PDA

View Full Version : Nahk koondisesse?

venaldo
02.06.03, 21:18
Nahk valiti Soome Veikkausliiga maikuu parimaks mängijaks, Soome meedia nimetab teda \"Eesti Beckhamiks\". Oleks ju loogiline näha teda ka Eesti särgis Kristali & co asemel?

Kaarel
02.06.03, 21:45
already a thread

Wanapagan
02.06.03, 22:15
Eks oleks vist aeg Nahak proovida jah, kui ta ikka nii heas vormis on.

magicm
02.06.03, 23:37
peaks selle naha-poisi nüüd küll koondisse võtma, arvan, et peale andorra ja horvaatia mängu ta ka tulekul on.... sest siiski lüüa 5 vooruga 5 väravat (ühes mängus terve meeskond nullile jäi) ning anda üks resultatiivne sööt, olles sellega maikuu parim mängija Soomes.... mida veel, et koondisesse pääseda? kahju, et ta alles sellises vanuses särama lõi, tundub väärt mees olevat.

eston maravilha
03.06.03, 02:23
Originally posted by magicm

kahju, et ta alles sellises vanuses särama lõi, tundub väärt mees olevat.

kostja on koguaeg väga täkk olnud. ainult see eksirännak valgevenne kukkus kuidagi nadilt välja. aga eestis oli ta ikka väga kõva tegija. meistriliiga läbi ajaloo 6. väravakütt ikkagi. ja veel poolkaitsjana.

magicm
04.06.03, 11:07
ma ei ütlegi, et ta enne kott oleks olnud, ega muidu pasi teda kaasa poleks tirinud, kuid nii, nagu ta paraegu särab, pole ta nüüd enne küll teinud... mis muidugi on väga positiivne, sest arvata võib, et ta varsti ta ka koondises on ja mine tea äkki ka kusagile tugevamasse liigasse või siis klubisse ka maha müüakse (nojaa aastad mängivad oma rolli) :)

teoreetik
10.06.03, 23:31
soome liigas läheb tal praegu väga hästi,võiks koondisesse proovida küll!:õnnelik:

Vürst
12.06.03, 20:27
Naha suur esiletõus oli minu jaoks suur üllatus.Olen vaadanud mitmeid tema mänge Soome liigas ja need on olnud suurepärased(Naha mängu arvestades).

Kui 28 aastane mängija on löönud karjääri jooksul Eesti Meistriliigasiigas 68 väravat
(173 mängust) ja lööb siis järsku hooajal vaid 2 väravat (1170 mänguminutiga) tundub tegu olevat suure äralangemisega.
Ometigi osteti Nahk just samal hooajal Jokeritesse kus tema täht lõigi särama----Üllatus.

Ent nüüd ei muud, kui ka Konstantin Nahk koondisesse.

winnie
12.06.03, 21:38
Mis te jamate.
Kannik platsile!:oih:

Silver
12.06.03, 22:04
Originally posted by winnie

Mis te jamate.
Kannik platsile!:oih: Plaan hea, aga teinekord proovi oma naljadega näiteks off topicus särada :)

teoreetik
24.06.03, 16:09
Nagu te vist juba teate et Arno kutsus Naha koondisesse!!!See on tore!:õnnelik:

magicm
24.06.03, 16:49
Originally posted by teoreetik

Nagu te vist juba teate et Arno kutsus Naha koondisesse!!!See on tore!:õnnelik:

Jah, seda me teame, nüüd loodame, et ta ka Leedu vastu platsile pääseks ja oleks tore, kui algkoosseisus, siis saab näha, mis mees ta on :)

Silver
24.06.03, 16:54
Mängu saab ta kindlalt, aga kas algkoosseisus, see on kaheldav.

