PDA

View Full Version : VARESEPOEG

ROOTSI KUNN
02.06.03, 12:19
Ühesõnaga -lugu on järgmine!
Paar päeva tagasi ,istudes oma aias Rahumäel , kukkus suure kõrge männi otsast alla väike varesepoeg .Algul vaatasin ,et on kutu aga oli teine vapper ja jäi hinge. Korjasin siis ta ,kingakarppi ja hakkasin varesele isaks.:P
Sööb nagu loom ,vabandust ,lind ikka . Õpetasin käest sööma,toitu ei vali ja on sõnakuulelik,läheb juba kell 21.00 magama. Kahjuks on mul aga kodus ka kass ja se luurab kogu aeg ,et saaks varesepoja nahka panna see tähendab aga seda ,et pean teda krt. terve päeva valvama kassiraipe eest.
Kui keegi soovib ja tal on tõsine tahtmine üks jalgpallivares üles kasvatada siis palun pöörduda minu poole.
Muide loomaaed saatis mind varesega nahhui ,nii armastatakse meil loomi ja linde.
Ja kui küsisin kurikuulsast Tiina Toometi kliinikust ,mida varesed söövad vastasid ülikooliharidusega loomaarstid mulle,et ei tea ja nemad varestega ei tegele.
Selge see,kümnetonniste tõukoerte ravimine on ju palju tulusam. :(
Hea meelega jätaksin ta endale aga kahjuks pole eriti aega ja nagu juba mainisin on kiskja juba ees olemas.:lahe:

Kosk
03.06.03, 08:33
Kingiks Arnole ehk?

fitti
03.06.03, 09:23
kui ma pisike põngerjas olin, leidsin kuuse alt metsast kah siukse tegelase. vanemad kisasid mis kole, aga pesa oli kõrgel ja sinna tagasi viia polnd võimalik, seega tassisin koju. sõi kah käest ja istus õla peal nagu papagoi, kui kyla peal käisin, ise sittus salamisi mul selja täis. kassile amdis kah nokaga, kui see ähvardas. mingil põhjusel oli poisil üks hommik aga hing välja, siiani ei tea, mis juhtus - vahest leidis sahvrinurgast rotimürgi üles..
sa kunn õpeta ta kassile kolakat andma, kuu aja pärast istub ta sul õunapuu otsas ja saab ise endaga hakkama.:P

ROOTSI KUNN
03.06.03, 09:36
Originally posted by fittibaldi

kui ma pisike põngerjas olin, leidsin kuuse alt metsast kah siukse tegelase. vanemad kisasid mis kole, aga pesa oli kõrgel ja sinna tagasi viia polnd võimalik, seega tassisin koju. sõi kah käest ja istus õla peal nagu papagoi, kui kyla peal käisin, ise sittus salamisi mul selja täis. kassile amdis kah nokaga, kui see ähvardas. mingil põhjusel oli poisil üks hommik aga hing välja, siiani ei tea, mis juhtus - vahest leidis sahvrinurgast rotimürgi üles..
sa kunn õpeta ta kassile kolakat andma, kuu aja pärast istub ta sul õunapuu otsas ja saab ise endaga hakkama.:P

Vaat mul on sama jama ,et pesa on kuradi kõrgel ja sinna ronimine võimatu nii ,et pean esialgu koduse kasvatusega piirduma.
Eks ma üritan teist õpetada ja siis ,kui keegi ei taha katsun maale sokutada seal ikkagi vähe turvalisem ja loodust rohkem.
Aidake parem poisile nimi välja mõelda. Kuulutan välja nimekonkursi,võitjale kolm õlut minu poolt.:P

mjkk
03.06.03, 09:54
Originally posted by ROOTSI KUNN
Kuulutan välja nimekonkursi,võitjale kolm õlut minu poolt.:P

Arno? ;)

kyps
03.06.03, 10:10
Näiteks oma kassi otsustasin ristida ühe Eesti jalgpalluri nimega. Kuna ema Terehhovi nimelist kassi kuidagi toita ei tahtnud sai volaski nimeks Oper. Naabermaja elanikud ei teadnud kassi nime päritolust aga miskit ja arvasid et tegu on ooperi nimelise neljajalgsega. Sellest inspiratsiooni saanuna panid oma kassi nimeks ballett. Ballett aga on juhtumisi nõrgema soo esindaja ja Operil meeldib teda karata ja sellest tulenevalt on oodata, et kunagi sebib Näpi küla peal Opereti nimeline kassirajakas.

