320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CM 4 kvaliteet?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    CM 4 kvaliteet?

    Palun õelge oma arvamus kumb on siis parem, kas Cm 01/02 või CM 4? Ning miks?

    #2
    Replying to Topic \'CM 4 kvaliteet?\'

    Cm 01/02 on kõvasti parem minu meelest, lihtsalt meeldib kõvasti rohkem ja muud ei viitsigi rääkida.
    https://r-cold.blogabet.com/

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'CM 4 kvaliteet?\'

      CM 4 on ikka parem minuarust. Põhjused: 2d mängumootor on hea uuendus, mäng on loogilisem ja raskem, mängijatega suhtlemine on tehtud paremaks ja neid saab ise kiita või vajadusel kritiseerida, mäng on mitmekülgsem ja ühesõnaga parem

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'CM 4 kvaliteet?\'

        ...ja lõpmatuseni bug\'e täis:P CM01/02 ikka kõvasti mängitavam praegu, eriti kui ManUga oled 25 mängu jooksul vaid 1 mängu kaotanud ja Ruud 20 mängus 25 väravat löönud ning Premiership\'is on juba 12 punktiline vahe järgnevate ees

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'CM 4 kvaliteet?\'

          Originally posted by Epic


          ...ja lõpmatuseni bug\'e täis:P CM01/02 ikka kõvasti mängitavam praegu, eriti kui ManUga oled 25 mängu jooksul vaid 1 mängu kaotanud ja Ruud 20 mängus 25 väravat löönud ning Premiership\'is on juba 12 punktiline vahe järgnevate ees
          Nõrk, 1 kaotasid

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'CM 4 kvaliteet?\'

            Originally posted by Glazza


            Originally posted by Epic


            ...ja lõpmatuseni bug\'e täis:P CM01/02 ikka kõvasti mängitavam praegu, eriti kui ManUga oled 25 mängu jooksul vaid 1 mängu kaotanud ja Ruud 20 mängus 25 väravat löönud ning Premiership\'is on juba 12 punktiline vahe järgnevate ees
            Nõrk, 1 kaotasid
            Heh...see oli siis kui edasipääs oli kindel ja reservidega Boavista vastu CL viimast alagrupi mängu läksin mängima

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'CM 4 kvaliteet?\'

              Ära üle ka dramatiseeri. Me kõik teame, kui hea mängija sa CM´is oled. Manuga ainult võidad ja võidad... Proovi näiteks Soome liigat ja tule siis Euroopa klubide meistriks. Vot hoopis teine asi

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'CM 4 kvaliteet?\'

                Originally posted by treze


                Ära üle ka dramatiseeri. Me kõik teame, kui hea mängija sa CM´is oled. Manuga ainult võidad ja võidad... Proovi näiteks Soome liigat ja tule siis Euroopa klubide meistriks. Vot hoopis teine asi
                aga miks ma peaksin mängima Soome liigat?See on ju jama, pole üldse põnev

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'CM 4 kvaliteet?\'

                  Manuga on ju eriti huvitav mängida. Ostad seda, keda tahad, võidad seda, keda tahad. Koduliigas esimesel hooajal madalamale, kui 5 koht annab tulla, siis oled küll puhta loll. Igaljuhul proovi mingit nõrgemat klubi vahelduseks tippu viia, mitte tipus olevat klubi siin foorumis kiita, et komoon ma võidan koguaeg see nii kerge jne.