Peku
24.06.03, 17:26
kindlasti pääseb mängima, arvatavasti tahab arno ise kah ära näha kuidas mees mängib...:õnnelik:

magicm
24.06.03, 17:44
elame näeme, ta sai ju alles natuke viga ka, kuna Haka vastugi ei mänginud...:doh:

launch
03.08.03, 13:28
Originally posted by Kaarel

already a thread
Nahk ei saa kunagi koondisse seni kui kõik asjad käivad flora kaudu,:viha:

17
03.08.03, 13:32
Originally posted by launch

Originally posted by Kaarel

already a thread
Nahk ei saa kunagi koondisse seni kui kõik asjad käivad flora kaudu,:viha:

Päris vana teema kuskilt välja koogitud jälle...:deemon:

vaikiv mees
03.08.03, 14:33
tule m6istusele, ei ole see nii hiidvana teema midagi, viimati arutlusel alles selsamal suvel mis praegugi veel k2imas, Balti turniiri aegu, aga mees m2ngis (6igemini ei tulnudki m2ngima) oma shansi maha ja teema enam-v2hem ammendus

p3p3
06.08.03, 23:21
Balti turniirile jättis tulematta ytles et vigane aga ise mängis samal ajal soomes veikkaus liigas :(

sicmic
06.08.03, 23:38
Originally posted by p3p3

Balti turniirile jättis tulematta ytles et vigane aga ise mängis samal ajal soomes veikkaus liigas :(

Ongi nii või? Muuseas, BT oli rohkem kui kuu eest, äkki on see \"uudis\" vananenud? Mõtlesid kah, mida kirjutad? Edaspidi mõtle, muidu ei kirjuta sa enam midagi siia foorumisse. ;)

eston maravilha
07.08.03, 00:04
GO M1KK!!!

tkkt
13.08.03, 11:36
kahju, et poiss on nii ära vajunud pole enam teisest midagi kuulda olnud... või teab keegi tema saatusest nats rohkem?:oih: tundub kyll, et järgmine zelinski sugune karjääri mees...:(

Kosk
14.08.03, 09:56
Originally posted by zuma17

kahju, et poiss on nii ära vajunud pole enam teisest midagi kuulda olnud... või teab keegi tema saatusest nats rohkem?:oih: tundub kyll, et järgmine zelinski sugune karjääri mees...:(

Minul isiklikult on sellest Konstantin Eesnahast sügavalt pohhui peale seda, kui koondise kuradile saatis. Mädanegu põhjanaabrite juures.

Ono
14.08.03, 10:53
Originally posted by Kosk

Originally posted by zuma17

Minul isiklikult on sellest Konstantin Eesnahast sügavalt pohhui peale seda, kui koondise kuradile saatis. Mädanegu põhjanaabrite juures.

Ei jah, sa toksi palli oma 5 liigas.
Arvestades sinu mängutaset, kosevärd, ei tohiks sa siin üldse kommenteerida, sina oled küll viimane kes Nahka, eesnahaks hakkab kutsuma.

Kosk
14.08.03, 11:08
Originally posted by Ono

Arvestades sinu mängutaset, kosevärd, ei tohiks sa siin üldse kommenteerida, sina oled küll viimane kes Nahka, eesnahaks hakkab kutsuma.

Jah Ona, ma võtan su arvamuse teadmiseks.
Eelmine hooaeg tõepoolest toksisin palli 5.liigas. Nüüd juba 4.liigas, aastaga liiga pole ju paha või mis? Samas tulin aastal 2000. noorte A-klassis kuuendaks ja sisemeistrikatel viiendaks. Mida sul on vastu pakkuda? Pakun, et sa oled selline järjekordne internetiflegma, keda lapsepõlves mängu ei võetud, sest sa lihtsalt oled kapitalne praak. Trauma seega.

Veel sooviksin argumenteeritud vastust küsimusele, et mille alusel sa mind \"kosevärd`iks\" nimetad. Ja mis puudutab veel seda naha ja eesnaha teema, siis kindlasti ei ole ma esimene ja veel vähem viimane, kes asjast nii arvab. Minu argument on see, et kui koondis vajab mees ja kutsutakse mängima, tüüp hämab midagi vigastusest ning lükkab liigamängu. Sellise suhtumise peale poleks pidanud nime muutma eestipäraseks. See on sittumine otse näkku ja selles peegeldub ka mehe arusaam rahvuskoondise tähtsusest ja selle esindamise aust.

