PDA

View Full Version : henry vs nistelrooy

ristik
29.05.03, 22:58
kumb on teie arust parem henry või van nistelrooy.mulle meeldib henry rohkem

H.M Murdock
29.05.03, 23:16
proovime.........henry on väga täpne ja graatsiline mängija,ta lööb peaaegu kõik väravad kriitilise täpsusega posti kõrvale vms.van n seevastu on suhteliselt robustse stiiliga mängija,kes olukorrad külmalt ära lahendab,mis ise enesest on suur kunst.ma annaksin siiski oma hääle van N-ile,ikkagi ManU\'st:doh: aga ega henry nalja pärast seda premieri aastamängija karikat saanud.oi küll nad koos matrdaksid!

SleepWalking
29.05.03, 23:53
Henry söödab samapalju väravaid kui lööb (selle hooaja põhjal), van horse sedavastu aga annab paar-kolm söötu hooaja jooksul - ehk thierry suudab rohkem olukordi lüüa nii endale kui teistele. penaltiteenimises aga on van parem.

guru
30.05.03, 15:34
Originally posted by SleepWalking

Henry söödab samapalju väravaid kui lööb (selle hooaja põhjal), van horse sedavastu aga annab paar-kolm söötu hooaja jooksul - ehk thierry suudab rohkem olukordi lüüa nii endale kui teistele. penaltiteenimises aga on van parem.

...pole mingit kahtlustki, et henry on mitmekülgsem ründaja, kui ma ei eksi siis mängis ta juve või monaco päevadel ka vasakul äärel. Ruud on aga out-and-out striker, kes lööb olukorrad ära. Unitedi taktika vajabki just äralööjat, sest provider -eid on rohkem kui küll. Igal juhul on mõlemad tüübid oma rollis praktiliselt täiuslikud jalgpallurid. Kui tuleks, aga valik teha siis otseloomulikult Ruud van Nistelrooy !

Statistikat:

Henry 204 mängu arse särgis 112 kotti
Ruud 102 mängu unitedis 80 kotti

vandersell
30.05.03, 15:54
statistikat (http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=780&page=33) vt minu postitust 12.05 paiku.

Robinho
30.05.03, 16:00
Originally posted by guru
Ruud 102 mängu unitedis 80 kotti
Mitu neist penaltist?
:oih:

guru
30.05.03, 16:23
Originally posted by vandersell

statistikat (http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=780&page=33) vt minu postitust 12.05 paiku.

...on sul äkki võimalik välja tirida statistika kogu hooaja mängude kohta ( pl, cl, fa cup, worthington cup ) ?

Väravad jagunesid igal juhul:

ruud 44
henry 32

...lisaks - henry lööb cornereid (väravasöödud), ruud lööb pendlaid, henry lööb karistuslööke, ruud teenib karistuslööke :D

SleepWalking
30.05.03, 17:56
Originally posted by guru
...lisaks - henry lööb cornereid (väravasöödud), ruud lööb pendlaid, henry lööb karistuslööke, ruud teenib karistuslööke :D

oot, siinkohal palun tuua näiteid arsenali väravatest, mis nurgalöökidest tulnud? väga valus teema, aga neid on viimase paari aasta jooksul olnud vaid paar-kolm, kui sedagi.

daK
30.05.03, 18:55
kusjuures vana nistelrooy psv päevilt meenutas vägagi praegust henry\'d (soolod, läbimurded, söödud), aga ju siis manu taktika ütleb 2meetri ruudile, kuidas mängida tuleb.

hääl ikkagi henry\'le - tõsine teamplayer

indie
30.05.03, 19:24
Manu süsteemis on koht ühele ründajale. seega üks ründaja - palju neid teisi on kes Rüüdikese eest neid ära lööb? Henry mängib võistkonnas kus äralööjaid peaks olema Wiltord, Pires, Ljungberg, Bergkamp, Jeffers, Kanu ja nii edasi. See pole tingimata ainus ning üksiti tõene põhjendus, kuid väravastatistikat on Rüüdikesel veidi kergem teha, tema on platsil ainus kes seda tõepoolest peab tegema.
muidu kui hääleandmiseks läheb siis kaks häält Rüüdile, kolm häält Henryle.

raz
31.05.03, 21:22
Henry on igal juhul parem mängija. Ta ju ikkagi sel hooajal Inglise Liigas väravates teine ja söötudes esimene :lahe: Peale selle on Henry väravates mingit ilu ka. Van Hobune ootab viiekasti joone peal palli ja siis kõksab selle põlvega sisse pluss veel peanaltid ;) Ta on ManU eest vist aint 2 normi väravat löönud. Üho korra CL-is tõstis paremalt äärelt üle Depori väravavahi ja teisel korral lasi Premieris poolelt platsilt mingi 3-4 kaitsjast läbi. Minu hääl 100% Henryle.

fitti
31.05.03, 21:33
see on tore lähenemine sul raz. resultatiivse mängija puhul on veel eriti oluline, et ta katsuks kollid võimalikult ilusad lüüa jah?
minu erapoolik hääl läheb mõistagi ruudile, aga henryle patsutaks niisama sõbralikult õlale - prantsuse eest las lööb palju jaksab, aga premieris võiks järgmine aasta natsa rahulikumalt võtta.;)

Jaan
04.06.03, 03:28
Originally posted by vare

Manu süsteemis on koht ühele ründajale. seega üks ründaja - palju neid teisi on kes Rüüdikese eest neid ära lööb? Henry mängib võistkonnas kus äralööjaid peaks olema Wiltord, Pires, Ljungberg, Bergkamp, Jeffers, Kanu ja nii edasi. See pole tingimata ainus ning üksiti tõene põhjendus, kuid väravastatistikat on Rüüdikesel veidi kergem teha, tema on platsil ainus kes seda tõepoolest peab tegema.
muidu kui hääleandmiseks läheb siis kaks häält Rüüdile, kolm häält Henryle.

Mitu meest neist korraga TH k6rval platsil on? Pealegi, Freddie ja Pires l88vad kolle n8. p6hitegevuse k6rvalt. Samamoodi v6ib ju Manyoo osas v2lja tuua Scholesi, Beckhami...

17
19.06.03, 16:34
oma hääle annan henryle,aga jah henry võitleb rohkem, ruud on rohkem aga selline mees kellele töö tehakse ette ära ja vaja vaid vormistada ja sellega tal juba raskusi pole,henry aga selleest teeb ise tööd ja lööb ka väravaid

teoreetik
24.06.03, 17:27
Minu hääl läheks Ruudile,kuigi Henry on universaalsem mängija lüües igalt poole ning andes häid sööte,on Ruud Manust ning lahendab olukorrad kindlalt ära lüües samuti ka väga ilusaid väravaid!!!

Silver
24.06.03, 17:51
Originally posted by teoreetik

Minu hääl läheks Ruudile,kuigi Henry on universaalsem mängija lüües igalt poole ning andes häid sööte,on Ruud Manust ning lahendab olukorrad kindlalt ära lüües samuti ka väga ilusaid väravaid!!! Mõttetu on sellel teemal vaielda. Kaks erineva mängustiiliga maailmaklass ründajat ei anna lihtsalt omavahel võrrelda. Ühes elemendis jääb ükspeale, teise teine ;)

indie
25.06.03, 14:14
Mõlemas elemendis (kui nii võib öelda) jääb peale Henry.

Hogarth
27.06.03, 08:41
Henry rulez,van Nistelrooy sucks.

Red Devil
27.06.03, 10:32
Originally posted by doggi20

You suck! :D

Lünk
06.07.03, 15:11
Originally posted by treze

Mõttetu on sellel teemal vaielda. Kaks erineva mängustiiliga maailmaklass ründajat ei anna lihtsalt omavahel võrrelda. Ühes elemendis jääb ükspeale, teise teine ;)

Justnimelt kogu selline vaidlemine on suht möttetu ja täis subjektiivsust. Vaatame statistikad Ruud löi rohkem kolle. Selge Ruud parem!
:keel1:
Kui aluseks vötta möni teine kriteerium, mitte löödud väravad, siis vöibolla jah Henril oleks shannse, kuid ryndajaid hinnatakse enneköike väravate järgi.

