PDA

View Full Version : EST vs AND afterparty

jansa
02.06.03, 13:16
Wellington Pubi before - ja afterparty!!!

Eesti - Andorra laupäeval 07.06. toimuva jalgpallimatshi eel ja järelpidu toimub traditsiooniliselt taas ka Wellingtoni Pubis ja seda alates laupäeva hommikust...

Nagu tavaks saanud toimub vanade mängude vaatamine, Tartu ja Pärnu rahva vastuvõtt, rongkäik, loosimised, ennustusvõistlused ja mängu videovaatamised. Soe ja külm laud tasuta + soodusnapsud/õlled/joogid futboliitidele + muud üllatused.

Õhtu naelaks seekord ans. .GENIALISTID kes asub ülesse Welli sisehoovis kell 23:00 paiku.

Pilet : Futboliitidele :50.-
teistele : 75.-

aiFo
02.06.03, 14:02
sisehoov!!!! juhuuuuuuh!!!!:)

here we go!!!

Pätu
03.06.03, 00:05
hmm.. kui ilus ilm on siis peaks hoopis kuhugile mätta peale äfterpaartitama minema

ROOTSI KUNN
03.06.03, 00:18
Originally posted by Pätu

hmm.. kui ilus ilm on siis peaks hoopis kuhugile mätta peale äfterpaartitama minema

Sisehoov ongi värskes õhus ,selle vahega ,et mättaid ei ole ,kuid sinu jaoks võime Lillekülast vana muru hankida.:P

magicm
03.06.03, 00:34
afterparty võite küll murul veeta, kuid mul selline küsimus, nägin lehes, et kui uut muru arenale paigaldati siis pandi muru ribad pikkupidi... tavaliselt ikka teistpidi on, et äärekohtunikul oleks lihtsam sulu ära võtta? kas keegi teab milles see tobedus seisnes?

greenday
03.06.03, 01:08
Originally posted by magicm

afterparty võite küll murul veeta, kuid mul selline küsimus, nägin lehes, et kui uut muru arenale paigaldati siis pandi muru ribad pikkupidi... tavaliselt ikka teistpidi on, et äärekohtunikul oleks lihtsam sulu ära võtta? kas keegi teab milles see tobedus seisnes?Jesus Cristus! Triibud murul tulevad ikka niitmisest mitte mururibade paigutusest. Või arvad, et Manchesteris kisti keskringist muru üles ja lõigati sinna peenelt CL logo kujulised erivärvi murutükid?

fitti
03.06.03, 08:44
siinkohal mainiks ära, et päris nii pidulikult \'tasuta soe ja kylm laud\' mängus pole, lihtsalt antakse suurest katlast pugida, kuni jätkub.. ;)
see suur et welli ja baarikärbestesse puutuva võiks kõik ühe teema alla paigutada imo, muidu sellesse puutuvaid teemasid ja teemakesi siin ja seal alajaotuses ekslemas.

ROOTSI KUNN
03.06.03, 10:19
Originally posted by fittibaldi

siinkohal mainiks ära, et päris nii pidulikult \'tasuta soe ja kylm laud\' mängus pole, lihtsalt antakse suurest katlast pugida, kuni jätkub.. ;)
see suur et welli ja baarikärbestesse puutuva võiks kõik ühe teema alla paigutada imo, muidu sellesse puutuvaid teemasid ja teemakesi siin ja seal alajaotuses ekslemas.

Õige märkus,ilmselt tulekski uus teema avada nagu näit: Jalgpallihaigla ,et ei peaks edaspidi koondise või muude teemade alla ennast poetama.:lahe:
Paluks moderaatoritel seda võimalust kaaluda ,sest sel suvel tuleb Welli kärbestelt veel mõndagi huvitavat ja lugeda kirjutada on palju.:kaval:

aiFo
03.06.03, 10:59
\'i tia... reeglina pysib teema aktiivne ju ainult sel ajal kui teema kuum on. pärastpoole vajub kuhugi ära ja ongi korras. miskeid afterparty teemasid v6ib koondise all levitada kyll, arvan ma. mind isiklikult ei häiri. liigne lahterdamine muudaks foorumi laialivalguvaks liialt... JH sarnase teema avamisel pole mu arust m6tet. lihtsalt -- kui wellil on miski koondiseteemaga haakuv asi välja pakkuda, siis postitus koondiseteemasse, kui klubidega, siis ntx meistriliigasse...

ok, miski YRITUSED teema oleks vast t6esti m6eldav, kuid ei näe asjal väga suurt vajadust.

just IMHO

pRmt!

aiFo.

Martin
03.06.03, 11:05
Veel lihtsam on Jalgpallihaigla ära muuta Fänniorganisatsioonid\'eks ning siis kõik sinna alla.

Kosk
03.06.03, 11:55
Mind ei häiri ka see, et aftekateemad on koondise all. Õige koht neile.

Samas oleks võibolla mõnesmõttes õige, kui Welli kärbestel oleks oma alajaotus, kus arutada ja tutvustada üritusi jne.