Ona, lisan sulle ka lingi, mille lugemisega võiksid oma aega sisustada.
http://www.hot.ee/masturbatoorium/

ROOTSI KUNN
14.08.03, 12:42
Kosk, teeme lõhnad juurde.!!!:D

Kosk
14.08.03, 12:45
Originally posted by ROOTSI KUNN

Kosk, teeme lõhnad juurde.!!!:D

Järgmine teisipäev võiks seda teha. Kolmapäeval väga ei taha juua ja eriti ei saa ka paaril asjaolul. See, et naljapäev tööpäev on, pole siiani koondisemängude puhul määrav olnud.

Ono
14.08.03, 12:47

Originally posted by Ono

Eelmine hooaeg tõepoolest toksisin palli 5.liigas. Nüüd juba 4.liigas, aastaga liiga pole ju paha või mis? Samas tulin aastal 2000. noorte A-klassis kuuendaks ja sisemeistrikatel viiendaks. Mida sul on vastu pakkuda? Pakun, et sa oled selline järjekordne internetiflegma, keda lapsepõlves mängu ei võetud, sest sa lihtsalt oled kapitalne praak. Trauma seega.

Veel sooviksin argumenteeritud vastust küsimusele, et mille alusel sa mind \"kosevärd`iks\" nimetad. Ja mis puudutab veel seda naha ja eesnaha teema, siis kindlasti ei ole ma esimene ja veel vähem viimane, kes asjast nii arvab. Minu argument on see, et kui koondis vajab mees ja kutsutakse mängima, tüüp hämab midagi vigastusest ning lükkab liigamängu. Sellise suhtumise peale poleks pidanud nime muutma eestipäraseks. See on sittumine otse näkku ja selles peegeldub ka mehe arusaam rahvuskoondise tähtsusest ja selle esindamise aust.

Paras tola oled, kuid ma võin öelda, et minu jalgpalli saavutused on sinu omadest tükk maad paremad, ei tea küll kust sinusugused mõtetud elajad tulevad.

jansa
14.08.03, 12:56
Originally posted by Ono

Originally posted by Ono

Paras tola oled, kuid ma võin öelda, et minu jalgpalli saavutused on sinu omadest tükk maad paremad, ei tea küll kust sinusugused mõtetud elajad tulevad.

..uuuurrrgggghhhh.... ikka verd ja karvu, verd ja karvu....:D

marabella666
14.08.03, 13:23
siin pole küsimsutki- Nahk seebiks. Mees, kes korra koondise kutsest keeldub ei vääri kanda sinist särki. Ise veel hämas ennem seda ajakirjanduses, et ootab koondise kutset. Mingu ja mängigu oma soome liigat ja olegu Kolbassenko edasi, kt kloun:viha:

Hogarth
22.08.03, 23:38

Originally posted by Ono

Ajeee,:õnnelik: kosel õigus......onu konstantin on tõesti eesnahk.:õnnelik:

Vürst
23.08.03, 14:41
Nahk lõi mängus Alliansiga oma selle hooaja kuuenda värava (penaltist). Oodata tuli seda kuuendat kolli küll kaua, aga ära ta lõpuks tuli.Mängu lõppseis 1-1.

Sellest mängust on küll juba mitmeid päevi möödas ent sellest polnud kusagil kirjas.

Epic
23.08.03, 15:09
Originally posted by Vürst

Nahk lõi mängus Alliansiga oma selle hooaja kuuenda värava (penaltist). Oodata tuli seda kuuendat kolli küll kaua, aga ära ta lõpuks tuli.Mängu lõppseis 1-1.

Sellest mängust on küll juba mitmeid päevi möödas ent sellest polnud kusagil kirjas.

oled kindel (http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=231&page=5#88700) ve? :deemon:

Vürst
23.08.03, 16:14
Originally posted by Epic

Originally posted by Vürst

oled kindel (http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=231&page=5#88700) ve? :deemon:
Tähendab jah ei pannud seda tähele.Aga siiski siin teemas polnud nii et pole väga hullu.

kaitz
05.09.03, 21:23
Tõesti mõttetu vennd pole vaja sellist meest kes arvab,et MINA JA MAAILM:viha:
Toksigu Soomes edasi oma Nahka!!!:viha: