PDA

View Full Version : Üleminekud...

Leheküljed : 1 [2] 3 4 5

K1ly
23.08.03, 17:13
Originally posted by karmo17

iltalehti andmetel liituvad chelseaga hoopis zlatan ibrahimovic ja kim källstöm

irwwwwwwww pole kuulnudki et Chelsea Källstrom ist huvitub päris hea leht see siis on ju kui niukest paska ajab :D :D

Red Devil
25.08.03, 15:18
Chelsea on ostnud endale kaheksanda mängija ja sellex on endine Bordeaux\'i mängija Alexei Smertin, kes osteti 3,5 milj inglise naela eest. Niisiis esimene venelane inglismaal mingis tippklubis(ma arvan:sega6: ). Ja ootejärjekorras on ka Chelsea 9 ost-Hernan Crespo, keda ostetaxe 18 milj inglise naela eest. Homme peax Crespo kirjutama Chelseaga lepingu. Igatahes ma juba hakkan Chelseat kartma... nad võivad vabalt selle hooaja kinni panna... esimesed kaks mängu ka ära võidetud ja...ah ex näeb...

Markko
25.08.03, 15:25
Mills hülgas Birmingham\'i ja läks Borosse hooajapikkuse laenulepingu alusel. Järgmine nädal (30.08) kui LUFC ja Boro omavahel kohtuvad, Mills aga ei mängi.

Epic
25.08.03, 17:30
Rangers\'i playmaker Barry Ferguson on Premiership\'i siirdumas - Blackburn on juba pakumise teinud samuti jahivad teda Everton, Man City ja Aston Villa, Liverpool on väitnud, et ei ole huvitatud temast :doh: Chelski keskvälja meest maailma- ja euroopameistrit Emanuel Petit seostatakse Tottenham\'iga, mees ise väidab, et ei taha lahkuda ning loodab oma koha pärast põhikooseisus võideda (küll alles fantaseerib :P )
Man City kamerunlasest kaitsja Lucien Mettomo müüdi saksa klubile Kaiserslautern £500k eest :P
Siin teema all ei olegi kirjutatud, et ManU väravavaht Ricardo siirdus laenulepingu alusel Hispaaniasse tagasi - Racing Santander\'i :lahe:

mcnamara
25.08.03, 17:39
Originally posted by Red Devil
Igatahes ma juba hakkan Chelseat kartma... nad võivad vabalt selle hooaja kinni panna... esimesed kaks mängu ka ära võidetud ja...ah ex näeb...

:D :D :D :D ...sorry, ma ei suuda naerule vastu panna...ManU poolehoidja kardab Chelsea\'t. :D

fitti
25.08.03, 19:41
Originally posted by Red Devil

. Niisiis esimene venelane inglismaal mingis tippklubis(ma arvan:sega6: ). ...

suure manufännina võiksid siiski teada nime andrei kanchelskis:kaval:

Udupasun
25.08.03, 20:13
Lisaks veel mängis sellessamuses Chelseas vahelduva eduga ka Dmitri Kharin...

U2
27.08.03, 18:26
Viimased uudised räägivad,et leeds võttis hooaja lõpuni laenuks Roque Juniori Ac Milanist

guru
27.08.03, 19:16
Originally posted by fittibaldi

...et siis kanchelskis on sündinud siiski ukrainas, kuigi jah ta jõudis esindada oma karjääri jooksul nii NSVL-i kui ka Venemaa koondist.

fitti
27.08.03, 19:30
Originally posted by guru

...et siis kanchelskis on sündinud siiski ukrainas, kuigi jah ta jõudis esindada oma karjääri jooksul nii NSVL-i kui ka Venemaa koondist.

ukraina-shmukraina, see on sama teema mis karpin ja eesti.

Undi
27.08.03, 23:39
Markus Babbel hooaja lõpuni Blackburni laenule. Peale haigust pole ta õiget vormi leidnud ning Liverpoolis eelistatakse äärekaitsja kohale Carragheri või Finnanit.

Tembu
29.08.03, 08:45
Seega, Forssell liigub laenuga Chelsea´st Birmingham City´i rivistusse. Abramovitchi ostude järel sai pink suht pikk ja mänguaeg kipuks olematu olema.
Arvestades sellega,et ta pikendas lepinguta Chelsea´ga 4 aasta võrra, on noormehel igati hea Birminghami eest mängides kogemusi koguda ning ühel heal päeval londonlaste edurivis koht endale võidelda.

Hogarth
29.08.03, 08:52
Originally posted by tembuu

Seega, Forssell liigub laenuga Chelsea´st Birmingham City´i rivistusse. Abramovitchi ostude järel sai pink suht pikk ja mänguaeg kipuks olematu olema.
Arvestades sellega,et ta pikendas lepinguta Chelsea´ga 4 aasta võrra, on noormehel igati hea Birminghami eest mängides kogemusi koguda ning ühel heal päeval londonlaste edurivis koht endale võidelda. See mees küll chelsea põhirivistusse end mängida ei suuda.

SleepWalking
29.08.03, 09:19
Originally posted by doggi20
See mees küll chelsea põhirivistusse end mängida ei suuda.

mingi põhjendus ka äkki, miks mitte? see, mida mina olen näinud miklu esituses on küll üsnagi lootustandev. niipalju, kui olen aru saanud - oli ta eelmisel hooajal saksamaal ikkagi sensatsioon.

Tembu
29.08.03, 09:20
Me ei hakka ju vaidlema?! Marss kuuti tagasi!:):P

atsu
29.08.03, 21:27
Originally posted by SleepWalking

mingi põhjendus ka äkki, miks mitte? see, mida mina olen näinud miklu esituses on küll üsnagi lootustandev. niipalju, kui olen aru saanud - oli ta eelmisel hooajal saksamaal ikkagi sensatsioon.

---------------Cudicini--------------

Melchiot - Terry - Desailly - Bridge

Geremi - Veron - Makelele- Duff

---------Crespo-----Mutu----------

siis on ju veel
Johnson
Desailly
Gronkjaer
Cole
Hasselbaink
Gallas
Gudjonsen
Lampard
ÜTLE KUHU SA FORSELLI PANED SIIN?

Epic
29.08.03, 21:37
Originally posted by atsu

---------------Cudicini--------------

Melchiot - Terry - Desailly - Bridge

---------Crespo-----Mutu----------

siis on ju veel
Johnson
Desailly
Gronkjaer
Cole
Hasselbaink
Gallas
Gudjonsen
Lampard
ÜTLE KUHU SA FORSELLI PANED SIIN?

et nagu Marcel\'il on vend ve? :P

Robinho
29.08.03, 21:43

Stop dreaming!!!

atsu
29.08.03, 21:49
Originally posted by Robinho

Stop dreaming!!!

sorry ma sattusin jah hoogu natsa selle marcelliga...

ja robinho?mida ma unistan?

atsu
29.08.03, 21:56
Vaata loom! (http://www.marca.com/edicion/noticia/0,2458,385718,00.html)

kui sa aru ei saa sis seal on et chelski maksab 20m eurot...esitlus on järgmisel nädalal:oih:

Robinho
29.08.03, 21:59
kui sa aru ei saa sis seal on et chelski maksab 20m eurot...esitlus on järgmisel nädalal:oih:
Poofter!!!
Ma sulle teen veel looma!
Ja Makelele ning Chelsea said tünni. Real pole nõusolekut andnud.

eston maravilha
29.08.03, 22:06

MARSS KUUTI!!

ja muide anarhia inglise keeles on anarchy..

atsu
29.08.03, 22:07
Originally posted by eston#21

MARSS KUUTI!!

ja muide anarhia inglise keeles on anarchy..

jah ma tean mis see siia puutub..ma tean et sa oskad vaadata pildi url-i

vaikiv mees
30.08.03, 20:23
Originally posted by Robinho

Stop dreaming!!!

praeguseks hetkeks pole Makalele 13,8milj. siirdumine Realist Ing-le veel l6plik, tervisekontroll (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/c/chelsea/3188859.stm) vaja veel l2bida,
kyll aga tehti mainitud McManamani tehing (->ManCity)teoks, 2a leping (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/m/man_city/3193141.stm),Zenden Borosse (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/m/middlesbrough/3194387.stm) a-ks laenuks

Epic
30.08.03, 21:40
Boro on väga huvitav meeskond - Meeskonnaga on liitunud viis mängijat ning kolm nendest laenulepingu alusel :P samas on liitumas veel Dalmat ning Paul Okon\'iga on veel asi lahtine.Pappi pole või mis? :D Või raisati kõik eelmine hooaeg kolme! ründaja peale?

Muide Liverpool\'i andekas left back Gregory Vignal liitus Rennes\'iga leanulepingu alusel :lahe: ja samas on Roque Junior tulnud Leeds\'i hõredat kaitset tugevdama :P

mcnamara
01.09.03, 15:17
Täna siis avatud üleminekuakna viimane päev Premier\'is. Siit (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/eng_prem/2947620.stm) võib leida enam-vähem kõik üleminekud, mis selleks kellaajaks toimunud. Tõsi nimekiri pole kaugeltki täielik - näiteks ei sõnagi Mikael Forssell\'i väljalaenamisest või \'pooli viimasest ostust prantslasest Carl Medjani\'st.
SuperTrooper-Chelsea on siis nähtavasti hankinud 13 mängijat, neist kaks uskumatult odavalt ja ülejäänud väga kallilt. Leicester oma kümne ja So\'ton-Pompey-Wolves 8 uue mängijaga ei jäägi nii palju maha. Tõsi, hakkama on saadud hoopis mõõdukamate kulutustega.
Kõige mõistlikumalt on sel suvel rahaga ümber käinud Newcastle. ;)

Edit - ülalolevale lingile klõpsates leiab ka need üleminekud, mis toimusid veel 1. septembri pärastlõunal.

Kaarel
01.09.03, 15:21
Originally posted by mcnamara

Kõige mõistlikumalt on sel suvel rahaga ümber käinud Newcastle. ;)

No eks Freddie ja Bobby ju terve suve rääkisid, et \'our sqaud is strongest ever\' & \'there\'s no need for extra players\'.

On näha jah...

eston maravilha
01.09.03, 21:43
aston villa saatis hassan cashfool\'i wolvesi laenul kuni jaanuarini.. huh.. 40k vähem palka maksta nüüd

mcnamara
02.09.03, 14:13
Aken on siis nüüd sulgunud. Kolm üleminekut, mis mulle sel suvel kõige enam rõõmu valmistasid:
1. Steve Finnan Liverpool\'i
2. Steven Reid Premier\'i (Blackburn)
3. Patrik Berger\'ile korralik töökoht (Portsmouth)

Raha kulus koledal kombel - link (http://football.guardian.co.uk/comment/story/0,9753,1033875,00.html)
Millise klubi jaoks hinna ja kvaliteedi suhe kõige soodsamaks osutub, näeme kevadel.

Martin
02.09.03, 14:21
Palun seletage....

\"Each club is allowed four loans per season, so altogether there could be 80 players temporarily moving clubs over a season,\" said the PFA\'s deputy chief executive Mick McGuire. \"All of those players can have a bearing on results.

Leeds added the Brazilian World Cup winner Roque Junior and the Marseille striker Cyril Chapuis to their squad where they became Peter Reid\'s sixth and seventh loan signings of the summer.

wtf...

Ja Leeds on suurim võitja ;)

jyriöö
02.09.03, 14:51
See käib kohalike laenude kohta ainult: league rules state that clubs can only enter into two domestic loan deals. Kuna hooajal on kaks transfer windowd, siis teebki see loogiliselt võttes iga klubi kohta 4 laenu per aasta. Vähemalt nii sain mina aru...

mjkk
08.09.03, 20:30
Selline huvitav üleminek Sky arvates toimumas:

Peter Kenyon: ManUnited ---> Chelsea (ohsaa (http://soccernet.espn.go.com/headlinenews?id=276610&cc=5739))

Varsti saame rohkem kuulma...:hacker:

SleepWalking
08.09.03, 21:45
Originally posted by Magpie
Selline huvitav üleminek Sky arvates toimumas:
Peter Kenyon: ManUnited ---> Chelsea (ohsaa (http://soccernet.espn.go.com/headlinenews?id=276610&cc=5739))

chelsea senistest üllatavaim hange kindlasti ... :)

Kaarel
01.10.03, 17:11
Selline tore uudis sai teatavaks, et Stan Collymore on teatanud BBC vahendusel oma soovist jalgpalli tagasi tulla. Igati vahva oleks teda jälle mängimas näha.

Arvan, et tegemist oli viimase kümnendi ühe andekaima mängijaga, kes Inglise palliväljadel on esinenud. Mängijana oli tal vaid üks puudus, kuid see asetses õlgadest kõrgemal.

eston maravilha
01.10.03, 18:58
lugesin jah seda hommikul and i cant be happier. stan the man tuleb tagasi:) minu iidol on(and off) the pitch)

Jaan
01.10.03, 19:28
Originally posted by Kaarel

Selline tore uudis sai teatavaks, et Stan Collymore on teatanud BBC vahendusel oma soovist jalgpalli tagasi tulla. Igati vahva oleks teda jälle mängimas näha.

Arvan, et tegemist oli viimase kümnendi ühe andekaima mängijaga, kes Inglise palliväljadel on esinenud. Mängijana oli tal vaid üks puudus, kuid see asetses õlgadest kõrgemal.

Või pigem oli probleem selles, et see mis seal oleks pidanud olema, puudus sootuks.

rohelineKonn
02.10.03, 12:17
nati teemast mööda, aga kuulujutuna vist siiski kvalifitseerub:

et siis see \'vägistamisskandaal\'. kindlasti loete te igasuguseid foorumeid ja teate, mis nimedega on tegemist. äkki ütlete siis mulle ka.

vello99
02.10.03, 14:33
Originally posted by rohelineKonn

nati teemast mööda, aga kuulujutuna vist siiski kvalifitseerub:

et siis see \'vägistamisskandaal\'. kindlasti loete te igasuguseid foorumeid ja teate, mis nimedega on tegemist. äkki ütlete siis mulle ka.

