PDA

View Full Version : mis saab järgmine aasta parimatest 88synd poistest , meeste liiga või 88 liiga?j

capitano
17.05.03, 22:20
mai kujuta ette kuhu lähevad 88 vennad järgmine aasta? ja kas saavd siis akkama meeste liigas

capitano
17.05.03, 22:22
no mai tiagi kas elva emmaste või tervis , kuressare

harri
18.05.03, 20:22
mingil tasemel saame kindlalt hakkama ,a mina ise tahax kõige rohkem saada tervisesse kuigi see on peaaegu võimatu , sest flora meeste toel on tervis kindlalt meistriliigas, a paha poleks ka kuressaare ja emmaste , igal juhul oleks hea kui saax mängida esiliigas ja ega ka meistriliiga vastu pole midagi , a kysimus on selle s palju saax mänguaega noored ,sest parem on mängida juba 88 liigat kui istuda meestes pingil. (no ideaalne oleks muidugi fc valga , a usun et sellele tasememe me/ma veel ei kyyndi)

Kolla
18.05.03, 21:04
Ka Emmaste on normaalne variant,aga arvan et Fc Flore systeemis olevad 88.a syndinud lähevad mingi osa Emmastesse,ylejäänud mängivad 88.liigat edasi ning teevad kaasa ka Lelle eest 3ndas liigas

parim
19.05.03, 19:54
yx variant on ka fc elva

zabala
19.06.03, 17:43
Poisid ärge trügige nii vara meeste hulka seal on ikka nats raske.Ma ise hakkasin ka varakult vanade seas mängima ja noh võiks öelda et lükatakse lihtsalt minema.Proovige ikka oma 88 liigat edasi mängida.See on minu hea soovitus.

andres
19.06.03, 18:05
fc lelle meeskond 3 liiga läänetsoonis mängivad 87 sündinud.Igas mängus lüüakse neile 2kohaline arv väravaid.Mõttetu nii noori liigasse panna. Nad jäävad igas elemendis alla.See ei ole arendamine,Üldkokkuvõttes tuleb see kahjuks meeste sekka trügimine.Vast aasta- kahe pärast.

andres
19.06.03, 18:06
fc lelle meeskonnas3 liiga läänetsoonis mängivad 87 sündinud.Igas mängus lüüakse neile 2kohaline arv väravaid.Mõttetu nii noori liigasse panna. Nad jäävad igas elemendis alla.See ei ole arendamine,Üldkokkuvõttes tuleb see kahjuks, vara veel meeste sekka trügida.Vast aasta- kahe pärast.

duff_K
19.06.03, 22:49
aga selle 87 tase ei ole ka vastav mängitakse ju oma 87 aastate vanuses II liigat aga vaata selle eest emmastet on 87 täis ja saava dhakkama küll pole see asi midagi nii hull aga ennem kui meesteliigasse minna peab omavanuseklassis läbi löööma!

harri
25.06.03, 20:41
minu arust olex 88 aasta syndinute keskmistele hea lelle ja parimatele elva/emmaste ja vbl võix mõni õnnelik saada ka trenni tegema valga ,kuressaare või tervisega. ex nääme siis mis saab

cyberc
29.06.03, 13:03
väga raske uskuda et keegi valga kuressaare või tervise ridadesse pääseb..seal pole ühtegi 87 mängijatki veel...et tõenäoline siiski emmaste,elva...

p3p3
22.07.03, 23:52
Originally posted by cyberc

väga raske uskuda et keegi valga kuressaare või tervise ridadesse pääseb..seal pole ühtegi 87 mängijatki veel...et tõenäoline siiski emmaste,elva...võibolla tõesti ei saa tervisesse, kuressaarde,või valgasse kuid tervises on 3 liiget kes on 87 syndind Andres Koogas,Marko Agre ,Lauri Nuuma

PraS
22.07.03, 23:59
peep sulle kindalsti leidub koht flora systeemi kõige paremas klubis:P
st FC LELLE-s :)

p3p3
23.07.03, 00:09
irw olex tore kui ma sinngi saax niiet ää siin naera midgi:D :D :D

tripel X
23.07.03, 02:20
prglt mägivad 87 sk lelles ka mis on samas liigas kus fc lellegi vahe on selles aint et sk lelles mängivad tuevamad 87 kes elvasse jne ei mahu või õigemine ei ela tallinas vaid kusagil raplas või järvamaal fc lelles aga on sellised tyybid koos kes ei viici trenniski käia poisid vaatasid pärast esimest mängu et midagi ei tule välja ja põhimehed loobusid

PraS
23.07.03, 04:29
Originally posted by tripel X

prglt mägivad 87 sk lelles ka mis on samas liigas kus fc lellegi vahe on selles aint et sk lelles mängivad tuevamad 87 kes elvasse jne ei mahu või õigemine ei ela tallinas vaid kusagil raplas või järvamaal fc lelles aga on sellised tyybid koos kes ei viici trenniski käia poisid vaatasid pärast esimest mängu et midagi ei tule välja ja põhimehed loobusid

Lelle SK koosneb peaasjalikult Kehtna Jalgpallikoolist(86 ja 87 vanus ja pluss veel neli vanemat mängijat kah veel).No vähemalt 3/4 sellest meeskonnast oleks võimelised nendes emmastedes,elvates jne mängima, kuid mis mõttet on rännata(kuid järgmisel aastal nad sinna meeksondadesse ka siirduvad suure tõenäosusega).

