PDA

View Full Version : Maksim Smirnov

Grinch
26.05.03, 20:03
Praegu 23. aastane Maksim Smirnov (http://www.fctvmk.ee/mpic/2003/smirnov.jpg) kuulus veel 1999. aastal Eesti koondise algrivistusse. Sunnitud pausi tõi vigastus, millest paranemine võttis rohkem kui aasta. Vigastusest paranenuna mängis Smirnov Viljandi Tuleviku eest ning siirdus 2001. aasta lõpus FC TVMK-sse. FC TVMK ridades on Smirnov olnud pidevalt algrivistuse mees. Samuti on mehe nimi figureerinud väravaküttide edetabelis (ehkki poolkaitsjana pole väravate löömine vast Smirnovi põhiülesanne) - möödunud hooajal kokku 6 väravat, sel hooajal juba 3. Tunnistan, et ise pole Maksim Smirnovi Meistriliigas mängimas näinud - olen piirdunud vaid kuiva statistikaga. Seetõttu pöördungi Meistriliigaga ning Maksin Smirnovi tegemistega paremini kursis olevate inimeste poole. Kas Smirnovi praegune vorm annab lootust, et mees jõuab taas Eesti koondise algrivistusse?

NB! Vabandan võimalike faktivigade pärast! :sega6:

vaikiv mees
26.05.03, 21:40
ma\'i tahaks j2lle mingi tujurikkuja olla, aga kui teda vaja oleks, poleks teda Florast minema lastud.. sama asi Shvetsiga (1999 v6idum2ngus Leedu vastu olid ju m6lemad platsil) Teitur olevat neid hirmsalt tahtud, eks siis osteti, aga nagu Pohlak tagantj2rgi on t6denud, vene m2ngijatega on hirmus jama koguaeg (Novikov& Tarassenkov Narvast& Kulik Sillam2elt on kah Flora p6hist v2lja langenud)
vt ka -> Andrei Pruss tegi toap6randale l6kke (http://www.pohjarannik.ee/article.php?sid=1625)

Epic
26.05.03, 21:58
Originally posted by vaikiv mees

vt ka -> Andrei Pruss tegi toap6randale l6kke (http://www.pohjarannik.ee/article.php?sid=1625)

Hästi öeldud!!!:naer3:

willane
27.05.03, 15:13
lisan paar kommentaari.
1. enne üleminekut TVMK-sse oli leping Floraga lõppemas, seega ei mingit kompensatsiooni (lõpuks Flora mingi kompensatsiooni TVMK-lt sai)
2. Flora võitles, et teda endale jätta. tehti Smirnovile ka korralik pakkumine
3. Smirnovi ei huvitanud esmajärjekorras koondis, ta tahtis Venemaale saada. FC TVMK pidi olema ajutine lahendus. Käis end ka Venemaal näitamas, kuid siis tuli vigastus.
4. tema mängijaõigused ei kuulunud 100% Florale, ei kuulu ka praegu 100% TVMK-le.

eestimees
27.05.03, 17:15
Originally posted by onuuuno

Praegu 23. aastane Maksim Smirnov (http://www.fctvmk.ee/mpic/2003/smirnov.jpg) kuulus veel 1999. aastal Eesti koondise algrivistusse. Sunnitud pausi tõi vigastus, millest paranemine võttis rohkem kui aasta. Vigastusest paranenuna mängis Smirnov Viljandi Tuleviku eest ning siirdus 2001. aasta lõpus FC TVMK-sse. FC TVMK ridades on Smirnov olnud pidevalt algrivistuse mees. Samuti on mehe nimi figureerinud väravaküttide edetabelis (ehkki poolkaitsjana pole väravate löömine vast Smirnovi põhiülesanne) - möödunud hooajal kokku 6 väravat, sel hooajal juba 3. Tunnistan, et ise pole Maksim Smirnovi Meistriliigas mängimas näinud - olen piirdunud vaid kuiva statistikaga. Seetõttu pöördungi Meistriliigaga ning Maksin Smirnovi tegemistega paremini kursis olevate inimeste poole. Kas Smirnovi praegune vorm annab lootust, et mees jõuab taas Eesti koondise algrivistusse?

NB! Vabandan võimalike faktivigade pärast! :sega6:

Olen Maksim Smirnovi tegemisi jälginud 1998 aastast saadik. Eriti peale seda kurikuulsat väravat šotimaale. Ta oli uus Martin Reim, isegi natuke parem teatud osas. Eesti lootus ning suure tulevikuga. Kahjuks halvasid teda vigastused. Ta küll tuli Tehhi vastu väljakule ükskord, natuke mängis ja sai kohe jälle vigastada. Peale seda tekkis suur paus. Kuna TVMK trenner on/oli tema isa, siis võttis ta oma poja TVMK-sse. Peale seda on ta tõusvas joones olnud. Valiti eelmine korda flora vs tvmk matshi parimaks mängijaks. Pijpers on teda korduvalt kiitnud meedias. Tema koht on Eesti algkooseisus. MITTE KRISTALI. Ta on kindlasti parem, kui kristal nagu ka K. Nahk on.
Ootame ja loodame, et pijpers võtab mõistuse pähe ja paneb ta väljakule.