Neid erinevaid kooslusi, kes väidetavalt aktsioonis olid, on niipalju, et suhteliselt mõtetu on spekuleerida enne kui uurimine läbi. Carlton Colest Gary Speed\'ini.... Ja loomulikult mõned teised Newcashi \"hea tahte saadikud\"...

Jaan
02.10.03, 19:56
Newcash? Spurs raiskas sel suvel umbes 12 miljonit naela rohkem...

mjkk
31.12.03, 21:37
Tooks selle teema taas päevavalgele. Homme algavad siis taas kõiksugu klubivahetused, mida võib nii mõnigi ette tulla.

Kuulujuttude mere jätan Epicu hooleks, aga märgiks ära, et Tottenhami ametliku pakkumise Andy Reidile lükkas Nottingham Forest tagasi (http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/teams/t/tottenham_hotspur/3356799.stm).

Üles panin selle lihtsalt põhjusel - nägin pühapäeval Nottingham Foresti ja West Ham Unitedi vahelist lahingut. Teatavasti pealinlased võitsid ja üsnagi teenitult. Kehva partii andis pettumusena noor Michael Dawson, kes oli kaitses kui peata kana. Üsna varjus püsis ka Jermaine Defoe, kellelt oleks oodanud säravamat mängu - kuid värav ja resultatiivne sööt...nojah.

Reid oli aga kohtumise parim mees minu silmis - tegutses särtsakalt keskväljal ja pani Foresti rünnakud käima. Paistis silma hea sööduoskuse ja küps mäng oli samuti veidike üllatuslik (kusjuures ma tol hetkel arvasin, et on ikka üle 30 vennike...).

Toimunud on juba üks märkimisväärne üleminek:

Bobby Petta - Celtic ---> Fulham (http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/teams/f/fulham/3358871.stm) (hooaja lõpuni)

Lõplikult läks divarisse ka Darren Huckerby, kes ühines Norwichiga 750000 naela eest. Tehingutega hoiab kursis see lehekülg (http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/3258366.stm)

kaunist aastavahetust kõigile ja paremat uuel!

Silver
02.01.04, 13:55
Blackburni mängija Corrado Grabbi nüüdsest Serie A\'s. Ancona ridades.

fitti
02.01.04, 15:11
panen epicu eest üles spekulatiivse lehelylje (http://football.guardian.co.uk/comment/story/0,9753,1113910,00.html)

Epic
02.01.04, 15:26
Noo, kui kuulujuttudest rääkida siis:

Bolton jahib Türgis Besiktasis mängivat egiptlast Ahmed Hassanit. Besiktas on väidetavalt esimese Boltoni pakkumise tagasi lükanud. Samas on Boltonil silmapiir veel teine ründaja Atlethico Madridi klubis mängiv Javi Moreno.

Väidetavalt noolib Aston Villa Newcastle\'i peruulasest keskväljameest Nolberto Solanot, Sir Bobby aga ütleb järgmist: \"I haven\'t spoken to David O\'Leary at all and no-one here has heard anything from anyone else at Villa.\" :D Magpied ise jahivad Standard Liege\'i ründajat Emile Mpenzat. Standardi tehniline direktor aga väidab, et talvel teda ei müüda, pigem hooaja lõpus. Lisaks Solanole on Aston Villa näidanud huvi üles ka Leicesteri keskväljamehe Muzzy Izzeti vastu, Izzetil hakkab ka leping kuue kuu pärast lõppema. Samuti tahab Blackburn leida asendajat Barry Fergussoni ning tundub, et Izzet oleks selleks ideaalne. Leicester ise on ostnud Newcastle\'i katsja Nikos Dabizase

Wolves aga täiendas oma ründeliini rumaanlase Ioan Ganeaga, leping sõlmiti hooaja lõpuni. Samuti räägivad kuulujutud, et teinegi ründaja Dwight Yorke on Wolverhamtoni poole teel :kaval:

Manchester City tahab osta Parma puurilukku Sebastien Freyd sest Seamanil hakkab ju karjäär lõppema ;)

Portsmouth tahab osta noort 18. aastast tulevikumeest Richard Duffyt, kes mängib sellises klubis nagu Swansea City. Ühe pakkumise on Swansea tagasi lükanud aga Duffy leping lõppeb kuue kuu pärast nii, et tundub, et pääsu ei ole :P Samuti jahib Portsmouth Ajaxi soomlasest kaitsjat Petri Pasaneni, Chalrton on samuti Pasaneni vastu huvi üles näidanud.

Southamton, Tottenham ja Blackburn tahavad näha oma ridades Real Sociedad keskväljameest Javier de Pedrot, mees ise aga tahab Sociedadi relegatsioonist päästa :D Mehe leping lõppeb suvel.

Kaks meest aga unistavad karjäärist Anfieldil, Djibrill Cisse kelle tulekut on juba ammu oodatud ning Lazio kaitsja Giuseppe Favalli tahab millegi pärast \'pooli kaitset tugevdama minna :D

Väidetavalt tahavad Manchester United ja Newcastle osta Leedsi ründetuusa Alan Smithi.
Samuti räägitakse, et ka Newcastle jahib Nottingham Foresti Andy Reidi.

Oeh, need oli siis viimase 3 päeva kuulujutud :P

EgoTrip
02.01.04, 18:28
Et siis Fabien Barthez saigi ManU-st minema. Suund siis Marseille poole - see küll laenulepinguga alusel aga arvatavasti ostetakse ta varsti sinna ära. Võttis aega mis ta võttis, nüüd saab ta oma trikke teha oma kodumaal :D

Kaarel
02.01.04, 20:10
Originally posted by Epic

Leicester ise on ostnud Newcastle\'i katsja Nikos Dabizase

Dabizas laenati ostuoptsiooniga hooaja lõpuni.

mjkk
02.01.04, 20:38
Dabizas laenati ostuoptsiooniga hooaja lõpuni.

Siiski. Tegemist on free transferiga.

Confirmation was received on Friday that Greek international defender Nicos Dabizas had joined Leicester City on a free transfer, after passing a medical and agreeing a six month deal to the end of the season with the Foxes.

See on siis lõik NUFC.com leheküljelt, sama ütleb ka Soccernet.com jne.

lorenzo
15.01.04, 17:12
ManU on teinud viimase offer`i- 18miljonit naela, võta või jäta ja Saha on teinud ultimaatumi Fulhamile- kas lastakse praegu minna või mängib kontrahti lõpuni, s.o 2006 aastani...päris äge kisma seal ikka

SleepWalking
15.01.04, 17:49
Originally posted by lorenzo
ManU on teinud viimase offer`i- 18miljonit naela, võta või jäta ja Saha on teinud ultimaatumi Fulhamile- kas lastakse praegu minna või mängib kontrahti lõpuni, s.o 2006 aastani...päris äge kisma seal ikka

manu pakkus £18M? tõesti? :sega11:
aga see viimane ultimaatum on küll lahe. kas lasete kohe minna või mängin veel 2,5 aastat. kujutan juba ette, kuidas fulhami bossid värisevad :P

fitti
15.01.04, 17:53
kui sul lorenzo ple just otseühendust häradega old traffordilt, sis ajad sa jama või oled mõnest uudisest valesti saanud.

It has been claimed in some quarters that the London outfit would accept a bid of £18m for the player but United have absolutely no intention of going anywhere near that figure. -guardian

Fulham have rejected reports that Chelsea have entered the bidding for Louis Saha and that an £18m price tag has been placed on the French striker. -bbc

ananova nt ei viici selle jama peale enam serveriruumigi kulutada.. üldiselt kui manu peaks kulutama selle fankiäässi peale 18m£, olen mina emane isakaru. (ja oi kui nad viimases hädas selle triki ära teevad, wenger ju tahab nyt viimast varianti defoed omale..)

zaz
15.01.04, 18:01
Saha\'ga seoses on selline jutt (http://www.tribalfootball.com/january/englinews4150104.html) liikvele läinud:doh:
Väga imelik tundub, üks räägib üht, teine teist:P

K1ly
18.01.04, 16:25
Jardel lahkus Boltonist laenulepingu alusel Ancona-sse põhjuseks võib tuua selle et ta pole Premier-is Boltoni eest ühtegi korda algkoosseisus alustanud.

Tembu
20.01.04, 12:37
Uudiseid seltsimees Abramovitschi tegemistest....Pärast aastavahetuse süldipidu on härra Rosicky kosimine ette võetud...ja seda suuresti tänu Borussia majanduslikele probleemidele...loe (http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/teams/c/chelsea/3412231.stm)

dimaggio
20.01.04, 19:25
See mees ei väsi ka kunagi:kop:

Jaan
21.01.04, 00:10
Seega oleks Tomas-poiss umbes 45. poolkaitsja Chelsea rivistuses.

Tembu
21.01.04, 12:45
Ja kui Chelsea on nõus Scott Parkeri eest rohkem kui £7,5M välja käima, siis saaks innereid juba 46:)

Martin
21.01.04, 15:07
Originally posted by Jaan

Seega oleks Tomas-poiss umbes 45. poolkaitsja Chelsea rivistuses.

Räägib Newcastle 71. poolkaitsja armastaja :)

Jaan
21.01.04, 15:27
Loomulikult, ma tahan ju, et minu klubi oleks ikke see kõikse suurem, uhkem ja esimesel kohal.

mcnamara
30.01.04, 12:02
Kurb on see elu. Scott Parker (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/c/chelsea/3443465.stm) on minemas. Siis Rahameeste manu. Kahe otsaga asi noormehe jaoks. Kui tal on tõsiseid ambitsioone koondises kanda kinnitada, peab see sümpaatne noormees end põhikoosseisu mängima. Kerge see olema ei saa.
Ütleb ju Ranieri õnnetult, et tal on praegu ainult umbes (justnimelt umbes) 14 suurepärast mängijat. Aga vaja olla tal neid 22. Jalgpalliväljakule mahub korraga 11 mängijat. Lisaks mõned vahetusest sissetormajad, kes vigastuste korral võimaluse saavad.
7-8 tippmängijat aga matavad oma lähiaastate karjääri sinna Londonisse. Muidugi on see nende enda valik.

Kaarel
30.01.04, 12:23

Kurb on see elu. Scott Parker (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/c/chelsea/3443465.stm) on minemas. Siis Rahameeste manu. Kahe otsaga asi noormehe jaoks. Kui tal on tõsiseid ambitsioone koondises kanda kinnitada, peab see sümpaatne noormees end põhikoosseisu mängima. Kerge see olema ei saa.
Ütleb ju Ranieri õnnetult, et tal on praegu ainult umbes (justnimelt umbes) 14 suurepärast mängijat. Aga vaja olla tal neid 22. Jalgpalliväljakule mahub korraga 11 mängijat. Lisaks mõned vahetusest sissetormajad, kes vigastuste korral võimaluse saavad.
7-8 tippmängijat aga matavad oma lähiaastate karjääri sinna Londonisse. Muidugi on see nende enda valik.

Mis siin imestada - kolme- või neljakordistunud palgasumma kaalub üles võimalikud negatiivsed asjaolud.

mcnamara
30.01.04, 12:31
Mis siin imestada - kolme- või neljakordistunud palgasumma kaalub üles võimalikud negatiivsed asjaolud.

Siin jään eriarvamusele. Enamik mängijaid, kelle vastu Chelsea huvi tunneb, raha küll enam äraelamiseks ei vaja. Küll on selle raha üle rõõmsad igasugu agendiraiped, kes mängijale kõrva sosistavad, kui hea tehing see ikka on. Pärast rõõmu tulevad pisarad nii mõnegi mängumehe jaoks.

Kaarel
30.01.04, 12:41
Ma ei tahagi öelda, et nende pere ja muud loomad vastasel juhul nälga jääks. Sellegipoolest on enamus mängijate prioriteetides kõrge palganumber tähtsamal kohal, kui kindel koht põhikoosseisus või riigi koondises.

Ja lõppude-lõpuks on ikka vahe küll, kas teenida 15 000 või 40 000 naela nädalas.

Nendesse nö pisaratesse peaks küll eelarvamusega suhtuma. Kas pead ühe näitena silmas Mark Bosnich\'it? Teatavasti teenis ta Chelsea\'s kolmanda väravavahina ca 40 000 naela nädalas ja kannatas depressiooni all, mis lõpuks lõppes kokaiini tarbimisega. Mis kuradi depressioon ja pisarad need on, kui teenitakse peaaegu mitte-midagi tegemise eest sellist palganumbrit?

Pätu
30.01.04, 12:50
Tahtis vist veel rohkem :) Ikkagi kurnav töö, või mis :)

mcnamara
02.02.04, 18:50
Värav müüritakse kohe suurte punaste tellistega kinni. Karvased töömehed juba kangesti ametis. Aga ülemisest otsast roomavad veel mõned toimekamad läbi. Siit (http://football.guardian.co.uk/News_Story/0,1563,1137068,00.html) saab viimse hetkeni uudiseid jälgida.

vello99
02.02.04, 19:07
Eks siis mõne tunni pärast näe kes kus. Meilegi on pakutud nii Robinsoni kui Defoe üleminekut. Vähemalt Robinsoni osas pani Spursi ametlik kodulehekülg tunnike tagasi välja:

\"Numerous reports today suggested that a deal had been concluded for the transfer of Paul Robinson to Spurs - these reports have been misleading. The club will make a statement on all transfer/loan transactions for the January window soon after closure at 5pm today.\"

Mätas
03.02.04, 10:24
Kaarel, pärast Abramovitshi poolset ülevõtmist kutsus Erikson 5 Chelsea mängijat koondisesse, sh väga algajad Bridge\'i, Johnson\'i ja Cole\'i. Enne seda sai Lampard heal juhul olla vahetusmängija. Ku Parker näitab natukenegi korralikku mängu, kasvõi vahetusmehena, kutsutakse temagi kohale.

mcnamara
03.02.04, 11:15
Originally posted by Mätas
Kaarel, pärast Abramovitshi poolset ülevõtmist kutsus Erikson 5 Chelsea mängijat koondisesse, sh väga algajad Bridge\'i, Johnson\'i ja Cole\'i. Enne seda sai Lampard heal juhul olla vahetusmängija. Ku Parker näitab natukenegi korralikku mängu, kasvõi vahetusmehena, kutsutakse temagi kohale.

