PDA

View Full Version : Eesti-Horvaatia afterparty Wellis

jansa
10.06.03, 14:47
... Järjekordsel Welli Baarikärbeste Afterpartyl kolmapäeval WELLINGTONI PUBis astub kell 22:00 paiku ülesse ans. \"Ground Zero\"...
Bändi repertuaaris on audentsed coverid ja töötlused selliste tegijate nagu NIRVANA, BLUR, H.I.M., THE VERVE jne. lugudest!
Pilet 25.- futboliidid
35.- teised huvilised.
.... hind sisaldab nagu alati ka korralikku kõhutäit ja soodsaid napse.
Endiselt käimas autogrammiga Operi Aalborgi särgi oksjon....

JA ÄRGEM HOMMIKUST TRAMMIREISU UNUSTAGEM!!!!!!!

(etterutatuna võib öelda et Est vs. Pol mängul esineb meile \"Sõpruse Puiestee\" )

ROOTSI KUNN
10.06.03, 17:16
Trammisõiduks hakkame homme juba alates kella 13.00 ettevalmistusi tegema .
Kõik võivad kaasa lüüa. Nimelt hakkame Wellis kõiksugu plagusid joonistama ,mis siis hiljem trammile kinnitatakse.:lahe:

rauno
10.06.03, 17:21
ma olen kell 12 platsis kui hästi läeb.:D

mjkk
10.06.03, 17:28
Kuigi sina mind, Kunn, ei tea, siis olen linnas ja arvatavasti selleks ajaks ka juba vaba. Tulen suurema hea meelega appi. :)

Pätu
10.06.03, 21:17
mis kellast te seal wellis juba olete.. kas 13-st või siis hakkate alles askeldama ? :P

b0xter
10.06.03, 21:41
nu põmst askeldama siis kui kunn sinna jõuab ja mul palus ta varakult sinna tulla.. seega kuskil 1 ajal umbes :) ... nu vp siis wellis näeb kui enne ei näe ;)

rauno
11.06.03, 09:04
ma lootsin juba kell 11 welli maanduda kahjuks plaanid muutusid nii et jõuan alles kell 13:P

kojamees
11.06.03, 10:19
..peale Genialiste on raske kohe kuidagi midagi välja pakkuda...allapoole ei saa latti lasta ja ülevalpoolt polegi nagu kedagi võtta...
Aaa küll me miskit välja mõtleme...
:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:
Nii see latt siis käibki

jansa
11.06.03, 10:20
Originally posted by kojamees

..peale Genialiste on raske kohe kuidagi midagi välja pakkuda...allapoole ei saa latti lasta ja ülevalpoolt polegi nagu kedagi võtta...
Aaa küll me miskit välja mõtleme...
:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:
Nii see latt siis käibki

????????????? Nagu tihtilugu - ei saa sinu postituse mõttest aru kahjuks :oih:

kojamees
11.06.03, 10:52
Miks ma küll ei imesta:silm5: :silm5: :silm5:

Grunge
11.06.03, 11:33
Õige pärast mängu kohe Welli.Saab 25.- eest kõhu täis ja siis World Clinicusse chillima Direktoreid ja Anarchi.Ikka odavam kui kuskil pubis praad võtta.

Edson
12.06.03, 10:18
Kaotasin Eesti-Andorra mängujärgsel afterpartyl Mustamäel BlacMountis oma koondise salli ära. Oli see vanem versioon- ühel pool EESTI, teisel pool ESTONIA.

Äkki keegi leidis? Oleksin ausale leidjale tänulik- tänulikkus väljenduks mõnes leidjale maitsvas joogis.

Tel 056356366

Pealik
12.06.03, 20:06
Originally posted by Edson

Kaotasin Eesti-Andorra mängujärgsel afterpartyl Mustamäel BlacMountis oma koondise salli ära. Oli see vanem versioon- ühel pool EESTI, teisel pool ESTONIA.

Äkki keegi leidis? Oleksin ausale leidjale tänulik- tänulikkus väljenduks mõnes leidjale maitsvas joogis.

Tel 056356366

soovitan selle probleemiga pöörduda kas kaotatud asjade või eesti andorra afterparty th black mount pubis teema alla

ROOTSI KUNN
13.06.03, 13:23
Originally posted by Grunge

Õige pärast mängu kohe Welli.Saab 25.- eest kõhu täis ja siis World Clinicusse chillima Direktoreid ja Anarchi.Ikka odavam kui kuskil pubis praad võtta.

Vaata ,et sull peale sööki paha ei hakka! :doh: