320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Dortmund vs Liverpool

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Dortmund vs Liverpool

    Mina olen muidugi alati tuline saksa klubide poolehoidja olnud ja loodan ka seekord Dortmundi võitu, see tuleks nende meeskonnale päris kasuks, kui arvestada nende mõõnaperioodi peale Hitzfeldi lahkumist.

    http://www.last.fm/user/kurat_

    #2
    Mina olen jällegi Inglise klubide fänn ja loodan Liverpooli võitu!Loodan,et Owen ja Gerrard teevad mängu ära!
    C’mon Man United!!!

    Kommentaar


      #3
      Seda mängu on hea arutada,sest kodune TV3 toob selle kõigile koju kätte.Kaalul on tõenäoliselt liidrikohe jagamine alagrupis ,kuigi peale esimese vooru tulemusi tundub asi segane.Kokku saavad kaks väga tarka euroopalikku jalgpalli mängivad meeskonda ja raske on eelistust anda.Mõlemal meeskonnal on minu silmade läbi yx trump -Borussial koduväljaku eelis ja nende staadion on väga uhke ja fiiling on seal alati nauditav olnud.Aga karta on ,et inglaste pluss on veel mainimisväärsem - Oweni kiirus.Wörns sai seda tunda juba Saksa -Inglise mängus ja kerge ei saa tal ka nyyd olema.Kohler on veel aeglasem ,aga ma ei imesta kui tema hakkax Owenit võtma ,sest Kohler oli vahepeal tõenäoliselt Euroopa parim manmarker ja kogemused on kaitses kulda väärt.
      Ega Poolilgi kerge ei saa olema.Hyypia on kindlus ise ,aga võrdset partnerit kõrval pole ja seega saab ka siin peavalu palju olema ,sest pikka Kollerit ja kiiret ning tehnilist Amorusot pole kerge võtta.Kuid ma arvan ,et sellega saavad nad Hamanni ja Gerrardi abi ja toetusega hakkama.Ja Pool võix loota kolme punkti ,kui ta on täpselt jälginud nädalatagust Borussia-Bayern mängu ja suudab sama tihedalt Rosicky kinni võtta.Ma ei usu ,et suudab ja jään sellega ka lootma Borussia võitu.Ääred on mõlemal meeskonnal kindlad ja ka võrdsed.Huvitav ja ilus mäng on tulemas!

      Kommentaar


        #4
        Dortmund vs Liverpool

        Naah ,siis me elame erinevatele meeskondadele kaasa, mina ntx vihkan inglise jalgpalli ja ei usus et livarpool hakkama saab

        http://www.last.fm/user/kurat_

        Kommentaar


          #5
          arvan, et kodus võidab pool dortmundi ära, kuid võõrsil on kaalukauss ehk rohkem dortmundi poolel, oodata on loodetavasti tasavägist mängu, tulemust ennustada pole kerge...
          Which ship has never docked at Liverpool?
          The Premiership.

          "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

          Kommentaar


            #6
            Loodan (mis loodan?, TAHAN!) Liverpooli võitu. Nad on siiski ka kainelt võttes favoriidid. Owen ja Gerrard on kindlasti võtmemängijad. Kuid miks mitte ka Riise, Hamann või Hyypiä. Dortmund on esinenud sel hooajal nii ja naa. Arvan, et seekord tuleb naa

            Kommentaar


              #7
              Liverpooli favoriidiseisuses julgen ma tõsiselt kahelda kuna ega nendegi viimased mängud pole just eriti hästi läinud (viimane oli enam-vähem), aga kuna CL Fantasys on Owen kapteniks pandud (krt. alguses oli Trezegoll), siis loodan talt vähemalt paari väravat.

              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                #8
                Liverpool võidab 4:1

                Kommentaar


                  #9
                  Pigem Dortmund võidab 2:1:P

                  http://www.last.fm/user/kurat_

                  Kommentaar


                    #10
                    Sakslased peavad Oweni kinni saama!

                    Kolmandat korda ei saa saksa mängumasin exida.Ainuke võimalus on ,et poolkaitsjad toovad edu Poolile, sest Heskey ja Owen peetaxe raudus.Aga Koller&Amoruso?Krt ennustada on siin raske, aga Dortmund peab võitma -ka mina pakun 2-1, ei tegelt pakun nagu 97 finaal Juve vastu ehk 3-1!

                    Kommentaar


                      #11
                      Veidi mängust endast

                      Mõlemad meeskonnad rõhusid pigem sellele, et vastased ei saaks väravat lüüa. Nojah seda tehetakse ju alati aga seekord tuli see mõlemal väga hästi ka välja. Kuid tegelikult tegi mulle headmeelt borussia esitus. Minu jaoks oli Liverpool ikkagi favoriit ja ilus oli vaadata kuidas Reuter ja Kohler Heskey ning Oweni kinni võtsid. Kartisn väga, et Owen ühe ikka ära lööb. Jäin mänguga rahule. Eksimusi mängus ei lubatud ja seegi on vaatamist väärt.

                      Väga olulise põhjusena meeldis mulle mäng seepärast, et ei olnud teesklemisi. v.a. Amoroso paar kukkumist aga kohtunik nägi need läbi ning mängu käiku see ei muutnud.

                      Mardisalust. Näha on , et mees püüab olla erapooletu nagu üks õige kommentaator olema peaks, kuid igakord ei tulnud veel välja. Näiteks vaheajal küsis ta ainult Liverpooli võimalike vahetuste kohta. Kuid edasiminek on näha. Hindeks korralik C.
                      On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                      I don’t care what you think of me!
                      Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                      Kommentaar


                        #12
                        Jah see mäng nüüd kõige põnevam polnud just, aga oli minugi jaoks üllatus see et Owen ja Hesky nii häste kinni saadi ju siis Wörns õppis vigadest
                        Veel köitis minu tähelaepanu noor "elektrijänes"
                        Rosicky. Teda jagus igalepoole ja engriat tundus tal kah lõputult olema.

                        (Üldjoontes mänguga rahul)

                        Kommentaar


                          #13
                          Milles küsimus!?
                          Liverpool :P
                          Tegelikult,üksteise võit pole olulisem...edasipääs on oluline

                          Kommentaar


                            #14
                            Liverpool Liverpool!!!

                            kes se julgeb Liverpoolile vastu olla. Ahh öelge nooh.
                            Ole ole ole olee we are the champions we are the champions!!!

                            Kommentaar

                            Working...
                            X