PDA

View Full Version : Parim noortetreener

Leheküljed : [1] 2

-Loom-
19.09.01, 16:59
kes on teie arvates eesti parim noortetreener??

-Loom-
19.09.01, 20:55
nu ma arvan et olev reim ca

-Loom-
20.09.01, 09:08
nu ja siis minu esimene treener viktor mets ca

tegelt seda ei saagi vist p2ris nii 8elda kes parim

willane
20.09.01, 11:39
Jelle neid kõiki ju EJL juures õpetab-koolitab. enamus ju kõik ise endised pallurid, õpivad koos lastega.
Männiku staadionil treenib FC Kotkas.
kes on treenerid, endised mängijad!
Theimo Tülp- endine Lõvi, praegune Olympic
Tarmo Saks- oli eelmisel hooajal FC Kuressaares, praegu FC Concordia
Rainis Maasing- samuti kaua Lõvidega treeninud
Jaanus Reitel- Viktor Metsa õpilane
Ain Tammus- TVMK endine väravavaht
kui tahtmist on, siis kasvavad koos lastega ning 5-6 aasta pärast ongi head noortetreenerid!

Kosk
21.09.01, 19:25
Mis küsimus see on.....? Ja mis vatused.....?
Loomulikult Zaur.

apunkto
21.09.01, 21:21
jaanus reitel? kamoon. orgunn ei saa olla.
olev reim? nõu vei.

pastakanovic
22.09.01, 21:26
ühinen Kosk'i arvamusega - Zaur Ziribiribinn (või kuidas see oligi)

willane
22.09.01, 23:51
Orginally posted by aojalgpall

jaanus reitel? kamoon. orgunn ei saa olla.
olev reim? nõu vei.
mis sul reiteli vastu on? noor poiss, las õpib ametit. you never know ...

apunkto
23.09.01, 10:45
njah mine sa tea äkki saabki orgunnist asja. Istub seal metsa viki p*se nagu mingi takjas. Aa kust sa tead teda üldse, treenib sind vä?

Kosk
23.09.01, 19:58
Orginally posted by pastakas

ühinen Kosk'i arvamusega - Zaur Ziribiribinn (või kuidas see oligi)

Zaur Tsilingarasvili on selle mehe õige nimi.

wiiner
24.09.01, 00:10
ei tea.. isiklikult on Zaur ebasümpaatne ja.. ei meeldi..
..endale meeldib enda praegune treener Aavo Sarap :)

Pätu
24.09.01, 10:29
Minu arvates on Zaur parim , korra on ta meile trenni teinud ja see oli super võttis ikka läbi ja sai teadmisi muidu teised noorte treenerid teevad muidu narri

Jaan
24.09.01, 20:02
No kui tulemuste poolest vaadata, siis v6ib ka m6ne Tartu treeneri v2lja pakkuda. Otto, Jakovits v6i Trojanov nt.

willane
25.09.01, 10:39
kui Zaur parim on, miks ta siis teise liigasse kupatatakse ja Sillamäelt esiliigasse treener võetakse?

Kosk
25.09.01, 12:14
Viimati oli Zaur nagu Kuressaares....

Jaan
30.09.01, 07:26
Praegu tuli veel meelde selline mees nagu Silvar Luht P6ltsamaalt, kes kuuldavasti kohalikku jalgpallielu hoogsalt edendab ja noori kasvatab. Anniste koondises... Muuseas, kui te nimesid v2lja k2ite, andke kasv6i imelyhike p6hjendus, eksole. Nagu mina - paar s6na. Nimesid tean ma isegi, pole neid vaja niisama pilduda.

emme
05.10.01, 17:34
Tülp - paneb tited ka platsi peal mõtlema ja on hea sõber lastele;
Reim - pole trennis näinud aga mõistlik ja kogenud mees;
Tšilingarašvili - on praegusi 16-aastasi maast-madalast õpetanud ja vist mitte kehvasti? Ja 50% on ta eesti verd ka.

willane
09.10.01, 17:35
12. ja 19. oktoobril alustavad järgmised 52 noortetreenerit Jelle Goesi juures kursustega, et madalama astme noortetreeneri litsentsi omandada.

Leftforward
10.10.01, 19:45
:kaval: Parim on Urmas Kirs!!!

willane
10.10.01, 23:15
Orginally posted by Leftforward

teda ma 52 hulgast ei leidnud. ilmselt pole veel küps treenerieksamit tegema ..........

Jyrka
11.10.01, 00:10
ma olen kuulnud et martin treenib seal tartus noor poisse...:doh: :oih: :kaval:

jots
11.10.01, 00:56
teda ma 52 hulgast ei leidnud. ilmselt pole veel küps treenerieksamit tegema ..........

ära plära, kirsil juba eksam tehtud ja diplom käes
http://www.fcflora.ee/index.php?cath=1&uudis=1&id=747&arhiiv=1

willane
11.10.01, 11:40
Orginally posted by jots

ära plära, kirsil juba eksam tehtud ja diplom käes
http://www.fcflora.ee/index.php?cath=1&uudis=1&id=747&arhiiv=1
ja ongi nii! täitsa tubli poiss!
39+52 ehk varsti saab meil olema juba 91 litsentseeritud noortetreenerit:)

nwa
11.10.01, 13:32
Kui anda Sarapile vabad käed on ta parim-teame mis ta tegi Pantritega.Vene treenerid on ka täitsa head näiteks V Passikuta-kes 83-aasta poistega võitleb esiliiga koha eest ja A-klassi võidu nimel

Maarek
11.10.01, 13:36
Orginally posted by nwa

Kui anda Sarapile vabad käed on ta parim-teame mis ta tegi Pantritega.Vene treenerid on ka täitsa head näiteks V Passikuta-kes 83-aasta poistega võitleb esiliiga koha eest ja A-klassi võidu nimel

Ja mis ta siis nendega tegi. Ei ole nagu kellegist suurt midagi kuulnud, välja arvatud muidugi Kaalma:D :D :D

nwa
12.10.01, 02:07
Orginally posted by Maarek

Orginally posted by nwa

Ja mis ta siis nendega tegi. Ei ole nagu kellegist suurt midagi kuulnud, välja arvatud muidugi Kaalma:D :D :D

Sul on vale inff, tuhni mälu sopis ja äkki leiad sealt midagi(kust sinu info pärineb).

jots
12.10.01, 11:57
Oper

Uskumatutele veel:
http://www1.postimees.ee/leht/99/08/03/sport.htm

Maarek
12.10.01, 13:23
Orginally posted by nwa

Sul on vale inff, tuhni mälu sopis ja äkki leiad sealt midagi(kust sinu info pärineb).

Eks räägi siis, mis ta sinu arust tegi.

nwa
14.10.01, 10:17
Just nimelt Oper

sugrimugri
17.10.01, 05:24
Pantritest on Eesti koondises mänginud 12 meest (Sulgudes praegune klubi):

Oper (Aalborg), Kaalma (Flora), Vahtramäe (Tulevik), Õun (Tulevik), Anis (Tulevik), Kalde (Emmaste), Lell (Emmaste), Priidel (S.C. Real), Saks (Concordia), Lepa (?), Lepik (?), Väikmeri (?).

Roberto
18.10.01, 18:59
Orginally posted by nwa

Sarap on suur jutumees.
Temale on kõik lihtne,oskab õigel ajal Pohlakule perse allapugeda ja grupp poisse olemas.

sender
18.10.01, 20:03
Elu on ilus kui oskad seda ilusti vaadata

nwa
19.10.01, 14:17
Lepa ja Lepik (FC Hiiu Kalur Kärdla):) :) :)

erne
19.08.02, 01:53
kas keegi Margus Lutsu teab vä, minuarust väga hea treener! :õnnelik:

Black_Magic
19.08.02, 02:24
Hillar Otto ja Avo Jakovits on minumeelest parimad

Sun
19.08.02, 02:27
Originally posted by Black_Magic

Palun selgitust millistel alustel langetasite oma otsuse.

Black_Magic
19.08.02, 04:16
Originally posted by Sun

Originally posted by Black_Magic

Palun selgitust millistel alustel langetasite oma otsuse.kle, vaata Tammeka noori, kuidas nad mängivad ja vaata treenereid, kes neid treenivad. Kõik onju tip-top

drago
19.08.02, 13:20
et votan siis ka sona.... zauri poole pealt. kysimus oli - kes on parim noorte treener ... kui rohk panna sona peale treener , siis on zaur vaieldamatult parim ( 3 a. sai tema alluv oldud) . mees tegi (teeb) seda mis on treeneri kohus.... voistkond tuli mitmel aastal eesti noorte meistrix ... kui nyyd hakata asja inimliku kylje alt vaatama, siis oli ikka janno kivisild tunduvalt sympaatsem ja \"normaalsem\" kui zaur....

