PDA

View Full Version : Harri Ojamaa

lihas88
17.05.03, 18:48
Mis kuradi vend on Harri Ojamaa? Kas keegi saab õelda kuidas ta m2ngib,palun?Olen kuulnud et ta oskab veitc m2gida?

mjkk
17.05.03, 19:37
Kuule, ma olen kuulnud, et ka Kaarel Kask mängib? Ja Mart Mardiste, ja Allan Kraav...aga vaat, teemat ma ei pea sellepärast avama :doh:

Juunior
17.05.03, 19:40
Tubli noormängja .

Usun talle suurt tuleviku!

parim
17.05.03, 20:03
Ta on väga hea mängija, palju parem kui tarmo kink. ma olen näinud kuidas tarms mängib, noh pete paremale ja löök vasakuga.

Harri kas sa viicid minuga koos hiiumaale tulla suvel mul on seal väga hea koht kus harjutada, mu isa kalllaste õpetab meid?

Kolla
17.05.03, 20:42
Väga h2sti m2ngib,minu teada peaks olema ka u15 kapten,daniil ratnikoviga suht võrdsed m2ngijad,kiugi väga erinevad.Koondise katsetel mängis ratnikovis kyll paremini.

parim
17.05.03, 21:07
Originally posted by Kolla

Väga h2sti m2ngib,minu teada peaks olema ka u15 kapten,daniil ratnikoviga suht võrdsed m2ngijad,kiugi väga erinevad.Koondise katsetel mängis ratnikovis kyll paremini.

EESTI PARIM!!!!

capitano
17.05.03, 22:11
no mai tia seda venda eriti , mingi suva vend on vist , a tian et pidi mingi fyysiliselt ylivõimas olema ja ka koondise kapten a mai tia nt kuhu see vend järgmine aasta läheb , emmaste? tervis?

spekter
17.05.03, 22:13
mis aasta poiss ja kus klubis mängib?

parim
17.05.03, 22:18
1988 Eesti Koondis U-15 kapten
synd.1988
tiim-FC Flora 88
Väravad-sel hooajal 0
Kaardid-1 kollane
positsioon-keskpoolik(6)

capitano
17.05.03, 22:37
krt see parim möliseb tal siuke peakuju et ei tohix toast väljagi rulla:õnnelik:

parim
17.05.03, 22:42
krt 3 põlvega ei jõua kaugele.....

Juunior
18.05.03, 03:15
10 points -.

capitano
18.05.03, 10:51
parim kui ikka jooksed ja breigid samal ajal siis jääb ka see aasta su laex fcflora varupink või siis heal juhul 40minutit kaitses.a veel proovi koolis mõne vastassoo esindajaga rääkida ja siis alles siis võid inimeste sekka tulla.see aasta soovitan kodusistumist

parim
18.05.03, 15:00
tra.....mmmmmida ssssa mölised:õnnelik:

sicmic
18.05.03, 15:23
Originally posted by parim

tra.....mmmmmida ssssa mölised:õnnelik:

Kui te ei soovi selle teema sulgemist siis lõpetage sellised postitused ja rääkige noormehe kohta asjalikku juttu. Tegelikult ei vajagi iga tulevikulootus eraldi teemat. Kõike head!

Kolla
18.05.03, 15:34
Originally posted by capitano

no mai tia seda venda eriti , mingi suva vend on vist , a tian et pidi mingi fyysiliselt ylivõimas olema ja ka koondise kapten a mai tia nt kuhu see vend järgmine aasta läheb , emmaste? tervis?

Võib-olla läheb yldse Kuressaarde,kuna ta treenib Aavo Sarapi käe all,kes on ka Kuressaare treener,Ojamaa on käinud ka Kuressaare trennis ja isegi Novikov kysis miks ta Kuressaares ei mängi...

Kolla
18.05.03, 15:43
...Ja m1kk,kõigi lootust andvate noormängijate kohta ei ole vaja tõesti teemat teha,aga aega-ajalt mõne kohta ikka võib ja äkki annab see mängijale endale stiimulit kõvemini edasi töödata,et teiste lootusi täita....

