PDA

View Full Version : Jalgpallurite Naised

wal
05.06.03, 13:12
Mida siis arvatakse? Kõige esimene küsimus, mis mul tekkis: milline Inglise klubi on Early Park FC prototüüp? Olla tükk parem klubi kui Bolton, kust üks mängija sinna tuli.

ROOTSI KUNN
07.06.03, 14:39
Vaatasin kah siis seda esimest seeriat. Lühike komm oleks selline: Elu nagu Hollywoodis,kui sul on ilus naine ,pealegi blondiin siis on ka põhikoosseisu asja:D
Vaene Poom ,mida ta kõike seal Inglismaal üle ei pea elama:oih:

JackieD
14.06.03, 20:39
PS! : Meeskonna nimi on \"Earls Park\",aga ma võin ka eksida.
Selle seriaali kohta võin ma öelda,et see räägib sama palju jalgpallist,kui \"Dallas\" rääkis naftast.

Vürst
15.06.03, 12:07
EE kui palju rääkis Dallas naftast. Ja kas see on mingi natukenegi vaadatav seriaal.:deemon:

JackieD
15.06.03, 14:41
\"Dallas\" ei enam-vähem ei rääkindki naftast.Aga seriaal on muidu vaadatav küll.

Black_Magic
15.06.03, 14:47
See seriaal on jama, seebikate austajatele

Peku
17.06.03, 23:52
Originally posted by JackieD

\"Dallas\" ei enam-vähem ei rääkindki naftast.Aga seriaal on muidu vaadatav küll.

:D

apunkto
18.06.03, 08:40
Mina nägin ühte osa Dallasest, kus terve osa rääkis naftast. Mingi tüüp leidis naftat ja värk. Andke teada, kui selline osa tuleb, kus jalgpallist räägitakse.:P

Ma ise pole jõudnud seda vaadata, kas räägitakse tuntud jalgpallurite naistest või siis on koos mingid tundmatud kujud?

eston maravilha
18.06.03, 17:18
seebikas on see. sama asi nagu kunagi neloselt tulnud \'dream team\', kuid \'footballers wives\'is on tunduvalt vähem jalgpalli

Sen
18.06.03, 17:39
Originally posted by JackieD

PS! : Meeskonna nimi on \"Earls Park\",aga ma võin ka eksida.
Selle seriaali kohta võin ma öelda,et see räägib sama palju jalgpallist,kui \"Dallas\" rääkis naftast.

Oled kogu Dallase ära vaadanud või loed hoolega \"Nädal seriaali extrat \" :D
Vabandust, seal on nafta asemel õli :D :D :D
Ei osta tavaliselt Nädalat aga kuna seal oli tore pilt kahest jalgpallifännist (minust ja Andrest) siis ostsin selle ära ja õlijutu lugesin ka läbi :õnnelik:

p3p3
13.08.03, 20:57
KÕWA SARI ju mulle täica meeldib

Epic
14.08.03, 21:22
Ikka jube hea sari, isegi \"legendaarne\" :P Sol Campbell pääses eile ekraanile :D

muna
15.08.03, 14:50
täitsa vaadatav. kui juhuslikult palli taga ei aja siis ikka vaatan seda !!!

dreyd
15.08.03, 14:55
Originally posted by muna

kuna ma juhuslikult tean, et see suht-koht hilja jookseb telkust, siis jalgpalliga võiks/saaks tegeleda ikka päevavalgel ning siis pimeda saabudes, maitseasi kas vaatad seebut või teed muud niginat-naginat;)

muna
15.08.03, 14:57
Originally posted by dreyd

Originally posted by muna

kuna ma juhuslikult tean, et see suht-koht hilja jookseb telkust, siis jalgpalliga võiks/saaks tegeleda ikka päevavalgel ning siis pimeda saabudes, maitseasi kas vaatad seebut või teed muud niginat-naginat;)

mis teha varem ei saa lihtsalt meeskondi kokku. jalkpallurite naised on 21.25 VOT. kui hästi läheb siis hakkan sellel ajal kodu poole liikuma :kaval:

2mSööt3mMööda
15.08.03, 15:39
Originally posted by Epic

Ikka jube hea sari, isegi \"legendaarne\" :P Sol Campbell pääses eile ekraanile :D
Varsti saab seal vb ka teist Cambelli(campell või cambell vahet pole :) ) näha
http://www.sloleht.ee/index.aspx?d=15.08.03&r=5&id=144545

dimaggio
08.09.03, 17:06
Originally posted by Epic

Näha sai jah teda, nii umbes 5 sekundit.;) Kuid mulle se sari isegi meeldib, parem, kui mingid Lõuna-Ameerika crapid.