Ei ole tõsi. Wayne Bridge ja Joe Cole mängisid Inglise koondises juba kaua enne Chelseasse minekut. Glen Johnson kuulus varem U21 koosseisu. Erikssoni põhi 11-sse (mis on küll varieeruv nähtus) nimetatud kuulunud pole. Nende kutsumist Inglise koondisse ei saa mingil juhul otseselt Chelseaga seostada.

K1ly
03.02.04, 12:27
Originally posted by vello99

Eks siis mõne tunni pärast näe kes kus. Meilegi on pakutud nii Robinsoni kui Defoe üleminekut. Vähemalt Robinsoni osas pani Spursi ametlik kodulehekülg tunnike tagasi välja:

\"Numerous reports today suggested that a deal had been concluded for the transfer of Paul Robinson to Spurs - these reports have been misleading. The club will make a statement on all transfer/loan transactions for the January window soon after closure at 5pm today.\"

Njah Tottenham tegigi selle teoks ja ostsid siis Defoe West Ham ist 7 millioni naelaga ;) ah jaa West Ham sai veel Bobby Zamora mängija õigused

mjkk
03.02.04, 15:32
panen muhedaks kokkuvõtteks artikli soccernetist. klubivahetused tihedal jaanuarikuul.

Mängijate üleminekuperioodil jaanuaris vahetasid klubi mitmed tippmängijad nii Inglismaal kui ka mujal. Kalleim üleminek Inglismaa meistriliigas leidis aset pealinnas, kus sealne Arsenal käis noore Jose Antonio Reyese välja koguni 17 miljonit naela.

Lisaks noore hispaanlase kolimisele Londonisse pakkus palju kõneainet ka Fulhami eduka väravaküti Louis Saha üleminek Manchester Unitedisse. Ühes prantslasega leidsid tee tiitlikaitsja ridadesse ka hiinlane Dong Fangzhou ja Unitediga eellepingu sõlminud Liam Miller.

Chelsea ainsaks ostuks jäi noore Scott Parkeri värbamine, kes kolis sinisärklaste ridadesse Charltonist. Roman Abramovitšil tuli inglase teenete eest välja käia 10 miljonit naela.

Viimasel üleminekutepäeval, 1. veebruaril toimus aga klubimuudatusi kõige enam. Neist huvitavaim oli Jermain Defoe kolimine Tottenham Hotspuri ridadesse. Andeka inglase eest käisid pealinlased West Ham Unitedile lisaks 7 miljonile naelale välja ka Bobby Zamora.

Kõik üleminekud Inglise meistriliigas ajavahemikul 1. jaanuarist kuni 2. veebruarini (üleminekusummad Inglise naelades):

Arsenal

Ühinesid: Jose Antonio Reyes (Seville, algselt 7 miljonit, mis võib vastavalt esitustele kerkida 17 miljonini)

Lahkusid: Stathis Tavlaridis (Lille, laenuleping); Sebastian Svard (Stoke, laenuleping); Moritz Volz (Fulham, kinnitamata summa); Rami Shabaan (West Ham, laenuleping); Jerome Thomas (Charlton, 100 000)

--------------------------------------------------------------------------------

Aston Villa

Ühinesid: Nolberto Solano (Newcastle, 1,5 miljonit)

Lahkusid: Peter Enckelman (Blackburn, 150 000); Danny Jackman (Stockport, 70 000); Mark Kinsella (West Bromwich Albion, tasuta); Stephen Cooke (Bournemouth, laenuleping); Rob Edwards (Derby, laenuleping); Peter Hynes (Cheltenham, laenuleping)

--------------------------------------------------------------------------------

Birmingham City

Ühinesid: Martin Taylor (Blackburn, 1,25 miljonit)

Lahkusid: Tommy Williams (Peterborough, laenuleping); Luciano Figueroa (Cruz Azul, leping katkestati)

Blackburn Rovers

Ühinesid: Peter Enckelman (Aston Villa, 150 000); Michael Gray (Sunderland, tasuta); Martin Andresen (Stabaek, laenuleping)

Lahkusid: Corrado Grabbi (Ancona, avalikustamata summa); Dino Baggio (Ancona, laenuleping), Martin Taylor (Birmingham, 1,25 miljonit)

Bolton Wanderers

Ühinesid: Donovan Ricketts (Village United, laenuleping); Javi Moreno (Atletico Madrid, laenuleping); Steve Howey (Leicester, lühiajaline leping); Dwight Pezzarossi (avalikustamata); Jon Otsemobor (Liverpool, laenuleping)

Lahkusid: Jeff Smith (Scunthorpe Utd, laenuleping); Cleveland Taylor (Scunthorpe Utd, laenuleping); Jardel (Ancona, laenuleping)

Charlton Athletic

Ühinesid: Jerome Thomas (Arsenal, 100 000)

Lahkusid: Neil McCafferty (Cambridge, laenuleping); Lloyd Sam (Leyton Orient, laenuleping); Scott Parker (Chelsea, 10 miljonit)

Chelsea

Ühines: Scott Parker (Charlton, 10 miljonit)

Lahkus: Sebastian Kneissl (Dundee, laenuleping)

Everton

Lahkusid: Leon Osman (Derby, laenuleping); Sean O\'Hanlon (Swindon, laenuleping)

Fulham

Ühinesid: Bobby Petta (Celtic, laenuleping); Carlos Bocanegra (Chicago Fire, tasuta); Moritz Volz (Arsenal, avalikustamata summa); Ian Pearce (West Ham, avalikustamata summa); Brian McBride (Columbus Crew, avalikustamata summa); Collins John (FC Twente, avalikustamata summa)

Lahkusid: Mark Hudson (Crystal Palace, laenuleping); Andy Melville (West Ham, avalikustamata summa); Louis Saha (Man Utd, 12,8 miljonit); John Harley (West Ham, laenuleping)

Leeds United

Ühines: Stephen Caldwell (Newcastle, laenuleping)

Lahkusid: Roque Junior (leping katkestati); Jamie McMaster (Chesterfield, laenuleping); Michael Bridges (Newcastle, laenuleping)

Leicester City

Ühinesid: Nikos Dabizas (Newcastle, lühiajaline leping); Steve Guppy (Celtic, lühiajaline leping); Paul Canero (Kilmarnock, avalikustamata summa); Steffen Freund (Kaiserslautern, laenuleping); Lee Morris (Derby, nominaalne summa)

Lahkusid: Trevor Benjamin (Brighton, laenuleping); John Curtis (Portsmouth, tasuta); Steve Howey (Bolton, lühiajaline leping)

Liverpool

Lahkusid: Gregory Vignal (Espanyol, laenuleping); Daniel Sjolund (Djurgarden, tasuta); Jon Otsemobor (Bolton, laenuleping)

Manchester City

Ühinesid: David James (West Ham, 2 miljonit); Arni Gautur Arason (Rosenborg, tasuta); Daniel van Buyten (Marseille, laenuleping)

Lahkusid: Eyal Berkovic (Portsmouth, tasuta); David Seaman (lõpetas karjääri); Daniel Bardiello (Barnsley, laenuleping); David Sommeil (Marseille, laenuleping)

Manchester United

Ühinesid: Liam Miller (Celtic, eelleping, ühineb 1. juulil); Dong Fangzhou (Dalian Shide, 500 000, hind võib kerkida 3,5 miljonini); Louis Saha (Fulham, 12,8 miljonit)

Lahkusid: Fabien Barthez (Marseille, laenuleping); Daniel Nardiello (Barnsley, laenuleping)

Middlesbrough

Lahkusid: Alan Wright (Sheffield United, tasuta); Phil Gulliver (Scunthorpe Utd, laenuleping); Mark Wilson (Sheffield Wednesday, laenuleping)

Newcastle United

Ühines: Michael Bridges (Leeds, laenuleping)

Lahkusid: Nikos Dabizas (Leicester, lühiajaline leping); Tony Caig (Barnsley, laenuleping); Carl Cort (Wolverhampton, 2 miljonit); Nolberto Solano (Aston Villa, 1,5 miljonit); Gary Caldwell (Hibernian, tasuta); Stephen Caldwell (Leeds, laenuleping); Lomana LuaLua (Portsmouth, laenuleping)

Portsmouth

Ühinesid: Petri Pasanen (Ajax, laenuleping); Eyal Berkovic (Man City, tasuta); Richard Duffy (Swansea, avalikustamata summa); Sebastian Olszar (Herold Admira, tasuta); Ivica Mornar (Anderlecht, 400 000); John Curtis (Leicester, tasuta); Lomana LuaLua (Newcastle, laenuleping)

Lahkusid: Boris Zivkovic (VfB Stuttgart, tasuta); Jamie Vincent (Derby County, tasuta)

Southampton

Ühinesid: Paul Smith (Brentford, 500 000); Stephen Crainey (Celtic, undisclosed)

Lahkusid: Paul Jones (Wolverhampton, 250 000); Scott Bevan (Wycombe, laenuleping)

Tottenham Hotspur

Ühinesid: Michael Brown (Sheffiel United, avalikustamata summa); Jermain Defoe (West Ham, 7 miljonit ja Bobby Zamora)

Lahkusid: Milenko Acimovic (Lille, laenuleping); Dean Marney (QPR, laenuleping); Bobby Zamora (West Ham, osa Defoe tehingust)

Wolverhampton Wanderers

Ühinesid: Vio Ganea (Bursaspor, tasuta); Carl Cort (Newcastle, 2 miljonit); Paul Jones (Southampton, 250 000)

Lahkusid: Kevin Cooper (Sunderland, laenuleping)

Jaan
03.02.04, 15:48
Bardiello on nii kõva mees, et oli korraga nii Manyoo kui ka ManCity hingekirjas. Kaasomand, nagu Itaalias tavaks? :)

mcnamara
03.02.04, 15:59
Njah, Bardiello kohta ei oska midagi kosta, Nardiello vist ikka ManU hingekirjas. Siin (http://football.guardian.co.uk/News_Story/0,1563,1137710,00.html) vast mõneti usaldusväärsem nimekiri.

Mätas
04.02.04, 12:16
Mc, Terry oli U21 kapten, aga Erikson teda ikkagi koondisesse ei kutsunud.

mcnamara
04.02.04, 12:59
Originally posted by Mätas

Mc, Terry oli U21 kapten, aga Erikson teda ikkagi koondisesse ei kutsunud.

Kas U21 kapteniks olek on vabapilet täiskasvanute koondisse? Koht seal tuleb ikka silmapaistva mänguga välja teenida ja seda on Terry ka teinud.

Kaarel
04.02.04, 13:38
Põhjus, miks Terry\'t mingi ajavahemik koondisesse ei kutsutud, peitus hoopis mujal, kui tema mänguoskustes.

vello99
04.02.04, 14:16

Põhjus, miks Terry\'t mingi ajavahemik koondisesse ei kutsutud, peitus hoopis mujal, kui tema mänguoskustes.

Jep, kusjuures kui ma õieti mäletan, Sven-Jöran isegi vist ütles, et kutsunuks kui kutil kõik väljakul eemal korras oleks...

Mätas
05.02.04, 11:53
Ei kutsutud teda ka pärast õigeksmõistmist. Ning mängijaid, kel on probleeme olnud, on küll ja küll koondises olnud.Svennis oleks ka Riot mängitanud, kui poleks mujalt survet tulnud.

fitti
02.03.04, 14:40
Ametlik kinnitus ka klubide poolt, et PSV Arjen Robben on sõlminud 5-aastase diili...chelseaga, ofkoors. tehingu väärtus siis 12M£. RSK!

SleepWalking
02.03.04, 17:23
Ametlik kinnitus ka klubide poolt, et PSV Arjen Robben on sõlminud 5-aastase diili...chelseaga, ofkoors. tehingu väärtus siis 12M£. RSK!

väike copy-paste siis F365 mediawatchist, mis omakorda meenutab 25nda jaanuari Mirrorit. Räägib siis Robbeni isa:

\"My son will not go to Chelsea. Over my dead body will he go there. They have an owner who has no philosophy or structure at the club. Chelsea just buy expensive players all over Europe and think it will make them a great team.\"

\"But my son has been to see Sir Alex Ferguson and nobody knows better why organisation and a good structure at a top club is so important.\"

\"Old Trafford is the only place he wants to play and if he can\'t play there he would rather stay at PSV.\"

\"In fact he would rather play in their reserves than go to Chelsea. It\'s as simple as that.\"

jyriöö
02.03.04, 17:28
Ilmselt pani papa Robben pojale sõnad suhu, vastasel korral poleks diil nii ruttu läbi läinud. Ja eeldatavalt mõjus ka tulevase palganumbri nägemine talle rahustavalt. Eks näis, kas lähiajal on sealtpoolt mingit pehmendavat statementi oodata.

mcnamara
02.03.04, 17:39
Originally posted by jyriöö

Ilmselt pani papa Robben pojale sõnad suhu, vastasel korral poleks diil nii ruttu läbi läinud. Ja eeldatavalt mõjus ka tulevase palganumbri nägemine talle rahustavalt. Eks näis, kas lähiajal on sealtpoolt mingit pehmendavat statementi oodata.