Silver
20.08.02, 02:07
Minu meelest on sümpaatsed Sarap, Passikuta, Kivisild ja ka loomulikult Priit Toomingas :)

duff_K
20.08.02, 06:07
CMR sa unustasid ühe kaks nime üks on von Habe ja teine meie armastatud Shev**** edasi tead juba ise:kisakõri:

INCE
22.08.02, 15:29
Erki Kesküla - FC Flora Kehtna treener, usun et juba lähiajal saab mees oma senise tehtu eest ka väärt tunnustuse.Üks tunnustus on juba käes.See, et ta u -15 noorte koondise treeneriks kinnitati oli minu arvates ainuõige otsus.

Ono
23.08.02, 01:39
Sarap on sümpaatne, Jakovitsil ja Hillaril pole ka viga, aga noh.. muidugi Linnumäe eks ole parim. :)

Glazza
26.08.02, 16:48
Originally posted by wiiner

ei tea.. isiklikult on Zaur ebasümpaatne ja.. ei meeldi..
..endale meeldib enda praegune treener Aavo Sarap :)

Miks osad kiidavad ja osad laidavad.

Ise liitun eelkõnelejega - ta on ebasümpaatne. Üks asi on olla hea treener treeningute mõttes, teine asi on olla inimene ja õpetaja..

Silver
07.09.02, 02:34
ma julgen öelda et lausa maailma parim treener on Benno Tael sest kes meist siis tema käe all pole alustanud. a muide kui poolt mu juttu usute saate kolmveerandiga petta.

Bobik
07.09.02, 03:13
\"jalg maha\" Tael oli täitsa pull vana.....nüüd vist suti vanaks jäänud....teeb ta üldse trenni veel kellegagi?:doh:

Lincoln
26.09.02, 19:59
Benno ajab oma asju LAsnamäe jalgpalli klubiga. Meeskond mängib noorte II liigas. Teisipäeval oli klubil mäng TVMK Kalevi keskstaadionil ja mäng lõppes Lasnamäe 4:1 võiduga. Bennol oli mingi puusa OP talvel. Mulle, kes ma tema käe all palli õpin, tundub, et tal on juba küllaltki villand, aga eks näis. Ta on täielik kultus... Nüüd Benno juurde trenni:D

Atu
26.09.02, 20:58
lincoln sa mängid lasnamäel ve?Kas 86 sünd ve?
Kunagi käisin ma TJK Benno juures....heh:D hale ...tegime kukerpalle,õppisime jalga maha tegema...paras jobu on see Tael..:deemon:

ROOTSI KUNN
30.09.02, 16:27
Niipalju ,kui sõnavõtjaid nii palju ka arvamusi. Häid treenereid on palju ja on ka kehvemaid. Kuid kõigile meele järgi olla on võimatu. Ja ega keegi ilmtingimata ei peagi oma arvamust kommenteerima.:)

pagi
07.10.02, 22:33
minu arust on väga hea treener Viktor Borissovits Passikuta. floral mehi ja võistkondi nii palju nagu ratsahobusel sitta, AGAPassikutal oli valida vaid 18-20 mängija vahel ja ta tegi neist meeskonna kes on hetkel meeste esiliigas 4ndal kohal.võitsid ka valgat nii et valga ei saagi enam tuusata et oh kõik on meil võidud.ja valgas mängib ju ka frankel ja üldse flora võib 5 suvalist põhikoosseisu vennikest saata valga eest mängima,mida ta ka tavaliselt teeb.aga jah mis ikka teha kui selline mõttetu seadus on olemas.aga Passikuta on tasemel, inimlik ja sümpaatne.noorte jaoks vaieldamatult väga hea treener.loodan et ta tõstab Tjk-83 meeskonna järgmsel hooajal meistriliigasse.ah jaa... Passikuta trennist on minu teada ka 2 venda eesti koondises...nii et:kaval: ... tehke aga omad järeldused..hea edusamm et ka vene klubidest võeti 2 mängijat koondisse kellel on sinine pass täitsa olemas.varem ei vaadatudki nende poole kohe päris mitu aastat..:hacker: :reiv: ise olen rahul ja soovin sellele treenerile kõike head ja paremat

pagi
07.10.02, 22:34
minu arust on väga hea treener Viktor Borissovits Passikuta. floral mehi ja võistkondi nii palju nagu ratsahobusel sitta, AGAPassikutal oli valida vaid 18-20 mängija vahel ja ta tegi neist meeskonna kes on hetkel meeste esiliigas 4ndal kohal.võitsid ka valgat nii et valga ei saagi enam tuusata et oh kõik on meil võidud.ja valgas mängib ju ka frankel ja üldse flora võib 5 suvalist põhikoosseisu vennikest saata valga eest mängima,mida ta ka tavaliselt teeb.aga jah mis ikka teha kui selline mõttetu seadus on olemas.aga Passikuta on tasemel, inimlik ja sümpaatne.noorte jaoks vaieldamatult väga hea treener.loodan et ta tõstab Tjk-83 meeskonna järgmsel hooajal meistriliigasse.ah jaa... Passikuta trennist on minu teada ka 2 venda eesti koondises...nii et:kaval: ... tehke aga omad järeldused..hea edusamm et ka vene klubidest võeti 2 mängijat koondisse kellel on sinine pass täitsa olemas.varem ei vaadatudki nende poole kohe päris mitu aastat..:hacker: :reiv: ise olen rahul ja soovin sellele treenerile kõike head ja paremat

Silver
27.10.02, 12:59
Jep Passikuta on jah tegija treener. Ning oskab valida mängijaid.... TJK on hea meeskond, kes on iga aastaga näidanud, et suudab üllatada! ;) Nii, et vaatame, mis tulevik toob..

duff_K
01.11.02, 02:13
Hmm Passikuta on jaa hea treener kuigi ega ta vict eesti keelt eriti ei mõika. Kui ma ka ei eksi siis ta veel mängib ka TJK esiliiga meeskonna eest. Omal ajal oli ta korralik ründaja

Sun
18.11.02, 16:13
Originally posted by fcp

Hmm Passikuta on jaa hea treener kuigi ega ta vict eesti keelt eriti ei mõika. Kui ma ka ei eksi siis ta veel mängib ka TJK esiliiga meeskonna eest. Omal ajal oli ta korralik ründaja

Passikuta on tõesti tubli paraku tal vist koormus suur ja keskendumist ühele vähe.

parim
22.03.03, 21:57
TOMINGAS FOREVER!!!!!!!!!

paremat treenerit pole ega tule!

aiku
03.04.03, 16:31
Pakuksin EESTI üheks tituleeritumaks treeneriks Hr.Viktor Mets-a.Kelle käealt on sirgunud näiteks Urmas ja Meelis Rooba ning TVMKs mängiv Liivo Leetmaa .
Puhtalt minu arvamus.Edu muidugi kõigile treeneritele.

Glazza
04.04.03, 03:21
Originally posted by aiku

Pakuksin EESTI üheks tituleeritumaks treeneriks Hr.Viktor Mets-a.Kelle käealt on sirgunud näiteks Urmas ja Meelis Rooba ning TVMKs mängiv Liivo Leetmaa .
Puhtalt minu arvamus.Edu muidugi kõigile treeneritele.

Just. Viktor Mets juhendab hetkel Paide JK\'d, kes pallib III liiga ida tsoonis. Eelmine aasta oldi seal vene meeste keskel 10 hulgas 3ndad (ei tea küll kas siis mängis sama koosseis mis praegu).

Igaljuhul mängivad Paide eest nii 15-18 aastased poisid, ja väga mõnusalt. Hea tehnika, väga hea mängunägemine. Jutu mõte aga see, et mina näen sealses ühes mängijas väga head meistriliiga potentsiaali (koondise kannule on muidugi raske jõuda). Pikk playmaker, mängib keskpoolkaitses. Äärmiselt tehniline, kiire ja väga hea mängulugemisega. Loodetavasti kusagil Eesti U-15 kuni U-19\'s ka pallib. Ehk keegi teab enamat tema kohta...

Vaatasin järgi - ei ole viimaste mängude noortekoondises kedagi Paidest!

Edu talle ja Paidele:lahe:

big
06.04.03, 20:22
no eelpool nimetatud treenerid on kõik väga head, aga ka Fc Flora tallinna treener Marko Kuusik on hea treener minu arvates.

frain
09.04.03, 13:36
heh.....metoodiliselt ei ole ZAURile vastast. See mees ei loe oma treeninguid paberilt maha. Tal on ideaalne ettekujutus kuidas jalgapall välja näeb ja ta oskab seda ideaalselt selgex teha. See jutt et ta ei ole sympaatne, seda ei saa võtta niimoodi........tal on oma stiil. Zaur pöörab sellistele asjadele tähelepanu, mida enamus treenereid pole kuulnudki:D
Tema headust näitab ka see et see mees annab iga aasta 15 mängijat kõrgemasee klubisse. Tema treeningute tulemused on hämmastavad. No ja muidugi see ka et praeguses Floras on ka 10 mängijat tema käe alt tulnud. Siin arutati seda ka et mix ta sis teises liigas on, sest ta ei ole mingi täiskasvanute treener.......ta parim noortekas
Ei ole kahtlustki kes on parim noorte treener;)

Manager
16.04.03, 16:32
Millega paremust mõõdetakse?

Kui saaks kriteeriumid siis mõtleks tugevalt?

Glazza
17.04.03, 03:21
Kõik faktorid on ajalised. Seega on parimad vanad ja seniilsed ätid, eks

Originally posted by Juunior

Originally posted by Manager

Millega paremust mõõdetakse?

Kui saaks kriteeriumid siis mõtleks tugevalt?

Retsept 1 = töötatud aeg + vanus + tulemused

Retsept 2 =

Retsept 3 =

Retsept 4 =
:lahe:

emme
17.04.03, 15:06
Hea võib olla nii vana kui noor, kogenud kui ka uustulnuk, kuid välja paistab see siiski alles teatud aja möödudes.
Paneks pearõhu tulemustele, aga jällegi teatud reservatsioonidega. Kuidas neid mõõta?
Ilmselt mitte ainult võistlustel saavutatud kohtade järgi (võidud iga hinna eest pole normaalse treeneri eesmärk). Koondise jaoks ette valmistatud mängijate arvu järgi - kandepind ja tingimused on võrreldamatud. Pealegi ei pruugigi olla eesmärgiks kasvatada võimalikult palju jalgpallureid. Väga hea treener võiks rahumeeli ka lihtsalt terveid, tugevaid ja ärksa meelega noori inimesi kasvatada, kellel väärtushinnangud paigas.

H.M Murdock
19.04.03, 23:39
niisiis...olen ka poolt et parim noortetreener on Marko Kuusik!!!!!ja samas nõustun emmega,et nii jalka kui ka muudes trennides käimise point pole ainult selles,et kellestki hea vutimängija vms saaks,vaid tsiteerides treene Kuusikut:\"Trennis kokku saamine on ka juba omaette sündmus.\" ja see on 100% õige.ja pealegi mis on trenn??kui tegu on nõrgemate gruppidega (nt Flora I,Flora II ja Flora III) siis madalamatel tasemetel on trenn ühise huvialaga inimeste kokkusaamine ja selle huviala harrastamine.

frain
23.04.03, 13:42
no igatahes floras ei tohix kyll olla mingit niisama trennis käimist........see on ikka systeem kus koolitataxe just neid jalgpallureid, kes tulevikus mängixid esi flora võiskonna eest:D

emme
23.04.03, 23:18
Originally posted by frain

no igatahes floras ei tohix kyll olla mingit niisama trennis käimist........see on ikka systeem kus koolitataxe just neid jalgpallureid, kes tulevikus mängixid esi flora võiskonna eest:D

Mis tähendab \"niisama\"? Isiklikult leian, et sporti tuleb juba omaenda tervise ja mõnu pärast regulaarselt teha. Siis tuleb muuseas ka edu, mis edasi tiivustab. Jalgpallis ja teistel võistkondlikel aladel lisandub veel sõpruskonna distsiplineeriv tegur - kui mõnikord ka ise parajasti hästi ei viitsiks minna või täie eest pingutada, siis - teisi ei sobi ju alt vedada. Ja nii tekkib pikapeale harjumus, tunne, et pingutada on mõnus.
Aga seada lapsest peast põhieesmärgiks mingi koondislaste ettevalmistamine? Natuke liiga palju \"perspektiivituid\" osutuks sealjuures ülearusteks, kellele oleks ühiskonna huvides tarvis just eriti head treenerit, et neist mehised mehed kasvaksid. Mingi Flora (vm X-klubi) koondis - elu eesmärk või asi nüüd... aga eks igaüks läheb lolliks oma moodi ning olgu siis pealegi mõnel võimalus ka suureks jalgpalluriks saada kui tahab.

mukiii
23.04.03, 23:51
Siiski oli,on ja jääb,vähemalt minu arvates,parimaks noortetreeneriks Eesti ühendliiduvabariigis Olev Reim:)

triple
24.04.03, 14:46
Arvan samuti, et Sarap oli üks tugevamaid talasi 90-te noorte jalgpallis. Lisaks koondislastele (lisan veel R. Nõmmiku ja vennad Roobad, Liivo Leetma ja Karel Voolaid kelled Sarap Tallinna tõi ja 2-3 aastat treenis) on vuti juures veel kohtunik Hannes Kaasik, noortetreenerid Priit Adamson ja Marko Kuusik (mõl.FCFlora), Priit Tomingas(Nõmme United) ja veel terve plejaad terve ellu suhtumisega tuntud ja tundmatuid tegelasi üle Tallinna.

Juunior
25.04.03, 22:08
Originally posted by frain

Pole ka ju halb, kui mängivad näiteks MC Tallinna esivõistkonna eest.

PHILIPZ
04.05.03, 03:15
Parim noortetreener on OLEG KUROTSHKIN Narva Transist ! :õnnelik:

Jaan
04.05.03, 10:51
Originally posted by PHILIPZ

Parim noortetreener on OLEG KUROTSHKIN Narva Transist ! :õnnelik:

aka \"l88n v2rava 50 meetri pealt\"

Black_Magic
04.05.03, 13:00
Ants Kommussaar aka \"olen võimeline oma poole pealt peale lööma\"

PHILIPZ
04.05.03, 13:37
Originally posted by Jaan

aka \"l88n v2rava 50 meetri pealt\"

Õige jutt jah, oli kunagi 50-nelt meetrilt värav löödud :-)

PraS
04.05.03, 13:40
no vaatan et siin juttu olnd kuusikust:P

no olen ise käinud tema trennis kui võin väita et need midagi erilsit pole.....jah aga ma siis peri snoor polnd juba keskkool lõpetatud:)

Black_Magic
04.05.03, 14:03
Kõige parem on ikka Avo Jakovits

Vürst
04.05.03, 15:02
Minu arvates on Eesti parimad noortetreenerid ikkagi FC Floras. Eesotsas muidugi Aavo Sarapiga, kuid ka Marko Kuusiku ja Priit Adamsoniga.Ise olen ma käinud nii Sarapi kui ka Kuusiku trennis ja need on palju muljet avaldavamad kui enamike teiste eesti noortetreenerite omad.

capitano
03.06.03, 21:23
ivo lehtmec ma arvan ja ka voolaid karel

zabala
19.06.03, 17:40
Kuulge camoon Fc Joker on ka päris kõva sats aga see on seni kuni poisid saavad 13 aastaseks ja siis areng seiskub.Nii, et Raivo Vaga ehk rahvakeeli lihtsalt Jokker on ka päris hea noortetreener.:)

Isa
20.06.03, 23:45
Originally posted by zabala

Kuulge camoon Fc Joker on ka päris kõva sats aga see on seni kuni poisid saavad 13 aastaseks ja siis areng seiskub.Nii, et Raivo Vaga ehk rahvakeeli lihtsalt Jokker on ka päris hea noortetreener.:)

Kas see on seesama, kes mängu ajal platsile läheb ja valimatute sõnadega röögib? Mängus oleva palli jalaga platsilt minema lööb ja ebaõnnestunult mänginud poisile jalaga tagumikku virutab? Uhh!

Peku
21.06.03, 00:57
Originally posted by Isa

Originally posted by zabala

Kas see on seesama, kes mängu ajal platsile läheb ja valimatute sõnadega röögib? Mängus oleva palli jalaga platsilt minema lööb ja ebaõnnestunult mänginud poisile jalaga tagumikku virutab? Uhh!

see on ülikoom treener ju.. kui teda natuke aega jälgida, saaks kõhukrambid, tormab poolde väljakusse midagi ütlema, tegelt ta niiväga ei sõima, lihtsalt nagu karjub:doh:
aga jah, tema meeskonna vastu on alati lust mängida.

mine sa tea, äkki see ongi nende taktika:oih:

teoreetik
24.06.03, 17:17
Minu kuulmuste järgi on parimad noorte treenerid Lehtmets ja Kuusik:oih:

Ja selle Jokkerite jutu taustaks,et nende treener lihtsalt karjub.Talvel saaliturniiril olles läks treener neil tõesti huluks,kisendades ning joostes mängu ajal platsile näidates kuidas palli tuleb lüüa jne...Kuid viimases mängus nailonkatte peal oli ta üsna vait ning vahepeal ütles paar sõna ainult sekka.

