320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kollased ja punased kaardid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kollased ja punased kaardid

    Teemat ajendas mind kirjutama, lugedes seda jutulõiku http://www.leedsunited.com/lufcnews.asp?article=148526

    Seal on kirjas, et vanahärrat John Charles\'i ei karistatud kaardiga kunagi tema karjääri jooksul. Ma hakkasin mõtlema, et kuivõrd võimalik on seda saavutust korrata tänapäevases profijalgpallis. Sest on ju võimalik kollaseid kaarte saada ka võimalikult lihtsate asjade eest: särgi ära võtmine peale väravalöömist, protesteerimine kohtunikuga jne. Või taandub selline asi ikkagi puhtale õnnele ja inimese enda psüühikale. Ühelt poolelt see, et inimese enda mõtteviis takistab teda jõhkrutsemast ning ta üritab võimalikult palju \"Fair play\'d\" harrastada, ning teisalt inimese enda kaine mõistus, ta suudab kõigele rahulikult vastata ja ei ägestu, mis omakorda takistab tal sportlikku viha täis minemast ning samuti vähe jõulisemat mängu harrastama alustamast.
    308

    #2
    Replying to Topic \'Kollased ja punased kaardid\'

    Mina olen 8 aastat juba jalgpalli mänginud ja oma elu esimese kollase sain alles sellel aastal. See ikka rohkem selline alalhoiuinstinkt või midagist...... Seega ei pea üldse võimatuks kollase kaardi mittesaamist...
    vabakutseline.. Mängin seal kuhu kutsutakse :P.

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Kollas

      Mina olen oma pooleteist aasta jooksul saanud 1 kollase ja seda väravas olles kohtuniku v*ttu saatmise eest, see saatmine oli muidu täiesti õigustatud . Mängu momendist veel ei ole õnneks õnnestunud kollast saada, kuigi on lähedal olnud.
      Kardan, et lähitulevikus peaks mõni veel lisanduma

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Kollased ja punased kaardid\'

        Minul õnnestus teha võrdlemisi legendaarne debüüt viiendas liigas. Lugu ise järgmine:

        Meie nurgalöök...seisan vastase väravavahil ees ning segan teda, tüüp on suht agressiivne ja lükkab nonstop selga. Viskas üle ja tõmbasin küünarnukiga korraliku maksaka (seda kohtunik ei näinud), tüüp oigas pisut ja lükkas mind kahe käega selga - viskusin TTÜ väravaesisele mulla sisse kõhuli, kohe kõlas ka vile. Juba oli lootus, et tulebki pennal, lahe. Siiski-siiski, kohtunik tõmbas mulle kollase välja. Küsisin profülaktika mõttes, et mille eest. Simuleerimne (nõustusin täelikul). Samaaegselt tõmbas aga tüüp välja mulle punase, taaskord küsisin, et mille eest, aga veidi ärritatud alatooniga. Teine kollane (kollast all ei olnud). Selle peale ei osanud ma midagi kosta, tegin vaid suuri silmi. Juurde tuli ka meie kapten, kes rääkis, et tema sai ennist kollase, mitte mina. Kohtunik ütles selle peale vaid: sul on ka midagi kobiseda? Tõmbas ka kaptenile punase välja. Ei osanud nutta ega naerda, aga närvi ajas küll tohutult.

        See mäng oli üldse väga naljakas, sest saime igast hullude asjade eest kollaseid. Näiteks meie kaitse sai selle eest kollase, kui vastase ründaja lükkas õhuvõitluses kahe käega selga ja tasakaalu kadudes käsi vastu palli läks. Kollase sai ka vastase ründaja.

        Asjale lisas vürtsi see muidugi, et protokolli järgi sain ma punase enne, kui värava lõin ja värava ma tõepolest lõin, see ei olnud eksitus.
        Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Kollased ja punased kaardid\'



          Tale\'s from da Crypt

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Kollased ja punased kaardid\'

            LMAO@Kosk
            \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Kollased ja punased kaardid\'

              Samas, olgem ausad, meie mängime amatöörtasemel, kuid profitasemel on see lugu teine. Kui sa oled näiteks kaitses, siis sõltub sinust palju ja see pinge ning kohustus mis, sinul lasub on hiiglama suur. See just ongi põhimõtteliselt otsustav. Peab ikka jube hea mängunägemine ja -lugemisoskus olema, et puhtalt mängida.
              308

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Kollased ja punased kaardid\'

                Originally posted by Markko
                .... Peab ikka jube hea mängunägemine ja -lugemisoskus olema, et puhtalt mängida....
                ning meeletu sund nind tahtmine puhtalt mängida. See on just põhiline! Rumalat viga aeg-ajalt tegema on väga paljud aldid

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Kollased ja punased kaardid\'