Kindlasti. Selliseid mängijaid on palju, kes mitte mingil juhul Chelseas mängida ei taha, aga õige pea end sinine särk seljas ringi lippamas avastavad. Tulevik on Sinine. ;)

eston maravilha
03.03.04, 12:13
viimase 8 juu jooksul ostetud mängijatest saaks kokku panna toreda meeskonna. formatsioonis 2-5-3. ja poleks peter cech\'i ostetud oleks pidanud kõigest 6 keskväljamängijaga mängima;)

cech
johnson-bridge
cole-geremi-parker-makelele-duff
crespo-mutu-robben

just like the old days:);)

Epic
03.03.04, 12:18

viimase 8 juu jooksul ostetud mängijatest saaks kokku panna toreda meeskonna. formatsioonis 2-5-3. ja poleks peter cech\'i ostetud oleks pidanud kõigest 6 keskväljamängijaga mängima;)

cech
johnson-bridge
cole-geremi-parker-geremi-duff
crespo-mutu-robben

just like the old days:)

Kaks Geremid? :P

fitti
03.03.04, 12:21
ma arvan eston pidas silmas, et 1 makelele, 1 geremi

mjkk
20.04.04, 21:24
hmmm...hooaja lõpp lähenemas ja mõtlesin, et sobiva postitusega võib sellegi teema esilehele tagasi tuua.

jutt järgmine. ühest välismaisest foorumist sain nimekirja mängijatest, kelle leping praeguse leivaisaga lõppeb ühes selle hooajaga.

Hatem Trabelsi Ajax
Dennis Bergkamp Arsenal
Nwankwo Kanu Arsenal
Sylvain Wiltord Arsenal
Matias Emanuel Lequi Atletico Madrid
Yildiray Bastürk Bayer Leverkusen
Oliver Neuville Bayer Leverkusen
Carsten Ramelow Bayer Lerverkusen
Alexander Zickler Bayern München
Jay-Jay Okocha Bolton
Youri Djorkaeff Bolton
Marcio Amoruso Borussia Dortmund
Marco Pisano Brescia
Henrik Larsson Celtic
Paolo Di Canio Charlton
Emmanuel Petit Chelsea
Mario Melchiot Chelsea
Marcel Desailly Chelsea
Mauro Silva Deportivo La Coruña
Thomas Helveg Inter
Matias Almeyda Inter
Okan Buruk Inter
Edgar Davids Juventus
Vratislav Lokvenc Kaiserslautern
Angelo Peruzzi Lazio
Fernando Couto Lazio
Sinisa Mihajlovic Lazio
Muzzy Izzet Leicester
Doriva Middlesbrough
Dado Prso Monaco
Marco Simone Nice
Yossi Benayoun Racing Santander
Frank de Boer Rangers
Ronald de Boer Rangers
Michael Mols Rangers
Ernesto Cambiasso Real Madrid
Flavio Conceicao Real Madrid
Javier De Pedro Real Sociedad
Jonathan Zebina Roma
Lima Roma
Victor Agali Schalke 04
Fabian Lamotte Schalke 04
Kristijan Djordjevic Schalke 04
Fabrizio Zambrella Servette
Gustavo Poyet Tottenham

päris huvitavaid pakkumisi. newcastle\'i fännina oleks teretulnud lemmikmeeskonna huvi näiteks melchioti ja trabelsi vastu. okocha, amoruso? samuti huvitavad pakkumised. nii võib lõpmatult jätkata.

muurek
21.04.04, 11:11
kui lõpmatult, siis reklaamiksin omakasupüüdmatult meie kogenud ründavat poolkaitsjat gus poyet. arenev, ambitsioonikas ja mitmekülgne mängija, sobib hästi ka juhtivale tööle klubi managementis. ostupakkumine tuleks teha võimalikult kähku, muidu pikendab spurs mighty-gustavoga lepingut aastani 2014

U2
24.04.04, 01:57
viimased kõlakad räägivad,et Boltoni boss Sam Allardyce(vabandan kui nimega eksin)tahab Rivaldot enda tiimi.

Väga huvitav oleks näha kuidas Rivaldo inglismaal toime tuleb :)

mjkk
24.04.04, 01:59
Originally posted by Rui Costa
viimased kõlakad räägivad,et Boltoni boss Sam Allardyce(vabandan kui nimega eksin)tahab Rivaldot enda tiimi.

Väga huvitav oleks näha kuidas Rivaldo inglismaal toime tuleb :)

mitte ainult kõlakad. BBC (http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/teams/b/bolton_wanderers/3651125.stm) andmetel on tehingu allakirjutamiseni jäänud vaid vähem kui 48 tundi. Huvitav kooslus - Okocha ja Rivaldo....

Tanel
24.04.04, 10:25
Need ei ole jah kõlakad isegi Boltoni koduleheküljel oli kirjas. Ilmselt tänavu näeme me veel teda Boltoni värvides ja kui hästi läheb juba järgmine nädal:lahe:

Tanel
22.05.04, 00:09
Järjekordne juhtum on minu andmetel juhtunud, nimelt on Manu ostnud endale PSG kaitsja Gabriel Heinze 6 miljoni naela eest. ManU kaitse saab siis täiendust ja ma arvan, et see mees saab põhisse ka.

Õnnitlused Manu fännidele henryfani poolt!

Epic
22.05.04, 00:13
Originally posted by Henryfan

Järjekordne juhtum on minu andmetel juhtunud, nimelt on Manu ostnud endale PSG kaitsja Gabriel Heinze 6 miljoni naela eest. ManU kaitse saab siis täiendust ja ma arvan, et see mees saab põhisse ka.

oh sind küll henryfännikene :P

mjkk
22.05.04, 00:23
aitäh, täname.

aga suvi on juba käima saadud. minu arvates seni huvitavamad tehingud, millest osad juba ammu teada:

peter cech, robben -> chelsea
heskey, izzet -> brum (+ forsselli jäämine veel üheks aastaks)
robinson -> tottenham
laursen -> villa

allesjäänud üleminejatest huvitavamad minu jaoks: wiltord, smith. kuigi veider, et manu on valmis sellist raha (8milj) viimase eest välja käima.

dimaggio
22.05.04, 01:11

miks küll ma seda uudist Unitedi ametlikult lehelt ei leia? 6 miljonit on ikka hea summa, miks nii tähtsast ostust ei räägita...miks küll...:doh:
ehk seletad, kust seda lugesid.

Tanel
22.05.04, 01:12
Originally posted by dimaggio

miks küll ma seda uudist Unitedi ametlikult lehelt ei leia? 6 miljonit on ikka hea summa, miks nii tähtsast ostust ei räägita...miks küll...Vot ma vaatasin ka üle, aga ei leidnud :P midagi seoses Heinzega seal oli muidu ;)

fitti
22.05.04, 11:50
kahtlane värk selle Heinzega. Mingit ametlikku teadaannet ple kuskil näha, Manutd.com rubriigis \'what the papers say\' on aga tsitaat:

Alan Nixon, Daily Mirror

Fergie Signz Heinz
Manchester United boss Sir Alex Fergusn has clinched a £6million deal for Argentina defender Gabriel Heinze. The Paris St Germain centre-back is a no-nonsense hard-man in the style of Jaap Stam and is the surprise solution to United\'s problems in defence. The 26-year-old who has just broken into his national team but also has a German passsport, is expected to complete the move within days.

moya
22.05.04, 16:50

kui david dunn ja martin grainger ka mängukorda saavad, siis võib bcfc järgmisel hooajal küll kaugele jõuda. samas, emile \"appi, mu jalad ei kanna mind\" heskey oli, on ja jääb alatiseks crap\'iks. ilmselt osteti heskey balansseerimaks izzeti suurepäraseid oskuseid, sest tasakaal peab ju valitsema. on to you, ärapanija ;)

EgoTrip
22.05.04, 17:09
Originally posted by moya

kui david dunn ja martin grainger ka mängukorda saavad, siis võib bcfc järgmisel hooajal küll kaugele jõuda. samas, emile \"appi, mu jalad ei kanna mind\" heskey oli, on ja jääb alatiseks crap\'iks. ilmselt osteti heskey balansseerimaks izzeti suurepäraseid oskuseid, sest tasakaal peab ju valitsema. on to you, ärapanija ;)

Grainger? Et nagu kes see veel on, kui tohib küsida. Ok, olen kuulnud seda nime ja tean, aga kas ta üldse on selline vend, kes mängib Birmingham City põhirivstuses.

Btw, käivad jutud Gronkjaeri tulekust Birmingahami. Mitte Villa, vaid City.

Epic
22.05.04, 18:05

kahtlane värk selle Heinzega. Mingit ametlikku teadaannet ple kuskil näha, Manutd.com rubriigis \'what the papers say\' on aga tsitaat:

Alan Nixon, Daily Mirror

Fergie Signz Heinz
Manchester United boss Sir Alex Fergusn has clinched a £6million deal for Argentina defender Gabriel Heinze. The Paris St Germain centre-back is a no-nonsense hard-man in the style of Jaap Stam and is the surprise solution to United\'s problems in defence. The 26-year-old who has just broken into his national team but also has a German passsport, is expected to complete the move within days.

fitti, ei tasu uskuda kõike mida kirjutatakse :D

Colin Young and Alan Fraser, Daily Mail

Fergie steals Smith
Leeds striker Alan Smith gave Sir Alex Ferguson the perfect FA Cup Final boost last night when he completed his bargain £6million move to Manchester United. Leeds had valued Smith at £10m and will feel short-changed at losing another high-profile player. The next departure is expected to be James Milner, with United likely to make a £3m bid in the coming weeks.

fitti
23.05.04, 13:31
Originally posted by Epic

fitti, ei tasu uskuda kõike mida kirjutatakse :D

einoleino, give me some credit, will you!!?

guardianis, fitti lemmikus, pikem ülevaade selle suve tõenäolisematest targetitest:
link (http://football.guardian.co.uk/News_Story/0,1563,1222695,00.html)

fitti
28.05.04, 18:10
nüüd räägib juba guardian ka, et heinze manusse. väga armas neist. loodetavasti on siis argentiinlane nii hea nagu räägitakse, ise pole kugivõrd prantsuse liigat jälginud.

futbolidipaul
28.05.04, 19:17
kas on asi minus, või argentiinlaste täht Manus kustub:oih:

Daz Booob
31.05.04, 11:36
Originally posted by futbolidipaul

kas on asi minus, või argentiinlaste täht Manus kustub:oih:

ja mitte ainult argentiinlaste, vaid üldse lõunamaalaste;)

mcnamara
03.06.04, 15:35
Ohhoo - MM-pronks Muzzy liituski (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/b/birmingham_city/3742427.stm) aina sümpaatsemaks muutuva Birminghami satsiga. ;)

runno
03.06.04, 16:12

Ohhoo - MM-pronks Muzzy liituski (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/b/birmingham_city/3742427.stm) aina sümpaatsemaks muutuva Birminghami satsiga. ;)

Eston, paluks kommentaari:lahe:

vaikiv mees
03.06.04, 16:18
Izzet becomes the Blues\' second new recruit following the £6.25m capture of Emile Heskey from Liverpool.
The transfer reunites Izzet with his former Leicester colleague Robbie Savage, who made the move to Birmingham in May 2002.

lisaks United\'i kuulsa noortetiimi kasvandikust pahale poisile
oli ju ka eelmainit\' Heskey enne \'Pooli Leicesteris

mcnamara
03.06.04, 17:55
Ja veel üks ilus uudis jõudis täna tulla. Vägagi võimekas ja sümpaatne noormees David Bentley (http://football.guardian.co.uk/News_Story/0,1563,1230577,00.html) nüüdsest ääretult sümpaatses meeskonnas. Mis siis, et ajutiselt :)
Go, Canaries!

eston maravilha
04.06.04, 11:59
Originally posted by runno

Eston, paluks kommentaari:lahe:

never has been izzy muzzet.. birmingham for divison 1..

sellega transferiga seoses veel selline tõik - siis kui alpay beckhami ema kohta paar ilusat sõna ütles vorpisid SHA rentslielanikud teha särke kirjaga \'hang the turk\'. ei tea kas panevad need izzy debüütmänguks selga ka??

UP THE VILLA!!
SOTC!!

eston maravilha
04.06.04, 14:07
tore tükk guardianist seoses selle suurepäarase üleminekuga

A BRUM DEAL

Having made their millions through mucky mags for middle-aged miscreants, the money men at Bongo FC appreciate that to accumulate in business, you must first speculate. Which is why the Gold brothers are the proud owners of Derriere magazine, and Mr Em. And today they were at it again, handing boss Bernard Cribbins a fat wad of Bank Of Bongo notes and inviting him to blow the lot on sum\'ink noice. Two hours later, Cribbins arrived back at St Andrews carrying a big brown package containing Muzzy Izzet.

\"We\'re absolutely delighted that Muzzy has chosen to make the move to Bongo FC,\" Bruce told the club website, www.lickmylovepump.com. \"I understand a number of other Premiership teams were keen to get him on board, so it is testament to the way this club is... bah... progressing... ambition... three-year deal... etc.\" Like a kid in a bongo booth, Bernard was clearly excited. \"He\'s a top-class player who became available,\" he gushed, \"and with the backing we received from our board we were able to go for him.\"

All told, it\'s been a busy day for the Bongo boss, because he\'s also secured the services of another crack striker: Stern John. Ah, clearly the P doesn\'t work on the Fiver\'s keyboard, but John\'s signing comes despite Mr Em joining last week, or probably because of Mr Em joining last week. He was a free agent who\'d caught the eye of West Brom, it says here, but has instead opted to sign a new one-year deal and fight for his place. Bernard Cribbins was too busy polishing Muzzy Izzet to make any statement, but we\'ve no doubt he\'s absolutely chuffed.

HAHAHAHAAAa

skint
10.06.04, 15:04
Palarse make Kyle and Ashton bids

Crystal Palarse have made £2m bids for Sunderland\'s Kevin Kyle and Crewe\'s Dean Ashton.

The newly-promoted Beagles are signalling their intentions to compete in the Premiership by making bids totalling £4m for the cream of Division One.

Scottish international striker Kyle has scored 16 goals this season, including three in four meetings against Palarse.

The 6\' 3\" striker would certainly provide the aerial threat that Palace currently lack as Neil Shipperly is coming to the end of his career.

And Ashton has also been prolific against Palarse this season - scoring three goals in their two meetings as he racked up 20 goals for a struggling Crewe side.

