PDA

View Full Version : Kluivert

Kosk
23.05.03, 10:22
Teemad ja postitused räägivad enda eest.

Devil
23.05.03, 10:27
kidnlasti bannida ja kustutada

igaks juhuks kordan veel yle, et tal pole mingit seost FC Soccernetiga ... ja enivei FC Soccerneti mängijatel on erinevalt teistest foorumlastest märgitud Isikuinfo all Kasutajagrupiks FC Soccernet

vandersell
23.05.03, 10:30
Kosk, ühe vea lasid sisse- kluivert väikese algustähega ;) Mina Patricku asemel solvuks :P

SleepWalking
23.05.03, 12:19
Oh god, he\'s back ...

Wingback
23.05.03, 12:26
Kiiremas korras bännida ja kustutada - närakas tõesti situb selle foorumi täis. :viha:

mjkk
23.05.03, 12:39
Eks õhtul seisab adminnidel Artur, M1kk, Wiiner - ees suur töö. Aga selle-eest tuleb see kiiremas korras ära teha.

Aga - öelge palun, kuidas saab hääletuses olla lausa 2 EI-häält????

kaala
23.05.03, 12:42
Originally posted by Magpie

Eks õhtul seisab adminnidel Artur, M1kk, Wiiner - ees suur töö. Aga selle-eest tuleb see kiiremas korras ära teha.

Aga - öelge palun, kuidas saab hääletuses olla lausa 2 EI-häält????
kellelgi näpp vääratas või prillid unusid koju...kõige hullem variant et tal sõber ka matkab kuskil siin foorumis

greenday
23.05.03, 14:25
Mina olen kluiverti bännimise vastu, kuna mul puudub kompleks, mis sunnib iga hinna eest tundma end kõva mehena.

dieter
23.05.03, 14:30
Originally posted by greenday

Mina olen kluiverti bännimise vastu, kuna mul puudub kompleks, mis sunnib iga hinna eest tundma end kõva mehena.

Asi pole ju end kõva mehena tundmises, lihtsalt spämmamine on kogu aeg siin välistatud olnud. Nii on bänne antud mõttetu möla ja lisaks ropendamise eest ju varemgi. Tuletame meelde Pätu ajalugu näiteks :)

SleepWalking
23.05.03, 14:31

kas sinumeelest ei vähenda see foorumi väärtust, et sa siit millegi leidmiseks pead läbi kammima kümneid ja sadu möla ja veelkord möla täis teemasid? üldiselt ju on tõesti emakese looduse loomulik regulatsioon piisav, aga antud juhul ... lihtsalt läbustada toredad teemad täis ... lihtsalt vähendab see inimeste soovi (kellel midagi öelda on) tulla siia ja seda öelda - see kaob kluivertisuguste postituste vahele lihtsalt lootusetult ära.

muna
23.05.03, 14:40
täitsa õige

Martin
23.05.03, 14:49
Originally posted by SleepWalking

kas sinumeelest ei vähenda see foorumi väärtust, et sa siit millegi leidmiseks pead läbi kammima kümneid ja sadu möla ja veelkord möla täis teemasid? üldiselt ju on tõesti emakese looduse loomulik regulatsioon piisav, aga antud juhul ... lihtsalt läbustada toredad teemad täis ... lihtsalt vähendab see inimeste soovi (kellel midagi öelda on) tulla siia ja seda öelda - see kaob kluivertisuguste postituste vahele lihtsalt lootusetult ära.

Aga olgem ausad, et kui mõni vend poleks tall vastu mõlisema hakanud, siis poleks ka neid postitusi nii palju tulnud. Ignoreerida, ignoreerida ja veelkord ignoda. Lootusetute idiootide vastu aitab see kõige paremini.

Sõimamise ning mölisemisega saab kasvatada aint mõnda - nt. Mäkpiid :)

-Eemeez-*
23.05.03, 17:33
Bännimine võib mõne päris vihale ajada. Võtab uue kasutajanime ja lällab edasi.:sega7:

sicmic
23.05.03, 17:49
Kuigi päevakangelane seda ise lugeda ei saa: palju õnne, kluivert, tekitasid mulle terveks tunniks tegemist! Postituste arv on nüüd -1000 endise miski 70 vms asemel. Seoses enneolematu läbuga kadusid ka mõne teise foorumlase postitused, Koski ja muna põhiliselt.

Positiivne on see, et veendusin faktis, et IQ võib olla ka negatiivne...

greenday
23.05.03, 19:01
Originally posted by Martin
Aga olgem ausad, et kui mõni vend poleks tall vastu mõlisema hakanud, siis poleks ka neid postitusi nii palju tulnud. Ignoreerida, ignoreerida ja veelkord ignoda. Lootusetute idiootide vastu aitab see kõige paremini.

Sõimamise ning mölisemisega saab kasvatada aint mõnda - nt. Mäkpiid :)just.

apunkto
23.05.03, 19:38
just.

Ja sinuga mölise või ignoreeri või viska saltot - ikka sulle ei jõua kohale, et pole mõtet tsiteerida korraga 3-e üksteise sees olevat tsitaati, liiatagi siis veel ühe sõnaga. Pool ekraani on su posti täis, kuid infot ei mingit. A no ega ma siis paha pärast, lihtsalt nii soovituslikus korras annan nõu:P

muna
23.05.03, 23:10
Originally posted by m1kk

Kuigi päevakangelane seda ise lugeda ei saa: palju õnne, kluivert, tekitasid mulle terveks tunniks tegemist! Postituste arv on nüüd -1000 endise miski 70 vms asemel. Seoses enneolematu läbuga kadusid ka mõne teise foorumlase postitused, Koski ja muna põhiliselt.

Positiivne on see, et veendusin faktis, et IQ võib olla ka negatiivne...

tuhat tänu sellele kluivertile. kahju et mu õnne soovid temani ei jõua !!!

greenday
24.05.03, 00:00
Originally posted by apunkto

just.

Ja sinuga mölise või ignoreeri või viska saltot - ikka sulle ei jõua kohale, et pole mõtet tsiteerida korraga 3-e üksteise sees olevat tsitaati, liiatagi siis veel ühe sõnaga. Pool ekraani on su posti täis, kuid infot ei mingit. A no ega ma siis paha pärast, lihtsalt nii soovituslikus korras annan nõu:P Sorri. Olen mujal harjunud selliste foorumitega, mis automaatselt vaid tsiteeritava isiku juttu tsiteerivad.

Glazza
29.05.03, 14:52
Karmo 17 - kas uus Kluivert?

Ei tea, väga kahtlane. 30 postitust vähem kui tunni jooksul:lahe:

Epic
29.05.03, 14:54
Originally posted by Glazza

Kahtlen, et see kluivert on sest hispaania liiga dream team teemas räägib, et tema lemmikmeeskond on Real Madrid:P Aga mina sa tea:kaval:

Glazza
29.05.03, 15:00
Originally posted by Epic

Originally posted by Glazza

Kahtlen, et see kluivert on sest hispaania liiga dream team teemas räägib, et tema lemmikmeeskond on Real Madrid:P Aga mina sa tea:kaval:

Ju vaatas lõpuks tabelid üle ja sai aru, et ei olegi mõtet Barcale kaasa elada:lahe:

sicmic
18.06.03, 12:22
Njah, ei tea kas kluivert naases, ent foorumi uue staari Suuriku tähelend peatus juba suhteliselt alguses. Ehk siis bän.:kaval: