PDA

View Full Version : Maailma kõige sitem treener?

saraplover
19.05.03, 21:46
on veel ideid.....

Kolla
19.05.03, 21:50
Ei ytleks et ta kõige sitem treener on,kuigi mulle ta ei istu.Vahepeal kaotab kontrolli oma suu yle,kuid missugune treener ei kaotaks,samas ei meeldi mulle eriti ta treening meetodid,aga aeg on n2idanud et ta suudab vormida korraliku meeskonna.Liigitan ta siiski negatiivsete treenerite poolele

saraplover
19.05.03, 21:50
nahhui mis eeskuju annab selline treener tulevastele vutistaaridele???

hea treener näitab trennis harjutusi ette aga temal on probleeme oma 200 kg juures püsti seismisega

selliste treenerite pärast polegi Eestis owenid ronaldosid ja zidane

saraplover
19.05.03, 21:55
Eesti treenerite tase on lihtsalt väga nõrk ja nad teevad väga vähe enda oskuste arendamisex, vabandust kui kedagi solvasin

fitti
19.05.03, 21:58
ja kellest kuradist te noored vutiässad siin üldse räägite?:oih:

parim
19.05.03, 22:00
Mix teile siis Aavo Sarap jalgu jäi, minu arust ta on väga hea treener ja oskab võistkonna hästi mängima panna

Kui öeldaxe et sitast saia ei tee, siis tema tegi meenutagem pantreid........

Litmanen37
19.05.03, 22:28
Niipalju kui mina kuulnud olen,siis see sarap oli ikka täielik udu kylll...kuid mitte lootusetu

parim
19.05.03, 23:50
Kuid jah.....kui sa kuuled päevas 50 korda sama puujala nalja siis viskab ikka yle kyll...

greenday
20.05.03, 03:26
Originally posted by saraplover

hea treener näitab trennis harjutusi ette aga temal on probleeme oma 200 kg juures püsti seismisega

selliste treenerite pärast polegi Eestis owenid ronaldosid ja zidaneRonaldod ja Zidanid tulevad hoopis sellest kui väiksed poisid agulis iga päev 10 tundi oma vahel palli taovad...

sirle
20.05.03, 13:17
jah, eks neid s***e treenereid on kuhjaga nii siinpool kui teiselpool piiri, kuid asi on tihti ka mängijas endas- kui ikka ise ei taha, siis ega treener ka asja muuta saa(tean omadest kogemustest).
kuid tunnistan- eks hea treener annab ikka tubli annuse mängu tahet, nõmeda treeneri juurde ei tahagi treeningule minna.:doh:

mukiii
21.05.03, 16:43
on sarap mis ta on.huumorimeel on tal jah selline värskendust vajav ja noh.....õllekõht on ka muljetavaldav,aga ei maksa unustada,et sarapi trennist on tulnud päris häid mängijaid ja ta satsid esinevad korralikult,niiet kui mõnel indiviidil on probleem......no siis on pahasti küll,aga ega aavo ka kõiges süüdi ole.
treenerit arvustatakse ikka tema saavutuste,mitte huumorimeele ja õllekõhu järgi:lahe:

ROOTSI KUNN
23.05.03, 15:08
Sarap on jumala normaalne vend ,igatahes alati on mees hingega asja juures.Ja ta on ikka üksjagu mängiaid välja koolitanud.Selliseid mehi peaks iga klubi hoidma.:)

greenday
23.05.03, 19:53
Natuke õel teema või mis? Olen veendunud, et maailma sitemat treenerit ei tule eestist otsida. Monserrati koondise treener äkki? ;)

Silver
24.05.03, 13:17
Juba teema avaja nimi ütleb, mida ta arvab. Raudselt on tegemist mingi väga haige inimesega. Jube selle nime pärast. Igaljuhul mahategemine ei ole lahendus ja eriti sellisel moel! ;)

parim
24.05.03, 18:34
rahunege härrased ta on siiski kasutanud ka küsimärki oma avatud teema taga.....