The England Under-21 international looks set to be the next name off the Crewe production line, with the Railwaymen unlikely to turn down £2m for the 20-year-old.

Let`s all laugh @ Palarse. Olgem ausad, 1. divisjoni tasemel enam-vähem korralikud mängijad ei ole piisavalt head, et aidata neil Premierisse püsima jääda. Minu nägemust mööda jääks Kyle Premieris tõsiselt hätta, 1. divisjonis 12 väravat.... ei ole piisav, nuff said. Ashtonist suurt ei tea, aga Crewe liidrina divaris 19 kolli - kõrgliigas läbimurret ei toimu. Kui nad tagasi alla sajavad, siis võib noorest Ashtonist kasu olla küll. Aga seni... täitsa ilusad 4 milli tuulde lendamas, või veelgi parem - Mart Poomile palga maksmiseks, minugi poolest :lahe:.

ennu
19.06.04, 22:28
manu no.1 huviobjekt on oliver kahn. eks näe mis sellest saab.

mcnamara
22.06.04, 12:45
Huvitav, kas Wayne Rooney suudab päästa ühe Inglismaa suurklubidest? Mida rohkem tema PR-väärtus kasvab Romani silmis, seda paremaks muutuvad võimalused, et Everton rabeleb end selle tulevase sissetuleku abil mudast välja. Mis teeb rõõmu. Kallid naabrid mulle alati sümpaatsed tundunud. ;) Ei kujuta ilma Evertonita Premieri ette.

Mikusiku
22.06.04, 12:49
Eilses Inlgismaa - Horvaatia mängus mainis üks kommentaatoritest, et Steven Gerrard on suundumas Chelseasse 30 miljoni naela eest. Tekkis kohe küsimus, kas mees on nii palju väärt:doh:

SleepWalking
22.06.04, 12:52
Originally posted by zidane_5
Eilses Inlgismaa - Horvaatia mängus mainis üks kommentaatoritest, et Steven Gerrard on suundumas Chelseasse 30 miljoni naela eest. Tekkis kohe küsimus, kas mees on nii palju väärt:doh:

siin saab olla vaid üks vastus. loomulikult on.

jyriöö
22.06.04, 14:17
Iga mees on ostuhetkel väärt tema eest makstavat raha. Kuni selle hetkeni, mil ta uue klubi eest platsile astub.

mcnamara
30.06.04, 21:30
Meeldiv uudis. (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/n/norwich/3853249.stm) Nägin Robert Greeni mängimas eelmisel hooajal ja ta jättis väga hea mulje. Veel üks väike detail, mis ehk aitab Kanaarilinde Premieri püsima jääda.

dennis10
01.07.04, 02:54
Meeldiv uudis. (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/n/norwich/3853249.stm) Nägin Robert Greeni mängimas eelmisel hooajal ja ta jättis väga hea mulje. Veel üks väike detail, mis ehk aitab Kanaarilinde Premieri püsima jääda.
Äkki mehel, kellest sosistatakse kui Inglise tulevikulootusest , oleks olnud tõesti kasulikum oma sihid kõrgemale seada. Muidugi pole kindel, kas Arsenal ka tegelikult Greenist huvitatud oli. Kuulujutte oli, kuid Arsenali tegemised on ju teadupärast küllat hästi võõraste pilkude eest varjatud.

Karla
01.07.04, 15:57
Mark Viduka läks nelja miljoni Naela eest Middlesbroughi.

Karla
01.07.04, 16:24
Michael Reiziger läheb ka vist middlesbroughi.

norsk
01.07.04, 20:38
Fiore ja Corradi siirduvad Laziost Valenciasse. Tehingu maksumuseks olevat 16,6 milli eurot, millest Lazio saab vaid ligi 3 milli, sest nad on Valenciale siiamaani Mendieta eest võlgu.

skint
01.07.04, 20:44
Originally posted by norsk

Fiore ja Corradi siirduvad Laziost Valenciasse. Tehingu maksumuseks olevat 16,6 milli eurot, millest Lazio saab vaid ligi 3 milli, sest nad on Valenciale siiamaani Mendieta eest võlgu.

Ja Inglismaa jalgpalli puudutab sest üleminekust milline osa? Mendieta? ;)

Epic
01.07.04, 20:51
Originally posted by skint

Originally posted by norsk

Ja Inglismaa jalgpalli puudutab sest üleminekust milline osa? Mendieta? ;)

Ranieri? :)

norsk
01.07.04, 22:48
Sorry! Panin veits puusse. :D

Karla
02.07.04, 10:38
Dennis Rommedahl läks Charlton Atleticasse.

fitti
02.07.04, 10:47
Athletic, Atletico, Atletica - mis seal ikka vahet, eks?

Karla
02.07.04, 10:49
Tegelt peaks olema Athleticasse.

oku
02.07.04, 10:54
Rõõmustav, et Leeds pirukamehest lahti saab - 4 milli ja kaob ka palk, mille eest 1 divaris 4 head meest palgata saab.

Karla
02.07.04, 11:08
Aliou Cisse läks Boltonisse.

rohelineKonn
02.07.04, 11:16
Originally posted by oku

Rõõmustav, et Leeds pirukamehest lahti saab - 4 milli ja kaob ka palk, mille eest 1 divaris 4 head meest palgata saab.

väga vastutustundetu suhtumine. leedsi linna pagariärisid tabab nüüd tõenäoliselt pankrotilaine. aga noh, eks ma olen juba ammu aru saanud, et jalgpallifännid on enamasti noored testosteroonipommid, kelle maailmapilt sotsiaalseid probleeme lihtsalt ei hõlma.

vandersell
02.07.04, 16:41
Räägitakse, et Celta Vigo väravavaht Manuel Almunia (http://www.thisislondon.co.uk/sport/football/articles/11696615?source=Evening) ja Ajaxi kaitsja Trabelsi (http://www.skysports.com/skysports/article/0,,40-1141358,00.html) on Arsenali poole liikumas.
Paistab, et Taylorile ja Stackile ei tahetagi võimalust anda..

mcnamara
02.07.04, 17:19
Originally posted by vandersell

Neil ju Briti pass. Nagu foorumlane SleepWalking avalikult tunnistas, on tänapäeval ainult kaks korralikku Briti passiga mängijat ja mõlemad juba mängivad Arsenalis.
Aga Rommedahl Charltoni (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/c/charlton_athletic/3847471.stm) uudis mulle meeldib. Sümpaatne sprinter toredasse meeskonda.

SleepWalking
02.07.04, 18:04
Neil ju Briti pass. Nagu foorumlane SleepWalking avalikult tunnistas, on tänapäeval ainult kaks korralikku Briti passiga mängijat ja mõlemad juba mängivad Arsenalis.

Kasutaja mcnamara on mu mõtteid vägivaldselt tõlgendanud. Neid korralike britte on rohkem, tõsi küll mitte liialt palju. Taylor\'i ja Stack\'i lahkumisest oleks mul kahju, nad on korralikud mängijad. Samas tunnistan, et klubijalgpallis ei oma mängijate rahvus minumeelest kõige olulisemat tähtsust.

Karla
02.07.04, 18:35
Mateja Kezman läheb Londoni Chelseasse.

dimaggio
02.07.04, 18:36
Samas tunnistan, et klubijalgpallis ei oma mängijate rahvus minumeelest kõige olulisemat tähtsust.
Kui sa toetad arsenali, siis loomulikult ei oma selline asi tähtsust.

SleepWalking
02.07.04, 19:35

ma nüüd ei ole kindel, kas manyoo fänn võib selliseid märkusi endale lubada...

eston maravilha
02.07.04, 19:35

i was about to say that

dimaggio
02.07.04, 22:18

siiski ma usun, et veel on selliste märkuste tegemiseks võimalus...ma ei taha seda hetke maha magada;)

rott
02.07.04, 22:22

siiski veel on selleks võimalus;)

Arsenaliga ei anna võrreldagi. Arsenali põhis on vist kaks inglast: Cole ja Campbell. ManU põhis on G.Neville, Ferdinand, Scholes. Tervelt üks mees rohkem või kuidas?

rott
02.07.04, 22:24
Lisaks veel Suurbrittannia madrilt pärit Giggs ja O´Shea. Vot!

fitti
02.07.04, 22:24
sinu teadmised on piiramatud..
tagasi oma urgu nyyd.

rott
02.07.04, 22:25

sinu teadmised on piiramatud..
tagasi oma urgu nyyd.

läks valesti midagi vä?

dimaggio
02.07.04, 22:27
Originally posted by rott

miks sa Butti, Fletcheri , Browni ja kapteni välja jätsid?

edit: näe, Iirimaa kuulus kunagi Suurbritannia võimu alla, vabandage minu ideoloogiaid.

rott
02.07.04, 22:32

kas nad tõesti mängivad põhikoosseisus? ja Keane on iirlane!

SleepWalking
02.07.04, 23:18

Tahaks mcnamara postitusele veel teist korda vastata :) Olgugi, et see postitus peaks tegelikult minema Arsenali teemasse. Mõtlesin järgi, et millised inglise talendid on need, keda Arsenal lasknud minema ning kelle asemele on ostetud mõni välismaalane, kes pole vastavat kohta piisavalt hästi täitnud. Või siis millised britid on lahkunud, et mujal särada? Nimed, kes võiksid eelnimetatud aspektides tulla kõne alla (ja võtame vaatluse alla vaid Wengeri aja ehk alates aastast 97) on Hughes, Jeffers, Ricketts, Upson, Bothroyd, Sidwell, Noble ja ilmselt ka Pennant? Ehk ei ole minu meelest ühtegi sellist näidet mängijast, kes oleks lastud minema ning kes praegu murraks ennast Arsenali põhikoosseisu. Teine küsimus on mängijate ostmine - kuid tõepoolest, Wengeri mängustiili sobivaid britte ei kipu olema just üleliia palju.

Minumeelest on põhiküsimus, et kas too uus Hispaania väravavaht on parem kui Taylor ja Stack? Kui jah, siis vist polegi millestki muust rääkida.

eston maravilha
02.07.04, 23:36

ja suurbritannia pole manner.

ja o\'shea on ka keldi s6dalane

ja nagu f-1 eks-maailmameistri nimekaim juba soojalt soovitas - kao oma urgu tagasi

rott
02.07.04, 23:46

ja suurbritannia pole manner.

ja o\'shea on ka keldi s6dalane

ja nagu f-1 eks-maailmameistri nimekaim juba soojalt soovitas - kao oma urgu tagasi

mu isa Robi-rott kutsub Suurbrittanniat manneriks, sest tema elas seal ja räägib et see ikka jube suur.

o´shea-ga panin tõesti puusse.

ja ma olengi koguaeg urus, sest isa ostis uue arvuti.

eston maravilha
03.07.04, 00:16

mu isa Robi-rott kutsub Suurbrittanniat manneriks, sest tema elas seal ja räägib et see ikka jube suur.

o´shea-ga panin tõesti puusse.

ja ma olengi koguaeg urus, sest isa ostis uue arvuti.

6u kaad.. järjekordne koomik

fitti
03.07.04, 04:25

järgneb OT

ma olen kusjuuures pikalt mõelnud, miks nt macca mind järjepidevalt ennustustes \'p\' tähega kirjutab..:P

edit: kustutasin nimesaamise seletuse. Luts Maria on ka igal argipäeval kanal kahes kell viis saadaval. eadööd.

erxx
03.07.04, 21:26
Lisaks veel siis tõenäolisi üleminekuid lähitulevikus:

Ajaxi paremkaitsja Hatem Trabelsi 3 milj. £ eest Arsenali

Celta Vigo väravavaht Manuel Almunia 500K £ ja Arsenali. Lisaks kustutatakse 1 milj £ võlg mida CV on võlgu Silvinho eest.

Leedsi James Milner 5 milj £ eest Newcastle\'i

Manu Nicky Butt 9 milj £ eest Newcastle\'i

Djibril Cisse Auxerre\'ist 14 miljoni £ eest Liverpooli :D

Jason Wilcox Leedsist Leicesteri.

Kõlakas on ka, et Davids Tottenhami.

fitti
03.07.04, 22:11
kõige tähelepanuväärsem üleminek sel suvel seni on mu meelest Kezman > Chelski.
transfeer, mis peaks suht murelikuks tegema kõikide ülejäänud premieri klubide kaitsjad. samas võib alati loota, et töötab skeem hea-mängija-mujalt-euroopast-läheb-chelseasse-ja-mängib-seal-nagu-oleks-tal-podagra..;)
palju eest Crespo eelmisel suvel osteti? kui ma nüüd õigesti guardianist aru sain, on ta liikumas free (?!) transferiga Milani..

Tanel
03.07.04, 22:18

kõige tähelepanuväärsem üleminek sel suvel seni on mu meelest Kezman > Chelski.
transfeer, mis peaks suht murelikuks tegema kõikide ülejäänud premieri klubide kaitsjad. samas võib alati loota, et töötab skeem hea-mängija-mujalt-euroopast-läheb-chelseasse-ja-mängib-seal-nagu-oleks-tal-podagra..;)
palju eest Crespo eelmisel suvel osteti? kui ma nüüd õigesti guardianist aru sain, on ta liikumas free (?!) transferiga Milani..See oli vist midagi 16 milli ringis. Aga Interilt täiesti mõttetu samm ta ära müüa, mees osteti midagi seal 25 milli ringis, ja oli sel hooajal üks euroopa parimaid ründajaid. Väärtus tõusis iga mänguga, ja sellise hinnaga ta maha müüa oli ikka naeruväärsus. Sellest ajast peale olen ma jõudnud selgusele, et minu pooldatava klubi omanikul on ahvi aju.

SleepWalking
03.07.04, 23:29
See oli vist midagi 16 milli ringis. Aga Interilt täiesti mõttetu samm ta ära müüa, mees osteti midagi seal 25 milli ringis, ja oli sel hooajal üks euroopa parimaid ründajaid. Väärtus tõusis iga mänguga, ja sellise hinnaga ta maha müüa oli ikka naeruväärsus. Sellest ajast peale olen ma jõudnud selgusele, et minu pooldatava klubi omanikul on ahvi aju.

henryfan, vaata - onu sleepwalking seletab nüüd.
2003 - Inter müüb Crespo Chelseasse ja saab 16M naela.
2004 - Chelsea annab Crespo tasuta Milanile.