Peku
18.05.03, 16:03
ta on u15 kapitan jah mu koolivend ja mängib ikka ülihästi:D

harri
18.05.03, 20:15
tore kui on teema minust , a sellised parima - sugused võix asja rahulikult võtta ja oma mänguoskuste arvustusega tegeleda, tnx peku , juunior ja kolla .

sirle
20.05.03, 13:21
mina ei ole isiklikult Harrist midagi kuulnud, kuigi noorte jalgpall on väga huvitav.
mina püüan end kursis hoida rohkem oma koduklubi (Tulevik) noorte mängudega.:)

parim
22.05.03, 17:02
2 super ilusat väravat Eesti Noorte Meistrivõistluste võidumängus TVMK üle pole üldse paha

Kolla
22.05.03, 17:26
Tvmk-Fc Flora (88)
Daniil Ratnikov vs Harri Ojamaa
Kaks ilmselt Eesti parimat noormängijat...

.....Daniil teeb ilusa driblangu,möödub yhest,kahest...neljast mängijast lööb palli vaevata väravasse.......Harri saab palli,möödub yhest,kahest ja ilus löök karistusala joonelt-seis viigis 1-1.........Harri saab palli,möödub yhest,kahest...neljast m2ngijast ja lööb terava nurga alt teise värava,mis murdis ka TVMK vastupanu ,Flora vormistas viimastel minutitel 3-1 võidu

kluivert
23.05.03, 10:22
Originally posted by Kosk

Originally posted by kluivert

Flora 88 on Eesti parim ise k2in ka seal

Kus ja millal trenni teete? Kes on treener?

AAvo Sarap on treener?

ROOTSI KUNN
23.05.03, 15:02
Sarap on minu meelest üks parimaid noortetreenereid.
Aga selle noore Ojamaa mängu olen paar korda näinud ,jätab üsna hea mulje. Kui viitsib vaeva näha jõuab veel väga kaugele.:lahe:

teoreetik
05.06.03, 14:51
Harri on väga hea mängija ning tema noorem vend ka,arvatavasti ning loodetavasti mängivad kunagi mõlemad EEsti A-koondises.:õnnelik: Järelkasvu on siiski ka vaja...

harri
06.06.03, 23:04
suurik sa ju yldse kardad triblada ja minust pole sa kyll kunagi mööda mänginud, a värava lõid ilusa ja ytlen sulle yht et maailma parim oled ikka sinna :õnnelik:

uuno73
23.06.03, 01:01
Jah see poiss mängib minu poja treening grupis tõesti väga hea poisss seda lihast ja tehnikat ikka jägub jaa....

sell8
03.07.03, 22:47
ma olen näinud seda harrit paar korda trenni tegemas. Ta käib Sarapi gruppis, eks ole?
MInu arust ta seal trennis küll ässab ja ülbitseb kuid trennis on ju nii et ta tunneb kõiki ja teab nende nõrku kohti kuid ma ütleks et võistlustel see mees(poiss) küll mingi ime pole! Ja vasaku jalaga ei saa ta kohe üldse pallile pihta! Lõpeta parem see oma tuka lakkimine ja mine õue vasaku jalaga palli löömist harjutama, kui sa tahad kunagi kuhugi jõuda!!!!!;)

ruibs
03.07.03, 23:10
mida sa selle harriga mölised sell8 sinust on ta igaljuhul parem,ta on ikkagi koondise kapten, aga jah vasak on nõrk tal kyll

uuno73
04.07.03, 00:25
Sõja aaal ma nägind ikka väga rõvedaid nägusid keda oli tabanud mürsk pähe jne aga.................... nii rõvedat kui sell8´l ei osanud ma isegi ette kujutada

p3p3
21.07.03, 00:30
Harri t2ica hea mängija

duff_K
21.07.03, 00:34
Originally posted by uuno73

Sõja aaal ma nägind ikka väga rõvedaid nägusid keda oli tabanud mürsk pähe jne aga.................... nii rõvedat kui sell8´l ei osanud ma isegi ette kujutada

kle mingi julm sõnasepp oled siin jah kle teemast ära ikka nüüd nii möööda ka pane sa lase nüüd oks rahulikult kokku..........eeeemmm teema kohane küsimus kus koolis Harri Ojamaa käib kui ei ole väga suur saladus?

p3p3
21.07.03, 00:50
Sell8 on ise kõwa vasaku miiz we

2mSööt3mMööda
21.07.03, 00:55
Originally posted by p3p3

Sa sell8 õpi enne mängima kui sa mindgi ütlema tuled sinust mängib kyll lõwasti paremini
Kas sa oma vanustele mingit megalahevingemat mudilasfoorumit ei leidnud?

JTS
21.07.03, 01:32
harri on hea mängija ja hea koolivend:D

duff_K
21.07.03, 13:23
kle p3p3 kle ma olen suhtsuht kindel et sell8 mängib paremini kui ojamaa....... puhtalt vanuse vahest tuleb see välja

mikc
26.07.03, 14:12
Originally posted by duff_K

kle mingi julm sõnasepp oled siin jah kle teemast ära ikka nüüd nii möööda ka pane sa lase nüüd oks rahulikult kokku..........eeeemmm teema kohane küsimus kus koolis Harri Ojamaa käib kui ei ole väga suur saladus?

Prantsuse Lütseum.

rax69
05.08.03, 18:23

kle p3p3 kle ma olen suhtsuht kindel et sell8 mängib paremini kui ojamaa....... puhtalt vanuse vahest tuleb see välja

ma selles nii kindel ei ole.
Harri on eesti koondise kapten..see peab midagi tähendama.
Sell8 on FC mustamäe ( või midagi taolist) meeskonna vasak äär (ple kindel kas ta põhisse saab)...sellli meeskond mängib 5ndat liigat (ida).
See et sell8 korrax Emmaste trennis käis ei tee temast mingit staari veel..mängi seal Mustamäel...kyll keegi sind kunagi ära ostab..täitsa kindlalt.
mis puutub vasakusse jalga siis sa oled vasakujalgne..harri paremajalgne...kas sina oskad paremaga lyya?..ei? oooook

:)

duff_K
05.08.03, 22:00
kes on vasakujalgne??....kle mees ma mängisin ojamaa vastu kle ta ei teinud mitte halli haisu kah isegi Lütseumi eest mängides ei olnud ta teab mis staar!........... kui ta mudugi nüüd aastaga on suure arenguhüpe teinud siis võtan sõnad tagasi :(

Silver
06.08.03, 00:32
rax69 sa oled paras naiivitar.

sell8
06.08.03, 02:16
Järgmine aasta oled sa, Harri, sama vana kui 87 aasta sündinud poisid.87 aasta poistest on juba praegu Arge, Nuuma ja Koogas Tervises. Kui sina seda samuti suudad võtan oma sõnad tagasi ja loodan et sind siis varsti kah A-koondises näha saab. Füüsilised eeldused on sul selleks olemas. Seda ülbitsemise asja kirjutasin ma aga hoopis selle pärast et trennis, kui sa oma meeskonnakaaslaselt täpset söötu ei saa või kui nad midagi valesti teevad hakkad sa kohe nende peale karjuma! Nii ei ole ilus:(
Kas sa mäletad kui sina esimest korda trenni läksid ja eest leidsid endast kogenenumad ja paremad mängijad. Kas siis polnud mitte nii et sina nendelt sõimata said? Sa peaksid sellest omad järeldused tegema.Kuid igal juhul: jätka tegelemist jalgpalliga ja sust saab asja;)

P.S. Mina kasutan vasakut jalga ainult jooksmiseks aga samas-mina mängin 5ndas liigas, kus eriti midagi peale arutu jooksmise midagi ei toimu;) (no offense to 5nda liiga pallivõlur-õllesõpradele):õlu: :ingel:

p3p3
28.08.03, 22:15
Originally posted by daywalker

Sa sell8 õpi enne mängima kui sa mindgi ütlema tuled sinust mängib kyll lõwasti paremini
Kas sa oma vanustele mingit megalahevingemat mudilasfoorumit ei leidnud?Kule ega ei leidnud kyll mingit mudilasfoorumit sa võid mulle ju soovtada mõnda paremat