(veidra lauseehitusega postitus tuli)

Stinger
03.06.03, 15:32
Originally posted by jansa

Lihtsalt huvi pärast. Kes need futboliidid on? Defineerige see mõiste:doh:

Kaarel
03.06.03, 15:39
Originally posted by Stinger

Loogiliselt võttes JH liikmed.

jansa
03.06.03, 15:49
Originally posted by Kaarel

+ mängupileti omajad, sinisärgid ja sallikandjad elik isik keda saaks defineerida ja identifitseerida kui jalgpallifänni - see on muidugi kurb kui Stinger või kes iganes sellest ise aru ei saa, väsitavaks läheb lihtsalt alati kõikke kõigile selgeks teha ja punaseks värvida...

Stinger
03.06.03, 16:22

Originally posted by Kaarel

+ mängupileti omajad, sinisärgid ja sallikandjad elik isik keda saaks defineerida ja identifitseerida kui jalgpallifänni - see on muidugi kurb kui Stinger või kes iganes sellest ise aru ei saa, väsitavaks läheb lihtsalt alati kõikke kõigile selgeks teha ja punaseks värvida...

Tänan ammendava vastuse eest.

Lihtsalt asi selles, et oli mingi üritus, kus esines JMKE ning siis läks ukse peal ütlemiseks, kes on futboliit, kes mitte.

ROOTSI KUNN
03.06.03, 17:20
Stinger! Igaks juhuks küsin ,et kas keegi jäi tookord ukse taha või?
Aga Jansa postitusest loen vällja ,et soodushinnaga saavad sisse Welli baarikärbsed, JH-liikmed, koondise särgi või salli kandjad. Lihtsalt kontserdikülastajatele on pilet kallim.

magicm
04.06.03, 12:10
peale andorra mängu on küll afterparty, kuid kas keegi oskab midagi õelda peale horvaatia mängu olevast afterpartyst...? kindlasti see on, kuid kas juba teatakse selle kohta?

jansa
04.06.03, 17:16
.. lubaduse meie afterpartyle Welli külla tulla ja allkirju jagama/pildistama on andnud nii mõnedki koondise mängijatest... mine tea äkki ka Genialistide saatel näppu viskama jääda...:D

kojamees
05.06.03, 00:33
To magicm
Loomulikult ka peale Horvaatia mängu on Afterparty aga see ilmub peale Andorra mängu ja Jalgpallihaigla nimelse topiku all(seda kõike selleks et mitte segadussse ajada inimesi)
Pääse 50.-/40.-/35.-
Esinejateks
Universumi Direktorid
P.M.L.
Anarch
Eestil on kombeks üks pidu korraga seega peame enne Andorra oma ära siis valmistume või kes siis juba sujuvalt Horvaatia omale üle :)

ROOTSI KUNN
05.06.03, 10:31
Afterpartyd e.mängujärgsed peod on ju tore tava ja hea ,et neid on nüüd peaaegu igale maitsele ja mitmes kohas.
Võibolla ma eksin ,kuid viimasel ajal tundub mulle ,et need on muutunud olulisemaks ,kui mäng ise,vähemalt teatud osale fännidest. Varemalt ,kui peod toimusid spontaalselt kohtas õhtul peagu kõigis kesklinna kõrtsides lõbusaid fänniseltskondi ja meid oli linnapildis kõvasti märgata ning tegime jalgpallile head reklaami. Nüüd ,kus on hakatud korraldama ametlike:D(õnneks on see termin kadunud) ja lihtsalt afterpartysid ,oleme kuidagi raamidesse surutud.
Vanasti toimus ka enne mängu üht-teist huvitavat. Maaliti loosungeid,plakateid . Nüüd on jäänud vaid näomaalingud ja rongikäik ja sellestki võtavad osa ainult Welli kogunevad fännid.
P.S. Millal viimati mõni uus ühislaul sai selgeks õpitud ? Ausalt öeldes ei mäletagi.:oih:

Tembu
05.06.03, 11:02
Et ühtsusmeel ei kaoks, siis oleks lahe, kui kõik endast (ja teistest) lugupidavad futboliidikud koguneksid Tammsaare parki laupäeva pärastlõunat veetma....See on tiba soiku jäänud,või mis? Traditsioon vajab taaselustamist!! Väike päike, väike futbol, väike õlu(politseinikel seda kohta mitte lugeda....)...

kojamees
05.06.03, 12:00
Kunn loe Tembuu kirja ja mõtle enne kui taas huvitavate avalduste peale tuled :)

jansa
05.06.03, 12:06
Originally posted by kojamees

Kunn loe Tembuu kirja ja mõtle enne kui taas huvitavate avalduste peale tuled :)

... etskae - pada sõimab katelt ...

aiFo
05.06.03, 13:04
tähendab...

iseendal on plaan j6uda tallinna-nimelisse asulasse laupäeva hommikul kell 11. ja suund balti jaamast tammsaarde loomulikult.

palve inimestele, kes omavad sellist vigurit nagu JALGPALL -- olge hea ja v6tke tammsaare parki kaasa see... hirmsasti läheb tarvis...;)