Bilansid:

Inter: +16M - Crespo
Chelsea: -16M -Crespo

Päris hea tehing, kas pole? Just enne hinnalangust tulebki müüa.

Tanel
04.07.04, 00:19
Kogenematu henryfan tahab vastu vaielda. Siiski Interil tuli tema müügist ka -10 milli. Ja kuna ta osteti seal kuskil 25 millli kandis, siis vaadates tema hooaega poleks ta pidanud just nii odav (16 milli) olema. Mina oleks äärmisel juhul nõustunud, kui pakkumine oleks mingi 35 milli olnud, aga njah mineviku enam muuta ei saa. Ning Interi eest oleks ta kohe kindlalt parem olnud tänavu, kui Chelsea eest. Itaalia ja Inglise jalgpall on mängupildi kohapealt kaks erinevat asja. Ta on küll teinud Chelsea eest halva hooaja, aga mina Moratti asemel kahetseks ikkagi seda otsust. Ja uskuge või, mitte peab kahjuks nentima, et kui Crespo tuleb itaaliasse tagasi ei ole ta just palju kehvem, kui ta oli oma tipphooaegadel Interi ja Lazio eest.

erxx
04.07.04, 13:17
Käivad kõlakad, et Arsenal tegi eile Liverpoolile pakkumise Steven Gerrrardi ostmiseks :õnnelik: . Oleks see vaid nii...

mcnamara
04.07.04, 14:57
Originally posted by erxx

Käivad kõlakad, et Arsenal tegi eile Liverpoolile pakkumise Steven Gerrrardi ostmiseks :õnnelik: . Oleks see vaid nii...

Kindlasti on see nii. Soovin õnne. :P

SleepWalking
05.07.04, 11:45

Naera aga naera. Minu raha on sellel, et Gerrard alustab uut hooaega Londonis. Roman saab need, keda ta tahab. Kui ta ikka väga tahab.

mcnamara
05.07.04, 13:25
Naera aga naera. Minu raha on sellel, et Gerrard alustab uut hooaega Londonis. Roman saab need, keda ta tahab. Kui ta ikka väga tahab.

Ära sa märgi! Roman on lisaks CSKA-le ka Arsenali ära ostnud? See teeb rõõmu. ;)

reed
05.07.04, 14:06

see on tõepoolest naljakas:D :D :D

SleepWalking
05.07.04, 14:07
Ära sa märgi! Roman on lisaks CSKA-le ka Arsenali ära ostnud? See teeb rõõmu. ;)

Oh ei, mõned asjad siin maailmas pole lihtsalt nii kergelt müüdavad. Või siis on mõned asjad isegi vene rumala naftaraha jaoks liialt kallid.

Karla
09.07.04, 12:21
chelsea ostis 22 milli eest didier drogba ja middlesbrough ostis jimmy floyd hasselbainki.

fitti
09.07.04, 15:37
hasselbaink siiski free transfer.
aga boro koosseis, ehkki suurelt jaolt over the hill, on juba päris muljetavaldav. oleks ju põnev, kui keegi suudaks sekkuda päris tõsiselt esimese kolme, või ok, ehk ka viie tegemistesse.

Karla
09.07.04, 18:15
Mario Melchiot läks birmingham citysse ja ta sõlmis ka kolme aastase lepingu.

eston maravilha
09.07.04, 23:49
inim-piksevarras peter crouch myydi £2 milli eest villast sotonisse

Hughes
10.07.04, 01:01
Antti Niemi pikendas lepingut Southamtoniga.

Hasselbainki üleminek Middlesborough´sse on nüüd kindel. Kõva ründeduo igatahes Boro´l järgmine hooaeg.

U2
10.07.04, 01:03
poolkaitsja Pedro Mendes Portost Tottenhami ja Helder Postiga Tottenhamist Portosse

Berit
12.07.04, 18:40
Rootsi tabloidlehtede (Aftonbladet ja Expressen) väitel on Marcus Allbäck Aston Villast teel Crystal Palace\'isse...

eston maravilha
12.07.04, 18:52
kahjuks vist jah.. aga marcus on praegu puhkuksel nii et midagi kindlat pole teada. aga tema agendiga olla oldud ühenduses

dimaggio
12.07.04, 18:57
Tšelsi mehed on St Andrewsil hinnas...nüüd on meeskonnaga liitunud Jesper Gronkjaer.
Hinnaks kujunes siis 2.2 milljonit Inglise raha.

U2
13.07.04, 13:19
Räägitakse,et herr Rooney agendid olevat kohtunud Hr.Pereziga,et arutada võimalikku Real Madridi siirdumist

Karla
13.07.04, 17:32
Everton ostis 2,5 miljoni naela eest Robbie Savage.

eston maravilha
13.07.04, 17:42
või siis tegid kõigest nimetatud summa ulatuses ostupakkumise afganistaani lambakoera look-a-like\'i omandamiseks

SleepWalking
13.07.04, 19:58
Mateja Kezmani üleminek Chelseasse on selles teemas vist jäänud märkamata. Mutu ja Gudjohnseni ning võimalik, et ka Crespo\'ga tuleb asuda võitlusse põhikoosseisu koha pärast. Ilmselt lisandub sellesse nimekirja enne hooaja algust veel mõni suhteliselt tuntud nimi.

Ja Millsi üleminek Leedsist ManCity\'sse on ka leidnud kinnitust, vähemalt F365 andmetel.

lennu
13.07.04, 22:15
Originally posted by saar

chelsea ostis 22 milli eest didier drogba.

saar, su andmed on valed. nimelt tegi chelsea pakkumise, mille suuruseks oli 28-miljonit eurot, selle lükkas marseille tagasi, sest 26-aastase Cote d Ivore ründetäku eest tahavad nad rohkem raha saada. spekuleeritakse 35 ja 40 miljoni euro vahel. üleminek on siiski tõenäoline, sest Drogba on mees, keda Jose Mourinho oma meeskonnas kindlasti näha tahab. nii räägivad erinevad meediakanalid.

edit: saar, sul on jällegi valed andmed, everton tegi alles pakkumise Savage värbamiseks Birmingham City ridadest.

PS!: saar, ja veel, kui sa üleminekutest räägid, siis tee viide kohale, kust su andmed pärinevad

SleepWalking
13.07.04, 22:29
saare rikkumata lapsemaailmas on kõik asjad märksa lihtsamad ja kaunimad. mängijad vahetavad klubisid vastavalt kuulujuttudele ning vana hea glen \'former life\' hoddle on uus prantsuse koondise peatreener :lahe:

U2
14.07.04, 00:06
Inglise liigasse liikumas järjekordne põhjanaaber nimeks tal Joonas Kolkka.Uueks koduklubiks mehel siis Crystal Palace.Inglismaale siirdus ta Borussia Mönchengladbachist.Üleminekusummat ei avalikustatud

zaz
14.07.04, 00:41

Everton ostis 2,5 miljoni naela eest Robbie Savage.

Pakkumine lükati tagasi ja selle kohta öeldi isegi naeruväärne :doh: Ja edaspidi pane allikas ka oma kõlakate juurde ;)

Ja Carlton Cole\'i pärast tülitsevad siis praegu Charlton ja Villa:P Chralton\'i pool väidab, et hoopis nendel on õigus Cole\'ile see hooaeg:D

anDi-anDi
14.07.04, 13:07
Ja minuarust pidi R.Carlos minema Chelsisse:doh:

Hughes
14.07.04, 14:16
Originally posted by promootor

Inglise liigasse liikumas järjekordne põhjanaaber nimeks tal Joonas Kolkka.Uueks koduklubiks mehel siis Crystal Palace.Inglismaale siirdus ta Borussia Mönchengladbachist.Üleminekusummat ei avalikustatud

Lisaks ostis Crystal Palace endale veel Poola rahvusest väravavahi Tomasz Kuszczak´i. Osteti ta siis Berlini Herta´st.

skint
14.07.04, 14:57
Originally posted by Hughes

Lisaks ostis Crystal Palace endale veel Poola rahvusest väravavahi Tomasz Kuszczak´i. Osteti ta siis Berlini Herta´st.

Tra, mida te jamate siin, neid poolikuid kuulujutte pole siia vaja... nagu ennegi juba mainitud. Minu teada on praeguseks Smellhurstile liikunud vaid 3 mängijat:

väravavaht Julian Speroni Dundeest ning kaitsjad Mark Hudson Fulhamist ja Emmerson Boyce Lutonist. Kuigi lugesin ka Gabor Kiraly palkamisest Hertha Berlinist ja Tim Cahilli ostust Millwallist, kahe viimase kohta tulid aga peatselt toredad uudised: Gabor Kiraly - deal off ja Tim Cahill - deal off!! (hmm... agendid, njaa - selles asjas olen ma Simon Jordaniga ühel nõul!). Ainuke Premieri klassiga nimi nendest on Cahill (v-o ka Speroni), aga see aussie jääb the Denile õnneks.

Beagles`ite fännid arvavad transferitest nii:

GK -
Speroni signed 750k
Kiraly on trial
Myrhe ?

Defenders -
Pop will sign work permit permitting
Hudson signed 750k
Fitz Hall ?
Boyce signed on a free

Midfield -
Hughes still not signed
Aki signed new deal
Carrick ?
Cahill not going to happen due to SFX
Kolka not signed yet (on a free)

Forwards -
Allback ?
Torghelle still not signed (300k -1.5mill!!)

Manager -
Dowie new 4 year deal agreed but not signed

Hughes
14.07.04, 15:01

Originally posted by Hughes

Midfield -
Hughes still not signed

ja ma ei kavatsegi minna;)

Karla
14.07.04, 15:07
Tomasz Kuszczak läks West Bromvicisse.

Hughes
14.07.04, 15:13

Tomasz Kuszczak läks West Bromvicisse.

jah nii ongi, sry minu viga.

kuulujutt on veel selline, et mingi Premier League klubi olla Saviolale pakkumise teinud.
klubi nimi jäeti veel saladusekatte alla.

vandersell
14.07.04, 17:07
Nüüd siis ametlik- Manuel Almunia Celta Vigost (oli eelmisel hooajal Albacetes laenul) Arsenali.

mjkk
15.07.04, 16:04
Chelsea poolkaitsja nr. 928374 (http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/teams/c/chelsea/3852989.stm)?

mcnamara
15.07.04, 16:12

Chelsea poolkaitsja nr. 928374 (http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/teams/c/chelsea/3852989.stm)?

Absolutely! The more the merrier. ;)
Muuseas Crespost sai Romanil juba kõrini. Saatis ta ära maapakku Itaaliasse.

vandersell
16.07.04, 12:09
Juba mitu-setu päeva järjest pasundavad Inglise ajalehed Vieira üleminekust Madridi Reali. Ja iga päevaga muutun mina tõsisemaks. Väidetavalt olevat Patrick eile õhtul öelnud Wengerile, et tahab minna... siin paar viimast artiklit: esimene (http://www.dailymail.co.uk/pages/live/articles/sport/football.html?in_article_id=310391&in_page_id=1779 ) ja teine (http://www.thisislondon.co.uk/sport/football/articles/11996619?source=Evening)
Loodetavasti saab kogu see kamm sama lõpu kui Gerrardi üleminek Chel$kisse.

realmadridfan
16.07.04, 12:27
Mees on mitu korda avalikult kritiseerinud Reali, ei tea mis tal nüüd sisse on läinud...

vandersell
16.07.04, 12:38
Seda, mis ta sees või sinna läinud, ei oska meie praegu öelda, sest mees ise pole antud teemal avalikult sõna võtnud.
Aga paneks siia veel ühe arikli: Vieira to sign for Madrid today! (http://blogfc.com/theblog/index.php?p=219)

Wingback
16.07.04, 12:52
Originally posted by realmadridfan
Mees on mitu korda avalikult kritiseerinud Reali, ei tea mis tal nüüd sisse on läinud...

Lihtne - Real Madrid\'iga on võimalik võita CL, Arsenaliga mitte. Seega punane särk valge vastu ning tõenäosus kasvab märgatavalt. :P

Martin
16.07.04, 13:03
Originally posted by -Marko-
Lihtne - Real Madrid\'iga on võimalik võita CL, Arsenaliga mitte. Seega punane särk valge vastu ning tõenäosus kasvab märgatavalt. :P

Siis peate teie vist ainult oma võõrsilvormis mängima.

realmadridfan
16.07.04, 13:30
Originally posted by -Marko-

Originally posted by realmadridfan

Nojah, seda arvasin minagi. Igatahes, ma ei usu, et ta Bernabeul eriti sooja vastuvõtu osaliseks saaks. Kuigi just sellist mängijat meil vaja on.

Wingback
16.07.04, 14:22
Originally posted by Martin
Siis peate teie vist ainult oma võõrsilvormis mängima.

ee...antud värvides olevatel särkidel asetsevad klubilogod on just need, mis kõige ära määravad. :prill4:

jyriöö
16.07.04, 15:17
Kui Vieira tõesti lahkuma peaks, milles ma isiklikult kahtlen, on see ilmselt praeguse Arsenali lõpu algus. Kapteni ja meeskonna tähtsaima lüli kaotus oleks hetkel korvamatu. Praegu ei näe ma mängijat, kes Wengeri juhitavas satsis seda kohta suudaks niivõrd hästi täita. Ilmselt peab klubi juhtkond Patrickule tõestama, et ollakse valmis meeskonda niivõrd täiendama, et ka Meistrite Liiga võit terendama hakkaks. Ja uue staadioni ehitamisest ainuüksi ei piisa.