SleepWalking
06.07.03, 18:03
Originally posted by Lünk
Kui aluseks vötta möni teine kriteerium, mitte löödud väravad, siis vöibolla jah Henril oleks shannse, kuid ryndajaid hinnatakse enneköike väravate järgi.

geenius mis geenius. võibolla vaatad sina vaid väravaid, üldiselt oleks tark võtta hinnangu aluseks ka muu.

Lünk
07.07.03, 10:50

Originally posted by Lünk

geenius mis geenius. võibolla vaatad sina vaid väravaid, üldiselt oleks tark võtta hinnangu aluseks ka muu.

Noh sina vöid jah oma lemmikuid näo vöi klubi järgi valida, aga olgem ausad, isegi siis kui vaadata teisi kriteeriumeid on Ruud siiski parem.
Minnes subjektiivseks pean tödema, et Ruud on ManU-le vajalikum kui Henri Arsenalile, sest Arsenalil vöivad teised kutid ka töö ära teha, seega on Ruud väärtuslikum ryndaja.
Veel pöhjuseid: penaltid, kornerid, kontrad.

Vürst
07.07.03, 11:34
Parem on kindlasti Ruud van Nistelrooy. Loomulikult lööb ta rohkem väravaid.Ja paljud tema väravad on ka äärmiselt ilusad. Ja tema suureks plussiks on see et tema ära löömiste protsent on suur. Ta eksib penaltites ning üks-üks olukordades haruharva .:silm4:

SleepWalking
07.07.03, 12:39
suskar ja lünk ...

ruudi väravad on äärmiselt ilusad? tema väärtus seisneb penaltites ja kornerites? ta eksib penaltites harva?
:)

aga muidu, nii igaks juhuks ütlen, et me üritame rääkida ikka jalgpallist siin foorumis, teate?

mxm
16.07.03, 05:11
ühel tasemel van nistalroy on natuke kindlam
:õnnelik:

Ruud
16.07.03, 15:07
Annan oma hääle Ruudile. Ta jätab parema mulje minule. Lööb tihti väravaid ja paljud on küll ikka ilusad. Sööte on ta ka andnud. Ega see 5 kasti juures seismine lihtne pole. Peab ikka olema väravavaist. Nagu Inzaghi. Ruud ongi nagu Inzaghi. Ega seda vabat kohta pole kerge leida ja närvid peavad ka külmad olema. Ma arvan, et Ruud on üks mängija mida ManU iialgi maha ei müü. ;)

heinzz
19.07.03, 15:43
Mõlemad on oma klubis tähtsad rollitäitjad. Van oskax ka sööta kui ta mängix Arsenali eest, samuti nagu Henry vani osas (kylmavereline lõpetaja). Vahe on klubi strateegiates.
Oma hääle annaxin ikkagi Henryle, sest tema mäng on silmale ilusam.

heinzz
19.07.03, 15:46
Originally posted by Ruud

Annan oma hääle Ruudile. Ta jätab parema mulje minule. Lööb tihti väravaid ja paljud on küll ikka ilusad. Sööte on ta ka andnud. Ega see 5 kasti juures seismine lihtne pole. Peab ikka olema väravavaist. Nagu Inzaghi. Ruud ongi nagu Inzaghi. Ega seda vabat kohta pole kerge leida ja närvid peavad ka külmad olema. Ma arvan, et Ruud on üks mängija mida ManU iialgi maha ei müü. ;)

Arenal ei myy Henry`d iial. Chealsa pakkus tema eest £70 milli, mis yletax praegust yleminekurekordit ~£25 miliont.

resorte
19.07.03, 15:51
Originally posted by heinzz

Arenal ei myy Henry`d iial. Chealsa pakkus tema eest £70 milli.

Hmmm..... kas Chelsea 50 milli siis ei pakkund we? :oih:

heinzz
19.07.03, 16:03
Originally posted by Totti

Arenal ei myy Henry`d iial. Chelsea pakkus tema eest £70 milli.

Hmmm..... kas Chelsea 50 milli siis ei pakkund we? :oih: :D

Algul pakkus jah 50 milli kuid pärast kindlat EI´d prooviti õnne 70 milliga.
Ei läinud ka see õnnex. Nüüd ostab Chelsea odavamaid mängjaid, näitex 6 milli eest Johnsson vms. Kuid just osteti Duff üpris kopsaka summa eest. Oli vist £17 milli.

Dick Tracy
20.07.03, 21:23
Hääl Ruud van-ile. Kahe hooajaga 80 kolli!!! Pole paha või mis?!

Dick Tracy
20.07.03, 21:30

Kohe näha, et Floora fänn! \"Eesti/Floora suru a la Andorra/Maardu vastu muru\" või \"Kõik ahju\", mõelge midagi muud välja krt.:r66m13:

eston maravilha
20.07.03, 21:40

... Nüüd ostab Chelsea odavamaid mängjaid, näitex 6 milli eest Johnsson vms. Kuid just osteti Duff üpris kopsaka summa eest. Oli vist £17 milli.

ah soh et nüüd kui korra on 70 milli pakutud siis peab kõigi eest 70 milli pakkuma või??

ja duffi pole veel keegi ostnud. blackburn andis lihtsalt chelseale loa mängijaga otse suhelda

-Antz-
20.07.03, 22:12
Originally posted by Ozolinsh

Kohe näha, et Floora fänn! \"Eesti/Floora suru a la Andorra/Maardu vastu muru\" või \"Kõik ahju\", mõelge midagi muud välja krt.:r66m13:

Kasva m...ist pikemaks ja siis hakka seletama! Selle asemel, et siin halvustada, võiksid ise midagi paremat välja mõelda! Aga sinult oleks seda ilmselt liiga palju tahetud!

eston maravilha
20.07.03, 22:35
pole kahtlustki kelle mina opma tiimi võtaks. konnasööjast püssipoisi iga kell. siin keegi tõi siin välja fakti et van fuckface on löönud 80 väravat 2 aasta jooksul. aga mitu väravasöötu?? umbes 3 ma pakun. henry on samal ajal löönud umbes 60+ väravat aga samal ajal teinud eeltöö umbes 40 väravale. ei tea jah kumb väärtuslikum meeskonnale on

van hobusenägu pole kunagi eriline söödumees olnud. psv-s tõi luc \'the god\' nilis talle palli jala peale mille ta siis jälle \"osavasti\" sisse komberdas. ok psv päevil oli küll ka väravaid mis olid kaugemalt löödud kui 6 meetri kastist.

heinzz
20.07.03, 22:59
eston#21´l on õigus. Van ple selline meeskonnamängja, naq Henry. Kuid siiski on ta külmavereline lõpetaja. Sarnaneb AC Milani Inzaghile.

17
20.07.03, 23:06
minu hääl kindlalt Henryle kuna esiteks on van nisaimeja imeliku näoga ja teiseks henry on 200 korda parem meeskonnamängija, kui van nisaimeja ja loomulikult, kes arvab et ründaja on ainult siis hea kui ta koksab viielt meetrilt a la 80 palli kahe aasta jooksul võrku, siis ei saa seda venda lugeda heaks ründajaks, kuigi jah henry lööb küll vähem kolle, aga siiski jagab ta ka 80 korda rohkem sööte niiet kindlalt henry rulez van nisaimeja sucks

sicmic
20.07.03, 23:17
Originally posted by mixer

minu hääl kindlalt Henryle kuna esiteks on van nisaimeja imeliku näoga ja teiseks henry on 200 korda parem meeskonnamängija, kui van nisaimeja ja loomulikult, kes arvab et ründaja on ainult siis hea kui ta koksab viielt meetrilt a la 80 palli kahe aasta jooksul võrku, siis ei saa seda venda lugeda heaks ründajaks, kuigi jah henry lööb küll vähem kolle, aga siiski jagab ta ka 80 korda rohkem sööte niiet kindlalt henry rulez van nisaimeja sucks

Kust tuleb küll selline viha...Kes see Van Nisaimeja vms on? Pole varem kuulnud.
\"imeliku näoga\", \"van nisaimeja sucks\", \"ei saa seda venda lugeda heaks ründajaks\" <- milline hallollus toodab küll nii lamedaid ja lolle väljendeid...
Ühesõnaga kasuta vaba aega paremini kui lolli juttu ajades...