Peku
24.05.03, 21:00
hähh, sarap on mu arust jumalast normaalne treener, ehk jah veidi tüütava huumorimeelega, aga teab see-eest palju ja tunneb skeeme ja oskab mängima panna.

kaala
25.05.03, 00:54
karjub liiga v2he ja m2ngijad teda vist ei kuulegi.vahest on nii aga 6petuss6nu jagab kyll koguaeg

Sun
29.05.03, 11:26
Väga vilets teema,sedamoodi on väga raske hinnata .Tänuväärne amet igaljuhul.

harri
29.05.03, 14:49
minu arust on ta hea treener a võix rohkem jõu-ja kiiruseharjutusi teha.see mule ei meeldi kui ta närviceb a yldjuhul on tegemist andeka ja pyhendunud noortetreeneriga

teoreetik
05.06.03, 14:45
Minule sarapi treenimisviiv üldiselt meeldib,ise on ta normaalne vend kui jätta ainult mõned tema naljad ära...

Aga jah,tema käe all on praegused mitmed EEsti koondise tegijad üles sirgunud.

parim
05.06.03, 18:21
näitex praegustest mängijatest andres oper ja kunagistest \"ylikiire\" Raivo Nõmmik

greenday
06.06.03, 00:13
Originally posted by teoreetik

Minule sarapi treenimisviiv üldiselt meeldib,ise on ta normaalne vend kui jätta ainult mõned tema naljad ära...

Aga jah,tema käe all on praegused mitmed EEsti koondise tegijad üles sirgunud.Keegi võiks mõne legendaarse nalja siin välja tuua, et teaks millest jutt. :D

Vürst
06.06.03, 21:05
Ta võib olla küll väga hea treener,aga kui ta pool aastat järjest samu nalju teeb viskab ikka üle küll.Kuid treenerina on Sarap väga hea.

Kosk
09.06.03, 13:46
Originally posted by greenday

Originally posted by teoreetik

Aga jah,tema käe all on praegused mitmed EEsti koondise tegijad üles sirgunud.Keegi võiks mõne legendaarse nalja siin välja tuua, et teaks millest jutt. :D

Katsu lihtsalt sattuda mõnda Sarapi trenni vaatama ja anerad end puruks. Kirjeldamatu on see.

Suurik
18.06.03, 10:52
Hommikuses BJ s on ta kõigist parem!!!!!

uuno73
18.06.03, 12:24
´kurat te mõlisete ta mängis kunagi nõukogude II liigas ryndes ja lõi penaltist väravaid mille peale ta õelapsed tema õe juurest minema jooksid ja ytlesid etn ema on hullux läinud

apunkto
19.06.03, 12:54
selgitaksid ehk väheke oma postituse mõtet? Võibolla olen mina imelik aga ma ei saa mitte midagi aru sellest kahjuks.:oih:

zabala
19.06.03, 17:20
Ma olen näinud küll Sarapi trenni ja ex need nats lahjad ole.Aga seda ma võin küll öelda et ta oma hoolealustest hoolib.Kõige parem nipp mida Sarap õpetab oma poistele on Ronaldo üleastumise vint, see on vaatapilt missugune.Tema mängijatel peaks tema vastu rohkem Respecti olema:doh:

uuno73
23.06.03, 01:26
Originally posted by saraplover

selliste treenerite pärast polegi Eestis owenid ronaldosid ja zidane

Khhurrrat sa mölised tattnokk mu poeg on opereid yles kasvatand ja yldse kui ise nii kõva mees oled mix siis temalt ohjasid yle ei võta???

blonde bomba
18.07.03, 21:19
:põnn: <---aavo

Bobik
18.07.03, 22:37
mina annaksin oma hääle Urmas Tiksile :D

p3p3
21.07.03, 00:27
Sarap on jumala ea treener :viha: oma viga kui ei meeldi

p3p3
21.07.03, 00:28
mingi raasiku treener voi tiidus vot need on mingid närvihaiged

2mSööt3mMööda
21.07.03, 00:34
Originally posted by p3p3

A vaata kelle Tiidus on valmis on treeninud. Korralikku mängumeest ei tulegi sellisest mehest, kes treenib sellise treeneri juures kes tuleb alati peale igat kukkumist põlve peale puhuma(ei vihja ühegile treenerile). Korralik treener peabki natuke karjumisega tagant \"piitsutama\", et tuleksid ikka võitlusvaimuga mängijad.

