PDA

View Full Version : BLIND The Black Mount Pubis 07.06.2003

kojamees
31.05.03, 20:19
07.06.2003
kell22:00
Tallinnas
Tammsaare tee 133
The Black Mount Pub-is
EESTI vs. ANDORRA
AFTERPARTY
Jalgpallihaigla liikmetele pilet 40.-
Flayeri või mängupiletiga 50.-
Kõigile teistele 60.-
Ülesse astub ans. BLIND enda uue plaadi\"Estonians\" tutvustava kavaga
Baaris JPH liikmetele -15%(Liikmekaardi ettenäitamisel):? :? :?

Kosk
03.06.03, 09:30
MIllegipärast meenub mulle automaatselt läbi aegade kõige kõvem afterparty - peale suurepärast Eesti - Venemaa (2:1) mängu. See, mis seal toimus, ei olnud kaugeltki mitte normaalne :)

ROOTSI KUNN
03.06.03, 10:30
Originally posted by Kosk

MIllegipärast meenub mulle automaatselt läbi aegade kõige kõvem afterparty - peale suurepärast Eesti - Venemaa (2:1) mängu. See, mis seal toimus, ei olnud kaugeltki mitte normaalne :)

Ega ei olnud küll. Sellepärast ,et mult varastati seal kõik asjad ära alates sallist ,päikeseprillidest,lõpetades rahakotiga:viha:

aiFo
03.06.03, 11:22
ehhh... esemelised väärtused... eesti v6itis venemaad!:õnnelik:

Kosk
03.06.03, 11:49
Originally posted by ROOTSI KUNN

Originally posted by Kosk

Ega ei olnud küll. Sellepärast ,et mult varastati seal kõik asjad ära alates sallist ,päikeseprillidest,lõpetades rahakotiga:viha:

Sellel teemal olen mina ilmselt kõige pädevam rääkima, sest minu maiseks varanduseks on nüüd ainult mõned kingitud riideesemed, korter, televiisor ja arvuti. Kui sünnitustuse alusel saan ARK-ist load kätte, siis on üks normaalne dokument ka.

fitti
03.06.03, 11:59
hehee misasi on sünnitustis?:P

Kosk
03.06.03, 12:03
Originally posted by fittibaldi

hehee misasi on sünnitustis?:P

Sama, mis sünnitustus. Apsakas ilmselt oli sellest tingitud, et ma oluliselt klaviatuuril piknevad \"i\" ja \"u\" kõrvuti :)

kojamees
03.06.03, 16:16
To Rootsi Kunn
Vaevalt et varastati kuna suurem enamus oli joonud ennast\" seaemaks\".Mina tegin öösel järelnopet ja leidsin hulga asju aga selle jaox on kaotatud asjad :)

ROOTSI KUNN
03.06.03, 17:07
Originally posted by kojamees

To Rootsi Kunn
Vaevalt et varastati kuna suurem enamus oli joonud ennast\" seaemaks\".Mina tegin öösel järelnopet ja leidsin hulga asju aga selle jaox on kaotatud asjad :)

No joomiseks oli ikka põhjust ka :lahe: ja sel päeval jõid vist isegi täiskarsklased:D

Kosk
09.06.03, 13:34
Ütleme nii, et Blind oli totaalne tase ja lõpus läks asi isegi rohkem käest ära, kui peale Vene mängu afterpartyt. Blind on siiski Blind ja rohkem ei pea vast midagi ütlema hakkama - kes olid, need kaifisid ja kes ei olnud, need peaks kahetsema.

räim
09.06.03, 22:34
peale eesti võitu on midagi raskemat välja mõelda
kui afterparty BLINDiga peaosas