320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tublid noored

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tublid noored

    paljud vist ei teagi, kui huvitav on noorte jalgpall ja kui andekad on tegelikult meie noored.toon ntx Viljandi Tuleviku noorte meeskonna väravavahi Taavi Järvesoo.Super!Tippklass!ma pean teda väga heaks kollkipperiks ja paljud on tema kohta öelnud, et Taavi on järgmine Tuleviku põhimeeskonna puurilukk!
    hoian pöialt, et nii ka läheks!

    #2
    Replying to Topic \'tublid noored\'

    taavi on öelnud et tal läheb veel kaua kaua aega et sinna maani jõuda.....aga jah mina usun et taavist saab ikka asja kaa..... loodame parimat :P

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'tublid noored\'

      hmm, mis aastal ta sündinud on siis? Kunagi jäi ühel siseturniiril silma üks viljandi tuleviku kiiper(ta oli mingi 1985 või 1984 aastal sündinud vist). Aga võib-olla ma räägin üldse mõnest teisest mängijast kuna lihtsalt nimi ei ütle mulle midagi :/
      Joga Bonito!!!

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'tublid noored\'

        1987 a syndinud....ja käib tuleviku meestega trennis

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'tublid noored\'

          Taavi Järvesoo on jah 1987 sündinud,aga daywalker mõtleb ilmselt 1986 aasta Janar Mastikut ,kes mängib vist praegu Tarvastu eest II liigas/vist on oma aastakäigu Eesti koondises ka,kui ma ei eksi/

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'tublid noored\'

            Janar oli koondises küll!
            Paraku oli ta Lemetsaare järel teine number kuid minu arvtes mängis küll paremini.

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'tublid noored\'

              taavi jõuab veel väga kaugele kui teda vigastused ega mingid muud jamad ei taakista....tal on kõik mida tippklassi väravavahil vaja ja tahtmist on tal kah kõvasti

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'tublid noored\'

                Täiesti nõus Riwo öelduga,tuult tiibadesse!
                Taavi väikevend käib sammuti trennis ja ka oma eas hea puurilukk
                Olen see kes olen

                Kommentaar

                Working...
                X