Silver
24.06.03, 18:19
Originally posted by teoreetik

Ja selle Jokkerite jutu taustaks,et nende treener lihtsalt karjub.Talvel saaliturniiril olles läks treener neil tõesti huluks,kisendades ning joostes mängu ajal platsile näidates kuidas palli tuleb lüüa jne...Kuid viimases mängus nailonkatte peal oli ta üsna vait ning vahepeal ütles paar sõna ainult sekka. Tiigrite talv-kevad turniiril jättis küll hea mulje. Suhteliselt vaikne tundus või siis lihtsalt ei viitsinud karjuda :P embkumb

Peku
24.06.03, 18:27
Originally posted by treze

Ja selle Jokkerite jutu taustaks,et nende treener lihtsalt karjub.Talvel saaliturniiril olles läks treener neil tõesti huluks,kisendades ning joostes mängu ajal platsile näidates kuidas palli tuleb lüüa jne...Kuid viimases mängus nailonkatte peal oli ta üsna vait ning vahepeal ütles paar sõna ainult sekka. Tiigrite talv-kevad turniiril jättis küll hea mulje. Suhteliselt vaikne tundus või siis lihtsalt ei viitsinud karjuda :P embkumb

embkumb või siis pohmell

zabala
24.06.03, 19:38
No jah selle kisamise koht võib nii palju öelda , et ta kisab rohkem noorte poiste peale, vanade poiste peale eriti häält ei tõsta.Aga eks olid ka ajad kui mina olin väiksem ja sain sõimata:ham11:

meier11
25.06.03, 03:37
Mina isiklikult arvan, et parim noortetreener on Zaur ning põhjendada pole vaja- tulemused räägivad enda eest. Ning need, kes arvavad, et Kuusik on parim noortetreener, siis edu teile!! Me räägime siin mehest, kes oma 1990 syndinud poiste ryhmaga tegi paar aastat tagasi harjutusi ning näitas kõigile ette, kuidas palli peale astudes seda edasi tõmmata. Parim on loomulikult see, et ta käis perseli. Ja see polnud ainuke juhtum, igas trennis oli nii. Ning parim näide tema oskustest on see, kui ta mängis tollal 8-9 aastaste poiste vastu ning kuidas yks vend tal lihtsalt trennis palli ära võttis, siis tal selle jalge vahelt läbi lykkas ning edasi jooksis. Marko sai aga vihaseks, sest suuremate trenn oli peale tulemas ning teda oli häbistatud. Ta proovis väiksele \"keha\" panna, et see minema lendaks, kuid viimane oli kaval, ning jäi seisma. Marko tormas tast möödas ning komistas oma jala taha, kukkudes nii pikali, et jalanahk mööda saalipõrandat katki hõõrutud.
Ma arvan, et inimene, kes natukenegi jalgpallist midagi jagab, ei paneks parimaks eesti noortetreeneriks Marko Kuusikut, mitte ainult ylaltoodud näidete põhjal, vaid ka sellepärast, et see vend ei tea elementaarseid tehnikaharjutusigi. Minu hääl läheb 100% Zaurile, kuigi ta mõnikord vägagi vastik suudab olla.

sell8
03.07.03, 22:50
Parim on hoopis siuke mees nagu aleksei tseremhov tjk 86 treener.
Sittades tulemustes pole mitte tema süüdi vaid mängijad ise, eelkõige kaitseliin mis ikka tõsiselt lonkab!

uuno73
06.07.03, 16:31
Olin mina on Aavo ja tuleb Aivar

Sun
14.07.03, 13:57
Parimat ju pole olemas !!!!

17
15.07.03, 02:04
kuidas pole siis minuarvates on parimad Aavo Sarap ja Ivo Lehtmets

PraS
15.07.03, 02:32
no kas on hia treener kes käsib oam poistel sama systeemi vendadele lihtsalt kossi pexta?

17
15.07.03, 12:19
no märt sa tuled jälle oma Elva teemaga, aga noh ega ma ju ei tea mis seal Elvas toimub ja mida Sarap nende elva vendadega peale hakkab ju..

Ruud
15.07.03, 19:00
FC Kotka 90 ja 91 treener Atko. Perekonnanimi kahjuks praegu meelde ei tule :oih:

Ruud
15.07.03, 19:00
FC Kotka 90 ja 91 treener Atko. Perekonnanimi kahjuks praegu meelde ei tule :oih:

2mSööt3mMööda
15.07.03, 23:05
Aivar Tiidus

junks
15.07.03, 23:10
Viktro Mets - mees teab, mis mees teeb. Tõeline autoriteet.:idee:

junks
15.07.03, 23:11
Vabandust, Viktor Mets siiski.

Silver
15.07.03, 23:37
Junks, iga oma tehtud postitust saab alati muuta, kui midagi valesti läheb. Näiteks on olemas selle postituse juures nupp \'\'muuda\'\' ! Vajutades seda saad oma vead parandada ning ei pea uut postitust tegema ;)

p3p3
21.07.03, 00:24
AAVO SARAP on parim

Silver
21.07.03, 03:20
TEEME NII

p3p3
22.07.03, 17:34
Originally posted by märt

no kas on hia treener kes käsib oam poistel sama systeemi vendadele lihtsalt kossi pexta?ikke on ea

kroku
24.07.03, 15:02
Marko Kuusik ja parim noorttreener?! Treener, kes pohmas peaga \"unustab\" poistega võistlustele minna? Nii et poisid ootavad bussi juures teda tunde? Treener, kes \"unustab\" turniirideks õigel ajal registreeruda? Treener, kes ei tea midagi distsipliinist ja korrast trennis?
Loll jutt

kroku
24.07.03, 15:03
Marko Kuusik ja parim noorttreener?! Treener, kes pohmas peaga \"unustab\" poistega võistlustele minna? Nii et poisid ootavad bussi juures teda tunde? Treener, kes \"unustab\" turniirideks õigel ajal registreeruda? Treener, kes ei tea midagi distsipliinist ja korrast trennis?
Loll jutt

p3p3
24.07.03, 17:52
Originally posted by kroku

Loll juttNu mulle tundub ta küll normallne ta pole kyll minu treener aga ma olen näinud kuda ta teistele poistele trenni teeb

H.M Murdock
24.07.03, 18:46
ma käin tema trennis ja ta on meid küll igale poole registreerinud ja trenni ple ta ka hiljaks jäänd........nii et kust sa need andmed võtsid,ei tea :doh:

tripel X
29.07.03, 04:58
Karel Voolaid ja Viktor Mets on parimad!! ja sis mingi Keskyla kärab kah :deemon:

muhv33
29.07.03, 10:10
Olen nõus väitega,et parimat noortetreenerit on väga raske selgitada,aga eelpool nimetatud treenerid /kui neid juba mainiti/,on kindlasti head.Omalt poolt lisan JK Tulevik noortetreenerid Leo Ira ja Antti Rosenberg,samuti on sümpaatne Paides töötav Viktor Mets!

marabella666
29.07.03, 12:28
tõesti noortetreener on juba kord selline amet, mis sõlub ka kõvasti posite kodusest kasvatusest jne...
mulle isklikult sümpaitseerib väga Kesküla

Gary
05.08.03, 18:31
Minu arust on parim Erki Kesküla...:))) :jump4:

PraS
14.08.03, 21:53
minu arust reinumäe ja jääger ikka keskpla poisid mitte viki omad

PraS
15.08.03, 00:30
Originally posted by d2n

Originally posted by PraS

minu arust reinumäe ja jääger ikka keskpla poisid mitte viki omad

ei mõlemad Enar Jääger ja Ott Reinumäe on tema kasvandikud.
Minu teada on Kesküla kasvandikud Saharov ja Zahovaiko.

slava on kyll kuid sahharov kyll kesküla kasvandik pole........
aga ytle mulle miks peax kohila poisid olema järvamaa grupist?ja kui kahtled sisi peaxid mingi 97 sporditähe välja kookima seal oli sellest vist juttu:)

willane
15.08.03, 20:00
kas SC Reali parim treener ongi nüüd Moskvas?

teoreetik
15.08.03, 23:40
Nägin ükspäev enne trenni kuidas Zaur andis poistele trenni ning hakkasin kohe mõtlema et annaks ta mulle kah trenni oleks mul mängu areng aasta pärast märgatavalt paranenud.Asi oli selles et vaatasin missuguseid harjutusi ta teeb ja kui ilusti ta seletab ära kuidas seda harjutust teha ning pärast jälle rahulikult räägib mis poisid valesti tegid ja nii edasi.Mulle tundus ta väga sümpaatne teener.

sprinter
16.08.03, 00:18

Nägin ükspäev enne trenni kuidas Zaur andis poistele trenni ning hakkasin kohe mõtlema et annaks ta mulle kah trenni oleks mul mängu areng aasta pärast märgatavalt paranenud.Asi oli selles et vaatasin missuguseid harjutusi ta teeb ja kui ilusti ta seletab ära kuidas seda harjutust teha ning pärast jälle rahulikult räägib mis poisid valesti tegid ja nii edasi.Mulle tundus ta väga sümpaatne teener.

tule tiigrite trenni siis näed kõike vastupidist

teoreetik
16.08.03, 13:11
Originally posted by lookas

tule tiigrite trenni siis näed kõike vastupidist

Kes tiigrite treener on??

Ericc
16.08.03, 19:34

Kes tiigrite treener on??

Sven Elenurm peax olema

zaz
14.09.03, 03:47
räägitakse, et Theimo Tülp olevat hea treener

emerson
14.09.03, 22:55
Kirs on kõige parem-nagu on parajalt range ja treenib kah korralikult minuarust täiega hea treener !!!kahju et fc elvast ää läx:(

17
14.09.03, 23:16
Mis te siin vaidlete, oleks võinud hääletuse parem üles panna.Aga minu arvates on parim Aavo Sarap.ForEver.