Kosk
05.06.03, 15:18
Kusjuures Kunni jutus oli minu meelest väike iva sees, et need nn \"eelsoojendused\" ja afterpartyd on muutunud pigem selliseks asjaks, millega saaks üksteise kallal närida ja võistelda, et kes korraldab lahedama peo ja nii toimub...kuidas nüüd öelda...lõhenemine teatud ringkondade vahel, mida mõned peavad loomulikuks asjade käiguks ja samas mõnel riivab see silma pisut. Mulle selline kraaklemine tegelikult ei meeldi nagu mitte põrmugi. Vanadel headel aegadel oli just Tammsaare parki kogunemine see, mis asja minu meelest käima lükkas - külmemal ilmel kerge rumm, palaval jahe õlu...kohtad sõpru-tuttavaid, keda pole pikka aega näinud ja vahetad nendega muljeid ehk siis jällenägemisrõõm, väike palliveeretamine, totsid joonistavad värvidega lahedaid maalinguid, osad tegelevad plagudega. Sellist pilti oli suur rõõm näha, kui vaatasid hommikul pargist mööda sõites: näe, paar sinisärki libistavad juba esimesi õllesi...paari tunni pärast aga voolab massidena siniseid kokku ning mingi aeg hakatakse ühtse massina liikuma staadioni poole rõõmsas meeleolus. Kui on mingi tõsiselt räme ilm, siis olen kahe käega poolt, et kuskil kõrtsus koguneda, aga ilusate ilmadega ikka õues.
Peale mängu vaadaku igaüks ise siis pakutud variantidest välja, kuhu soov minna võitu tähistama või lihtsalt pidutsema mängupäeva puhul. Siinkohal mainin ära, et minu jaoks määrab koha üldjuhul vokaalinstrumentaalkollektiiv, kes on meelitatud kohale fänne lõbustama.

PS! Pajad ja katlad, sellest postist ei maksa välja lugeda mingit vaenulikkust, eelistust või kurat teab mida emma-kumma organisatsiooni kohta. Minul pole mingit probleemi mõlemate liikmetega suhtlemisel, sest üldkokkuvõttes näen ma meid kõiki siiski suure tervikuna, kes kõik on staadionil samal eesmärgil - toetada koondist.

ROOTSI KUNN
05.06.03, 15:29
Originally posted by tembuu

Et ühtsusmeel ei kaoks, siis oleks lahe, kui kõik endast (ja teistest) lugupidavad futboliidikud koguneksid Tammsaare parki laupäeva pärastlõunat veetma....See on tiba soiku jäänud,või mis? Traditsioon vajab taaselustamist!! Väike päike, väike futbol, väike õlu(politseinikel seda kohta mitte lugeda....)...

Õlu tuleb kohe kindlasti Tammsaares ära unustada,kahjuks. Viimasest marsist läbi linna on kurvad kogemused. Autodesse topiti isegi need ,kel lihtsalt sõbra õllepudel käes. Pole mõtet enesele asjatuid sekeldusi ja trahve otsida. Meid jälgitakse ja filmitakse pollarite poolt kogu aeg,jätke mu hoiatus meelde.
Mul on üks selline mõte ,et kui õige rendiks Trammipargist paariks tunniks kohvik-trammi. Neil on selline asi olemas ,kuhu mahuks sadakond või isegi rohkem fänni sisse.
Sellega saaks linnas ringi sõita ja seal võib ka tarbida,isegi peldik on sees.;)
Mida rahvas sellest arvab? Muide trammi saaks ka vingelt loosungeid ja lippe täis kleepida ja jalgpalli promoda. Laupäevaks ei jõua aga ma mõtlen just kolmapäevast mängu.

Pealik
05.06.03, 15:34
Kusjuures äärmiselt ahvatelv idee.Muidugi tuleks uurida palju nad selle eest raha tahavad saada.:D

fitti
05.06.03, 15:50
SUPPER kõva idee!!
fitti on käsi

Sen
05.06.03, 16:34
Paariks tunniks läheks see maksma 2 tonni ja vajalik ettemaks ning 5 tööpäeva enne oleks vaja ära tellida ja ära maksta. Järelikult Horvaatia mänguks ei jõua :(
Kardan, et 100 inimest sinna trammi küll ära ei mahu aga mine sa tea. Sel juhul peaks trammiga 2 tunni sõidu eest maksma 20 eeku :)

ROOTSI KUNN
05.06.03, 16:43
Originally posted by Sen

Paariks tunniks läheks see maksma 2 tonni ja vajalik ettemaks ning 5 tööpäeva enne oleks vaja ära tellida ja ära maksta. Järelikult Horvaatia mänguks ei jõua :(
Kardan, et 100 inimest sinna trammi küll ära ei mahu aga mine sa tea. Sel juhul peaks trammiga 2 tunni sõidu eest maksma 20 eeku :)

Helistasin Trammiparki ja nad on nõus meile kolmapäevaks trammi orgunnima.
Küsimus seisneb ainult selles ,et millist võtta.
Variandid on:
Trammkohvik -Pauliine istekohti 28, seisma mahub veel sama palju või rohkemgi ja hind 1250.- eeki/h
Vanaaegne elektritramm + lahtine konkavagun 1780.- eeki/h (see oleks ülikõva)
Kohti on 50-60 ,mahub aga rohkem

Tavaline liinitramm 670.- eeki/h ,mahub sadakond või rohkem
Trammidele saaks oma atribuutikat külge panna.
Peale istuksime Tammsaarest 17.30 ,sealt sõidaks Kadriorgu ,keeraks ringi ja siis Trammipargi juures maha kell 18.00 ,muidugi võib teha ka veel ühe tiiru aga siis peab Tammsaare juurest varem peale istuma.
Mida arvate andke teada ,asjaga on kiire. Ja muidugi arvestage ,et see raha on vaja ette maksta ja kokku korjata.
Üks ring mahub tunni sisse ja kaks oleks poolteist tundi

