320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

VARESEPOEG

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    VARESEPOEG

    Ühesõnaga -lugu on järgmine!
    Paar päeva tagasi ,istudes oma aias Rahumäel , kukkus suure kõrge männi otsast alla väike varesepoeg .Algul vaatasin ,et on kutu aga oli teine vapper ja jäi hinge. Korjasin siis ta ,kingakarppi ja hakkasin varesele isaks.:P
    Sööb nagu loom ,vabandust ,lind ikka . Õpetasin käest sööma,toitu ei vali ja on sõnakuulelik,läheb juba kell 21.00 magama. Kahjuks on mul aga kodus ka kass ja se luurab kogu aeg ,et saaks varesepoja nahka panna see tähendab aga seda ,et pean teda krt. terve päeva valvama kassiraipe eest.
    Kui keegi soovib ja tal on tõsine tahtmine üks jalgpallivares üles kasvatada siis palun pöörduda minu poole.
    Muide loomaaed saatis mind varesega nahhui ,nii armastatakse meil loomi ja linde.
    Ja kui küsisin kurikuulsast Tiina Toometi kliinikust ,mida varesed söövad vastasid ülikooliharidusega loomaarstid mulle,et ei tea ja nemad varestega ei tegele.
    Selge see,kümnetonniste tõukoerte ravimine on ju palju tulusam.
    Hea meelega jätaksin ta endale aga kahjuks pole eriti aega ja nagu juba mainisin on kiskja juba ees olemas.
    FCF Forever

    #2
    Replying to Topic \'VARESEPOEG\'

    Kingiks Arnole ehk?
    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'VARESEPOEG\'

      kui ma pisike põngerjas olin, leidsin kuuse alt metsast kah siukse tegelase. vanemad kisasid mis kole, aga pesa oli kõrgel ja sinna tagasi viia polnd võimalik, seega tassisin koju. sõi kah käest ja istus õla peal nagu papagoi, kui kyla peal käisin, ise sittus salamisi mul selja täis. kassile amdis kah nokaga, kui see ähvardas. mingil põhjusel oli poisil üks hommik aga hing välja, siiani ei tea, mis juhtus - vahest leidis sahvrinurgast rotimürgi üles..
      sa kunn õpeta ta kassile kolakat andma, kuu aja pärast istub ta sul õunapuu otsas ja saab ise endaga hakkama.:P
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'VARESEPOEG\'

        Originally posted by fittibaldi


        kui ma pisike põngerjas olin, leidsin kuuse alt metsast kah siukse tegelase. vanemad kisasid mis kole, aga pesa oli kõrgel ja sinna tagasi viia polnd võimalik, seega tassisin koju. sõi kah käest ja istus õla peal nagu papagoi, kui kyla peal käisin, ise sittus salamisi mul selja täis. kassile amdis kah nokaga, kui see ähvardas. mingil põhjusel oli poisil üks hommik aga hing välja, siiani ei tea, mis juhtus - vahest leidis sahvrinurgast rotimürgi üles..
        sa kunn õpeta ta kassile kolakat andma, kuu aja pärast istub ta sul õunapuu otsas ja saab ise endaga hakkama.:P
        Vaat mul on sama jama ,et pesa on kuradi kõrgel ja sinna ronimine võimatu nii ,et pean esialgu koduse kasvatusega piirduma.
        Eks ma üritan teist õpetada ja siis ,kui keegi ei taha katsun maale sokutada seal ikkagi vähe turvalisem ja loodust rohkem.
        Aidake parem poisile nimi välja mõelda. Kuulutan välja nimekonkursi,võitjale kolm õlut minu poolt.:P
        FCF Forever

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'VARESEPOEG\'

          Originally posted by ROOTSI KUNN
          Kuulutan välja nimekonkursi,võitjale kolm õlut minu poolt.:P
          Arno?

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'VARESEPOEG\'

            Näiteks oma kassi otsustasin ristida ühe Eesti jalgpalluri nimega. Kuna ema Terehhovi nimelist kassi kuidagi toita ei tahtnud sai volaski nimeks Oper. Naabermaja elanikud ei teadnud kassi nime päritolust aga miskit ja arvasid et tegu on ooperi nimelise neljajalgsega. Sellest inspiratsiooni saanuna panid oma kassi nimeks ballett. Ballett aga on juhtumisi nõrgema soo esindaja ja Operil meeldib teda karata ja sellest tulenevalt on oodata, et kunagi sebib Näpi küla peal Opereti nimeline kassirajakas.

            Varesepojale pakuks siis sellist nime nagu Nahk

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'VARESEPOEG\'

              jäta kõik saatuse hooleks.. pane varesele laupäevase mängu esimese värava lööja nimi.. ja annaks jumal, et see poleks antonio lima, vaaksuja peaks sellega terve elu elama
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'VARESEPOEG\'

                Ma pakuks nimeks Veljo (mingi korvpalluri eesinimi vist, kelle perekonnanimi on Vares) või siis Gena.

                PS! ja et õlu oleks külm Rock.
                Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'VARESEPOEG\'

                  Sitahäda. Lihtsalt oleks tore näha Kunni naabreid, kui peremees käib mööda aeda või jookseb tänaval ja kisab: \"Sitahäda, sitahäda, kus sa oled!\" Üldiselt lubatakse vast haiglasse lemmikloomi kaasa võtta

                  Ja kuna tegemist oli puu otsat alla kukkunud tüübiga, siis: Potsataja.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'VARESEPOEG\'

                    Pane nimeks Vorstinahk.
                    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'VARESEPOEG\'

                      Kuna ikkagi lind, mis siis et vares, pakuks nimeks Tibu. Kui varesepoeg on iseloomult vähegi oma kuulsa nimekaimu sarnane, siis varsti on kass see, keda kaitsta tuleb
                      You might say I`m a mean moronic bitch but you could just say you love me.

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'VARESEPOEG\'

                        \"Taani kuninganna\"- huvitav oleks kuulata kuda kuninglik paar yle Welli kraaksub

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'VARESEPOEG\'

                          Oi bljääd ,kus on nüüd häid nimesid võtta. Ootan veel pakkumisi ja siis otsustan.
                          Kosk ,ma ei saa talle Veljo panna ,sest varsti hakkan talle jalgpalli õpetama:P
                          Potsataja on küll päris täpselt naelapihta antud .
                          Kas kellegil mingit üleliigset linnupuuri ei vedele kusagil siis saaksin kraaksu vähemalt kodust äraolekul kassilontruse eest kindlasse kohta panna.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'VARESEPOEG\'

                            Teeme siis sellest linnust Eesti jalgpalli maskoti Igale mängule kaasa ja VIP kohale. Kui jalgpulluri nimedest .. siis on ju olemas Rähn. Vares nimega Rähn ... Mul tuttaval oli kunagi koer, keda kutsuti \"kass\".

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'VARESEPOEG\'

                              Omalt poolt pakuks Alev.
                              Sest ütles ju legendaarne Alev Ström järgmist :\"Kuradi lits, mine koju, Rootsi Kunn tuleb!\" Väheke teemakohane, või kuidas?
                              Vaikus

                              Kommentaar

                              Working...
                              X