Bobik
21.07.03, 01:38

raasiku jokker pole närvihaige...ta on lihtsalt suts elav inimene. Või ma eksin? Minu arust ta elab alati mängu jubedalt sisse, aga kellelegi vastu pead pole ma teda andmas näinud. Küll aga nii mõndagi teist treenerit.

p3p3
21.07.03, 16:18
jokkeri treener jooxeb platsile ja akkab seal õpetama ja olen näind kudas ta lööb oma poisse kah

zabala
21.07.03, 19:15

jokkeri treener jooxeb platsile ja akkab seal õpetama ja olen näind kudas ta lööb oma poisse kahKle ega ikka ilma karjumiseta õiget mängijat välja ei kasvata.LÕVI poisid said ka väiksena treeneri käest peksa.:ham7:

p3p3
21.07.03, 20:09
Originally posted by zabala

jokkeri treener jooxeb platsile ja akkab seal õpetama ja olen näind kudas ta lööb oma poisse kahKle ega ikka ilma karjumiseta õiget mängijat välja ei kasvata.LÕVI poisid said ka väiksena treeneri käest peksa.:ham7: Lõvid pidid sita torudes ronima ja 30 kilti hantlid käes jooxma :D:D:D

lennu
21.07.03, 21:21
kas Lõvide treener oli Piir?

p3p3
21.07.03, 21:51
EIp Ubakivi

H.M Murdock
21.07.03, 21:57

jokkeri treener jooxeb platsile ja akkab seal õpetama ja olen näind kudas ta lööb oma poisse kahKle ega ikka ilma karjumiseta õiget mängijat välja ei kasvata.LÕVI poisid said ka väiksena treeneri käest peksa.:ham7: Lõvid pidid sita torudes ronima ja 30 kilti hantlid käes jooxma :D:D:D

no aga on ju mart ise ka öelnud,et sealne trenn oli liiga karm ja meenutas rohkem sõjaväge

17
21.07.03, 22:17
Originally posted by H.M Murdock

no aga on ju mart ise ka öelnud,et sealne trenn oli liiga karm ja meenutas rohkem sõjaväge

noh tundub et oli õige, sest vaata kui head mängjad kunagistest lõvidest sirgunud on

greenday
22.07.03, 02:47
Ei sõbrad, Ubakivi treeningmeetodid ei olnud õiged. 2 meest kogu satsist on praegu tipus ja seda suurelt tänu oma iseloomule ja intelligentsile (poom ja reim). Selline nuss võtab 18-aastaseks saamiseks igasuguse mängurõõmu ära ja asemele tuleb pudelirõõm. Julgen väita, et Pijpers on õige metoodikaga treener ja ta isegi ei karju mängijate peale. Suhtumine et ega ikka päris ilma rusika ja sõimuta ei saa näitab vaid madalat intelligentsi ja vähest võimekust.

p3p3
22.07.03, 16:13
ÕIKE JUTT

2mSööt3mMööda
22.07.03, 19:59
Originally posted by greenday

Ei sõbrad, Ubakivi treeningmeetodid ei olnud õiged. 2 meest kogu satsist on praegu tipus ja seda suurelt tänu oma iseloomule ja intelligentsile (poom ja reim). Selline nuss võtab 18-aastaseks saamiseks igasuguse mängurõõmu ära ja asemele tuleb pudelirõõm. Julgen väita, et Pijpers on õige metoodikaga treener ja ta isegi ei karju mängijate peale. Suhtumine et ega ikka päris ilma rusika ja sõimuta ei saa näitab vaid madalat intelligentsi ja vähest võimekust.
Reimi täiesti tipus olemise jutu lükkaks küll ümber.

teoreetik
15.12.03, 22:42
niisiis...tulema tagasi sarapi teema juurde.
Sarap enam flora heaks tööd ei tee, vähemalt esialgu ja hetkel, 88. 2 grupi treeneriks sai Zaur,aga mis saab näiteks kuressaarest ja elvast?

plekkpurk
16.12.03, 16:38
Siuksel teemal EI OLE mõtet....teeme iga treeneri kohta siukse teema äkki? igal treeneril on omad vead.......ise peab hingega asja juures olema...ja juurde õppima...mitte vinguma siin! mõtetu...mõtle natuke...kui aavo sarap präägu seda loex? sa ei julgex talle otsagi vaadata kui ta teada saaks kes selle kirjutas....mõtetu..see on kõigest muidugi minu arvamus! The End

marcello
18.12.03, 11:53
Polnud Sarapil häda miskit.pani meid mängima ja oli ka karm.Siis sai teda kirutud küll aga praegu järele mõeldes oli ta ikka hea treener.
Kuna rühm kus mina käisin alustas päris hilja mänguga siis mängivad 2,3,4,5 liigas selle rühma liikmed.
Järgmisest rühmast kunagisest MSK-st tulid aga ka mõned koondislased:Lell,Vahtramäe.Priidel jne