Tembu
05.06.03, 16:45
Vahepalaks nii palju, et kel kopikas taskus ja lugemisoskus alles, see võiks homme, st reedel, osta Eesti Päevalehe paberväljaande, kus on jalkale pühendatud imepäraselt palju lehekülgi....LOE (http://www.epl.ee/artikkel.php?ID=237539)

ROOTSI KUNN
05.06.03, 17:02
Veel viimane info ,mis trammipargist tuli on see,et meile pakutakse siiski vaid Kohvik-trammi ja tavalist liinitrammi ning tullakse vastu ja tehakse ka hind pooleteist tunnisele sõidule.
Vanaaegset +konkatrammi kahjuks ei saa.
Igatahes oleksid ka need variandid väga head . Ootan vastukaja.:oih:

vandersell
05.06.03, 17:16
Mina oleksin käpp :)
Kui nüüd ainult rahvast juurde saaks... See idee oleks võinud ainult natsa varem pähe tulla. Aga ütleme kui seekord ei saa rahvast kokku, siis võiks seda edaspidi küll praktiseerima hakata.

Aga 1 küsimus veel. Mis kell see start oleks?

ROOTSI KUNN
05.06.03, 17:22
Originally posted by vandersell

Mina oleksin käpp :)
Kui nüüd ainult rahvast juurde saaks... See idee oleks võinud ainult natsa varem pähe tulla. Aga ütleme kui seekord ei saa rahvast kokku, siis võiks seda edaspidi küll praktiseerima hakata.

Aga 1 küsimus veel. Mis kell see start oleks?

Loe minu eelmisi postitusi seal on kõik kirjas.:)

jansa
05.06.03, 17:24
.. start võiks olla 17:00 paiku(tööpäev just lõppemas, palju rahvast töölt tulemas ja trammi vutifännidega nägemas - mõni ehk otsustab siis isegi statkale tulla, jne)
...+ 1,5 h = 18:30 maandumine Sihveri peatuses ja sealt statkale... 19:00 algab mäng.
Minu poolt nagu alati vähemalt 10-kond futboliiti igaljuhul üritusele õlga alla panemas...

vandersell
05.06.03, 17:29
Krt, olen ikka pimekana :P

Aga Kunn, broneeri siis see asi ära. Ma usun, et kolmapäevaks saab 50+ inimest ikka kokku :)

rauno
05.06.03, 17:44
käpp kuid hüppaks kuskil peale 17-17.30 ei jõuaks:(

ROOTSI KUNN
05.06.03, 17:58
Konkreetse vastuse ja tellimuse pean homme enne lõunat andma. Ise arvan ka ,et 50-60 inimest saab kokku siis ei lähe ka liiga kalliks.
Väga suureks plussiks on see ,et mendid ei saa meile midagi teha ja võime rahulikult head ja paremat kraami nautida. Omad joogid saab kaasa võtta niipalju kui vaja,sest ega seal trammis mingit müüki pole ,lisaks on seal ka muusika sees nii,et võib jalgpallilugusid lasta jne.
Ilmselt tuleb siis homme lukku panna.:)

jansa
05.06.03, 18:07
Originally posted by Kosk

Kusjuures Kunni jutus oli minu meelest väike iva sees, et need nn \"eelsoojendused\" ja afterpartyd on muutunud pigem selliseks asjaks, millega saaks üksteise kallal närida ja võistelda, et kes korraldab lahedama peo ja nii toimub...kuidas nüüd öelda...lõhenemine teatud ringkondade vahel, mida mõned peavad loomulikuks asjade käiguks ja samas mõnel riivab see silma pisut. Mulle selline kraaklemine tegelikult ei meeldi nagu mitte põrmugi. Vanadel headel aegadel oli just Tammsaare parki kogunemine see, mis asja minu meelest käima lükkas - külmemal ilmel kerge rumm, palaval jahe õlu...kohtad sõpru-tuttavaid, keda pole pikka aega näinud ja vahetad nendega muljeid ehk siis jällenägemisrõõm, väike palliveeretamine, totsid joonistavad värvidega lahedaid maalinguid, osad tegelevad plagudega. Sellist pilti oli suur rõõm näha, kui vaatasid hommikul pargist mööda sõites: näe, paar sinisärki libistavad juba esimesi õllesi...paari tunni pärast aga voolab massidena siniseid kokku ning mingi aeg hakatakse ühtse massina liikuma staadioni poole rõõmsas meeleolus. Kui on mingi tõsiselt räme ilm, siis olen kahe käega poolt, et kuskil kõrtsus koguneda, aga ilusate ilmadega ikka õues.
Peale mängu vaadaku igaüks ise siis pakutud variantidest välja, kuhu soov minna võitu tähistama või lihtsalt pidutsema mängupäeva puhul. Siinkohal mainin ära, et minu jaoks määrab koha üldjuhul vokaalinstrumentaalkollektiiv, kes on meelitatud kohale fänne lõbustama.

PS! Pajad ja katlad, sellest postist ei maksa välja lugeda mingit vaenulikkust, eelistust või kurat teab mida emma-kumma organisatsiooni kohta. Minul pole mingit probleemi mõlemate liikmetega suhtlemisel, sest üldkokkuvõttes näen ma meid kõiki siiski suure tervikuna, kes kõik on staadionil samal eesmärgil - toetada koondist.

... muideks herr Kosk - mind valdavad üldjoontes samad tunded...:( Kohati hakkab tagasi tulema see n.ö. soccernet.ee eelne olukord kus olid oma sõpruskonnad kelledega mängudele mindi ja teistega kokku saadi kas siis pargis või statkal... ise arvasin et sellise fenomeni nagu soccerneti tulekuga eesti vutifännid liidetakse kokku ühtseks jõuks aga tuleb välja et liitis kokku külla aga kaheks grupiks...no mis teha....peaasi et välismängudele saab ühiselt mindud ja omavahel kaklema ei hakata ;) ons see normaalne või ei jäägu igaühe oma otsustada...

fitti
05.06.03, 18:23
mina oleks selle liinika poolt, mahub rohkem inimesi sisse ja tuleb sestap siis odavam ka.

Kosk
05.06.03, 18:56
Kusjuures Jaanus, ma olen sinuga täiesti nõus - välismängudega pole mingit probleemi, aga sudimised käivad just kodumängude ajal.

Pealik
05.06.03, 19:11
Pooldan samuti liinikat, mida rohkem seda uhkem.:P

-madis-
05.06.03, 19:16
See trammisõit tundub ülilahe idee olevat. Miks mitte ära proovida. Ehk saab mingi paraja seltskonna kokku, et asi loosi läheks. :)
Aajah, oleks ka selle liinika poolt. Tuleb odavam, mahutab rohkem ja vaevalt et me sinna teise trammi saiakesi ja kohvi sööma-jooma lähksime.

Sen
05.06.03, 19:26
Originally posted by Pealik

Pooldan samuti liinikat, mida rohkem seda uhkem.:P

Liinikal pole WC-d, niiet kel k...pidamatus ei tohiks kaasa tulla :D
Endal probleeme sellega pole, kui just me 2 tundi seal sees ei pea olema ja samas ohtralt õlut tarbides.
Tunnike sõitu kannatab ilma WC-ta ära, kuid kuidas ilma suitsuta :kratsti:

ROOTSI KUNN
06.06.03, 10:01
Nagu ma trammipargist aru sain ,siis tohime ka liinikas õlut juua ,peaasi ,et taara kokku korjatakse.Trammil käivad ju aknad ka lahti nii,et ehk saab ka suitsetada,kuigi sellega ei saa üle pingutada . Liinikasse mahub ikkagi ligi 100 inimest sisse ja see on juba midagi.
Kadriorus on pikem peatus ja ka Tondil on pikem peatus ,kel põis lekib siis nendes peatustes saab vett lasta.
Kui arvestada 1,5 tundi sõittu ja laias laastus 70 inimest siis teeb see 15 eeki -per nägu.
Nii,et jääme liinika peale . See tuleb meil muidugi eelnevalt ära kaunistada :P samuti otsustasime Trammipargist kohe mõned kastid purgi õlut peale visata ,neid saab siis trammis iga fänn osta.
Raha kogumist ja reisijate nimekirja koostamist alustan juba alates tänasest.Peale saavad ainult need ,kes on eelnevalt maksnud ja kui kohti üle jääb siis võtame sõidupäeval rahavst juurde. Mõelge ,milliseid plagusid võiks trammi külge riputada.
Poest saab odavat valget kangast 1.- eek meeter ,võtke värvi kaasa ja ostke riiet ,laupäeval hakkame Wellis juba varakult loosungeid meisterdama.

Eilse jutu põhjal on trammisõtjad järgmised isikud:

1.Jansa +10 inimest
12. Jan -fittipaldi
13.Jyrka
14.Tarvo
15.Boxter
16.Sen
17.Viivika
18.Rootsi Kunn
19.Andre
20. Vandersell
21.Raidur
22.madman 66
23.Dieter
24.-34 Kosk+9 inimest

vandersell
06.06.03, 10:22
Pane kirja sell ja Raidur

Trammil käivad ju aknad ka lahti nii,et ehk saab ka suitsetada,kuigi sellega ei saa üle pingutada .
Just. Mitte üle pingutada. Suitsetamisega peaks olema sama nagu põielkäimisega- tunnikese-paar kannatab ilma ära ;)

Kunn, muuda veits oma nimekirja nii, et jansa +10 inimest oleks juba sisse arvestatud. St et poleks mitte 7 in nimekirjas vaid 17 :)

margunn
06.06.03, 10:22
kunn!
uuri seda asja, et narva mnt läheb millalgi remonti. ei mäleta kas sellel või järgmisel nädalal. ja siis kõik trammid sõidust maha võetakse.

väike edit: http://www.postimees.ee/index.html?op=lugu&rubriik=2&id=103644&number=825& online=5

-m-

-madis-
06.06.03, 10:23
Võid mind ka oma listi lisada.

vandersell
06.06.03, 10:25
Sõitsin möödunud pühapäeval trolliga Baltasse kui kuulsin mutikeste juttu :D, et alates 26. juunist läheb remonti, augusti lõpuni vist.

