PDA

View Full Version : tahaks saada kollkipperiks

sirle
20.05.03, 12:33
ma tahaksin hullumoodi saada väravavahiks!praegu mängin ma kas kaitses või poolikus, kuid igal võimalikul juhul kipun väravasse.kas keegi ei ole nõus mulle veidike väravavahi saladusi paljastama?oleksin meusikult tänulik!;)

fitti
20.05.03, 13:21
põhiline saladus on see, et kas või nui neljaks, aga oma selja taha ei tohi palli lasta:D

Pealik
20.05.03, 13:57
a minu isa tahtis, et minust saaks jäähoki väravaht sest mul olevat suur ahter olnud
:P

SleepWalking
20.05.03, 14:04
Originally posted by Pealik
a minu isa tahtis, et minust saaks jäähoki väravaht sest mul olevat suur ahter olnud
:P

ja sa kohe oledki päriselt 22 aastane nagu profiilis kirjas? uskumatu eduga oled läbinud baasharidussüsteemi laskmata ennast õpetatavast suuremat segada ma vaatan ...

greenday
20.05.03, 15:38
Originally posted by sirle

ma tahaksin hullumoodi saada väravavahiks!praegu mängin ma kas kaitses või poolikus, kuid igal võimalikul juhul kipun väravasse.kas keegi ei ole nõus mulle veidike väravavahi saladusi paljastama?oleksin meusikult tänulik!;) Vaata siis kindlasti seda teemat http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=1665 (loe see põhjalikult läbi). Seal ma kirjutasin üsna põhjalikult põhiasjadest, mida väravaht peaks teadma/oskama. Kui on veel küsimusi, lase aga tulla! Kuna tundub, et sa oled algaja, soovitaks kindlasti lugeda eestikeelse \"Jalgpalliõpiku\" väravavahtide osa. Seal on kenasti põhiasjad kirjas. Ja veel soovitus - trennis anna teistele/treenerile teada, et sa tahad kogu aeg väravas olla, mitte platsil. Nii saad rohkem praktikat ja tavaliselt kellelgi selle vastu midagi ei ole, kui keegi tahab väravas olla.

sirle
21.05.03, 11:58
jah, \"Jalgpalliõikuga\" olen ma üpris põhjalikult tutvunud.sellest on väga palju abi olnud.meie treener pöörab rohkem tähelepanu platsil olemisele.meil on praegu väga hää kollkipper, kuid ta läheb sügisest ülikooli ja nüüd ongi probleem, kust saada uut kollkipprit.
minu juures on see väike probleem, et olen ainult 160 cm pikk.eks ma püüan ja harjutan, kuid kui mõni kollkipper lugema seda juhtub, siis rääkigu, kuidas tema alustas.:)

Markko
21.05.03, 15:06
Kindlasti ei tohi palli karta ning ka iseenda ohverdamist ei tohi karta. Kukkuda, hüppata, jalgadesse sukelduda peaks iga kell valmis olema tegema.
Hea väljakunägemine on ka kasulik. Ntx kui rünnak tuleb ühelt tiivalt, siis sa peaks enam-vähem teadma kes su selja taga on, et siis kaitsjaid juhendada. Ja muidugi ka mänguajal pead karjuma ja röökima ning mängu juhendama, alati peab olema ka valmis tiba halvasti ütlema, et mängijates võitlusviha tekitada. Ent päris mõnitamiseks ei tohi ka asi minna.
Refleksid on ka olulised ja oskus väljajookse õigesti ajastada. Viimase puhul tuleb muidugi kasuks see kui sa oskad palli kiirust, suunda, vinte jne määrata.

sirle
21.05.03, 16:25
Markko, kas sa oled kollkipper?kui oled, siis kus sa mängid?:)

Markko
21.05.03, 16:32
Natuke ikka jah... FC Streetrace.org

H.M Murdock
21.05.03, 16:33

minu juures on see väike probleem, et olen ainult 160 cm pikk.

Pole hullu;) ma ise mängin floras ja meie praegune väravavaht on aint 156 cm pikk:doh: pead kõvasti hüppama.....

SleepWalking
21.05.03, 16:45
Originally posted by H.M Murdock
Pole hullu;) ma ise mängin floras ja meie praegune väravavaht on aint 156 cm pikk:doh: pead kõvasti hüppama.....

kaalma kusjuures tundub kõrvaltvaadates pikem kui 156cm, aga kui sa nii ütled ... :doh:

Markko
21.05.03, 16:49
Vaadates herr Murdocki vanust, ei taha eriti uskuda, et ta mängib Meistriliigas asetseva Flora eest :P

Devil
21.05.03, 17:43
160 pikk ? Vana sa oled ? Sirle nimeks ehk oled hoopiski naine? Kui sa eriti enam ei kasva siis jäta parem kollkipperi amet maha ja sibli platsil, saad parema keha kah ;)

vello99
21.05.03, 18:09
Originally posted by Markko

Vaadates herr Murdocki vanust, ei taha eriti uskuda, et ta mängib Meistriliigas asetseva Flora eest :P

Äkki ta ongi see Pohlaku mõne aasta taguses intervuus mainitud 100 milline tulevikulootus, kes kohe kohe Florast välja vupsab...;)

kaala
21.05.03, 18:20
herr murdock r22kis arvatavasti 89 a. syndinud poistest

mjkk
21.05.03, 18:25
Originally posted by kaala
herr murdock r22kis arvatavasti 89 a. syndinud poistest

Einstein.

Aga muidu...sirle - minu arvates polegi väravavahtidel mingeid suuri saladusi. Räägi oma treeneriga ja las see hakkab sind õpetama. Vaata heade väravavahtidega klubi mänge ja jälgi võimalusel näiteks kasvõi Tuleviku väravavahtide treeningut.

mukiii
21.05.03, 18:54

ma tahaksin hullumoodi saada väravavahiks!praegu mängin ma kas kaitses või poolikus, kuid igal võimalikul juhul kipun väravasse.kas keegi ei ole nõus mulle veidike väravavahi saladusi paljastama?oleksin meusikult tänulik!;)

sa ei taha väravavahiks saada,usu mind:D ei taha eriti oma ametit laita,aga annab halvemat positsiooni valida;) ,eriti seda nüüdses kunstmuruvaimustuses.
aga kui see on sinu südamesoov,siis edu:)

Markko
21.05.03, 19:08
Kunstmuru rokib jah sajaga

-madis-
21.05.03, 21:40
Originally posted by mukiii
sa ei taha väravavahiks saada,usu mind:D ei taha eriti oma ametit laita,aga annab halvemat positsiooni valida;) ,eriti seda nüüdses kunstmuruvaimustuses.
aga kui see on sinu südamesoov,siis edu:)
Suurimad tänud.:P
Pole küll kunagi üheski trennis käinud, aga niisama vutti tagudes saab ikka tihtipeale väravas oldud. Mõni küll ütleb, et on isegi vähe annet antud, aga mine tea. See-eest on ülihea tunne teha mõni suurepärane tõrje- teeb kohe südame soojaks.

to sirle: jälgi oma südamesoove ja tegutse vastavalt. :)

sirle
22.05.03, 13:20
jah, ega ma eriti enam ei kasva!vanust juba 17...jah, eks võin ju seal väljakul ka ringi siblada, kuid näed sa, vägisi kisub väravasse!
Devil, ega ma vutti selleks mängi, et keha ilus oleks.ma lihtsalt ARMASTAN jalgpalli!
jah, ma olen tüdruk, kui keegi vastupidist arvas.
eks ma vahel, kui aega saan, käin ka Tuleviku meeskonna treeningutel ja jälgin, mida Kert (Tuleviku kollkipper) teeb ja temast on ikka abi ka olnud.Tuleviku noorte meeskonnas on kollkipper Taavi, kes on mulle ka mingil määral eeskuju.
kui äkki mõni, kes kollkipperi ametist rohkem teab Viljandis elab või kunagi siia kanti satub, siis andke teada.kui mõni päris kollkipper natuke platsil õpetaks, siis oleks see ülimega!:P

sosku
22.05.03, 13:26

kui äkki mõni, kes kollkipperi ametist rohkem teab Viljandis elab või kunagi siia kanti satub, siis andke teada.kui mõni päris kollkipper natuke platsil õpetaks, siis oleks see ülimega!:P

Oot, kas Vessu vana paksmagu ka veel Viljandis pesitseb? Tema jagaks sulle kindlasti hea meelega oma kogemusi. :D

sirle
22.05.03, 14:03
vot, ma ei tea ausalt öeldes Vessust midagi.eelmine aasta mk meistrivõistlusdel nägin teda, kuid rohkem pole temast midagi kuulnud.:doh:

Kaarel
22.05.03, 14:46
Eelmine aasta mängis ta igatahes veel Maardu JK-s.

mukiii
22.05.03, 15:05

jah, ega ma eriti enam ei kasva!vanust juba 17...jah, eks võin ju seal väljakul ka ringi siblada, kuid näed sa, vägisi kisub väravasse!
Devil, ega ma vutti selleks mängi, et keha ilus oleks.ma lihtsalt ARMASTAN jalgpalli!
jah, ma olen tüdruk, kui keegi vastupidist arvas.
eks ma vahel, kui aega saan, käin ka Tuleviku meeskonna treeningutel ja jälgin, mida Kert (Tuleviku kollkipper) teeb ja temast on ikka abi ka olnud.Tuleviku noorte meeskonnas on kollkipper Taavi, kes on mulle ka mingil määral eeskuju.

minuteada on viljandi ühendvabariigi naistevõistkonnal täiesti tasemel treener ja ma usun,et kui paluda,siis ta on võimeline õpetama:)
aga viljandis see staadion,kus naised mängivad.......oled sa kindel,et sa tahad seal sooritada hüppeid:P mina tavaliselt ei taha:kaval:

sirle
22.05.03, 15:05
viimane kord kui ma Vessut nägin, siis rääkis ta midagi klubi vahetusest.:)

sirle
22.05.03, 15:07
ega, jah, see kunstmurustaadion ei ole just kõige parem, olen end seal vigaseks kukkunud küll, aga kui midagi paremat pole, siis peab sellega leppima...:doh:

sirle
22.05.03, 15:08
Mukii, kas sa oled siis meie staadionil mänginud?;)