Kaarel
27.05.03, 18:21
Tänases karikafinaalis on tal võimalus seda tõestada.

Glazza
27.05.03, 21:42
Originally posted by Kaarel

Tänases karikafinaalis on tal võimalus seda tõestada.

Paistab, et seda ta ka tegi (teeb) - LIVE kommentaari põhjal loetuna selgelt mängu parim mees:lahe:

eestimees
27.05.03, 23:16
YYYYYYYYYYYYYYEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSSSSSS TVMK VÕITIS! Elagu TVMK! Maksim Smirnov tegi supper mängu. Kas nüüd ta saab koondisse? Loodame. Viskame Kristali välja!

willane
27.05.03, 23:22
Vjatsheslav Smirnov ei ole Maksim Smirnovi isa! nad ei ole isegi sugulased, nagu ei ole sugulased paljud Ivanovid ...

jots
28.05.03, 01:36
kes mängu nägi .. nägi ka kindlasti seda kuidas Kristal mängis. Sugugi mitte halvasti. Samuti ei mänginud Smirnov üldse keskel vaid oli äärepoolik (väga hea kusjuures).

Samas nõustun täiesti selles suhtes, et Sminov hakkab vaikselt saavutama oma vigastuse-eelset vormi, mis tähendab ka kohta koondises.

eestimees
28.05.03, 09:14
Originally posted by jots

kes mängu nägi .. nägi ka kindlasti seda kuidas Kristal mängis. Sugugi mitte halvasti. Samuti ei mänginud Smirnov üldse keskel vaid oli äärepoolik (väga hea kusjuures).

Samas nõustun täiesti selles suhtes, et Sminov hakkab vaikselt saavutama oma vigastuse-eelset vormi, mis tähendab ka kohta koondises.

Nõustun täielikult......Seda küll, koondises mängis ta keskel aga TVMK-s äärekaitsjat. Tegi suurepärase mängu igatahes eile. Kristal polnud kah paha aga siiski on Smirnov tast parem.

Epic
28.05.03, 09:24
Originally posted by eestimees

Viskame Kristali välja!

Kas sa tõesti arvad, et nüüd Pijpers võtab asja kätte ja \"viskab\" rekordinternatsionaali! koondisest välja?

Taidur
28.05.03, 09:47
Kas sa tõesti arvad, et nüüd Pijpers võtab asja kätte ja \"viskab\" rekordinternatsionaali! koondisest välja?

Kas siis Kristalit peab hoidma koondises ainult (või peamiselt) sellepärast, et ta on Eesti rekordinternatsionaal? Et äkki tõuseb maailma edetabelis lausa esikolmikusse?

Epic
28.05.03, 10:01
Originally posted by Taidur

Kas siis Kristalit peab hoidma koondises ainult (või peamiselt) sellepärast, et ta on Eesti rekordinternatsionaal? Et äkki tõuseb maailma edetabelis lausa esikolmikusse?

Ega mingeid kahtlaseid Smirnove ka koondises vaja ei ole:kaval:
Praegune koondis on ju läbi aegade kõige parem, tulemused räägivad enda eest:lahe:

Ricky
28.05.03, 11:15
Issake, keegi pidas Vjatseslav Smirnovi Maksimi isaks...:)
Aga koondisse tal nii pea tagasiteed pole... arvestades kui palju teda linna peal lauspurjus nähtud on, on ta kindlasti ka mõnele EJLi või FCFi tegelasele vahele jäänud...

Grinch
28.05.03, 11:24
Eilses karikavõistluste finaalis jättis Smirnov igatahes vägagi hea mulje - tegutses paremal äärel võitluslikult ja jõudis isegi väravani, rääkimata mitmest heast pealelöögist. Samas on muidugi võimalik, et mul oli tema suhtes lihtsalt positiivne eelhäälestus... :P

Ma pole küll õige inimene seda hindama, kuid tundub, et Smirov on jõudnud/jõudmas tippvormi. Eespool vihjati, et Smirnov ei olnudki omal ajal Eesti koondisest nii väga huvitatud. Nö attitude problem? Kui see on tõsi, siis on muidugi selge, miks ta kutset pole saanud. Tõsi, praegu ma ei näe põhjust, miks peaks Smirnov võimaluse tekkimisel Eesti koondisest keelduma...