Ega need trammipargi omad vist niisugust s*tta ei hakka keerama, et üürivad trammi välja aga sõita ei saa :P

edit: näed, mutikeste juttu tasub uskuda:)

dieter
06.06.03, 10:32
eee, alates 26. juunist saab sõita nö liinil nr 5, mis sõidab trammipargist Koplisse. Kuid senimaani sõidavad trammid ikka edasi, töid tehakse kõrval. Nii et ka Balti turniiri ajal saab põhimõtteliselt sõita, aga siis ainult liini nr 5.
Linnavalitsuse teade (http://www.tallinn.ee/linna_juhtimine/raepress/raepress?id=3615)
Ma paneks ka häämeelega end nimekirja, aga ma ei tea veel, kui karm mu graafik kolmapäevla on :viha: :trafck:

Kosk
06.06.03, 10:39
Kunn, võid julgelt panna kirja 10 lõbusat piraajat, kui tuleb kalu juurde, siis annan teada.

ROOTSI KUNN
06.06.03, 10:42
Originally posted by margunn

kunn!
uuri seda asja, et narva mnt läheb millalgi remonti. ei mäleta kas sellel või järgmisel nädalal. ja siis kõik trammid sõidust maha võetakse.

väike edit: http://www.postimees.ee/index.html?op=lugu&rubriik=2&id=103644&number=825& online=5

-m-

Juba uuritud. Narva mnt. on trammiliikluseks avatud kuni Jaanipäevani ,seega
NO PROBLEMO:lahe:

ROOTSI KUNN
06.06.03, 10:50
Originally posted by ROOTSI KUNN

Nagu ma trammipargist aru sain ,siis tohime ka liinikas õlut juua ,peaasi ,et taara kokku korjatakse.Trammil käivad ju aknad ka lahti nii,et ehk saab ka suitsetada,kuigi sellega ei saa üle pingutada . Liinikasse mahub ikkagi ligi 100 inimest sisse ja see on juba midagi.
Kadriorus on pikem peatus ja ka Tondil on pikem peatus ,kel põis lekib siis nendes peatustes saab vett lasta.
Kui arvestada 1,5 tundi sõittu ja laias laastus 70 inimest siis teeb see 15 eeki -per nägu.
Nii,et jääme liinika peale . See tuleb meil muidugi eelnevalt ära kaunistada :P samuti otsustasime Trammipargist kohe mõned kastid purgi õlut peale visata ,neid saab siis trammis iga fänn osta.
Raha kogumist ja reisijate nimekirja koostamist alustan juba alates tänasest.Peale saavad ainult need ,kes on eelnevalt maksnud ja kui kohti üle jääb siis võtame sõidupäeval rahavst juurde. Mõelge ,milliseid plagusid võiks trammi külge riputada.
Poest saab odavat valget kangast 1.- eek meeter ,võtke värvi kaasa ja ostke riiet ,laupäeval hakkame Wellis juba varakult loosungeid meisterdama.

Eilse jutu põhjal on trammisõtjad järgmised isikud:

1.Jansa +10 inimest
12. Jan -fittipaldi
13.Jyrka
14.Tarvo
15.Boxter
16.Sen
17.Viivika
18.Rootsi Kunn
19.Andre
20. Vandersell
21.Raidur
22.madman 66
23.Dieter
24.-34 Kosk+9 inimest

Tembu
06.06.03, 10:57
Ühe ringi tiirutaks küll teie seltsis mööda kallist päälinna...Pane mind kirja!!

jyriöö
06.06.03, 11:10
Mind võib ka kirja panna

ROOTSI KUNN
06.06.03, 11:12
Tra. miks ta sellise pildi ette viskab.
Moderaatorid ,äkki annate abi.:(

winki
06.06.03, 11:53
paneb ka ennast nimekirja lõppu
:õnnelik:
*kirjas*

Pealik
06.06.03, 14:09
Herr Kunn. Hyttynen on ka kindlasti tulija.

maakas
06.06.03, 14:21
mina + 7-8 futboliiti oleksid ka arvatavasti tulijad
100% ei saa seda veel lubada
millal tuleb seda kindlalt öelda ja raha ära maksta?

jansa
06.06.03, 14:36
Originally posted by maakas

mina + 7-8 futboliiti oleksid ka arvatavasti tulijad
100% ei saa seda veel lubada
millal tuleb seda kindlalt öelda ja raha ära maksta?

laupäeva pealelõunast alates Wellis.. arvatavasti saab ka nimekiri sinna ülesse pandud...

Kosk
06.06.03, 14:45
Niisiis, teen paranduse nagu lubasin, kui numbrid muutuvad:

esialgse 10 piraaja asemel tuleb 25 piraajat-piraajalist:D

Pätu
06.06.03, 15:30
niih.. mina vean oma kondid ka kohale

Alo
06.06.03, 15:43
Alole ka 1 pilet, palun. Kuna laupäeval kahjuks EV pinnal ei viibi, siis maksab raha ette minu eest keegi teine. Või et siis ülekandega, näiteks.

Alo

hyttynen
06.06.03, 18:26
ajeee... Hyttynen oleks kaa hää meelega vagunis!!!:r66m16:

räim
07.06.03, 09:22
mina + 3 inimest

sicmic
07.06.03, 13:18
Mina.