PraS
20.09.03, 03:54
Originally posted by Juunior

Sarap sai just trahvi kaela ja seda laste jalgpallis.

ega Avo\'l pikka pidu ei ole.........\'88 gruppist juba paar poissi ära tulnd ja leping tal ka minu arust sel aastal lõppemas ja ei näe põhjust mix seda peax pikendama:)

17
20.09.03, 13:03
Parim on ta sellegipoolest:)

Olavinho
21.09.03, 23:51
Kindlasti Zaur

marcello
25.09.03, 20:04
Aavo mu enda treener,karm oli aga hea ikkagi.
No Theimo Tülp on ikka üle kõige:D
Kahju,et ta poisid (94) 95 käest peksa saavad ainult:D :D :D

emme
26.09.03, 02:17
Ui, marcello, mihuke matso! Poisid trennis ikka jalkat MÄNGIMAS käigu, peksmisest :doh: ärme selles õrnas eas räägi, eks palun? ;)
Tegelikult on hea, kui igaüks oma treenerit parimaks peab ju :õnnelik:

kraff
26.09.03, 13:03
Marcello teeb nalja!

94-95 vanusegruppi I ja II alagruppi punktide põhjal tuli ju võitjaks Kotkas Juunior I , 95 ehk Kotkas Juunior III jäi vist kolmandaks.

Bossman
28.09.03, 20:20
Jaanus Reiter on ikka ka kõva treener!!!!

emme
29.09.03, 14:06
Originally posted by Bossman

Jaanus Reiter on ikka ka kõva treener!!!!
Tubli poiss igatahes ja kui jaanipäeval külm ära ei võta, saab teisest vist asja! Igaks juhuks jätke nimi meelde - Reitel.!

17
29.09.03, 20:34
Hmm ma vaatan, et te postitate siia igasuguseid treenerite nimesid, aga millise klubi juures ta tegutseb või muud sellist võiks ka juurde kirjutada, et oleks ikka teada, kellega tegu on.Näiteks see sama Reitel, mina näiteks isiklikult kuulen esimest korda sellist nime, aga parimat noortetreenerit olen juba enne pakkunud, paljutuntud Avo Sarap kindlasti:)Totti soovil praegu on ta FC Kuressaares üks treeneritest, aga kuskil peaks ta vist isegi veel olema, aga seda ei oska õelda:kaval:

Peace:lahe:

resorte
29.09.03, 23:02
Originally posted by Roberto Carlos

Hmm ma vaatan, et te postitate siia igasuguseid treenerite nimesid, aga millise klubi juures ta tegutseb või muud sellist võiks ka juurde kirjutada, et oleks ikka teada, kellega tegu on.Näiteks see sama Reitel, mina näiteks isiklikult kuulen esimest korda sellist nime, aga parimat noortetreenerit olen juba enne pakkunud, paljutuntud Avo Sarap kindlasti:)

Peace:lahe:

Ma vaatan et sa siin ädaldad et ei tea kus klubis eelpool mainitud treenerid on, aga ise sa ka ju ei ütle kus see Sarap treener on (mina näiteks ei tea kes see tegelane üldse on). :doh:

PS! Ei ole vaja sellepärast kohe uut postitust teha, võtad lihsalt paremalt üla nurgast \"muuda\" nupu ja paned selle klubi nime sinna kus vaja. ;)

Peace! :D

marcello
06.10.03, 11:34
Jaanus Reitel-FC Kotkas Juunior :õnnelik:

emme kle egas ma siis nii mõelnudki,et kohe peksavad;) ;)

marcello
06.10.03, 11:54
Originally posted by kraff

Marcello teeb nalja!

94-95 vanusegruppi I ja II alagruppi punktide põhjal tuli ju võitjaks Kotkas Juunior I , 95 ehk Kotkas Juunior III jäi vist kolmandaks.

Millist turniiri silmas pead?

sprinter
07.10.03, 22:12
Originally posted by emme

Tegelikult on hea, kui igaüks oma treenerit parimaks peab ju :õnnelik:

noh see treener kes mul oli seda mina ega ka teised (loo rahvas )parimax ei pea
ja sellex on V liiga mängija S.Elenurm
tegelt kui vaadata väikeste tulemusi on ta päris hea ,aga vanematega 15a ja vanemad ta tööd teha ei oska

kaitz
08.10.03, 15:38
Parm noorte treener kindlasti Anti Rosenberg!!!:P

gamer
14.10.03, 17:42
Peeter Lapp & Peeter Lelov

Silver
14.10.03, 18:08
Väikesed põhjendused ei teeks paha ;) Keda nad treenivad, kus treenivad, miks valisid jne? Saaks vähemalt natukenegi teada..

gamer
14.10.03, 19:02
minu ja ülejäänud Pärnu/Tervis 89 treenerid. Valisin selle pärast, et nad lihtsalt oskavad trenni teha ja mängijate parimad tulemused välja tuua. Seda näitas eriti suvine Tammeka Cup: CUP (http://www.jktammeka.ee/tammekacup2003.php?id=2). Mu meeskonnal on ainult see 89 sündind väravavaht nati s****. Ise ka VV aga 88 sündind, kuigi käin seal trennis, siis mängin Vaprus(Vändra) 87 eest.

apl
15.10.03, 22:10
>>>> ytleme nii et t2iesti v2ikestele ( 7-11 a) sobiks hästi Olev Reim ... ta paneb hea p6hja alla ... aga edaspidi juba tuleb juba suur suur valik ... Ivo Lehtmets oli 87\' treener : tegi 87\' florast ikke eesti tugevaima v6istkonna ... t6i nad nike cupi v6itjaks ... ja teisele kohale meistrikatel (kahju et mitte esimene) ... ja praegu sellest v6istkonnast on pmts. 7-8 U-17 koondise venda :õnnelik: <<<<

kolmasgrupp
03.11.03, 20:02
Tulles tagasi treener Marko Kuusiku juurde, ei sa ma mainimata jätta mida ta tegi oma 89 sündinud poiste III treening gruppi heaks.Esiteks \"Unustas\" registreerida ühe mängija kes oli tema trennis vist 2 aastat käinud ja positiivselt tegutsenud....teisex: \"unustas\" selle et ta seda poissi ära ei registreerinud ja vedas teda igalepoole meistrivõistlustele kaasa......kolmandax: kahel juhul \"unustas\" ta viia mängu protokolli EJL\'i .......kokkuvõttes tyhistati enamvähem hästi mänginud poiste kevadringi tulemused ja langesid ka oma gruppi viimasele kohale......
kas selline on näide heast noorte treenerist? no ei....
Ja pluss veel eelnimetatud apsakatele \"unustas\" ta veel treeninggrupi poistele öelda et nii on juhtunud.....selle sain tiada mina tänu sellele et ma läxin fc flora koduleheküljelt küsima et mix meil tulemusi kirjas pole......
:viha:

aga nuh mudu kaarel voolaid ja kivisild on hiad treenerid....

hugen
08.11.03, 20:04
aga nuh mudu kaarel voolaid
Õige jutt Uba on parim!

p3p3
10.11.03, 18:19
nuh nyyd ju Zaur kah treenib noori jälle 89 esimest gruppi :P trenni vaadates vaatad et jah tegu un hea treeneriga

futbolliit
14.11.03, 20:50
See ju nii jama kysimus...Loomulikult Zaur!!!!!!!!!!!!!!

Ta on parim!

futbolliit
14.11.03, 20:53
Treenib 89 esimest gruppi ja kohe näha kuidas tase tõuseb.Ma ise näen seda, kuna ise olen 89 esimeses grupis:) Parimat treenerit pole ma näinudki...

Juveman
14.11.03, 21:15
Märt Siigur muidugi,sest tema valanud aluse Terehhovile,Lemsalule ning muidugi ka Zelinskile siukses väikses linnas nagu Pärnu!!!