PS! Minu meelest ei ole Smirnov \"kahtlane\"... :prill1:

marabella666
28.05.03, 11:50
Smirnov oli eile kahtlemata üks mängu parimaid... aga kas nüüd kohe koondisekutse??? Haavistu (koondise põhi parem äär) vahetati eile näiteks kõige esimesena välja... mitte et see nüüd mingi näitaja oleks. Minule näiteks sümpatiseeriks seal paremal äärel koondise seiseukohast hoopis Meelis Rooba.
Aga Maksim Smirnovile võiks tulevikus mingis sõprusmängus kindlasti võimaluse andma.

tank
28.05.03, 12:33
Meelis Rooba ei suutnud ju eile ühtegi täpset söötu anda!!!

peapall
28.05.03, 12:55
Võibolla olen veidi ebaõiglane, kuid koondisse on vaja loomingulisi mängijaid, nagu Terja on ja Smirnov oleks, eesti nimedega poolkaitsjad mängivad nagu robotid.

eestimees
28.05.03, 13:12
Seda tema isa asja, et TVMK treener ja Mkasim on isa ja poeg olen kuulnud. Ma võin ka eksida! Eksimine on inimlik, aga tundub jumalik.

\"Kas sa tõesti arvad, et nüüd Pijpers võtab asja kätte ja \"viskab\" rekordinternatsionaali! koondisest välja?\" - Epic. - Mis see loeb, et ta on meie rekordinternatsionaal. Kui mängib sitasti, siis pole tal kotha. Me ei saa talle seda lubada, et kui mängid sitasti, siis mängi ole hea edasi. Varsti on 40 ja keegi ei aja siis teada ära vä?usun, et Maksim Smirnov mängib ta keskel üle nagu Liivo Leetma. ta on kah sellest Kristalist parem. Kristal on Pohlaku lemmik, sellepärast ta mängib edasi. Mitte mul oleks tema vastu midagi aga lihtsalt tundub vahel vaadates Smirnovi mängu, et Kristal jääb talle alla.

Ta pole mingi kahtlane vend ja tal pole Eesti eest mängimise vastu kunagi midagi olnud! Mis juttu sa ajad?

mcnamara
28.05.03, 13:16
Originally posted by peapall

Võibolla olen veidi ebaõiglane, kuid koondisse on vaja loomingulisi mängijaid, nagu Terja on ja Smirnov oleks, eesti nimedega poolkaitsjad mängivad nagu robotid.

Väga huvitav muidugi, et sa Smirnovist nii hästi arvad. Oma viimase lause totrusest saad aga vast isegi aru. Nimed ei mängi. Ja ma ei ole ka kuulnud, et keegi teine Martin Reimi robotlikkuses süüdistaks.
Ni Smirnovi kui Nahki puhul usaldaksin mina küll rahulikult koondise peatreenerit. Koondise tulemused kõnelevad enda eest ise. Teha järjekordne suurpuhastus ja seekord niimoodi, et panna endised koondislased uuesti platsile ja visata praegused minema. Absurdne. Siis oleme varsti FIFA rankingu teise saja sees tagasi.

eestimees
28.05.03, 14:15
Maksim Smirnov on hulga parem, kui Kert Haavistu.

Epic
28.05.03, 15:02

Mis see loeb, et ta on meie rekordinternatsionaal. Kui mängib sitasti, siis pole tal kotha.

Kas tõesti mängib Kristal koondise eest sitasti?Kui mängiks siis ta ju ei veedaks peaaegu igas kohtumises 90. min platsil.Mis see Maksim Smirnov koondises teinud on ainult üks värav Sotimaa vastu, millele tegi Terehhov suure eeltöö.

eestimees
28.05.03, 15:16
Originally posted by Epic

Mis see loeb, et ta on meie rekordinternatsionaal. Kui mängib sitasti, siis pole tal kotha.

Kas tõesti mängib Kristal koondise eest sitasti?Kui mängiks siis ta ju ei veedaks peaaegu igas kohtumises 90. min platsil.Mis see Maksim Smirnov koondises teinud on ainult üks värav Sotimaa vastu, millele tegi Terehhov suure eeltöö.

Eks igal ühel on oma arvamus! Jääme vaidlema lõputult.

greenday
28.05.03, 15:28
See, kes jalgpallist natuke rohkem taipab kui koduperenaine, ei tule ütlema, et Kristalil pole kohta koondises. Näiteks Arno taipab.

willane
29.05.03, 01:44
mina ei öelnud, et ta koondisest keelduks.
öeldes ära Flora pakkumise lepingut pikendada, arvestas ta sellega, et koondise kutset ei pruugigi enam tulla. ja valis siiski TVMK, sest soovis rohkem pääseda Venemaale mängima kui koondisesse. Veel kord Smirnove on palju ning FC TVMK vanem treener Vjatsheslav EI OLE tema isa.