Henry ja Nistelrooy puhul on selge, et tegemist on maailmaklassiga, parimad omal alal. Ründajatena on nad suht erinevad.

lennu
21.07.03, 00:13
olen täiesti nõus m1kuga, kui juba hakata väitlema mingil teemal, siis oma keelepruugiga võiks jääda hea maitse piiridesse, mitte hakata kirjutama kohe seda mida sülg suhu toob ning ma ei saa sellest aru kuidas välimus saab muuta hinnangut ühe või teise mängija oskustesse

blonde bomba
21.07.03, 01:17
suht mõttetu on vaielda, kumb oli enne: muna või kana. kumb on parem, kas henry või van nistelrooij? nad on mõlemad tippklassi ründajad, kuid nagu eelpool juba mainitud oli, on arsenali ning manu mängustrateegiad erinevad.
van nistelrooij on löönud enam väravaid ning manu võitis liiga. järelikult manu strateegia töötab kokkuvõttes paremini. vähemalt sel hooajal...
1 mõttekene veel: kui näitex abramovitš nad mõlemad oma klubisse ostaks kotte lööma, siis mul on karvane tunne, et sellest head nahka küll ei tuleks. vaevalt et nad korraga platsile mahukse... kuigi me seda päriselt ei tea ega vist saagi teada;)

H.M Murdock
21.07.03, 09:55
Originally posted by mixer

kui sa vähegi jalgpalli jagaksid,siis saaksid aru milline kunst see on,a noh sa alles 91 aasta sündind,nii et anname andeks ;)

SleepWalking
21.07.03, 10:02
Originally posted by H.M Murdock
kui sa vähegi jalgpalli jagaksid,siis saaksid aru milline kunst see on,a noh sa alles 91 aasta sündind,nii et anname andeks ;)

.... ütles 2 aastat vanem härrasmees :)
aga see konkreetne teema on ennast mu meelest ammendanud (ja seda juba enne tekkimist).

H.M Murdock
21.07.03, 10:10

.... ütles 2 aastat vanem härrasmees :)
aga see konkreetne teema on ennast mu meelest ammendanud (ja seda juba enne tekkimist).

`nu jah,ma tean täpselt minda ta mõtles,ütleme nii et olen sellise valearusaamaga kokku puutund........

PS:pole vaja ironiseerida gunner,hooaeg pole veel alanud :P

Portillo
25.07.03, 00:54
Võiks ikka teemast kinni pidada ja mitte mingit muud jora ajada:hacker:

H.M Murdock
25.07.03, 01:39
Originally posted by mxm

hmm

Ma vaatan et see eston on siin mingi suur kaagutaja mingis teises teemas ta ka kellegagi mögises.

sa eston mine õue hinga värsket õhku ja tuju läheb kohe paremaks:õnnelik:

be happy dont worry:õnnelik:

enne kui eston midagi väga roppu vastu ütleb,lisaksin,et vaatamate tema ropule kõnamaneerile on tal pahatihti õigus:lahe: ...

edit:oot-oot...miks estoni post just ää kadus.....

eston maravilha
25.07.03, 01:43

krt kus mu postitus on;)

H.M Murdock
25.07.03, 01:53
Originally posted by mxm

Originally posted by eston#21

krt kus mu postitus on;)

heeee heeeee heeeee
:viha: :õnnelik:

miks sa vihasena naerad....minu arust on see hullu tunnus.........aga kuna estoni posti pole,siis pole ka sul millegi üle möliseda:P

mxm
25.07.03, 02:06
nime järgi võiks arvata et sina oled hull:kaval:

H.M Murdock
25.07.03, 02:14
Originally posted by mxm

nime järgi võiks arvata et sina oled hull:kaval:

that makes two of us

edit:krt!!!vabandan off-topicute pärast....läks vähe käest ära....enaa seda ei juhtu:oih:

Zidane_nr_5
17.05.04, 11:33
Henry vs Nistelrooy Henry on parem kui Nistelrooy!!