ROOTSI KUNN
07.06.03, 15:29
Tunni aja pärast olen Wellis ja siis hakkan nimekirja koostama ja raha koguma.
Praegu on kell 14.30
Ja nagu mainisin mõelge kõik selle peale ,et kuidas trammi dekoreerida ,sõidame ju kolmapäeval tipptunnil läbi linna ja jalgpalli-promo peab viimase peal olema:P

jots
07.06.03, 15:36
oksendav kosk oleks minumeelest tase .. muidugi ennem peab väga palju alkoholi talle sisse jootma.

Tegelt selline meeldetuletus (kui keegi veel mõelnud pole) et muusika. Mingi väike tümakas võiks käia, mitte mingi \"illala-trullala tatu\" (tsitaati zelinskilt) vaid korralikud vuti palad (ma võin vajadusel ise plaadi valmis keevitada, kui ainult keegi mingi muusika edastamise aparaadi orgunnib)

ROOTSI KUNN
07.06.03, 15:42
Originally posted by jots

oksendav kosk oleks minumeelest tase .. muidugi ennem peab väga palju alkoholi talle sisse jootma.

Tegelt selline meeldetuletus (kui keegi veel mõelnud pole) et muusika. Mingi väike tümakas võiks käia, mitte mingi \"illala-trullala tatu\" (tsitaati zelinskilt) vaid korralikud vuti palad (ma võin vajadusel ise plaadi valmis keevitada, kui ainult keegi mingi muusika edastamise aparaadi orgunnib)

See muusikat tegv karp peaks patareide peal töötama ,sest vaevalt meil trammis kusagilt 220 V saame.;)
Aga muidu on idee teretulnud

b0xter
08.06.03, 15:53
lipukesed trammikylge kudagi kinnitada.. eriti purju ei ole ka vaja juua ennast.. aga koski võime kyll oksendama panna :P ja muusika olex ka täica tore :)

Pealik
08.06.03, 19:36
ja mitte lipukesed vaid suured lipud ikke. ja voolu võtame otse liinidest:D . ei tegelikult peaks ikka mingi normaalne krapp röökima, et ikka kõik see mees kuuleks ja saaks kaasa laulda.

Kosk
08.06.03, 21:12
Tähendab ma ei kavatse oksendama hakata rahva käsu peale. Ma saan aru, et rahvas tahab tsirkust ja leiba, aga alati ei pea mina olema see idikas, onju.
Tase on ka kaine Kosk, seega palun kaaluda ka seda varianti.

ROOTSI KUNN
09.06.03, 12:17
Nagu lubatud on siis trammile ennast juba 70 inimest regidtreeunud ja saab veel tulla ,kuigi keegi tahab.
Igatahes hakkame me kolmapäeval kell 16.30 Trammipargist sõitma,et siis 16.45 Tammsaarest rahavs peale võtta. Sealt edasi põrutame Kadriorgu ja jälle Tondile tagasi
Peale saab tulla teistest peatustest ,kui helistada mulle 052 14 160 või Jansale 050 99 366 ja raha saab maksta ka kohapeal 15.eeki näkku.
Jälgige infot
Muide härra Kosk,sinu nimekiri on veel puudu ,ootan.
Loodan ,et tehakse ka mingeid loosungeid.:lahe:

Fazz
09.06.03, 14:26
Mölliks 2 fänni Valgast ka sellele trammile:
Fazz
Wiljar (peaks Anarchiga esinema ka afterpartyl World Clinicus)

Raha saaks üle anda ka homsel Est-Cro U21 mängul Valgas, kui peaksid sinna jõudma :)

Alo
09.06.03, 14:42
Aloga koos veel tüüp nimega Draconic.

ROOTSI KUNN
09.06.03, 16:29
Kõik saavad peale ,ärge muretsege.
Kas keegi tahaks vabatahtlikkult mulle appi tulla. Nimelt on enne väljasõittu vaja tramm korralikult kaunistada ja kujundada. Selleks on vaja 15.30 tulla Trammipargi juurde või siis mulle helistada ja lepime kokku. Abilisi oleks vaja 2-3 inimest.:lahe:

-madis-
09.06.03, 16:41
Kas keegi tahaks vabatahtlikkult mulle appi tulla.
Saan küll, miks ei saa. Kui ikke vaja on, siis olen 15.30 platsis. :)

mrkaabu
09.06.03, 17:11
Kunn ma ka olen käsi.
Saaks Wellis kolmepaiku kokku?

ROOTSI KUNN
09.06.03, 17:13
Originally posted by madman666

Kas keegi tahaks vabatahtlikkult mulle appi tulla.
Saan küll, miks ei saa. Kui ikke vaja on, siis olen 15.30 platsis. :)

Suur aitäh esimesele vabatahtlikule. Muide kolmele vabatahtlikule on ka väiksed meened ette nähtud.:kaval:

Pealik
09.06.03, 17:28
Kahjuks enne kolmapäeva ei saa 100% lubada a ma usun, et ikka tulen.

b0xter
09.06.03, 17:31
no kunn ex ma sisi võtan yhe topsi kaasa kes ka piale tahab saada ja tuleme koos.. mida rohkem, seda kiiremini saab asjaga valmis :) nõus?

ROOTSI KUNN
09.06.03, 18:05
Väga tubli ,abilised ongi olemas. Tulge siis ilusasti kohale. Ja kel aega võib kolmapäeval juba Welli avamiseks kohale tulla ,sest siis hakkame plagusid maalima.
Igatahes suur-suur tänu kõigile .:)

Kosk
09.06.03, 18:26
Nimekiri on....