Shrek
18.11.03, 15:22
Kõige parem on Erki kesküla:D õpetas ka mulle aga nüüd on Operi jalgpallikooli treener. Minu arust on väga hea kui treener paneb rohkem rõhku kaitsele sest nagu me kõik teame hea rünnak algab ju kaitsest.

kaupo
30.11.03, 23:51
Viktor Mets on tõsine kandidaat parima noortetreeneri kohale, Zaur Tshilingarashvili samuti.
Esimene on suutnud kesisest materjalist (Paides ja Türil, kust on pärit enamus V. Metsa kasvandikke, elab kokku umbes sama palju inimesi, kui Sõpruse puiesteel:P Järvamaal üldse on vist umbes 40 tuhat elanikku, umbes nagu Õismäel) noppida välja mitmeid häid mängijaid - Leetma, vennad Roobad ja ka Sahharov, kelle esimene treener (peale mind:D ) oli Mets. Samuti on Metsa kasvandikud Eesti jalgpallile kaduma läinud A. Truberg (kunagi ka FC Flora ja Eesti koondise nimekirjas), A. Lembra ja R.Uus (endised noortekoondislased, praegu tavalised joodikud), J.Skripka (noortekoondise kandidaat, hukkus traagiliselt) ning Ü.Sheverev (kunagi Poomi ja Tohvri kõrval noorteklassi 3 vv, kes otsustas korvpalli kasuks).
Tshilingarashvili edusammudest on siin juba räägitud. Tõeline jalgpallidoktor, aga suurim viga iseloom, mis ON noortetreeneri oluline osa. Noorukite närvisüsteem on niigi selline, nagu ta on jne.
Veel tasub ära märkida - Sarap, Kesküla. Aga kindlasti mitte siin juba varem mainitud Luts või Vaga.
Tegelikult on asi ikka nii, et valida enda jaoks parim noortetreener, pead sa neid kõiki tundma. Võib olla on veel hulga suurepäraseid treenereid, aga neid ja nende tööstiili ma kahjuks ei tea.

-Loom-
11.12.03, 20:24
mets ja voolaid on ikka väga erinevad treenerid minu arvates.

mets on vanakooli mees rohkem ..tehnikaharjutused+tehnikaharjutused+liikumised+t ehnikaharjutused:D tänu sellele on poistel ka elementaarne tehnika korras.

voolaid rõhub just mängulistele harjutustele rohkem (vähemalt kunagi kui sai tema trennis käidud, siis nii see oli)

igatahes mõlemad on tasemel treenerid ja kindlasti yhed eesti parimad.

juxikas
13.12.03, 17:02
Mis te siin vaidlete, on olemas palju häid noorte treenereid nagu näitex E.Läänmäe:õnnelik:

kqjanno
29.12.03, 11:58
Originally posted by kroku

Loll jutt

ehh...ma käin kah M.kuusiku trennis ja ma pole siiamaami kyll näind et ta tulex pohmas peaga trenni andma voi või midagi muud totaalselt valesti teex(nagu sa ytlesid)...täiesti normaalsed trennid ja valitseb kord.....kas uled ise käind selles trennis et sellised andmed said??:doh:

.ja juxikas ytles kah õieti.....E.Läänmäe un kah hea treener......

:lahe:

holst9
01.01.04, 01:37
loomulikult tiidus,sest ta õpetab hästi mängima ja teeb rasket trenni:)

kqjanno
02.01.04, 17:54
Originally posted by holst9

loomulikult tiidus,sest ta õpetab hästi mängima ja teeb rasket trenni:)

mis teised treenerid õpetavad halvasti mängima vä??:doh:

ssssss
17.01.04, 18:02
Parim noortetreener on Andrei Shapovalov Levadiast

Keano
10.02.04, 22:46
Kas Zaur Tsilingarasvili või Karel Voolaid?
Raske valik...
Zaur võiks võta ükskõik millise noorte võistkonna ja teha neist meistrid.Aga kohe kui on nähe,et satsist saab asja,võetakse vanad ära ja antakse uued asemele.
Varsti on Lelle SK tipus ja Pärnu Tervis kohe jaol!
Karel on oma väljateenitud tunnustuse juba saanud ka:tehti temast ju FC Flora abitreener ning oli veel eelmine aasta U17 peatreener.

Amadeus
11.02.04, 13:50
Mina annaks ka oma hääle Zaurile. Yks väheseid treenereid kes pidavalt ka enda kallal töötab. Isegi taga koos tööd teinud. Kyllaltki range aga samas alati 6iglane. Noorte seas autoriteedi saavutamisel äärmiselt oluline n6ue. Pealegi on ta yks väheseid treenereid kes on ise ka äärmiselt k6rgel tasemel mänginud. Tbilisi Dynamo 80ndatel aastatel ei ole just nalja asi. Liidukatel kyll p6hisse minu teada ei j6udnud aga ikkagi.

Vitali
12.02.04, 10:48
Andrei Schapovalov on ka manginud Lenska Zenidis. Tal on uks viga- tagasiodlik

Case
08.03.04, 00:19
Originally posted by marcello

Aavo mu enda treener,karm oli aga hea ikkagi.
No Theimo Tülp on ikka üle kõige:D
Kahju,et ta poisid (94) 95 käest peksa saavad ainult:D :D :D

see,et saavad ei tähenda midagi,sellises vanuses sõltub enamus mängija individuaalsetest omadustest,paari aastaga on näha tulemusi.

Case
08.03.04, 00:22
Karel õpetab ise treenereid välja ja hästi teeb seda ;)

Case
08.03.04, 00:26
Originally posted by Ruud

Atko Väikmeri on jah hea kiire jutuga.mõnus tegelane.analüüsib hästi mängu.

s.c. realist
26.03.04, 23:21
Aivar Tiidus:õnnelik: :D vaatake sc reali mängu ja nautige:D ;)

mikc
26.03.04, 23:55
Zaur teeb kindlasti kõige mitmekülgsemaid trenne,ta arendab ka mõtlemist ning erinevalt enamustest Flora treeneritest on tema jaoks esikohal tehnika ning peab lugu ka nö \"showst\". Vaevalt et ükski teine treener Eestis on ennast nii pühendanud jalgpallile,nagu tema.Kui trenni pole,teeb mängijatest analüüse,mida peab parandama jne.Kahtlemata on ta parim noortetreener!

veiko90
20.04.04, 13:16
Pakun välja et Erki Kesküla, väga hea treener!

Rait165
20.04.04, 23:52
Parim treener on pärnu poiste treener Märt Siigur
tema kasvatatud mängijad:Zelinski,Terehov,Prins,Hohlov-Simson meestekoondises
Treumuth(Tervis),Rüütli(Lelle),Siim(Valga) Flora süsteemis Tallinnas nüüd
ja veel 6 mängijat noorte koondistes kes praegu tema käe all;)

kaitz
28.04.04, 01:18
Njah pakun Rosenberg A. või isegi ENNAST.:kaval:

kaaLer
29.04.04, 23:14
noo ...mar arvan, et A. Rosenberg on küll väge hea noortetreener....isegi parim... aga ise ennast niimoodi pakkuda oii... isegi nagu pole ju treeninud kedagi... nnii et sry

mr
06.05.04, 21:24
ahahahahahahahaa...:ham5:

kaitz
06.05.04, 23:10
Ongi nii- või ... irw mida te ka teate:kaval:

kaaLer
07.05.04, 02:27
heh...no midagi me ikka teame ka juuu :deemon:

mr
07.05.04, 10:46
mida me parem ei tea..:ham2:

torchwing
22.05.04, 22:21
Ander Aaviku jk kalevist;)

rollu
29.05.04, 16:04
parim noortetreener on jan vazhinski

Tanua
29.05.04, 16:16
Originally posted by rollu

parim noortetreener on jan vazhinski

meelis eelmäe on parim!!!:trafck:

tübeteika
29.05.04, 22:47
zaur

torchwing
30.05.04, 11:10
Kindlalt Ander Aaviku:D

stap
01.06.04, 20:15
ranet lepik

cccr
16.06.04, 21:10
kas te teate, kes on kõige paremini mängiv noortetreener(äkki aitate)

Hughes
19.06.04, 13:14
Gunnar Veberson on parim!!!

kaaLer
19.06.04, 14:03
Originally posted by cccr

kõige paremini mängiv noortetreener... pakuksin Anti Rosenbergi, ta on ka väga hea treener...:)

PraS
19.06.04, 14:41
Originally posted by kaarelkymnik

Originally posted by cccr

kõige paremini mängiv noortetreener... pakuksin Anti Rosenbergi, ta on ka väga hea treener...:)

kuid nüüd meeskonda ja kohta EMV-l vaadata siis on kindlasti parim Mati Pari.

Jalkamies
24.06.04, 15:54
Viktor Mets \"viki\" on parim .vaadates neid nimesi kes on tema kasvandikud saab sellest aru!!!

p2mbi
15.07.04, 18:17
passikuta :D

Anfield
27.07.04, 16:32
Viktor Passikuta ;)

Juunior
30.09.04, 23:51
Olev Reim kes lahkus Florast Operi JK-sse.

Sai vist isu täis:D

spekter
01.10.04, 00:34
Algselt postitas Juunior

huvitav info. Oper JK koduleht sellest vaikib!

Juunior
01.10.04, 21:22
Algselt postitas spekter

Algselt postitas Juunior

http://www.oper.ee/index.php?article_id=36&page=5&action=article&

huvitav info. Oper JK koduleht sellest vaikib!

saalitrennid 96 ja 98 grupile algavad 4. oktoobril
27.09.2004
Alates 4. oktoobrist lähevad saali 96 ja 98 treeninggrupid.

98 treeningpäevad on esmaspäev 18.00-19.30 ja kolmapäev 17.00-18.30 Mustamäe Gümnaasiumi võimlas, mis asub Akadeemia teel Starmani vastas

4. oktoobril on oodatud kõik 98 lapsevanemad pool tundi varem kohale, treener Olev Reim tutvustab ennast ja treeningpõhimõtteid ning reegleid.