Varesepojale pakuks siis sellist nime nagu Nahk:)

fitti
03.06.03, 10:18
jäta kõik saatuse hooleks.. pane varesele laupäevase mängu esimese värava lööja nimi..;) ja annaks jumal, et see poleks antonio lima, vaaksuja peaks sellega terve elu elama:D

Kosk
03.06.03, 11:01
Ma pakuks nimeks Veljo (mingi korvpalluri eesinimi vist, kelle perekonnanimi on Vares) või siis Gena.

PS! ja et õlu oleks külm Rock.

Martin
03.06.03, 11:07
Sitahäda. Lihtsalt oleks tore näha Kunni naabreid, kui peremees käib mööda aeda või jookseb tänaval ja kisab: \"Sitahäda, sitahäda, kus sa oled!\" Üldiselt lubatakse vast haiglasse lemmikloomi kaasa võtta :)

Ja kuna tegemist oli puu otsat alla kukkunud tüübiga, siis: Potsataja.

greenday
03.06.03, 13:28
Pane nimeks Vorstinahk.

mukiii
03.06.03, 15:31
Kuna ikkagi lind, mis siis et vares, pakuks nimeks Tibu. Kui varesepoeg on iseloomult vähegi oma kuulsa nimekaimu sarnane, siis varsti on kass see, keda kaitsta tuleb;)

Marduk
03.06.03, 15:58
\"Taani kuninganna\"- huvitav oleks kuulata kuda kuninglik paar yle Welli kraaksub :D

ROOTSI KUNN
03.06.03, 16:02
Oi bljääd ,kus on nüüd häid nimesid võtta. Ootan veel pakkumisi ja siis otsustan.
Kosk ,ma ei saa talle Veljo panna ,sest varsti hakkan talle jalgpalli õpetama:P
Potsataja on küll päris täpselt naelapihta antud .:)
Kas kellegil mingit üleliigset linnupuuri ei vedele kusagil siis saaksin kraaksu vähemalt kodust äraolekul kassilontruse eest kindlasse kohta panna.

-Eemeez-*
03.06.03, 20:06
Teeme siis sellest linnust Eesti jalgpalli maskoti :D Igale mängule kaasa ja VIP kohale. Kui jalgpulluri nimedest .. siis on ju olemas Rähn. Vares nimega Rähn ... Mul tuttaval oli kunagi koer, keda kutsuti \"kass\".:õnnelik:

-madis-
03.06.03, 21:00
Omalt poolt pakuks Alev.
Sest ütles ju legendaarne Alev Ström järgmist :\"Kuradi lits, mine koju, Rootsi Kunn tuleb!\" Väheke teemakohane, või kuidas?

okis
04.06.03, 09:42
Originally posted by -Eemeez-*

Teeme siis sellest linnust Eesti jalgpalli maskoti :D Igale mängule kaasa ja VIP kohale. Kui jalgpulluri nimedest .. siis on ju olemas Rähn. Vares nimega Rähn ... Mul tuttaval oli kunagi koer, keda kutsuti \"kass\".:õnnelik:

Kui Kunn talle jalgpalli selgeks õpetab,ei siis seda varest kaasa saa võtta.Kohtunik eemaldab kohe Eesti koondise kaheteiskymnenda mängija kasutamise eest.

Aga sa Kunn pakusid ju ise hea nime välja JalgpalliVares või siis lyhendatult JalkaVares

resorte
04.06.03, 12:43
ma pakun talle nimeks \"Kobakäpp\", sest kui ta kukkus pesast välla, siis ta lihtsalt peab olema koba :P ;)

jyriöö
04.06.03, 13:59
Originally posted by ROOTSI KUNN

Muide loomaaed saatis mind varesega nahhui ,nii armastatakse meil loomi ja linde.

Hmm, Postimees Online (http://www.postimees.ee/index.html?op=lugu&rubriik=2&id=103475&number=&onl ine=). Muuhulgas seisab: Hüljatud ja vigastatud lindudele annavad abi: Nigula loomade turvakodu 050 45891, Elistvere loomapark 077 64 666, Tallinna loomaaed (24h abi väravas) :(

H.M Murdock
04.06.03, 14:25

Vares nimega Rähn ... Mul tuttaval oli kunagi koer, keda kutsuti \"kass\".:õnnelik:

mul ühe tuttava kassil nimeks \"kägu\" btw.....aga nimeks võiks olla Friidebert,lühendatult Frits...

Epic
04.06.03, 14:36
Nimi võiks olla Aivar, meie jalgpalli isa Pohlaku järgi:D (Muida ka tore eesti nimi:D )

Glazza
04.06.03, 15:24
Rähn oleks jah norm nimi talle:lahe:

Ürgo on aga ka ilus nimi. Kunn pane talle - Ürgo Rähn nimeks!

dreyd
04.06.03, 16:50
paneks ka oma versioonid, õnneks siin mingeid nimega seonduvaid seadusi ei esine:) .
Hugo, Volts, Kräkk, Päss või mõni peenem nagu nt Alessandro, Corvus corone (ld).
Veel kolmas variant on rahvapärased nimed, a´la vaak, jaak, varesjaak, nonn, tolgus, tolkvares, korbus, vargahokk, sarvnina, raagus, va kalts.
vist aitab ka...

ROOTSI KUNN
04.06.03, 18:51
Ma praegu lugesin ja naersin nii ,et vats vabises.
No on ikka meil andekaid selle siin socceris,kõik nimed on lahedad ,peab vist hääletusele panema,ise küll otsustada ei suuda.
PRaegu just andsin poisile süüa,pakk Whiskas-Juniorit läheb päevas nigu nalja.
Ainuke nuhtlus on see,et situb kurivaim terve elamise täis. Tagant tuleb kiiremini välja ,kui eest sisse jõuad anda.:P

Pealik
04.06.03, 19:00
No siis ongi ju nimi olemas FEKALIST :D

armin
04.06.03, 21:17
Või siis juba Wekalist(wellingtonile mõeldes):D

-Eemeez-*
04.06.03, 21:39
Aga maskotiks tegemisel oleks veel üks mõte... Õpetataks ta nii välja, et mängu ajal vastasfännide tribüünide kohal tiirutaks ja situks mis jõuab ...seda ta ju oskab ;)

gnat
04.06.03, 21:49
kuna vares kõlbaks hirmus hästi Wellingtoni maskotiks siis võiks ta olla eelpool mainitud jääkainete ladustamise pärast Wellingtoni Sitaratas...
või veidike sümpaatsem nimi oleks Sulev ... lihtsalt varesepoeg Sulev

ROOTSI KUNN
09.06.03, 16:08
No nii ,,,vares kasvab hirmsa hooga ja tuuseldab juba toas ringi,terve tuba on saepuru täis. Järgmisel nädalal tuleb ta ilmselt puuri panna , lihtsalt ei jõua ta järgi koristada.
Nimi endiselt panemata,varsti võib ta juba Welli või staadionile kaasa võtta.:P

mjkk
20.06.03, 22:07
Toon vana teema huvi pärast üles. On varesel nüüd nimi ka ja mis temast saanud on? :)

ROOTSI KUNN
25.06.03, 21:49
Originally posted by Magpie

Toon vana teema huvi pärast üles. On varesel nüüd nimi ka ja mis temast saanud on? :)

Vares on juba päris suureks kasvanud aga lennata veel ei oska. Elab puuris ,tunneb mind hääle järgi kaugelt ära ja on igatpidi asjalik ja terane. Nime ikka veek pole aga karta on ,et Jaaguks ta saab ,sest kõik kutsuvad teda nii.
Jaanipäeval oli mul Võsul kaasas ja seal virutas ühele uudishimulikule penile puurist nokaga hea obaduse nina pihta.
Varsti igatahes võtan ta jalgpallimatshidele kaasa!;)

Silver
25.06.03, 22:12
hoolitsev peremees! ;) Jalgpallihaiglasse on lisandunud lind? :lahe:

Peku
25.06.03, 22:12

samast teemast, mu sõbral on tšintšilja, kelle nimi on koer. ütlevad, et kurat, meil kassi pole a näe meil on Koer. lõbus.

fitti
13.11.03, 10:31
estoni kassipojad tõid näed meelde kunni varese. varsti viis kuud viimasest postist möödas..mis siis toimub? vares alles? või lendas talveks lõunasse?

ROOTSI KUNN
13.11.03, 10:38
Vares läheb järjest ülbemaks ,lennata ei viitsi üldse,terroriseerib kõiki ümbruskonna kasse. Elab õues ja peab mingit korvi oma koduks,seal ka magab öösiti. Talle meeldib suitsu teha ,õigemini ,kui kusagil suitsupakk ripakile jääb siis vinnab sealt kohe paar sigaretti välja ja peidab ära.:P
Küll ma ta kevadel ükskord staadionile ikka kaasa võtan.:lahe:

13
13.11.03, 18:36
pane nimeks Vosem Noll :D

dreyd
09.03.04, 13:49
kunn, mis vares teeb?:P