FC Lelle saamisega ei tohix kyll mingeid probleeme olla(siin mängivad oma ealiste II liiga smängivad tyybid, kes ehk saax V liigas meeste konkurentsis ehk hakkama)!!!!

see siis minu ylevaade oli. loodan et keegi sai targemax ja ehk sai ka keegi miskit siit aru:)

Peku
23.07.03, 13:14
usutavasti oli I poolhooaeg 87 poistele lellest lihtsalt harjumiseks tugevama ja kiirema mänguga. meeste liiga oli väga hea trenn ning oma 87 liigas ollakse selle kogemuse võrra tugevam ja kiirem. ja ma usun et teine poolhooaeg läheb paremini, ning lüüakse neile ainult ühekohalised arvud väravaid:D ehk saavad isegi mõne värava kirja

p3p3
25.07.03, 16:39
Nad on löönd väravaid ka sellel poolel väravaid

tripel X
02.08.03, 00:46
aga mul veel parem uudis sis kui u17 ja u 18 omavahel mängisid sis 2 väravat löönud rait kasterpalu ja veel 2 poissi yx oli mingi lemsaar vms said valida minna järgmine hooaeg mängima et läheb kas valgasse või jk tervisesse;) kasterpalu valis igatahes tervise seda ma tian niiet 87 synd poiss mängib järgmine aasta meistriliigas

17
02.08.03, 00:49

...niiet 87 synd poiss mängib järgmine aasta meistriliigas

Miks sa selles nii kindel oled?Kui Tervis jääb esiliigas teiseks, tuleb mängida ju üleminekumänge meistriliiga eelviimase, seega arvan, et kas Kuressaare või Valgaga tuleb pidada Tervisel üleminekumängud ja ei taha eriti uskuda, et kas siis Valga või Kuressaare Tervisele kaotab.

PraS
02.08.03, 14:19
Originally posted by Roberto Carlos

Miks sa selles nii kindel oled?Kui Tervis jääb esiliigas teiseks, tuleb mängida ju üleminekumänge meistriliiga eelviimase, seega arvan, et kas Kuressaare või Valgaga tuleb pidada Tervisel üleminekumängud ja ei taha eriti uskuda, et kas siis Valga või Kuressaare Tervisele kaotab.

ylemineku mängudel ei saa kasutada duubel meeskonna mehi niiet kahtlan ekas nad oma meestega hakkama saavad:)

Vennas
02.08.03, 23:35

aga mul veel parem uudis sis kui u17 ja u 18 omavahel mängisid sis 2 väravat löönud rait kasterpalu ja veel 2 poissi yx oli mingi lemsaar vms said valida minna järgmine hooaeg mängima et läheb kas valgasse või jk tervisesse;) kasterpalu valis igatahes tervise seda ma tian niiet 87 synd poiss mängib järgmine aasta meistriliigas

Ärge, Nuuma ja Koogas on ka 87 sünd. ja nad olid Tervises enne teda.Kui Tervis saaks edasi mängiks meistriliigas ka ilma Kasterpaluta 87 sünd. poiss(e).;)
Ja pealegi...kui 1 kahest valis Valga, siis mängiks järgmine hooaeg 100% meistriliigas 87 sünd. poiss(e).:)

cyberc
03.08.03, 13:40
Ärge, Nuuma ja Koogas on ka 87 sünd. ja nad olid Tervises enne teda.Kui Tervis saaks edasi mängiks meistriliigas ka ilma Kasterpaluta 87 sünd. poiss(e).
Ja pealegi...kui 1 kahest valis Valga, siis mängiks järgmine hooaeg 100% meistriliigas 87 sünd. poiss(e).

--------------

seda ei juhtu sest ülejäänd kaks on 86 sündind ja üks neist on väravavahet(lemetsaar),kes ei pääse tõenäoliselt küll tervise eest ammugi mitte valga eest platsile ja ishtshuk,kes vastupidiselt paljudele 86 mängijatele ei mahu u19 koondisse niiet vaevalt ta suudab valga või tervise keskpoolkaitsest kedagi üle mängida...

17
03.08.03, 14:03
Originally posted by märt

Originally posted by Roberto Carlos

ylemineku mängudel ei saa kasutada duubel meeskonna mehi niiet kahtlan ekas nad oma meestega hakkama saavad:)

Oh sa juudas miks sa FC Kuressaaret nii kangesti alahindad???????????:viha: :deemon: :kaval: