PDA

View Full Version : Bechkam müüdi Barcasse

17
01.06.03, 23:05
Nii täna see on siis esimesel juunil müüs manu david beckhami hispaania jalgpalligigantide hulka kuuluvale fc barcelonale, müügihinnax 30 millionit naela, täpsemalt saate lugeda http://www.tribalfootball.com/ <--- sealt.aga paluks arvamusi, kas oli õige tegu jne. ma ei kujuta beckhamit selle lilla särgiga ettegi

Red Devil
01.06.03, 23:32
Pole teda veel kuskile müüdud.

SleepWalking
01.06.03, 23:39
Esiteks, news of the world, keda tsiteeritakse, on väga-väga-väga kollane leht. pealegi ütleb ka see leht, et väidetavasti on keegi manust lubanud, et umbes sellise hinnaga võib midagi sellist juhtuda.

Teiseks, kui ka manu võttis vastu pakkumise - ei tähenda see veel üleminekut.

Kolmandaks, misajast on barca särk lilla???

fchs
01.06.03, 23:41
vaevalt ta sinna läheb, ma loodan.
Seal lehel üldse selliseid jutte, et ...

Epic
02.06.03, 00:57
Esiteks Barca on teinud 30 miljoni naela suuruse pakkumise, mitte ei ole juba Beckham\'i maha müüdud.
Teiseks isegi kui ManU pakkumise vastu võtab peab Barca Beckham\'iga isiklikult kaubale saama, Beckham on ise öelnud, et ta ei tahaks ManU\'st lahkuda
Kolmandaks Beckham on üldse praegu perekonnaga puhkusel USA\'s ja Beckham ei siirdu Barca\'sse enne kui Barca endale uue presidendi ja juhtkonna on saanud.

-Eemeez-*
02.06.03, 02:09
Originally posted by SleepWalking

Minuarust küll on ju ... lilla ja siniste triipudega ..

parim
02.06.03, 12:10
Originally posted by mixer

Nii täna see on siis esimesel juunil müüs manu david beckhami hispaania jalgpalligigantide hulka kuuluvale fc barcelonale, müügihinnax 30 millionit naela, täpsemalt saate lugeda http://www.tribalfootball.com/ <--- sealt.aga paluks arvamusi, kas oli õige tegu jne. ma ei kujuta beckhamit selle lilla särgiga ettegi

Korista see lilla särgi nali ära palun

parim
02.06.03, 12:18
Ei beckham võix ikka Manu
sse jääda, arvestades seda et Barca pole viimastel aastatel enam kõige tugevam....

Wanapagan
02.06.03, 23:08
Mulle selline variant meeldiks tegelikult. Siis saaks näiteks Mendieta Valenciasse tagasi müüa ja Barcelona ründajatel oleks mees kes neile täpset passi annaks. Ma usun, et Patricule see meeldiks ja ma usun, et Saviolal pole ka selle vastu midagi.:lahe:

Epic
02.06.03, 23:11
Originally posted by Wanapagan

Mulle selline variant meeldiks tegelikult. Siis saaks näiteks Mendieta Valenciasse tagasi müüa ja Barcelona ründajatel oleks mees kes neile täpset passi annaks. Ma usun, et Patricule see meeldiks ja ma usun, et Saviolal pole ka selle vastu midagi.:lahe:

Mendieta Valencia\'sse tagasi?Kus sa seda veel kuulnud oled?
Siuke küsimus zoolazortsile veel, et kas Barca on üldse Mendieta juba endale ostunud või liigub mees Laziosse tagasi:oih:

Robinho
02.06.03, 23:21
barcal POLE raha Mendieta jaoks. Vähemalt praegu mitte.

Epic
02.06.03, 23:43
Originally posted by ass

barcal POLE raha Mendieta jaoks. Vähemalt praegu mitte.

Ei tea kust nad siis Beckham\'i ostuks raha saavad?
Presidendi valimised tuleb vist ära ootata, küll nad leiavad raha Gaizka ostmiseks:) ja Sorin\'i

-Eemeez-*
03.06.03, 21:10
Originally posted by zoolazorts

Originally posted by -Eemeez-*

Originally posted by SleepWalking

Minuarust küll on ju ... lilla ja siniste triipudega ..

Märkad kusagil lillat?

http://www.footballculture.net/colours/images/otherstripes.jpg

Peab tunnistama, et lillat pole .. Aga punane ja sinine annavad kokku sellise efekti. Mõni disaini õppinu võiks rääkida värvide koosumõjust. Ah ja võibolla on telekal värvid paigast, et mul selline veendunud mulje oli.:kaval:

Epic
04.06.03, 00:22
Selline huvitav asi, et kui nagu Beckham lähebki Barca\'sse(vaevalt:P) siis mis numbri ta saab sest ju nr 7 on Saviola käes?:doh: ja sama on Real\'iga:oih: seal nr 7 Raul\'i käes/seljal

eston maravilha
04.06.03, 00:46
ära sina laps sellepärast muretse

Epic
04.06.03, 01:11
Originally posted by eston#21

ära sina laps sellepärast muretse

Miks?:( :oih:

Red Devil
10.06.03, 11:46
Krt, mix siin selline teema ikka on, et ta Barcasse maha müüdi? See ju puhas vale jutt! Kas seda polex võimalik ära kustutada? Muidu rahvas mõtleb, et ta ongi päriselt maha müüdud!

Sir Margus
10.06.03, 19:15
Krt, mix siin selline teema ikka on, et ta Barcasse maha müüdi? See ju puhas vale jutt! Kas seda polex võimalik ära kustutada? Muidu rahvas mõtleb, et ta ongi päriselt maha müüdud!
Pole see midagi nii vale jutt, täna võttis Manu vast pakkumise Barcelonalt
http://soccernet.espn.go.com/headlinenews?id=269472&cc=5739 :deemon:

H.M Murdock
10.06.03, 23:12
see on jälle selline asi,et üks jaatab,teine eitab......mul on tegelikult suhteliselt ükskõik kas ja kuhu ta läheb.loomulikult oleks tore kui ta jääb Old Traffordile,aga peaasi et ta jumala eest reali ei läheks:deemon:

Epic
10.06.03, 23:26
Kui Laporta presidentiks saab siis vist peab tõesti Beckham\'iga hüvasti jätma:(
Aga jutud käivad, et Laporta ei ole kanditaat nr. 1 vaid nr. 2 nii, et loodame, et ta valimisi ei võida:)

eston maravilha
11.06.03, 11:55
ja becks mädaneb manus pingil...

Silver
13.06.03, 16:26
Oh jah. Seda viimaseaja möla on kõik kohad täis. Kord ta läheb Barcelonasse, kord Madridi ja siis äkki AC Milani. Iga päev tuleb 1-4 uudist seoses Beckhamiga. :kaval: kaua nad vingerdavad ostku ära siis :P

p3p3
28.07.03, 16:18
Jaa ma vaatan jah et ta un Barcas:D:D:d nagu täiega

resorte
28.07.03, 17:12
Originally posted by p3p3

Postituste kuupäeva ka vaatad we??? :doh: :deemon:

17
28.07.03, 23:44
Originally posted by Totti

Originally posted by p3p3

Postituste kuupäeva ka vaatad we??? :doh: :deemon:

Tundub, et p3p3 ei teagi, et postituste juures ka kuupäev on.Loodame, et nüüd tead.

Hogweed
22.06.07, 03:05
ta pole barcasse läinudki ju

Jasper
22.06.07, 03:35
Newsflash!

Kasper
22.06.07, 12:29
ta pole barcasse läinudki ju

Ja sul on mingi ilge vajadus mitu aastat vanu teemasid üles kookida?
See pole ju ainus teema mille sa oled viimastel päevadel üles kaevanud. Ja mees, sa nagu ise ei saa aru, et see teema tehti kunagi kõmu uudiste põhjal? Kellegil ei ole vaja su mõttetuid postitusi! Nagu näiteks selles teemas http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?t=526

PraS
22.06.07, 15:53
Ja sul on mingi ilge vajadus mitu aastat vanu teemasid üles kookida?
See pole ju ainus teema mille sa oled viimastel päevadel üles kaevanud. Ja mees, sa nagu ise ei saa aru, et see teema tehti kunagi kõmu uudiste põhjal? Kellegil ei ole vaja su mõttetuid postitusi! Nagu näiteks selles teemas http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?t=526

Kasper soovid sa modeks saada?

Kasper
22.06.07, 16:47
Kasper soovid sa modeks saada?

Vabalt.:D

10

Homie
28.07.07, 21:34
kuule kas 17 ei ole sind õpetanud, et lõpeta ükskord oma mõtetute postide tegemine...

Jeti88
28.07.07, 21:35
ma võin ka tahta
see veel puuduks...

magnisco
29.07.07, 16:45
Kas seda teemat poleks mitte mõtekas lukku panna?