PDA

View Full Version : Konstantin Nahk

Peku
23.05.03, 21:44
et kuulnud ja lugenud olen sellest mehest kõikjalt viimasel ajal kuidagi palju.
mängib soome klubis FC Jokerit ja on seal tähtis keskväljamees, kes on viimastes möngudes tähtsaid väravaid löönud, nagu ütles nende peatreener või midagi.
et miks ei tea temast midagi.:oih:

Epic
23.05.03, 21:52
Asi on selles, et mehe nimi oli ennem Konstantin Kolbassenko.:kaval:
ülejäänud järeldused võid ise teha:P

Peku
23.05.03, 22:00
aa, okei siis, ma olen veits liiga loll
vabandan ja lähen teen kuskil enesetapu

U2
29.05.03, 15:30
Vaatasin ktp-jokerit mängu.seal ta midagi erilist ei teinud.aga tubli mees ikka

p3p3
28.07.03, 16:29
Nakh mängis enne fc maardu levadias kui treener uli Pasi Rautiainen kui Pasi läx soome võttis ta lihtsalt konstatini Jokerisse kaaaasa

PraS
28.07.03, 17:22
Originally posted by p3p3

Nakh mängis enne fc maardu levadias kui treener uli Pasi Rautiainen kui Pasi läx soome võttis ta lihtsalt konstatini Jokerisse kaaaasa

midagi ei ole öelda jälle yxjärjekordne analyytik on meie foorumile ära exinud!!!!

tkkt
07.08.03, 02:36
nahake on kahjux ära vajunud kuidagi... kõik algas suure hurrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaga aga nyyd... pole enam mehest ei kippu ega kõppu... millest on tglt kahju... järgmine zelinski sugune. prsse kui alustate ästi viige ka oma teod lõpuni:deemon:

dreyd
07.08.03, 08:58
Originally posted by zuma17

nahake on kahjux ära vajunud kuidagi... kõik algas suure hurrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaga aga nyyd... pole enam mehest ei kippu ega kõppu... millest on tglt kahju... järgmine zelinski sugune. prsse kui alustate ästi viige ka oma teod lõpuni:deemon:

kuhu ta vajunud on?? millest sa räägid?? Pead sa silmas Jokerite Nahka? Kui jah, siis tekib küsimus, et mida peab ta tegema, et ta sinus taas usaldust äratada? Nahk mängib enam-vähem, kahuks jah enam pea igas teises mängus kolli ei löö, kuid passi annab endiselt. Või pead sa silmas Balti Turniiri intsidenti?