Tegelikult on venekeelsete treenerite sõnul suure potentsiaaliga Maksimi noorem vend, kes mängib praegu JK Puumas (vanust ei tea, samuti ei tea, kas mängib Puuma eest ainult noorte klassis või ka täiskasvanutes). mõned ML klubid on temast juba huvitatud, nt. FC TVMK.

eestimees
29.05.03, 10:04
Originally posted by willane

mina ei öelnud, et ta koondisest keelduks.
öeldes ära Flora pakkumise lepingut pikendada, arvestas ta sellega, et koondise kutset ei pruugigi enam tulla. ja valis siiski TVMK, sest soovis rohkem pääseda Venemaale mängima kui koondisesse. Veel kord Smirnove on palju ning FC TVMK vanem treener Vjatsheslav EI OLE tema isa.

Tegelikult on venekeelsete treenerite sõnul suure potentsiaaliga Maksimi noorem vend, kes mängib praegu JK Puumas (vanust ei tea, samuti ei tea, kas mängib Puuma eest ainult noorte klassis või ka täiskasvanutes). mõned ML klubid on temast juba huvitatud, nt. FC TVMK.

Kui ta sai vigastada, siis viidi ta Valgasse. Ning kui ta oli ikka veel vigastatud siis leping lõppes ning pohlak ei tahtnud vigastatud mehega lepingut pikendada.

ROOTSI KUNN
29.05.03, 12:39
Mõne mehe kommid on küll rohkem naiste sauna tasemel.
Mina olen samuti Smirnovi kaua jälginud ja tunnen ka isiklikult. Vend oli kaua ja raskelt vigastatud ja ka uuesti vormitõus võttis aega. Karikafinaal näitas aga tõesti uut taset,paremat kui see ,mis tal kunagi noore poisina oli. Ma ei ütleks ,et ta lausa kogu mängu parim oli. Parimaks pean Reimi ,ka Allas oli hea ,eriti vaheltlõigetega . Smirnov oli tugev ,enesekindel ,nägi hästi väljakut ,lõi mitu korda ohtlikult peale. Mis kõige rohkem silma torkas ,hoidis hästi palli.
Kahtlane ,kas Arno siiski enne otsustavaid mänge mingit riski ette võtma hakkab,pole ju Maksim mitu aastat enam koondises mänginud. Aga ,kui ta samahästi ka edaspidi mängib siis on vähemalt Balti turniiriks kutse olemas ,olen selles kindel. Muidugi võib juba ka nüüd tulla üllatuskutse näit. Andorra mänguks.
Aga need ,kes siin Kristalit sõimavad ,hoidku oma möla maas.Marko tegi hea mängu ja on jätkuvalt tasemel. Smirnov võib küll hetkel parem olla ,kuid Marko kogemusi koondises ta veel üle ei kaalu.

willane
29.05.03, 16:07

Kui ta sai vigastada, siis viidi ta Valgasse. Ning kui ta oli ikka veel vigastatud siis leping lõppes ning pohlak ei tahtnud vigastatud mehega lepingut pikendada.

pole mõtet oletada!
ma tean, et talle tehti flora poolt pakkumine. olen seda paberit käes hoidnud.

vaikiv mees
01.06.03, 12:50
Originally posted by ROOTSI KUNN
Karikafinaal näitas aga tõesti uut taset,paremat kui see ,mis tal kunagi noore poisina oli. Ma ei ütleks ,et ta lausa kogu mängu parim oli. Parimaks pean Reimi ,ka Allas oli hea ,eriti vaheltlõigetega . Smirnov oli tugev ,enesekindel ,nägi hästi väljakut ,lõi mitu korda ohtlikult peale. Mis kõige rohkem silma torkas ,hoidis hästi palli.
Kahtlane ,kas Arno siiski enne otsustavaid mänge mingit riski ette võtma hakkab,pole ju Maksim mitu aastat enam koondises mänginud. Aga ,kui ta samahästi ka edaspidi mängib siis on vähemalt Balti turniiriks kutse olemas ,olen selles kindel. Muidugi võib juba ka nüüd tulla üllatuskutse näit. Andorra mänguks.

eksis p2rast ilusaid l2bimurdeid tihti viimase s88duga mu meelest (1 sihitu kross l2ks ju lausa yle v2ljaku vasakule auti) TVMK teise v2rava toonud ilus mitmek2iguline kombinatsioon saigi ju alguse hoopis vasakult tiivalt
koondis nii Andorra&Horvaatia-m2nguks on ammu nimetatud& vaevalt, et sinna parandusi hakatakse tegema, kui just keegi vigastada ei saa..