96 treeninggrupi trennipäevad Mustamäe Gümnaasiumis on teisipäeval, neljapäeval ja reedel kell 18.00-19.30
5. oktoobril on kõik 96 lapsevanemad oodatud pool tundi varem kohale, grupi uus treener Olev Reim tutvustab ennast ja treeningpõhimõtteid ning reegleid.

Ülejäänud grupid lähevad saali alates 15.oktoobrist

roubi
08.10.04, 00:15
mina olen kuulnud ,et lasnamäe sk treener kurikuulus benno on parim treener \" jalg maha \" on ju kõigile teada tuntud sõnapaar .:õnnelik:

marcello
08.10.04, 16:08
kui parim mängiv treener siis Pari ja Arbeiter kindlasti,vadates klubi kuhu nad kuuluvad

siim089
14.10.04, 23:14
parimad treenrid on Jk Tuleviku noortetreenrid kes kahekesi (väga austatud härra Leo Ira ja Antti Rosenberg) kelle peal on vanused 87-97

figo19
22.10.04, 19:40
Mu enda treener on Marko Kuusik ja noh tema ei ole just mitte kõige parem, kuid ka mitte kõige halvem treener...minu arust on tavaliselt tema kõige suurem miinus see, et ta poeb tema arust trenni parimatele mängijatele...aga eesti parim noortetreener on minu arust Zaur.

rooney88
22.10.04, 20:04
äkki atko väikmeri mu enda treener kah

Juunior
14.12.04, 11:16
Kas kuskilt näeb nimekirja kes on saanud noortetreeneri litsensi ja kellelt on see ära võetud??:D

tankard
18.12.04, 02:54
Algselt postitas Juunior

Kas kuskilt näeb nimekirja kes on saanud noortetreeneri litsensi ja kellelt on see ära võetud??:D

Uuri Eesti jalgpalliliidust:kaval:

kaitz
18.12.04, 03:07
Algselt postitas Juunior

Mis sul sellest

marcello
18.12.04, 12:15
Algselt postitas kaitz

Algselt postitas Juunior

Mis sul sellest

Inimene tahab teada kas tal on veel litsents alles aga keegi ei aita teda:D

marcello
19.12.04, 14:24
Mis puhul üldse võetaks ära noorte treeneri litsents järsku?
Kas karvase mehe karvane käsi saab seda teha kui tuju peale tuleb.
Kas on näiteid kui on kellegilt võetud?

willane
21.12.04, 00:37
kui vana asja meenutada, siis Tiidusel võeti noortetreeneriks olemise õigus (vist tähtajatult), aga anti tagasi, kui Kink hakkas täiskasvanuks saama ja suhteid oli vaja parandada. varsti pärast seda taheti Kinki Florasse.
Veel on treenimise keelde saanud vene rahvusest treenerid (siis vist litsentse veel polnud), kui kasutasid EMV-l vanemaid poisse. JK Dünamos oli Kuhhartsev (sai vist 2 aastat). Viimasena meenub, et Eduard Võrk sai treenerina töötamise keelu- samuti kasutas keelatud mängijaid ja vist võltsis protokolli (või kirjutas õiged nimed, aga mängisid valed mehed).

spekter
21.12.04, 01:32
Juunior ei julge vist ise EJL-st küsida, ta pole vist liige. Äkki talle ei vastatagi?

marcello
21.12.04, 04:30
Algselt postitas spekter

Juunior ei julge vist ise EJL-st küsida, ta pole vist liige. Äkki talle ei vastatagi?

Et nagu helistab ja siis kuulab pool tundi kuidas talle kõigi nimed ette loetakse?
Ta ju lootis,et kuskil on netis nimekiri olemas,mis siin imelikku on?

spekter
23.12.04, 17:10
eks olen siis vaiksem.
Postimehest lugesin, et kotkas-juunior pole liige. et ejl soovitab nende poiste vanematel hoopis florasse minna. sa juunior ju oled sellest samas Juuniorist? või polegi?

keki1
28.02.05, 16:25
kindlasti ei saa öelda kes on parim ,sest mitte keegi pole kõikidega trenne teinud kuid nii palju kui mina olen näinud või trenni teinud ,nendest on ikkagi parim ERKI KESKÜLA ,sest ta on treenerina väga hea!:kaval:

hendrik-
28.02.05, 20:13
Üks parimaid minu arvates on Enn Läänmäe (vist kirjutatakse nii) tjk 89 I treener! :kaval:

meelis911
28.02.05, 21:15
Zaur Zaur

veiko90
02.03.05, 17:44
Loomulikult on parim Kesa ehk Erki Kesküla!:õnnelik:

Case
03.03.05, 14:44
Algselt postitas Juunior

Mis siin imestada.
Kui palka ei saa,siis tuleb minna.

telekavaataja
03.03.05, 21:34
Kohe kindlalt Viktor Passikuta.

Svensson7
06.03.05, 23:18
Kõige paremad noortetreenerid on FC AJAXi omad.Kaks noort poissi ,üks 18a ja teine 17 a ise ajasid poisid kokku ja nüüd näevad täiega vaeva.Respect poistele et viitsivad niiviisi kooli ja enda treeningute kõrvalt ka väikeste jaoks aega leida.Tublid olete:)

Case
07.03.05, 15:16
Algselt postitas Svensson7

Kõige paremad noortetreenerid on FC AJAXi omad.Kaks noort poissi ,üks 18a ja teine 17 a ise ajasid poisid kokku ja nüüd näevad täiega vaeva.Respect poistele et viitsivad niiviisi kooli ja enda treeningute kõrvalt ka väikeste jaoks aega leida.Tublid olete:)
Kas need on need samad poisid lasnamäelt?Kui siis,olen nende kohta muid jutte lapsevanemate käest kuulnud.Ja muuseas poisse ajab kokku nagunii iga teine treener.
Tublid võivad nad nii või teisiti olla.

Svensson7
07.03.05, 22:33
Mis muid jutte?:(

Case
11.03.05, 03:57
korda ja distsipliini polevat olnud,ebaprofessionaalne.

Svensson7
11.03.05, 23:35
Eks meil ole praegu see asi ära vajunud küll ,tunnistan ausalt:( .Nüüd on endaks hooajaks valmistumine ja mängud juba peal ka ,aga ebaprofessionaalsust ma küll veaks ei tooks ja distsipliini ka mitte.Me ikka koostasime alati treeningukavad ja varustus oli korralik ja kõik töötas,aga tasapisi hakkas asi ära jahtuma nii et kui keegi saab abiks olla,et suurem punt kokku ajada-praegu mingi 5 poissi järgi:( .Näiteks Case äkki saad ise appi tulla või abiks olla kuidagi.mina77@hot.

Svensson7
11.03.05, 23:38
Eks meil ole praegu see asi ära vajunud küll ,tunnistan ausalt:( .Nüüd on endaks hooajaks valmistumine ja mängud juba peal ka ,aga ebaprofessionaalsust ma küll veaks ei tooks ja distsipliini ka mitte.Me ikka koostasime alati treeningukavad ja varustus oli korralik ja kõik töötas,aga tasapisi hakkas asi ära jahtuma nii et kui keegi saab abiks olla,et suurem punt kokku ajada-praegu mingi 5 poissi järgi:( .Näiteks Case äkki saad ise appi tulla või abiks olla kuidagi.mina77@hot.

MaTuuu---
22.03.05, 20:28
Eks ikka minu treener JK Viljandi Tuleviku Antti Rosenberg ;)

Case
23.03.05, 19:19
Algselt postitas Svensson7

Ühineda võib alati;)
Täpsemalt kirjutame edasi e-mailide teel.

siim089
23.03.05, 21:07
Algselt postitas MaTuuu---

Eks ikka minu treener JK Viljandi Tuleviku Antti Rosenberg ;)

Tubli Matu (Y)

kaitz
30.03.05, 17:15
Oih jah

siim089
30.03.05, 18:21
Algselt postitas kaitz

Oih jah
Oih jah????

nurmalna
29.04.05, 01:28
No on selge, et silma paistavad kolm nime: Zaur, Mets, Sarap! Metsa tean lähedalt, zauriga kah natukene kokkupuuteid olnud, Sarapit olen TV-s seletamas näinud. Neist kolmest kedagi eelistada ei oskagi! Marko Kuusiku kohta veel seda, et kord rootsis turniiril käis Marko kuskil joomas ja oli nii täis, et tuki valesse kohta magama, minu naabri kaissu ja oioi kui häbi tal hommiku oli ning sellest olen kah kuulnud, et ta turniiride päevi sassi ajanud vms.

MihkelPallak
05.06.05, 13:44
parim noortetreener on rainer tokko:õnnelik:

Hoe
05.06.05, 17:26
RAiner Tokko!:kaval:

Stiivi
05.06.05, 18:20
Kindlalt Zaur !

lunge
06.06.05, 14:55
kindlalt parim on Rainer Tokko!;)

midasaajad
06.06.05, 15:58
te võite kõik teised nimed endale p****e pista: rainer tokko on parim...