SleepWalking
16.07.04, 16:31
Üsna väsitav on pidevalt lugeda toda ajalehtede jama. Äkki keegi mäletab, et kaks aastat tagasi kirjutasid noodsamad, et Vieiral on juba leping olemas Realiga. Ning tollal oli juurde mõeldud ka Patricu tsitaate loo usutavamaks muutmiseks. Tänaseks selleni jõutud veel ei ole. Aga ma olen Selliga nõus, ka minu meele muudaks oluliselt rahulikumaks mõni pressiteade klubi poolt või mõni selge avaldus Patricult endalt.

Aga tõepoolest, kuidas Vieirat võimaliku lahkumise korral asendada? Teist sellist CMi lihtsalt pole olemas. Võimalik saadav £25-30M oleks suhteliselt lahja lohutus.

Samas peab mind ikka veel kõvasti veenma, enne kui hakkan neid jutte seekord uskuma.

budu
16.07.04, 16:41
jah egas inglise ajakirjandust saa nii lihtsalt uskuda´,nagu mart poomigi on nende arust igale poole liikumas.

U2
20.07.04, 01:55
AC Milani Fabricio Coloccini on juttude järgi liikumas inglismaale.Kohaks saab siis kas Chelsea või Tottenham.link (http://www.sublimefootball.com/article.php?artid=3429)

dennis10
20.07.04, 04:19

Üsna väsitav on pidevalt lugeda toda ajalehtede jama. Äkki keegi mäletab, et kaks aastat tagasi kirjutasid noodsamad, et Vieiral on juba leping olemas Realiga. Ning tollal oli juurde mõeldud ka Patricu tsitaate loo usutavamaks muutmiseks. Tänaseks selleni jõutud veel ei ole. Aga ma olen Selliga nõus, ka minu meele muudaks oluliselt rahulikumaks mõni pressiteade klubi poolt või mõni selge avaldus Patricult endalt.

Aga tõepoolest, kuidas Vieirat võimaliku lahkumise korral asendada? Teist sellist CMi lihtsalt pole olemas. Võimalik saadav £25-30M oleks suhteliselt lahja lohutus.

Samas peab mind ikka veel kõvasti veenma, enne kui hakkan neid jutte seekord uskuma.
Kuulujutt:
Suur tüli PV ja TH vahel. Põhjuseks PV ütlused teatud koondise kohta peale teatud mängu. TH arvates olevat see kahjustanud klubi huve, kuna antud koondises mängivad ka Arsenali mängijad. Tülisse segati ka RP kes olevat olnud samal arvamusel TH\'ga. TH ja PV tüli paisunud suremaks, nii et olevat pillutud isegi ultimatiivseid fraase nagu \" lähen kas mina või tema\" .

Ausalt öeldes tundub, et tegemist on väljamõeldise või vähemalt liialdusega. Isegi kui selles midagi on, suudab AW sellise asja lahendada positiivses suunas.

Cerny Petr
20.07.04, 05:20
Originally posted by dennis10
Tülisse segati ka RP kes olevat olnud samal arvamusel TH\'ga. TH ja PV tüli paisunud suremaks, nii et olevat pillutud isegi ultimatiivseid fraase nagu \" lähen kas mina või tema\" .
Üks teine kuulujutt räägib jällegi TH ja RP-i probleemsest läbisaamisest. Kategooria: NSR.

Isegi kui selles midagi on, suudab AW sellise asja lahendada positiivses suunas.

:silm4:

SleepWalking
20.07.04, 10:04
Originally posted by Cerny Petr
Üks teine kuulujutt räägib jällegi TH ja RP-i probleemsest läbisaamisest. Kategooria: NSR.

Seda kuulujuttu levitas üks hilkuti Põhja-Londonisse kolinud endine prantsuse koondise peatreener, kes ilmselt teenis sellega vaid pluss-punkte oma tööandja silmis.

vandersell
20.07.04, 14:25
Keown Leicesteri (http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/teams/l/leicester_city/3909591.stm) Aitäh möödunud aastate eest ja olgu muld divaris Su jalgadele kerge :)

SleepWalking
20.07.04, 14:33
Keown Leicesteri (http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/teams/l/leicester_city/3909591.stm) Aitäh möödunud aastate eest ja olgu muld divaris Su jalgadele kerge :)

... kes siis nüüd mäntsesteri hobuseid ohjes hoiab?

vandersell
20.07.04, 14:36
Ei tea jah, seoses (suure tõenäosusega) Trabelsi tulekuga on Laureni koht alustavas XI ka ohus :D

fitti
20.07.04, 15:22
pole midagi, kindlasti leidub mõni teine gunner, kes kohe tahab hooaja esimesed mängud bännitud olla. vananaistesuvi jne, vaja sellest viimast võtta.

vandersell
20.07.04, 15:30
Enne 24. oktoobrit pole eriti mõtet ;)
Aga jah, mine tea mis 8. augustil juhtub :P

skint
20.07.04, 22:58
Paar huvitavat üleminekut/kuulujuttu BBC-lt:

Gary Speed (http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/teams/b/bolton_wanderers/3904323.stm) Boltonisse...

Thomas Helveg (http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/teams/n/norwich/3910211.stm) Norwichi?

Ray Parlour (http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/teams/m/middlesbrough/3892597.stm) Middlesbrough`sse?

Kõik need täiendused oleks mainitud meeskondadele väga olulised. Helveg tugevdaks oluliselt Kanaarilindude kaitset ja suurendaks nende ellujäämisvõimalusi.

Sam Allardyce teeb panuse kogenud kui mitte öelda vanadele mängumeestele ja siiamaani on see Premierisse püsima jäämise näol end ära tasunud. Speedi ilmumine Suure Lesi ;) selja taha ei tohiks ka ses suhtes erandiks olla.

Middlesbrough... selle meeskonna näol peaks tegemist olema tuleval hooajal kindla pretendendiga neljandale kohale, seda isegi ilma Parlourita, aga temaga koos oleks see tõenäosus suuremgi, kuna nüüd on korralikule kaitsele lisaks ka ülitugev ründeliin välja pakkuda... Nende nõrgim liin, poolkaitse, vajaks vist CL-koha püüdmiseks veel siiski täiendust. Miks mitte siis Parlour?

SleepWalking
20.07.04, 23:12
Middlesbrough... selle meeskonna näol peaks tegemist olema tuleval hooajal kindla pretendendiga neljandale kohale, seda isegi ilma Parlourita, aga temaga koos oleks see tõenäosus suuremgi, kuna nüüd on korralikule kaitsele lisaks ka ülitugev ründeliin välja pakkuda... Nende nõrgim liin, poolkaitse, vajaks vist CL-koha püüdmiseks veel siiski täiendust. Miks mitte siis Parlour?

Jah, Romfordi Pele paistab väga suure tõenäosusega mängivat uut hooaega ühes teises punases särgis. Millest on kuradi kahju. Aga Middlesbrough osas ma väga optimistlik siiski ei oleks. Vananevate (endiste) staaride saamine toimivaks meeskonnaks saab olema kole keeruline ning keskmine koht kuskil kesktabelis näib reaalsem.

skint
20.07.04, 23:30

Jah, Romfordi Pele paistab väga suure tõenäosusega mängivat uut hooaega ühes teises punases särgis. Millest on kuradi kahju. Aga Middlesbrough osas ma väga optimistlik siiski ei oleks. Vananevate (endiste) staaride saamine toimivaks meeskonnaks saab olema kole keeruline ning keskmine koht kuskil kesktabelis näib reaalsem.

Njaah, ses osas nõus, et üldiselt ei meeldi mullegi `boro taktika, et ostetakse kokku suhteliselt vanad, aga siiski kõrge klassiga mehed, keda keegi teine enam suurt ei taha või vähemalt ei jõuaks nende eest nii palju maksta. Samas on kõigil neil veel vähemalt 2-3 head hooaega ees, kui mitte rohkem, siis ei saa päris öelda, et nad endised staarid oleks... eriti kui arvestada väravate hulka, mida Middlesbrough\' uus ründepaar eelmisel hooajal lõi. Ja kui sama taktikaga (vanurid) saadi kaitse eelmisel hooajal enam-vähem korralikult pidama, vähemalt keskmiku kohta, siis miks mitte ei peaks Steve McClaren tööle saama väga kogenud ründepaari, mis teeks ka kaitse töö vähe kergemaks?

Minu arvates oleks koht allpool esikaheksat Middlesbrough\'le igatahes pettumus, kuigi päris välistada seda loomulikult ei saa. Ega mul selle vastu suurt midagi olekski, kui senine hall mass jällegi kuskil keskmikest veidi tagapool lõpetaks... Nüüd vähemalt on neil see üks karikas olemas, v-o polegi enam motivatsiooni... :P

SleepWalking
20.07.04, 23:38
... eriti kui arvestada väravate hulka, mida Middlesbrough\' uus ründepaar eelmisel hooajal lõi.

mulle tuli seda lauset lugedes silme ette souness, kes arvas andy\'l ja dwight\'il on ka 2-3 head hooaega veel sees.

skint
20.07.04, 23:56

... eriti kui arvestada väravate hulka, mida Middlesbrough\' uus ründepaar eelmisel hooajal lõi.

mulle tuli seda lauset lugedes silmeette ette souness, kes arvas andy\'l ja dwight\'il on ka 2-3 head hooaega veel sees.

You got me now ! :D Kuigi ega ma eeldan, et sel hetkel poleks keegi osanud uskuda, et ManU ründepaar selliseks flopiks kujuneb. Isegi mitte mina ega sina ega tema...

Aga miskipärast ma siiski eeldaks, et suhteliselt hilise arengu ja mitte nii kõrgelennuline Viduka viitsiks veel ikka veidi mängida, Jimmys nii kindel poleks, aga kellelegi lootus ikkagi jääb... Mina õnneks seda lootma ei pea :).

Aga nagu Fulham ja Coleman näitavad, ei ole Souness siinilmas mitte kõige nürim pliiats. Chris, tee nüüd heategu ja võta Dwight ka tiimi... :doh: Või mine sa tea kaah...

U2
22.07.04, 21:25
Norwich city on teinud väga kasuliku täienduse (http://soccernet.espn.go.com/headlinenews?id=305388&cc=5739)

mcnamara
22.07.04, 21:34

Norwich city on teinud väga kasuliku täienduse (http://soccernet.espn.go.com/headlinenews?id=305388&cc=5739)

Thomas Helveg on suurepärane uudis. Just sellist rahvusvahelise tasemega kogenud pallurit Kanaarilinnud vajavadki. Worthingtoni liigutused mulle meeldivad. :)

fitti
22.07.04, 21:42
everton, mis kõiksugu juhatuse ja direktooriumi jamadega silma paistnud, on saanud allkirja Tim Cahillilt ning saatnud Radzinski Fulhamisse. Saha asemikuks? you must be kidding..
guardian (http://football.guardian.co.uk/News_Story/0,1563,1267064,00.html)

Tanel
22.07.04, 21:58

everton, mis kõiksugu juhatuse ja direktooriumi jamadega silma paistnud, on saanud allkirja Tim Cahillilt ning saatnud Radzinski Fulhamisse. Saha asemikuks? you must be kidding..
guardian (http://football.guardian.co.uk/News_Story/0,1563,1267064,00.html)Kodukas ei kirjuta sellest küll veel midagi, aga jah, Coleman kasutas eelmine hooaeg 4-5-1 süsteemi, kes selle ühe ründjana alustab? McBride, Radzinski või Cole, kuid siiski arvan, et see on Cole või Radzinski, sest McBride oli eelmine hooaeg tegelikult rohkem pingilt mängu tulnud, kui ma veel mäletan. Kuid ma siiski arvan, et minnakse üle 4-4-2-le. Võistkonda tahaks veel Inamotot, kaitsjat ja kui 4-5-1 süsteem, siis ka poolikut. :doh: Aga kui kaitsjatest rääkida sõlmis Zat uue lepingu :õnnelik: 2008-nda aastani siis.

mcnamara
23.07.04, 10:28
Evertoni hangitud Tim Cahill on 24-aastane ründav poolkaitsja, kodakondsuselt austraallane. Eelmisel hooajal oli ta suurepärane, näiteks FA karika poolfinaalis Sunderlandi vastu parim mängija platsil. Finaalis ManU vastu jäi aga nähtamatuks. Premier on divariga võrreldes hoopis teisest mastist lugu...mis seal salata: samuti Millwallist läinud suvel Blackburni kolinud iirlasest äär Steven Reid on hoiatav näide. Divaris suurepärane, Premieris nähtamatu nagu klaasissepa poeg.

skint
23.07.04, 11:13

Premier on divariga võrreldes hoopis teisest mastist lugu...mis seal salata: samuti Millwallist läinud suvel Blackburni kolinud iirlasest äär Steven Reid on hoiatav näide. Divaris suurepärane, Premieris nähtamatu nagu klaasissepa poeg.

Samas muidugi on end vähe raske näidatagi, kui palliplatsilt tuleb seoses vigastusega ligi neli kuud eemal olla... Tagasi tulles olid meeskonnas juba uued mehed (Stead) ja nii oli meeskonda saaminegi raske... Julgeks arvata, et mees sai üldse kokku umbes kolmandikus mängudes platsile.

... mis muidugi ei tähenda, et Premieril ja divaril tasemevahet ei oleks, kaugel sellest.

Jaan
23.07.04, 17:09
Fulham ostis Charltonilt 1.25 miljoni naela eest Taani koondise keskväljamehe Claus Jenseni mängijaõigused. Jensenil oli lepingu lõpuni vaid aasta ning ta oli klubi juhtidele teatanud, et ei soovi kontrahti pikendada. Sellest siis minu meelest väga soodus hind.

CHarltoni jaoks on tegemist kahtlemata teise suure kaotusega keskpoolkaitses. Poole aasta jooksul on lahkunud nii Parker kui Jensen. Samas Chris Coleman on minu arust saanud maha vägagi hea tehinguga.

Tanel
23.07.04, 18:03
Originally posted by Jaan

Fulham ostis Charltonilt 1.25 miljoni naela eest Taani koondise keskväljamehe Claus Jenseni mängijaõigused. Jensenil oli lepingu lõpuni vaid aasta ning ta oli klubi juhtidele teatanud, et ei soovi kontrahti pikendada. Sellest siis minu meelest väga soodus hind.