                  Originally posted by Kosk


                  Minul õnnestus teha võrdlemisi legendaarne debüüt viiendas liigas. Lugu ise järgmine:

                  Meie nurgalöök...seisan vastase väravavahil ees ning segan teda, tüüp on suht agressiivne ja lükkab nonstop selga. Viskas üle ja tõmbasin küünarnukiga korraliku maksaka (seda kohtunik ei näinud), tüüp oigas pisut ja lükkas mind kahe käega selga - viskusin TTÜ väravaesisele mulla sisse kõhuli, kohe kõlas ka vile. Juba oli lootus, et tulebki pennal, lahe. Siiski-siiski, kohtunik tõmbas mulle kollase välja. Küsisin profülaktika mõttes, et mille eest. Simuleerimne (nõustusin täelikul). Samaaegselt tõmbas aga tüüp välja mulle punase, taaskord küsisin, et mille eest, aga veidi ärritatud alatooniga. Teine kollane (kollast all ei olnud). Selle peale ei osanud ma midagi kosta, tegin vaid suuri silmi. Juurde tuli ka meie kapten, kes rääkis, et tema sai ennist kollase, mitte mina. Kohtunik ütles selle peale vaid: sul on ka midagi kobiseda? Tõmbas ka kaptenile punase välja. Ei osanud nutta ega naerda, aga närvi ajas küll tohutult.

                  See mäng oli üldse väga naljakas, sest saime igast hullude asjade eest kollaseid. Näiteks meie kaitse sai selle eest kollase, kui vastase ründaja lükkas õhuvõitluses kahe käega selga ja tasakaalu kadudes käsi vastu palli läks. Kollase sai ka vastase ründaja.

                  Asjale lisas vürtsi see muidugi, et protokolli järgi sain ma punase enne, kui värava lõin ja värava ma tõepolest lõin, see ei olnud eksitus.
                  see lugu on küll väga hea irww
                  **HENRY IS THE BEST**

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Kollased ja punased kaardid\'

                    Originally posted by greenday


                    LMAO@Kosk
                    Anna andeks, et ma ei ole arvestatav netiguru, aga mida kuradit tähendab LMAO?

                    piis!
                    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Kollased ja punased kaardid\'

                      laughing my ass off/out

                      ja kui on roflmao siis esimesed tähendavad rolling on the floor ...
                      308

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Kollased ja punased kaardid\'

                        Allo

                        Mõni guru nüüd kohe parandab mind, aga kui ma ei eksi, siis Gary Lineker ei saanud kogu oma karjääri jooksul mitte ühtegi kollast kaarti, punastest rääkimata. Tegemist oli tõelise vutivirtuoosi ja dzentelmeniga jalgpalliväljakutel. Ühtlasi ka minu lemmikmängijaga
                        Ja mängis ta palju ning lõi ka väga palju väravaid:

                        Inglismaa kõrgliigas 398/217
                        Hispaanias 141/52
                        Jaapanis 23/9
                        Koondise eest 80/48
                        Kokku 642/326 (Keskmine: 0.51)
                        Mänge kokku: 642


                        Parimatega
                        Eestlane Finsbury Parkis

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Kollased ja punased kaardid\'

                          Linekeri osas olen kuskil foorumil näinud diskussiooni teemal, kas ta lõpuaastatel Jaapanis sai ühe kaardi või mitte. Ei mäleta kahjuks diskussiooni lõplikku tulemust. Samas juhul kui tal isegi oli see üks kaart, on see ikkagi uskumatult kõva saavutus arvestades, et ta mängis ikkagi \"tänapäeval\". Charlesi aegadel oli kollase kaardi saamiseks vajalik tõenäolisel kellelgi jalg küljest ära lüüa...
                          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Kollased ja punased kaardid\'

                            Respect@Lineker
                            \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Kollased ja punased kaardid\'

                              Nonih, kirjutaks siia siis ka ühe toreda loo...

                              Oli taas järjekordne liigamäng FC Mustamäel ning poolajal teenis vastastest üks kollase kaardi mahaniitmise eest. Kõik oli kombes kuni mingi 84 mänguminutini, kui see sama vend sai teise kollase. Imekombel äsja kohtunike paberid kättesaanud niiöelda \'\'kohtunik\'\' otsustas, et mees võib jätkata. Suure protestimise peale vastas vilemees, et mängida on veel 6 minutit, miks ma peaksin ta ära saatma. Ühesõnaga Jalgpalliliit!!! Vaadake, keda te ikka vilistama saadate. Need on need 20 tundi, mis veedetakse Tutki ja Timofejevi juures tarka juttu kuulates. Järgmine päev tullakse vilistama teadmata pooli asju, mida teada on vaja

                              Kommentaar

                              Working...
                              X