Aga need ,kes siin Kristalit sõimavad ,hoidku oma möla maas.Marko tegi hea mängu ja on jätkuvalt tasemel. Smirnov võib küll hetkel parem olla ,kuid Marko kogemusi koondises ta veel üle ei kaalu.
t2itsa n6us, Marko oli (nagu ka mitmed teised flooralased) norm-s 90min vormis (ainult et karikafinaaliks pidanuks olema 120min vormis;) ) ja Andorra vastu peaks see t2iesti piisav olema

sell8
13.06.03, 01:05
ei noh see mees väärib tõest koondise kohta:lahe: Ainuke küsimus on see kus ta koondise numeratsiooni põhjal mängima hakkaks: ta on sündinud 10, kuid seal meil ju Oper.ja 9 talle kah ei istu, ja pealegi, seal Zelinski. Ka 6 ja 8 on tema jaoks liiga tagasihoidlikud positsioonid ja seal Reim ja Kristal. Minu arust peaks ta siis Operit vahetama hakkama, kuid eks seda teavad ju kõik et Operit Arno naljalt välja ei võta. Smirnov võiks siiski nendes nii öelda tähtsusetutes sõprusmängudes koondises olla kui Oper ja co tulla ei saa:õnnelik:
Aga koondise kohta väärib see mees kindlasti, kasvõi vanade teenete eest koondises;)

Epic
13.06.03, 01:14
Kunagi ammu, ammu ma mäletan, et Kristal mängis parempoolkaitsja kohta vot siis tuli ilusaid tsenderdusi:õnnelik: praegu hakkab ta vist juba nats vanaks jääma noored Haavistu & co tulevad peale:kaval:

Kristal muide näitas, et teda ei maksa veel maha kanda nii Andorra kui ka Horvaatia vastu:) üldse on ta stabiilne olnud valikmängudes ja loodame et Bulgaarias ja Belgias ka taset näitab;)

magicm
13.06.03, 13:35
Originally posted by sell8
Aga koondise kohta väärib see mees kindlasti, kasvõi vanade teenete eest koondises;)

Vanade teenete eest pole mõtet kellegile kohta anda, loeb ikkagi hetkeseisund ja ma arvan, et nooremad mängijad nüüd ikka temast paremad on.

marabella666
13.06.03, 23:52
Smirnov on parem kui Reinumäe ja M.Rooba. Smirnov on tõesti heas vormis.. aga mis kõige hullem.. Arno ei kutsu teda niikuinii...:viha:

Glazza
15.06.03, 02:53
Originally posted by Epic

Kunagi ammu, ammu ma mäletan, et Kristal mängis parempoolkaitsja kohta

Kõige parem oli Marko ikka libero kohal:)

magicm
15.06.03, 23:01
Originally posted by FCOperBK

Smirnov on parem kui Reinumäe ja M.Rooba. Smirnov on tõesti heas vormis.. aga mis kõige hullem.. Arno ei kutsu teda niikuinii...:viha:

Nüüd sa eksisid täpselt vastupidi, Smirnov on juba kutsutud koondisesse Balti turniiril ja seda ütles Arno Pijpers isiklikult. Nii et selle mehe puhul on kõik OK, tema teenis oma koha välja :)

INCE
15.06.03, 23:55
Originally posted by sell8

vanade teenete eest said vanasti \"veteranipakikese\" , tänapäeval ei saa sedagi.;) Õnneks on eesti koondises pea igale kohale tekkinud juba niivõrd suur konkurents, et peatreeneril ON kelle vahel valida ... ja meestel ON , mille nimel pingutada ...
täna siis Arno teatas ( vastuseks igasugustele kiibitsejatele) , et balti turniiril on võimalus ennast näidata nii Teeveril, Smirnovil kui ka Nahkil:õnnelik:
elame näeme :kaval:
objektiivsetel põhjustel jäi nimekirjast välja Kink:) nii imedemaa pole ka eesti , et otse 5.liigast rahvuskoondise uks jalaga lahti lüüakse:D

magicm
16.06.03, 00:06
Kinkil tõesti vara veel sel Balti turniiril osaleda oleks, eks kahe aasta pärast vaatab, kas ta järgmiselgi on, kuid kui on siis arvatavasti ühe põhitegijana või kui pole, siis ta järelikult üldse sel spordialal põlenud on. Olen tema suhtes täiesti kahe vahel, kuna pole tema oskusi näinud ja samas räägitakse nii erinevaid jutte. Kuid see nüüd vale teema, vaatame parem kes tulevasel Balti turniiril ilma tegema hakkavad.

teoreetik
06.07.03, 23:30
Smirnov oli mängus Lätiga väga hea,tegelikult,kuid ta kipub vahepeal ka liiga palju isetsema ning seejärel tuleb mõni halb sööt.Kuid ise-enesest tegi ta ka väga häid ning kiireid liigutusi ning torkas väljakul silma.

Silver
06.07.03, 23:32
Olen ka selle m2ngumehe esitusega rahul. Proovis mitmeid kordi ise minna, kuid pallikaotuse korral võitles lõpuni. Tegija vend on taas koondises :lahe:

2mSööt3mMööda
07.07.03, 08:12
täitsa nõus trezega, ning minu arust peaks Haavistule nüüd põhikoosseisust bye bye ütlema. Smirnov mängib ikka palju mõtestatumalt kui Haavistu. Mulle on alati pinda käinud kuidas Haavistu arvab, et ta on kiireim mees maailmas ja siis hakkab üritama äärel 2-3 meest kiirusega ära jooksma.