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'CM 4 kvaliteet?\'

                    Originally posted by treze


                    Manuga on ju eriti huvitav mängida. Ostad seda, keda tahad, võidad seda, keda tahad. Koduliigas esimesel hooajal madalamale, kui 5 koht annab tulla, siis oled küll puhta loll. Igaljuhul proovi mingit nõrgemat klubi vahelduseks tippu viia, mitte tipus olevat klubi siin foorumis kiita, et komoon ma võidan koguaeg see nii kerge jne.
                    Äkki mulle meeldib osta keda tahan, võita keda tahan.Ma olen proovinud küll nõrgemate klubidega, näiteks PSG\'ga mängisin mingi 7-8 aastat kuni arvuti tuksi läks Igasugu vennad olid koos Salas, Vieri, Beckham, Bonera igasugu tüüpe käis tiimist läbi

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'CM 4 kvaliteet?\'

                      vatever... lõpetame selle jama ära ma ei viitsi sulle seda pähe taguda. Ole nagu sa koguaeg olnud oled :P

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'CM 4 kvaliteet?\'

                        Originally posted by treze
                        Äkki mulle meeldib osta keda tahan, võita keda tahan.Ma olen proovinud küll nõrgemate klubidega, näiteks PSG\'ga mängisin mingi 7-8 aastat kuni arvuti tuksi läks Igasugu vennad olid koos Salas, Vieri, Beckham, Bonera igasugu tüüpe käis tiimist läbi
                        PSG ei ole CM-mõistes nõrk klubi. Proovi näiteks Islandilt, või kusagilt alustada, kasvõi Inglise Conference, kui muu ei kõlba. Manchesteriga ei kiidelda, isegi kui terve hooaja kaotuseta oled.

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'CM 4 kvaliteet?\'

                          Originally posted by ethan


                          Originally posted by treze
                          Äkki mulle meeldib osta keda tahan, võita keda tahan.Ma olen proovinud küll nõrgemate klubidega, näiteks PSG\'ga mängisin mingi 7-8 aastat kuni arvuti tuksi läks Igasugu vennad olid koos Salas, Vieri, Beckham, Bonera igasugu tüüpe käis tiimist läbi
                          PSG ei ole CM-mõistes nõrk klubi. Proovi näiteks Islandilt, või kusagilt alustada, kasvõi Inglise Conference, kui muu ei kõlba. Manchesteriga ei kiidelda, isegi kui terve hooaja kaotuseta oled.
                          Kas tõesti on sellina asi nagu Islandi liiga CM\'is?Kes sul viitsib jamada mingite tundmatute meestega keda sa ei tunne ja ei tea mida nad oskavad
                          Oled Manu\'ga tead milleks mehed võimelised on, võidud tulevad, van Nistelrooy lööb väravaid, Beckham söödab ning oled õnnelik ainult Barthez käib närvidele mõnikord

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'CM 4 kvaliteet?\'

                            Originally posted by Epic
                            Kes sul viitsib jamada mingite tundmatute meestega keda sa ei tunne ja ei tea mida nad oskavad
                            mina näiteks. minu jaoks ongi selle mängu võlu selles, et saad võtta manageerimiseks näiteks morecambe\'i või yeovil\'i ning täiesti tundmatud mehed ning alustad mudast, siis täiesti ilma raha ja nimedeta. tore on hiljem isegi premieris näiteks 5s olla ja uefa sarjas veerandfinaali jõuda. või siis nagu 01/02s juhtus - viia york meistrite liiga võitjaks ...


                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'CM 4 kvaliteet?\'

                              Soovitan soojalt Itaalia madalamaid liigasid (c2A,c2B jne...) Seal on mitmeid amatöörklubisid millega on ilgelt FUN toy-da. Ja kuna konkurents on Itaalias ilgelt kõrge, siis seda suuremat rahuldust saad CM4-st, kui töötad oma klubi üles...
                              CM 4 ja CM 01/02 võrdlemise kohta ütleks nii palju, et cm4 on juba hoopis teine põlvkond ja vajab tunduvalt rohkem püsivust. (Ma ei mõtle sellega ,et vana cm halb oleks-lihtsalt uuel on rohkem võimalusi ja ta on realistlikum, sellepärast mängin cm4)
                              \\"and then a giant robot came out of nowhere and beat the crap out of us.\\"

                              Kommentaar

                              Working...
                              X