320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kluivert

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kluivert

    Teemad ja postitused räägivad enda eest.
    0
    JAH
    0%
    0
    ei
    0%
    0
    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

    #2
    Replying to Topic \'Kluivert\'

    kidnlasti bannida ja kustutada

    igaks juhuks kordan veel yle, et tal pole mingit seost FC Soccernetiga ... ja enivei FC Soccerneti mängijatel on erinevalt teistest foorumlastest märgitud Isikuinfo all Kasutajagrupiks FC Soccernet

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Kluivert\'

      Kosk, ühe vea lasid sisse- kluivert väikese algustähega Mina Patricku asemel solvuks :P
      Supplies!

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Kluivert\'

        Oh god, he\'s back ...

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Kluivert\'

          Kiiremas korras bännida ja kustutada - närakas tõesti situb selle foorumi täis.

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Kluivert\'

            Eks õhtul seisab adminnidel Artur, M1kk, Wiiner - ees suur töö. Aga selle-eest tuleb see kiiremas korras ära teha.

            Aga - öelge palun, kuidas saab hääletuses olla lausa 2 EI-häält????

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Kluivert\'

              Originally posted by Magpie


              Eks õhtul seisab adminnidel Artur, M1kk, Wiiner - ees suur töö. Aga selle-eest tuleb see kiiremas korras ära teha.

              Aga - öelge palun, kuidas saab hääletuses olla lausa 2 EI-häält????
              kellelgi näpp vääratas või prillid unusid koju...kõige hullem variant et tal sõber ka matkab kuskil siin foorumis
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Kluivert\'

                Mina olen kluiverti bännimise vastu, kuna mul puudub kompleks, mis sunnib iga hinna eest tundma end kõva mehena.
                \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Kluivert\'

                  Originally posted by greenday


                  Mina olen kluiverti bännimise vastu, kuna mul puudub kompleks, mis sunnib iga hinna eest tundma end kõva mehena.
                  Asi pole ju end kõva mehena tundmises, lihtsalt spämmamine on kogu aeg siin välistatud olnud. Nii on bänne antud mõttetu möla ja lisaks ropendamise eest ju varemgi. Tuletame meelde Pätu ajalugu näiteks
                  ¡No Pasarán!

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Kluivert\'

                    Originally posted by greenday
                    Mina olen kluiverti bännimise vastu, kuna mul puudub kompleks, mis sunnib iga hinna eest tundma end kõva mehena.
                    kas sinumeelest ei vähenda see foorumi väärtust, et sa siit millegi leidmiseks pead läbi kammima kümneid ja sadu möla ja veelkord möla täis teemasid? üldiselt ju on tõesti emakese looduse loomulik regulatsioon piisav, aga antud juhul ... lihtsalt läbustada toredad teemad täis ... lihtsalt vähendab see inimeste soovi (kellel midagi öelda on) tulla siia ja seda öelda - see kaob kluivertisuguste postituste vahele lihtsalt lootusetult ära.

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Kluivert\'

                      täitsa õige
                      m.U.N.a

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Kluivert\'

                        Originally posted by SleepWalking


                        Originally posted by greenday
                        Mina olen kluiverti bännimise vastu, kuna mul puudub kompleks, mis sunnib iga hinna eest tundma end kõva mehena.
                        kas sinumeelest ei vähenda see foorumi väärtust, et sa siit millegi leidmiseks pead läbi kammima kümneid ja sadu möla ja veelkord möla täis teemasid? üldiselt ju on tõesti emakese looduse loomulik regulatsioon piisav, aga antud juhul ... lihtsalt läbustada toredad teemad täis ... lihtsalt vähendab see inimeste soovi (kellel midagi öelda on) tulla siia ja seda öelda - see kaob kluivertisuguste postituste vahele lihtsalt lootusetult ära.
                        Aga olgem ausad, et kui mõni vend poleks tall vastu mõlisema hakanud, siis poleks ka neid postitusi nii palju tulnud. Ignoreerida, ignoreerida ja veelkord ignoda. Lootusetute idiootide vastu aitab see kõige paremini.

                        Sõimamise ning mölisemisega saab kasvatada aint mõnda - nt. Mäkpiid
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Kluivert\'

                          Bännimine võib mõne päris vihale ajada. Võtab uue kasutajanime ja lällab edasi.

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Kluivert\'

                            Kuigi päevakangelane seda ise lugeda ei saa: palju õnne, kluivert, tekitasid mulle terveks tunniks tegemist! Postituste arv on nüüd -1000 endise miski 70 vms asemel. Seoses enneolematu läbuga kadusid ka mõne teise foorumlase postitused, Koski ja muna põhiliselt.

                            Positiivne on see, et veendusin faktis, et IQ võib olla ka negatiivne...
                            Which ship has never docked at Liverpool?
                            The Premiership.

                            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Kluivert\'

                              Originally posted by Martin
                              Aga olgem ausad, et kui mõni vend poleks tall vastu mõlisema hakanud, siis poleks ka neid postitusi nii palju tulnud. Ignoreerida, ignoreerida ja veelkord ignoda. Lootusetute idiootide vastu aitab see kõige paremini.

                              Sõimamise ning mölisemisega saab kasvatada aint mõnda - nt. Mäkpiid
                              just.
                              \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                              Kommentaar

                              Working...
                              X