ronaldonike
25.12.03, 19:30
Originally posted by mukiii

on sarap mis ta on.huumorimeel on tal jah selline värskendust vajav ja noh.....õllekõht on ka muljetavaldav,aga ei maksa unustada,et sarapi trennist on tulnud päris häid mängijaid ja ta satsid esinevad korralikult,niiet kui mõnel indiviidil on probleem......no siis on pahasti küll,aga ega aavo ka kõiges süüdi ole.
treenerit arvustatakse ikka tema saavutuste,mitte huumorimeele ja õllekõhu järgi:lahe:

Amadeus
11.02.04, 14:04
L6videst on jah eriti \"k6vad tegijad\" sirgunud. Kr6m ja Olumets ... terve III liiga neist tulvil. Poom ja Reim on t6esti ainukesed kes sellest satsist kuskile on j6udnud. Ja seda just tänu iseseisvale m6tlemisele, tööle ja distsipliinile.

emme
11.02.04, 18:24
Muhvigi ei saa aru Amadeuse postitusest. Et Lõvides nagu olid oma pea, kõva töö ja distsipliin ebasoosingus? Või et enamus vendi pole elus kohe kuskilegi jõudnud? Ja üldse, mis siin teemaga pistmist peale selle, et mõlemad on ülitobedad?

Amadeus
11.02.04, 18:33
Originally posted by emme

Muhvigi ei saa aru Amadeuse postitusest. Et Lõvides nagu olid oma pea, kõva töö ja distsipliin ebasoosingus? Või et enamus vendi pole elus kohe kuskilegi jõudnud? Ja üldse, mis siin teemaga pistmist peale selle, et mõlemad on ülitobedad?

Jutt oli nimelt Roma Ubakivi meetoditest ja nende kasulikkusest, sest eelnevalt oli teda pakutud ka k6ige kehvemaks treeneriks. Ja peale Poomi ja Reimi on jalgpalli juurde jäänud \"l6videl\" k6igil olnud probleeme distsipliini ja töö tahtega.
Samas oleks tore ka pöörata tähelpanu väitluskunsti alust6dedele. K6ik millest aru ei saa ei pruugi veel tobe olla.

emme
11.02.04, 19:08
Originally posted by Amadeus

Jutt oli nimelt Roma Ubakivi meetoditest ja nende kasulikkusest, sest eelnevalt oli teda pakutud ka k6ige kehvemaks treeneriks. Ja peale Poomi ja Reimi on jalgpalli juurde jäänud \"l6videl\" k6igil olnud probleeme distsipliini ja töö tahtega.
Samas oleks tore ka pöörata tähelpanu väitluskunsti alust6dedele. K6ik millest aru ei saa ei pruugi veel tobe olla.

Väitluses peaks peale kunsti leiduma ka pisut väiteid ja loogikat.
1. ON tobe küsida \"kõige s-mat\" treenerit ja seda veel maailma mastaabis - vastata pole ju praktiliselt võimalik.
2. ON veelgi tobedam väita, et just Ubakivi see otsitav ongi.

Amadeus
11.02.04, 19:13

Originally posted by Amadeus

Väitluses peaks peale kunsti leiduma ka pisut väiteid ja loogikat.
1. ON tobe küsida \"kõige s-mat\" treenerit ja seda veel maailma mastaabis - vastata pole ju praktiliselt võimalik.
2. ON veelgi tobedam väita, et just Ubakivi see otsitav ongi.

Ma n6ustun täielikult m6lema väitega.
Ma olen kindel näiteks igayks siin kirjutajatest oleks märksa kehvem treener kui eelpool mainitud kandidaadid.
Kui sa eestpoolt ka loed siis ma ei olegi väitnud, et Ubakivi oleks hea kandidaat sellele nimetusele. Ma lihtsalt kommenteerisin kellegi eelnevat postitust.