2mSööt3mMööda
28.08.03, 23:29

Originally posted by daywalker

Kas sa oma vanustele mingit megalahevingemat mudilasfoorumit ei leidnud?Kule ega ei leidnud kyll mingit mudilasfoorumit sa võid mulle ju soovtada mõnda paremat
kle ei oska soovitada aga hea on vähemalt see, et sa oskad megavanu poste välja kookida :doh:

Glazza
04.09.03, 12:42
Originally posted by rax69

Pole see miski näitaja - kui sa veel ei tea, siis kapteniks saab see, kes lööb palli kõige kaugemale-kõrgemale:lahe:

Tihane
04.09.03, 12:50
Originally posted by Glazza

Originally posted by rax69

Pole see miski näitaja - kui sa veel ei tea, siis kapteniks saab see, kes lööb palli kõige kaugemale-kõrgemale:lahe:

või kellele sobib võru ymber käe.

Muttik
15.09.03, 00:37
Ma pidin Floraga mängus Harrit peale võtma...ja ei teinud ta midagi eriti ohtliku. Raske oli küll, aga hakkama sain...väravad jäid tema poolelt löömata, aga selle eest ise lõin värava. Kuigi nüüd räägitaxe, et ta ull hästi mängib...Mängin ise tartu tammeka eest!:õnnelik:

Juunior
16.09.03, 18:44
Harri tubli ,usun et leiab ka tulevikus tee läänemaailma poole sest seal teadu poolest parem.

nimeta
18.09.03, 13:06
olen ka sellest harryst kuulnud:õnnelik:

ta peaks olema enda klubile nagu P.Vieira Arsenalile:D

Glazza
18.09.03, 14:32
Mõned päevad tagasi anti Ojamaale siis ka võimalus end juba Meistriliiga mängijate kõrval proovida. Paistab samas stiilis jätkavat nagu Tõnis Vanna, kes ka kiirelt ja kõrgelt tõusis!

FC Valga: Jürgen Veber, Erkki Pärna, Aleksei Savitski (77. Ragnar Uibooss), Alo Bärengrub, Martin Taska, Martin Hurt, Mati Lember, Vahur Vahtramäe (77. Taavi Aus), Tõnis Vanna (77. Kaupo Margusonov), Tom Kärson (77. Mikk Sillaste), Tõnis Kaukvere (55. Harri Ojamaa).

ethan
18.09.03, 19:34
Ma ei saa aru, mille poolest lp. Harri Ojamaa parem on, kui teised temaealised ja nooremadki, kes samal tasemel või kõrgelmalgi mängivad?

nimeta
30.09.03, 18:14
ta mängib nüüd Emmaste eest ( harry su trennikaaslane ütles mulle;) ) ning ta peaks meistriliigas või kuskil seal mängima:õnnelik:

apl
15.10.03, 22:13
haha ... staar himself :õnnelik: :P

huiom
20.04.04, 22:00
minu arvates on tema ja ta vend mõlemad topised

kaigas
27.04.04, 18:42
millex on vaja sellist teemat???tra tiad palju on andekaid m2ngijaid????sis tlex ka k6igi kohta teema teha??njah arvan et see vend kes selle teema tegi ongi see tyyp kes arvab et on mingi j6le andekas ja tahab siin mingit kuulsust v6i midagi :deemon:

marit88
03.05.04, 22:20
:D harri jah... mina olen ka sellisest tegelasest kuulnud ;) tegelt ikka mängida oskab sajaga... kui viitsib :lahe:

Silver
04.05.04, 19:07
Aitab küll nüüd isand Ojamaast, mõttetus paisutab juba jõeks ära. Teema kinni.

vaikiv mees
01.05.08, 21:44
mis ta niiväga mõttetu oli,
aga nagu nähtub noorema venna intekast Jalka aprillinr-st,
suubus temagi karjäär vigastusesse veel enne kui 6ieti alata sai