetri pealt tuleb karistusl88k 6rnalt v2ravast vasakult (ryndava meeskonna poolt vaadates) tuleb l88k sisekyljega ja keerutab paremasse ristakasse (ryndava meeskonna poolt vaadates)

17
10.07.06, 22:33
Issand milliste nimedega teemasid foorumisügavustest välja kookida annab:naer6:

FC Kuressaare
10.07.06, 23:46
Mulle meeldivad sellised väravad, mida juhtub harva ja mis vajavad head tehnikat: käärid, õhust kannaga jms, ja siis meeldivad veel ristnurgad :)

Arks
10.07.06, 23:46
Sellised, mis ma ise löön. :jump1:

AlwaysRed
11.07.06, 01:37
Tänapaäeva jalgpallis lüüakse nii vähe väravaid, et tuleb rahu olla nendega mida lüüakse. Ere näide selle kohta äsja läbi saanud MM-finaalturniir, kus ikka erakordselt vähe väravaid löödi.