Vürst
07.07.03, 11:17
Originally posted by daywalker

täitsa nõus trezega, ning minu arust peaks Haavistule nüüd põhikoosseisust bye bye ütlema. Smirnov mängib ikka palju mõtestatumalt kui Haavistu. Mulle on alati pinda käinud kuidas Haavistu arvab, et ta on kiireim mees maailmas ja siis hakkab üritama äärel 2-3 meest kiirusega ära jooksma.

Jah Smirnov tegi tõesti väga hea esituse, kuid sellest hoolimata on minu arvates Haavistu Eesti koondisele siiski tunduvalt olulisem. Ja Haavistu läbimurretest tekivad tihtipeale ka väga ohtlikud olukorrad.Nii et koondise põhikoosseisu koht peaks jääma Haavistule, kuid Smirnovist võik saada ühe hea vahetuse kelle peale võiks loota.

Ning kindlasti annab Haavistule eelise see, et ta on FC Flora mängumees, keda Arno kindlast eelistab.:myts3:

Silver
07.07.03, 11:39
Nojah, selles võib sul õigus olla, aga ega Smirnovi esitused sellel aastal madalamad pole. Kui ta suudab jätkata samas tempos TVMK eest ning lüüa isegi mõned tähtsad väravad, siis oleks Arnol palju raskem otsustada, keda panna ja, keda välja jätta.

Minu jaoks on Haavistu sümpaatne mängumees, kuid tehniliselt jääb ta Smirnovile alla.

PraS
07.07.03, 11:44
yx asi on ryndeteravus aga kuda saab smirnov hakkama kaitses ?
ntx bul või bel vastu?

kuigi pallivaldamine on tal väga hea, kahtlen tema tugevuses kaitses töötada sellise joonise puhul........

2mSööt3mMööda
07.07.03, 23:43
Minu arust on Haavistu läbimurded sellised: saab äärel palli ning võtab kohe täiskiiruse sisse ning enamustel juhtudel avastab, oih 2 venda blokeerivad mu ilusti ära. Haavistu stiiliks on siis enne tegutse ja siis mõtle, Smirnov aga tegutses palju mõtestatumalt- vaatas kas on mõtet äärel üksi üritama hakata ning kui nii otsustas näitas üldjuhul väga head tehnikat aga kui nägi, et pole mõtet rabeleda söötis palli tagasi või keskele.
sry kui mõnda Haavistu pooldajat solvasin aga tema üksiküritused käivad mulle kõige rohkem pinda koondisemängudel :doh:

magicm
08.07.03, 01:14
Originally posted by daywalker

Minu arust on Haavistu läbimurded sellised: saab äärel palli ning võtab kohe täiskiiruse sisse ning enamustel juhtudel avastab, oih 2 venda blokeerivad mu ilusti ära. Haavistu stiiliks on siis enne tegutse ja siis mõtle, Smirnov aga tegutses palju mõtestatumalt- vaatas kas on mõtet äärel üksi üritama hakata ning kui nii otsustas näitas üldjuhul väga head tehnikat aga kui nägi, et pole mõtet rabeleda söötis palli tagasi või keskele.
sry kui mõnda Haavistu pooldajat solvasin aga tema üksiküritused käivad mulle kõige rohkem pinda koondisemängudel :doh:

Jah, minu arust ta ka tavaliselt ta end ummikusse jookseb, kuid samas on jälle, kui läbi pääseb hea vaadata, et näe mõni mees julgeb ikka läbi ka mängida, sest tavaliselt ikka söötudega läbi mängitakse. Kuid samas nõrgemate koondiste puhul see viimane varinant õigem ongi, sest kasvõi, kui üks mees hakkab ainult enda peale mõtlema, siis keerab see terve meeskonna mängu meil p....e. Kuid samas Haavistu seda tüüpi mees nüüd ka pole, sest ta ikka head meeskonna vaimu alati üles näitab ja selles ei jäänud alla ka Smirnov, kui tema võitlemistahet vaadata.

Silver
08.07.03, 02:54
Kõik teevad vigu, kuid Smirnovi mäng oli ilus. Tegi vigu, seda teevad kõik. Hoidis paaril korral kauem palli, juhtub, kuid muidu vaadates Eesti mängustiili, siis Smirnovi mängustiil on teistsugune. Iseenesest on hea, kui mehed proovivad ka personaalselt rohkem mängu enda peale võtta ;)

eestimees
09.07.03, 10:38
Smirnovil on hea tehnika, ta suudab ise mängu äärel endale võtta. Tehnika on tõesti hea. Suudab läbi minna vastastest. Haavistu pingile? Smirnovile pole vastast siin paremale äärele.