Kosk
Tõll
Kastjan
Margunn
Mell
Raks
Jots
Mihkel
Pekk
Allan
Rain
Roald
Säga
Marti
Madis
Andri
Reio
Netukene
Kaida
Teet
Põllu
Marvin
Margunni sõps

....umbes selline :)

mrkaabu
09.06.03, 18:38
/me jõuab Welli umbes kolm, sealt saab 4 tegelast peale tulla ja trammiparki kimada.

Pealik
09.06.03, 18:41
tahan siis mr. kaabuga trammiparki saada;)

jansa
10.06.03, 12:56
... annan siinkohal edasi Genialistide laulja Ivari poolt tänusõnad kõigile vutifännidele kes laupäevasel Wellli afterpartyl bändile elavalt kaasa elasid..ise nad väitsid et nii lahedat livet pole neil kaua aega olnud...

netu
10.06.03, 13:03
a Jansa, kas peale EST-HOR mängu Wellingtonis kah midagi toimumas on? :oih:

jansa
10.06.03, 13:05
Originally posted by netu

a Jansa, kas peale EST-HOR mängu Wellingtonis kah midagi toimumas on? :oih:

.. tegeleme asjaga...

netu
10.06.03, 13:05
Näe, teises teemas vastus antud, sorri :lahe:

Edson
13.06.03, 13:47
Kaotasin Eesti-Andorra mängujärgsel afterpartyl Mustamäel BlacMountis oma koondise salli ära. Oli see vanem versioon- ühel pool EESTI, teisel pool ESTONIA.

Äkki keegi leidis? Oleksin ausale leidjale tänulik- tänulikkus väljenduks mõnes leidjale maitsvas joogis.

Tel 056356366

-madis-
13.06.03, 22:37
Selline küsimus trammis sõitnutele või seda näinutele, et kas kellelgi ei leidu mõnd pilti meie pühade trammist? Omal jäi kahjuks tol päeval pildimasin millegi pärast koju, seetõttu oleks mõni pilt ülimalt teretulnud.:)

Martin
13.06.03, 22:57
Kui kuradi Album.ee oma serverid töökorda saavad, siis tulevad järgmised pildid:
Eesti - Andorra (eel ja pärast)
Eesti - Horvaatia (eel ja pärast)
Soccernet - EBS
ja üldse igast muud pornot, mis tehtud sai Tallinnas

Kuid ootab aint Albumi järel nüüd.

Martin
14.06.03, 00:28
Nonii. Pildid (http://www.album.ee/?o=500021147)

vandersell
16.06.03, 16:37
Kunn, räägi meile kuidas trammipargi rahvas siis meisse suhtus? Kas saame edaspidi ka sellist lõbusõitu? Ega tramm liiga ära lägastatud, kuidas trammijuhil närvid olid jne :)

Kui positiivne vastukaja, siis võiks Läti mängu tarvis juba kaks trammi bronnida.

aiFo
16.06.03, 18:48
tjah, kahtlane, kas enam sellist asja teha lastakse...

trammis6it oli ju tore lahe, aga see mis pärast s6itu toimus, oli suht kaootiline...

Alo
16.06.03, 19:02
Originally posted by aiFo
trammis6it oli ju tore lahe, aga see mis pärast s6itu toimus, oli suht kaootiline...

Sa mõtled, et ei olnud rongkäiku? See selleks, mina näiteks ei saa aru inimestest, kes arvavad, et kui on suur hulk inimesi koos, siis on kindlasti tarvis punase tulega üle tee rünnata.
:viha:

Väike täpsustus: palun siit mitte välja lugeda, nagu Aifo oleks see agitaator olnud, kes liiklust hakkas sulgema.

Alo

aiFo
16.06.03, 19:19
mhmh, including punase-tulega-yle-tee ja muudmoodi n6metsemine
:viha:

ja siit ei maksa välja lugeda, et alo n6metsenud oleks seal;) me m6lemad rahulikud poesid...:P

ROOTSI KUNN
17.06.03, 01:08
Originally posted by vandersell

Kunn, räägi meile kuidas trammipargi rahvas siis meisse suhtus? Kas saame edaspidi ka sellist lõbusõitu? Ega tramm liiga ära lägastatud, kuidas trammijuhil närvid olid jne :)

Kui positiivne vastukaja, siis võiks Läti mängu tarvis juba kaks trammi bronnida.

Trammipargi rahavas oli väga rahul ,sest ühtegi tõsist korrarikkumist ei toimunud.
Isegi trammi kõigutamine ei häirinud juhti ,kes ütles ,et on palju hullemaid tüüpe näinud.:) Tramm jäi küll meie poolt koristamata ,kuid selle peale öeldi ,et pargis on terve koristajate brigaad ,kelle ülesanne ongi tramme peale sõitu puhastada.
Ühesõnaga ,kõik oli korras ja kui rahavas nõuab siis teeme edaspidigi ja kas või klom trammi!!:P

-madis-
14.07.03, 13:50
Trammisõidust on küll juba tükk aega möödas, kuid näiteks tänases Postimehes on lugu trammide üürimisest ning ka meie tehtud sõit on ära mainutud, kui üks põnevamaid. Kes tahab pilku peale heita, siis on see lugu siin (http://www.postimees.ee/index.html?number=854&op=lugu&id=107986).:)