Sir Tamme
06.06.05, 16:25
Pole isegi mõtet niisugust teemat panna kuna parim treener on Tokko Rainer :jump1:

Specialized
06.06.05, 16:51
IGOR IšIK,kindlasti parim ja edukaim.
(K):D:deemon:

fodd
06.06.05, 20:07
viimane postitus oli väga segane
igatahes eesti parim noorte treener on Rainer Tokko
Tema on erinevalt meistri liiga esimeste treeneritest oma võistkonda tõstnud yhe liiga võrra.:D :D :D

siim089
07.06.05, 15:04
mis klubi treener siis see treener Tokko ka on ?

lunge
07.06.05, 15:34
ikka TVMK, mis see muu olla saab.;)

siim089
07.06.05, 15:40
mis vanusegrupp on sellel härra Tokkol

Sir Tamme
07.06.05, 18:39
Härra Tokkol on 89 ja 90 vanusegrupp:ham1: :ham1:

kolhoosnik
08.06.05, 16:44
No Tokko vastu ei saa ei Zaur ega Kuusik rääkimata teistestki.

Stiivi
08.06.05, 18:40
No kuule mees, ära aja ila eks :deemon:

midasaajad
08.06.05, 18:50
Algselt postitas Stiivi

No kuule mees, ära aja ila eks :deemon:
VAIT!!!! kõik on juba ammu öelnud, et tokko on parim niiet ei vaidle vastu

Stiivi
08.06.05, 19:28
Kes kõik siis ? :D
Ei jah, TVMK 89 ja 90-l läheb päris hästi ma vaatan :D

fodd
09.06.05, 16:17
meie oleme vähemalt liiga võrra tõusnud
TEIE ei ole:D :D

Hoe
09.06.05, 16:47
Algselt postitas fodd

meie oleme vähemalt liiga võrra tõusnud
TEIE ei ole:D :D
Ja kõik Tänu fodd-ile .. ta meil suurim väravakütt... 2 goals per game!

Hoe
09.06.05, 16:49
Algselt postitas kolhoosnik

Kuusik joob Vormi rahad maha ja Zaur on suht muhe mees:)
Eks siis TOkko ja Zaur ongi.. nende vahel.. tuleks mingi üks ühele korraldada? jalkas noh:D suht muhe oleks vaadata ...:) kuidas mehed väljakul parima treeneri tiitli nimel võitlevad

lunge
11.06.05, 16:32
kuusik kurat valetab koguaeg et ajax cup ei toimu

teoreetik
12.06.05, 15:25
vähemalt see on kindel et Ralf Rogov see pole...

Hoe
12.06.05, 21:53
Algselt postitas teoreetik

vähemalt see on kindel et Ralf Rogov see pole...
ÄRa ülbitse Ralf on täitsa muhe vend;)

m2ngija2
12.06.05, 23:03
Igor Ištšik on parim noorte treener.Meie tjk 90\'ne treener.

mart213
13.06.05, 14:04
Poeg mängib Flora 96 koosseisus ja isikliku kogemuse põhjal vädaks, et Ralf Rogov oli hea treener. Tal oli lastega väga hea suhe, samuti töötas Ta äärmiselt pühendunult.

teoreetik
13.06.05, 14:29
Algselt postitas mart213

Poeg mängib Flora 96 koosseisus ja isikliku kogemuse põhjal vädaks, et Ralf Rogov oli hea treener. Tal oli lastega väga hea suhe, samuti töötas Ta äärmiselt pühendunult.

Oot-oot...
Tal võis noortemate lastega hea suhe olla kuid vanematesse suhtus ta küll ükskõikselt.
Töötas pühendunult?!?!! Tulge maapeale...

telekavaataja
13.06.05, 15:12
Dima Kruglovi esimene treener Viktor Passikuta.

waluswend
13.06.05, 17:38
R.Rogov olevat teinud vanemate poiste (sünd. 1987) trennis nii, et algul andis poistele vestid ja palli. Siis istus aautosse ja lasi jalga. Trenni lõpus tuli tagasi ja korjas asjad kokku. Hea treener jah:D

epson
14.06.05, 14:01
rainer tokko on eesti parim noortetreener!
siin ei ole üldse küsimust...
kuusik on ju täielik joodik.

jorss
14.06.05, 15:54
rohkem selliseid lugusid :)

virumaa teataja (http://www.virumaateataja.ee/140605/esileht/15024776.php)

florakas
14.06.05, 23:12
mis jutt see olgu et Kuusik on joodik. Väga tark treener on.Päriselt ka.VB paljudele ei meeldi ta sellepärast et ta on boheemlane,aga just sellistelt nimestelt tuleb palju uusi ideid ja avastusi.
Kaks parimat noortetreenerit Eestis on Kuusik ja Zaur.

florakas
14.06.05, 23:19

Tokko alles noor ja õpib. Hetkel on ikka Zaur ja Kuusik paremad (ma olen ise kõikide treeneritega töötanud). Kõige ambitsioosikam on Zaur: ma ise rääkisin temaga üks päev ja kohe oli selge et tegemist on inimesega ,kes jõuab vägagi kaugele(minu meelest). Zaur on tõeline jalkpalligeenius.
Kuusikul on väga head tulemused noorteklassides(näiteks 92.a.mitmekordne EV meister ja erinevate välismaisete ja koduste turniiride võitjad). See juba räägib enda eest.
Tokko on lahe sõber ja hea inimene mis muudab ta väga populaarseks tema hoolealuste seas.TAst võib ka tulevikus asja saada.

*jalgpalligeenius

Sir. Nuutu
14.06.05, 23:23
jah.Ei ole ühtegi halba sõna Marko kohta.

midasaajad
16.06.05, 22:06
Algselt postitas florakas

Tokko alles noor ja õpib. Hetkel on ikka Zaur ja Kuusik paremad (ma olen ise kõikide treeneritega töötanud). Kõige ambitsioosikam on Zaur: ma ise rääkisin temaga üks päev ja kohe oli selge et tegemist on inimesega ,kes jõuab vägagi kaugele(minu meelest). Zaur on tõeline jalkpalligeenius.
Kuusikul on väga head tulemused noorteklassides(näiteks 92.a.mitmekordne EV meister ja erinevate välismaisete ja koduste turniiride võitjad). See juba räägib enda eest.
Tokko on lahe sõber ja hea inimene mis muudab ta väga populaarseks tema hoolealuste seas.TAst võib ka tulevikus asja saada.
mida sa ajad?? kuidas sa veel tokkot tead. mõtled siin ise jutte tema kohta välja v??
sina oled ka geenius. jalgpalligeenius kirjutataxe g mitte k-ga.

Hoe
17.06.05, 01:13

Jalgpalligeenius* ehk?..
JA seda räägib inimene , kelle õigekiri jätab soovida;)

florakas
17.06.05, 12:11
Algselt postitas Hoe

Jalgpalligeenius* ehk?..

No tuli kirjaviga sisse.OLed nüüd õnnelik??? Said jälle ülbitseda...
Sa lihtsalt ei suuda leppida sellega,et on ka paremaid treenereid kui Tokko... tegelt kogu see teema on mõttetu,sest kõik pakuvad parimaks treeneriks enda treenerit.

Zauri tõin ma välja selle pärast ,et teda kiidavad kõik,kes tema trennis on käinud (k.a. mina).Mina käin praegu Kuusiku trennis ja ka ei kurda.

florakas
17.06.05, 12:14
Algselt postitas midasaajad

mida sa ajad?? kuidas sa veel tokkot tead. mõtled siin ise jutte tema kohta välja v??
sina oled ka geenius. jalgpalligeenius kirjutataxe g mitte k-ga.

Ma ei mõelnud midagi Tokko kohta välja,ma lihtsalt ütlesin välja oma arvamuse...
Tänan ka Sind selle eest,et sa mu kirjaviga märkasid.Pean tõdema,et seda juhtub vahest,kui sul on kiire.

MMclub
19.06.05, 18:15
aga sõnumeid ei tohi ju kirjutada kiirustades:(

Hoe
19.06.05, 19:17

Algselt postitas Hoe

Jalgpalligeenius* ehk?..

No tuli kirjaviga sisse.OLed nüüd õnnelik??? Said jälle ülbitseda...
Sa lihtsalt ei suuda leppida sellega,et on ka paremaid treenereid kui Tokko... tegelt kogu see teema on mõttetu,sest kõik pakuvad parimaks treeneriks enda treenerit.

Zauri tõin ma välja selle pärast ,et teda kiidavad kõik,kes tema trennis on käinud (k.a. mina).Mina käin praegu Kuusiku trennis ja ka ei kurda.

Oled mingi väga lahe inimene nüüd , et oled Zauri trennis käinud:D?
ISku su mänguoskused ei ole veel päris kadunud;) sul on veel võimalus kunagi \"staariks\" saada;)