Grinch
14.07.03, 21:25
Viimases kohtumises FC TVMK ja FC Flora vahel oli Smirnov minu meelest igati asjalik - andis väga häid sööte, tegutses võitluslikult ja lõi isegi värava. Minu mäletamist mööda näiteks Balti Turniiril Läti vastu mängides Smirnov teisel poolajal veidi väsis, kuid seekord jätkus mehel teravust mängu lõpuni. Loodetavasti on Smirnov pälvinud ka Arno Pijpersi usalduse ja saab Eesti koondises vähemalt nö kindlaks vahetusmeheks (nagu eespool juba öeldud), kui mitte põhikoosseisu meheks Haavistu asemele. :prill1:

eestimees
15.07.03, 11:27
Originally posted by onuuuno
Loodetavasti on Smirnov pälvinud ka Arno Pijpersi usalduse ja saab Eesti koondises vähemalt nö kindlaks vahetusmeheks (nagu eespool juba öeldud), kui mitte põhikoosseisu meheks Haavistu asemele. :prill1:
Ta ei sobib vahetusmeheks. Ta on parim kes meil on siin paremal äärel. Kiirem kui Haavistu ja tehinka on tal kindlasti parem kui Haavistul. See on fakt. Eesti vajab teda!!!

PraS
15.07.03, 16:53
no eestimees eesti ei ole selline meeskond kes aint surux..........pijpers ootab ka mängijatelt hiad kaitsetööd, kuid kahtlen kas smirnov on täielikult selgex saand selle systeemi, kuda tuelb koondises kaitses töötada........kuid jah ryndavat jalgpalli mängides on haavistust t akidnalsti parem:))

eestimees
15.07.03, 20:09
Ei usu, et ta nüüd kaitses tööd ei raba!

PraS
15.07.03, 20:49
kle kui sa oled kogu elu mängid systeemi 4-4-2 ja järsku lähed yle 4-3-3 siis just äärepoolikutel on suuremad muutused oma ylesannetes:)

heinzz
20.07.03, 02:13
Smirnov on strateegiliselt kehv mängija. See, mis oli viimasel Balti turniiril... no täitsa mööda pani mees... Ta kohe yldse ei teadnud, mida ta tegema peab. Balti turniir Balti turniirix...jama see oli, kuid ka liigamängud näitavad seda. Ta on selline tehnikata vend, kelle ainukeseks võimalusex on võimalikult kiirelt endale pall ette lyya ning järele spurtida. Noo seda peaxki ääremängja tegema, kuid kui sa kaitsjast jagu ei saa mingi 5 korda, siis tema proovib veel (katse ebaõnnestub). Niipalju oskan ma meie koondislasese kohta öelda.
Haavistu täidab skeemi paremini.

PraS
20.07.03, 03:55
no minu arust ta klah kaitses jääb hätta:(

aga ntx kui me mängix kyprose või mõne nõrgema meeskonna vastu siis jah ta on väga hia aga kui me mängime mõne tippriigi vastu siis leheb raskezx ta pole eriti osav just \"kaitses\":(

jots
20.07.03, 12:08
Ta on selline tehnikata vend, kelle ainukeseks võimalusex on võimalikult kiirelt endale pall ette lyya ning järele spurtida.
??
Oled sa Smirnovi ikka mängimas näinud? Niipalju kui ma tema mänge näinud olen, siis sageli ta just ootabki, et vastane peale tuleks, saaks trikitades mööda mängida, lolliks teha ning siis tsenderduse anda.

Soovitan mõni mäng tähelepanelikult lihtsalt Smirnovi jälgida, mida ta teeb kui palli saab.

Glazza
20.07.03, 12:13
Originally posted by heinzz

Smirnov on strateegiliselt kehv mängija.

Ema on sul strateegiliselt kehv!

heinzz
20.07.03, 12:41
Originally posted by Glazza

Smirnov on strateegiliselt kehv mängija.

Ema on sul strateegiliselt kehv!

Krt kyll, ON. Niipalju kui minaa teda mängimas näinud olen, siis ta ainult paska pani On löönud kyll mõne värava, kuid muidu.... Viimastes Eesti mängudes ta kyll ei teadnud , mida teha tuleb. Kristal andis sinna sööte, kuhu äär peab jooksma, kuid Smirnovi seal kyll polnud.

-madis-
20.07.03, 21:21
Niipalju kui minaa teda mängimas näinud olen, siis ta ainult paska pani.
Siit tulekski välkküsimus, et palju sa Smirnovi üldse mängimas oled näinud, et niimoodi väita võid?

eestimees
20.07.03, 22:08
Möla maha!

heinzz
20.07.03, 23:10
Originally posted by madman666

Niipalju kui minaa teda mängimas näinud olen, siis ta ainult paska pani.
Siit tulekski välkküsimus, et palju sa Smirnovi üldse mängimas oled näinud, et niimoodi väita võid?

Balti turniiril Valgas olin tribüünil, Läti mängu vaatasin telerist. Lisax paar liigamängu.

Jux
21.07.03, 02:57
Ei saa mitte vaiki olla...