Vitali
12.02.04, 11:28
Ma aitan teid mehed. Koige s...m on Kobashov,suur populist ja muud midagi. Lugupidamisega Vitali

torchwing
22.05.04, 22:26
mõni on pagana paks, et ei suuda isegi harjutusi ette näidata. Lapsed ei saa ju mitte muhvigi aru kuda neid harjutusi teha ...:(

Andu
02.06.04, 10:04
Alex Fergusson kindlalt!!!!:D

IndrekL
02.06.04, 13:40
Originally posted by Andu

Alex Fergusson kindlalt!!!!:D

Siin on räägitud noorte treeneritest:doh:
Vähemalt seal teema all küll ´´Noored ja Naised´´:P

Premium
02.06.04, 15:13
Selle inimese treeneri oskustest väga ei tea, aga küll tean tema piinamistest.
Sõber, kes mängis samas vanusklassis kui Kink rääkis, et kui Kink väravaid mõnes kohtumises ei löönud, siis Tiidus pani ta oma tuppa lukutaha ja ei andnud eriti süüa.
Minuarust üpris ebaeetiline käitumine.

Ono
02.06.04, 16:00
Suurem osa vene treeneritest - lastepiinajad.
Eks selliseid leidu mujalgi.

Hunt
02.06.04, 22:24
Üldjuhul on treenitavates viga mitte treeneris! Samas karmid meetmed võivad tuua edu! Nüüd võite edasi nutta!:kaval:

tupsuke117
03.06.04, 13:16
Originally posted by Hunt

Üldjuhul on treenitavates viga mitte treeneris! Samas karmid meetmed võivad tuua edu! Nüüd võite edasi nutta!:kaval:

MIna olen sellega nõus, et tavaliselt on karmist treeenerist rohkem kasu kui mingist sellisest kellele lapsed lihtsalt pähe istuvad.

Ono
03.06.04, 15:41
Tooge karmide treenerite näiteid kah? Kas Pele oli ka parim, sest teda piinati? - Vaevalt, kõik tuli ikkagi ise, pärast tippjalgpalli siirdumist, kus brasiilia jalgpalli treenerid teda koormustega tapsid, hakkas kõika allamäge minema.

MihkelPallak
25.11.05, 19:44
kõige sitem on vist see fc ajaxist, vuntsidega, kergelt tüse härrasmees.

Corinthian
25.11.05, 19:53
Algselt postitas mihkelpallak

kõige sitem on vist see fc ajaxist, vuntsidega, kergelt tüse härrasmees.

Borja Federenko :D

MihkelPallak
25.11.05, 19:54
nime ei tea.....aga tal on siuksed vallatud punased vuntsid

Raivo19
26.11.05, 08:49
Algselt postitas Amadeus

L6videst on jah eriti \"k6vad tegijad\" sirgunud. Kr6m ja Olumets ... terve III liiga neist tulvil. Poom ja Reim on t6esti ainukesed kes sellest satsist kuskile on j6udnud. Ja seda just tänu iseseisvale m6tlemisele, tööle ja distsipliinile.Ära unusta,et need mehed mängivad ammu oma lõbuks töö ja õlle kõrvalt,neil on täitsa pohhui,mis liigat.Nad on ikka meistriliiga taset mitmed head aastad näidanud.Sellest pundist on Soomes-Rootsis mitmed mänginud-elanud.Ütleme nii,et nende päris õitsengu ajal oli eesti piir veel poolkinni ja välja saada oli üliraske meie väiksest Eestist.
Sinu jutust võib kogemata aru saada,et inimesed rabasid pool elu ja jõudsid III-ndasse liigasse.:eiei:

Suure hilinemisega küll,aga sain ära öelda:D

K6IV
09.12.05, 16:49
Maailma kõige sitem treener oleksin kindlasti mina:D

marrrtin
09.12.05, 17:04
Kõige sitem treener ..

hmm, las ma mõtlen.

Aaa, tuli meelde .. See Tony Davis :D :õnnelik:

marrrtin
09.12.05, 17:04
Algselt postitas MaRtin_12

Kõige sitem treener ..

hmm, las ma mõtlen.

Aaa, tuli meelde .. See Juta Jänes :D :õnnelik:

TrevoR
15.02.06, 23:48
Algselt postitas p3p3

mingi raasiku treener voi tiidus vot need on mingid närvihaigedei ole. Head on mõlemad.;)

Warren
16.02.06, 09:50
Algselt postitas TrevoR

Algselt postitas p3p3

mingi raasiku treener voi tiidus vot need on mingid närvihaigedei ole. Head on mõlemad.;)

Ei Jokker on viimased aastad vist rahustite mõju all.Pole eriti kuulnud,et oleks enam kedagi kividega loopinud vms:D