CHarltoni jaoks on tegemist kahtlemata teise suure kaotusega keskpoolkaitses. Poole aasta jooksul on lahkunud nii Parker kui Jensen. Samas Chris Coleman on minu arust saanud maha vägagi hea tehinguga.Tihe nädal transferi turul Fulhamile, ilmselt hakkab siis Jensen täitma Davise kohta. Kuid huvitav, kas millalgi saadakse ka sotid selgeks Inamotoga. Loodaks, et saadakse ja siiski olen kindel, et võistkonda ilmub enne Premieri algust veel üks nimi. Kes? Ei oska öelda, äkki Faye või mõni kaitsja. (Inamoto tuleb nii või naa :D) Kuid jah, nõustun, et on mahasaadud väga hea tehinguga.

eston maravilha
24.07.04, 14:06

tellismüür värava ette oleks neile tõhus ost..

Karla
30.07.04, 14:42
West Brom sõlmis Nwankwo Kanuga kolme aastase lepingu.

SleepWalking
30.07.04, 14:49
West Brom sõlmis Nwankwo Kanuga kolme aastase lepingu.

Mõtlesingi just, et Kanu ja Wiltord on ju tasuta saadaval - imelik, et nõnda kaua läks uue kodu leidmisega. Ei kujuta küll Kanu\'d hästi ette West Bromwichi mängustiili sobimas, on ju teine pigem selline luxury-player, kuid palli ta hoida oskab ning trikke teeb kui noor jumal, nii et ehk on vaid taevas piiriks. Sümpaatne mängumees igaljuhul, löögu siis väravad palle täis.

U2
19.08.04, 15:27
Ecuadori jalgpalliikoon leidis tee Inglismaale.Ivan Kaviedese uueks koduklubiks on Crystal Palace (http://www.sublimefootball.com/article.php?artid=4021)

z00mz007
24.08.04, 00:34
hea koht transferite jälgimiseks .... www.goal.com

mjkk
24.08.04, 00:40
Eile Rooneyst rääkides kirjutasin algselt enda postituse lõppu, et \'Nüüd jääb üle ainult oodata, mil ta Newcastle\'isse kolib\' vihjates teate küll millele.

Ja vahi kuradit. (http://nufc.pri.ee/?leht=uudised&nr=1067)

Vaatamata sellele, et esimene pakkumine täna tagasi lükati, räägivad paljud heade tutvustega tegelased, et homme õhtuks on Rooney Newcastle\'i mängija...

Tembu
24.08.04, 13:07
Vahi kuradit 2: Figo versus 5M (http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/3592758.stm)

skint
24.08.04, 13:26
Vahi kuradit 3 (http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/teams/c/crystal_palace/3589972.stm) - Boss Iain Dowie is ready to pay £6m for Argentinian midfielder Kily Gonzalez and Uruguayan defender Gonzalo Sorondo.

Mida arvavaksid mainitet diilist foorumi aktiivsed Interi fännid eesotas Henryfani ja Decofaniga jne?

Lisaks rääkivat Palarse Nicola Ventola, Eyal Berkovici ja Marcelo Salasega...

Ühesõnaga, lets all laugh at Palarse vol 10203: keegi mainitud nimedest ei ole enam oma esimeses nooruses, nad tahavad palju-palju pappi ja neil pole aimugi Inglise jalgpallist (va Bercovic).

It\'s a Bradford waiting to happen!

eston maravilha
24.08.04, 13:32
ainult siis on see võimalik kui chrystal p ametnikud suudavad neid uskuma panna, et nad liituvad barcelonaga.

Tanel
24.08.04, 13:42
Algselt postitas skint

Vahi kuradit 3 (http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/teams/c/crystal_palace/3589972.stm) - Boss Iain Dowie is ready to pay £6m for Argentinian midfielder Kily Gonzalez and Uruguayan defender Gonzalo Sorondo.

Mida arvavaksid mainitet diilist foorumi aktiivsed Interi fännid eesotas Henryfani ja Decofaniga jne?

Ühesõnaga, lets all laugh at Palarse vol 10203: keegi mainitud nimedest ei ole enam oma esimeses nooruses, nad tahavad palju-palju pappi ja neil pole aimugi Inglise jalgpallist (va Bercovic).

It\'s a Bradford waiting to happen!Decofan ja aktiivne Interi fänn :P Mees ahvib mind lihsalt. Sorondo on suhtkoht mõttetu vend, aga oma töö käigus võib ta mõnel ründajal küll kuse püksi hirmutada oma lõustaga. Kily läheb. Eelmises CLi mängus mängis vasakäärt Stankovic, lisaks on kasutada seal ka Van Der Meyde, Coco, Recoba ja Pas(k)quale. Aga mees on väga hea äär meil tegelt olnud, kuid põhisse ta tänavu ilmselt ei küündi.

Aa ja Ventola, ei näe tema järgi vajadust. Seda, mida talt loota võis pole ta pakkunud. Interi tasemele ta pole vastav.

Tanua
25.08.04, 00:37
Algselt postitas skint

It\'s a Bradford waiting to happen!

Esiteks ei ole Henrykas mingi Interi fänn na ,tatt fännib mingi ma ei tea 10 klubi na:D Ja siis poeb siin suurtele ja vanematele ,aga kui te näeks ,mis juttu ta mulle msn-is ajab ,siis oleksite teiegi nõus ,et ma olen tema kõrval täielik Einstein na :P

Mina tean öelda Uruguay kaitseja Sorondo kohta seda ,et Interi reservides on mees väga häid matše pidand!:kaval: See,et Kily läheb ,on muidugi kurb ,sest sellele positsioonile on nüüd panna vaid pinginühkija Coco ,hollandi isetseja Meyde ,vananev ning viimastel hooaegadel mingit mõttetut mängu näidanud jorss na Recoba.:D

Ja Henrykas pani hea killu ka na ,kui ütles et Ventola ei ole Interi tasemele vastav:D :D
Kõigepealt peab Inter mingigi taseme saavutama na ,sest hetkel kurat ei suudeta medali eestki võidelda:( :(

17
25.08.04, 01:50
Algselt postitas Decofan

Kõigepealt peab Inter mingigi taseme saavutama na ,sest hetkel kurat ei suudeta medali eestki võidelda:( :(

Kui sa Interist nõnda halba räägid siis miks sul Interi avatar on?Ja kas tänane 4-1 võit Baseli üle näitab seda, et Interil pole mingitki taset?

mjkk
28.08.04, 15:58
väga sümpaatne mängumees, robert \'väike näriline\' earnshaw (http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/teams/c/cardiff_city/3607710.stm) liitub west bromiga. 23-aastase uelslase allkirja eest tuleb megsonil välja käia 3 ja pool miljonit naelsterlingit. ühes kanuga võivad nad suuri tegusid korda saata, julgen uskuda...

samas lükkas wiltord nende pakkumise tagasi.

budu
31.08.04, 17:48
junichi inamoto nüüd siis west bromi 200000 naela eest gamba osakast

Tanel
31.08.04, 18:49
Algselt postitas budulojus

junichi inamoto nüüd siis west bromi 200000 naela eest gamba osakastVäikesed pilusilmsed värdjad. Meilt kurat küsiti faking 3 milli Inamoto eest. :viha: :viha: :viha:

eston maravilha
31.08.04, 18:56
võibolla big mo ei saanud aru ja küsiti 3 mil jeeni

runno
31.08.04, 22:40
Rooney läheb manusse:suurnutt: :suurnutt: :suurnutt:

fitti
31.08.04, 22:44
so we got the best strike force in the business. yes thank you, drink up lads!:)

mcnamara
31.08.04, 22:54
Algselt postitas fittibaldi

so we got the best strike force in the business. yes thank you, drink up lads!:)

Minule teeb eelkõige rõõmu, et Everton saab kenakese summa raha, mis kallid naabrid ehk elule päästab.

runno
31.08.04, 22:56
Algselt postitas runno

Miks keegi minu sisuka postituse a´la Saar ja avatari vahetuse kohta midagi mürgist ei ole öelnud?:( Lootsin kiiremat tähelepanu- vist läheb kogu aur teemasse \"Mis Teie kell on\" kahju.....

mikc
31.08.04, 23:00
Algselt postitas runno

Algselt postitas runno

Miks keegi minu sisuka postituse a´la Saar ja avatari vahetuse kohta midagi mürgist ei ole öelnud?:( Lootsin kiiremat tähelepanu- vist läheb kogu aur teemasse \"Mis Teie kell on\" kahju.....

SORRRI, ei jõudnud.
Tegelt oli hea nali. viispluss

dimaggio
31.08.04, 23:13
ROO ROO ROO
ROO ROO ROO
ROO ROO ROO
WE GOT ROO (wo wo wo)

SleepWalking
31.08.04, 23:21

aga te unistage, unistage edasi ;)

3rk1
01.09.04, 00:54
Algselt postitas SleepWalking

aga te unistage, unistage edasi ;)
Jah raisk, Makaayd te ei saa!

dennis10
01.09.04, 02:32
Algselt postitas dimaggio

ROO ROO ROO
ROO ROO ROO
ROO ROO ROO
WE GOT ROO (wo wo wo)
on ka paremaid laulukesi:

score in a brothel.
You\'ll only score in a brothel.
Score in a brothel,
You\'ll only score in a brooothell.

His Cock, aint Cleean
Enough for Young COleeen
Wayne Roooneey Wayne Roooneyy

He\'s Scouse, he\'s Manc
He pays to get a wank
Shrek, Shrek:õnnelik:

dimaggio
01.09.04, 13:28
Algselt postitas dennis10

Algselt postitas dimaggio

ROO ROO ROO
ROO ROO ROO
ROO ROO ROO
WE GOT ROO (wo wo wo)
on ka paremaid laulukesi:

score in a brothel.
You\'ll only score in a brothel.
Score in a brothel,
You\'ll only score in a brooothell.

His Cock, aint Cleean
Enough for Young COleeen
Wayne Roooneey Wayne Roooneyy

He\'s Scouse, he\'s Manc
He pays to get a wank
Shrek, Shrek:õnnelik:
Siiski jään enda algelise laulukese juurde;)

eston maravilha
01.09.04, 15:16
SHIT ON THE YORKE!!!
SAY SHIT ON THE YORKE!!!

mcnamara
03.01.05, 15:02
Hei hopsti, noored! Aken on lahti!
Kus on diskussioonid, arutlused??? Kas Boumsong\'i eest välja käidud totter summa tähendab Newcastle\'i pankrotti või leedsideerumist??? Kas Doncasterist Yorki laenatud Jon Maloney on aasta tehing???

Jaan
03.01.05, 18:11
Millest sa räägid, mcn? Tutvu mõne Newcastle\'i finantsülevaatega ning leiad, et tegemist ühes paremas finantsseisus Premieri tiimiga üldse. Ma saan aru, et purjus Smutov hakkaks sellist jura ajama, aga sina?!

Martin
03.01.05, 18:21
Algselt postitas Jaan

Millest sa rääkid, mcn? Tutvu mõne Newcastle\'i finantsülevaatega ning leiad, et tegemist ühes paremas finantsseisus Premieri tiimiga üldse. Ma saan aru, et purjus Smutov hakkaks sellist jura ajama, aga sina?!

Ma pole see aasta peaaegu üldse purjus olnud! :D

runno
03.01.05, 18:56
Algselt postitas mcnamara

Hei hopsti, noored! Aken on lahti!
Kus on diskussioonid, arutlused??? Kas Boumsong\'i eest välja käidud totter summa tähendab Newcastle\'i pankrotti või leedsideerumist??? Kas Doncasterist Yorki laenatud Jon Maloney on aasta tehing???

Leeds Unitedil on raha sitaks... Ta võiks ära osta kõik need boom -song-id ja terve Liverpool klubi ka takkaotsa.
Aga nad ei taha. just.. ja neil meeldib võlgu olla, sest nad kui Suur Klubi saavad pangast madala protsendiga Laenu ja siis annavad selle pättidele kõrge protsendiga edasi...

mcnamara
03.01.05, 21:32
Algselt postitas Jaan

Millest sa räägid, mcn? Tutvu mõne Newcastle\'i finantsülevaatega ning leiad, et tegemist ühes paremas finantsseisus Premieri tiimiga üldse. Ma saan aru, et purjus Smutov hakkaks sellist jura ajama, aga sina?!

Hea teada, et Boumsongi eest 8 milli pole mingi väljaminek teile. Mulle tundub see lihtsalt pisut kummaline. Vabandust.

Jaan
04.01.05, 02:50
Algselt postitas mcnamara

Hea teada, et Boumsongi eest 8 milli pole mingi väljaminek teile. Mulle tundub see lihtsalt pisut kummaline. Vabandust.

Rahaliselt oleks vist isegi suurem laks selle summa mittemaksmine. A see selleks.

marcello
04.01.05, 02:56
Jarosik set for Chelsea move?

Czech midfielder Jiri Jarosik is due to hold talks with Chelsea about a possible move to the Premiership leaders.
The 26-year-old is set to meet Blues boss Jose Mourinho regarding the possibility of a switch to Stamford Bridge from their Champions League group rivals CSKA Moscow.

Jarosik told the Czech News Agency: \'I only know that I am supposed to meet Mr Mourinho personally. I cannot foretell anything else, but the interest of such a club would please every footballer.\'

His agent Pavel Zika said: \'I am optimistic, but the negotiations will take place tomorrow, the opinion of the coach will play a great role.\'

Another agent, Viktor Kolar, told Czech television that a six-month loan may be negotiated.

zaz
04.01.05, 03:03
varem olla CSKA ühe laenupakkumise tagasi lükanud. Aga nu kui mees väärt on, küllap ta siis ka maandub Stamford Bridge\'l...

marcello
04.01.05, 03:06
Romanil pidavat ju käpp sees olema cska-as