Mida sa Heinzz tegid 10. oktoobril 1998? Ok, mina sinuvanusena vaatasin EM valikturniiri kohtumist Eesti ja Shotimaa vahel ja olin kahel korral oma esimese korruse korterist läbi lae teisele korrusele hüppamas! Ja tead miks: sest noor poiss nimega Maksim Smirnov tegi seal oma elumängu viies eestlased 2:1 juhtima!!! Tema löödud värav on üks ilusamaid koondise ajaloos, Terehhovi ilusa söödu suutis ta veel kaunimalt väravasse põrutada. Kahjuks tuli teda peagi aga vigastusetont kummitama...

Ok, tagasi olevikku. Lihtsalt teeb vihaseks, kui Maksim Smirnovi kohta öeldakse järgmist: paneb ainult paska; ta ei tea, mida teha tuleb; tehnikata vend... . Nagu siin mõnikord tabavalt märgitakse on see täielik hülgemöla. Mõtle nüüd hetkeks, kas sellist mängijat oleks nõus endale palkama Eesti tippklubi, oleks nõus enda tiimi kutsuma koondise peatreener jne.

Fakt on see, et Smirnov särab igati sel hooajal - tõestuseks kasvõi taas löödud värav Levadia Tallinna vastu. Kui ma ei eksi, siis see oli tema kuues värav sel hooajal, mis on suurepärane tulemus. Ja väravate löömine kuulub mängija strateegia juurde!

Smirnov ju alles kutsuti tagasi Eesti koondisse ja juba kahe esimese mängu põhjal teed sa ta maatasa. Kui EV valitsusele on heaks tavaks anda 100 kriitikavaba päeva, siis jalgpallis tuleks anda kriitikavabad 200 minutit. Olles ise näinud samuti Balti turniiri mänge, võin julgelt vastu raiuda: Smirnov mängis igati hästi ning oli omas elemendis kohal. Igatahes loodan teda väga näha Eesti ilusas sinises särgis ka edaspidi ning näiteks juba Poolale kolle tagumas!

Soovitan aga edaspidi tutvuda lähemalt ka mängija minevikutegudega enne, kui foorumisse on kavas üht-teist ropsida. Respekteeriks sinu poolt arvatut igati siis, kui see poleks tehtud paari koondisemängu ning paari liigamängu põhjal. Peace!

sicmic
21.07.03, 13:42
Originally posted by Jux

Ei saa mitte vaiki olla...

Mida sa Heinzz tegid 10. oktoobril 1998? Ok, mina sinuvanusena vaatasin EM valikturniiri kohtumist Eesti ja Shotimaa vahel ja olin kahel korral oma esimese korruse korterist läbi lae teisele korrusele hüppamas! Ja tead miks: sest noor poiss nimega Maksim Smirnov tegi seal oma elumängu viies eestlased 2:1 juhtima!!! Tema löödud värav on üks ilusamaid koondise ajaloos, Terehhovi ilusa söödu suutis ta veel kaunimalt väravasse põrutada. Kahjuks tuli teda peagi aga vigastusetont kummitama...

Ok, tagasi olevikku. Lihtsalt teeb vihaseks, kui Maksim Smirnovi kohta öeldakse järgmist: paneb ainult paska; ta ei tea, mida teha tuleb; tehnikata vend... . Nagu siin mõnikord tabavalt märgitakse on see täielik hülgemöla. Mõtle nüüd hetkeks, kas sellist mängijat oleks nõus endale palkama Eesti tippklubi, oleks nõus enda tiimi kutsuma koondise peatreener jne.

Fakt on see, et Smirnov särab igati sel hooajal - tõestuseks kasvõi taas löödud värav Levadia Tallinna vastu. Kui ma ei eksi, siis see oli tema kuues värav sel hooajal, mis on suurepärane tulemus. Ja väravate löömine kuulub mängija strateegia juurde!

Smirnov ju alles kutsuti tagasi Eesti koondisse ja juba kahe esimese mängu põhjal teed sa ta maatasa. Kui EV valitsusele on heaks tavaks anda 100 kriitikavaba päeva, siis jalgpallis tuleks anda kriitikavabad 200 minutit. Olles ise näinud samuti Balti turniiri mänge, võin julgelt vastu raiuda: Smirnov mängis igati hästi ning oli omas elemendis kohal. Igatahes loodan teda väga näha Eesti ilusas sinises särgis ka edaspidi ning näiteks juba Poolale kolle tagumas!

Soovitan aga edaspidi tutvuda lähemalt ka mängija minevikutegudega enne, kui foorumisse on kavas üht-teist ropsida. Respekteeriks sinu poolt arvatut igati siis, kui see poleks tehtud paari koondisemängu ning paari liigamängu põhjal. Peace!

Elagu Jux! Igatpidi nõus sinuga...Smirnov on sümpaatne pallur igatpidi.

Silver
21.07.03, 13:48
On veel kellegil mingilviisil kobiseda? ;)