320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tekst vene ajakirjandusest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tekst vene ajakirjandusest

    Algatuseks suur tänu soccernetile, et leidsin tvmk koduka lingi. Kes tahab midagi teada ka peale flora tegemiste, see võiks seda kindlasti lugeda.

    üks katke sealt:
    FC TVMK KAOTAS VILJANDI TULEVIKULE 0:1

    15.september 2001

    Eesti MV 21.voorus kaotas FC TVMK JK-le Tulevik Viljandi 0:1 (0:1) Mäng oli väga raske. Väljak koosnes enamuses poriloikudest, mis ei võimaldanud meil rakendada oma eelist - tehnilisust. Pärast kaklust rusikatega ei vehelda, kuid ilmselt oleks tulnud mäng edasi lükata kuna väljak oli täiesti kõlbmatu. Taas peab rääkima ka subjektiivsest vilepartiist( loe Molodjoz Estonii 17.09. number). /-/

    lugesin ka estoniit. ei viitsi kõike ümber tõlkida ( http://www.moles.ee/01/Sep/17/22-1.php ) aga neile kes vene keelt ei mõista siis natuke tõlget: Vähemalt flora kahe napi võidu korral on olnud kohtunikuks Raivo Lattik. Esiteks flora-Lootuse viimase minuti penalti juures ja flora-trans(2:1) kus lattik lubas loo autori arvates florale jõhkrat mängu.
    Tulevik-TVMK kohtunikuks taas Lattik. Mängu vaheajal olevat kuulnud ka pealtvaatajad, et kohtumise inspektor olevat Lattikule öelnud, et Ussoltsev tuleb eemaldada kuna ta karjub kogu aeg kõva häälega ning ennäe 67 min. ta eemaldatigi. Veel arvatkse seal, et ühe korra on Tulevik Floralt punkte "varastanud" ja nüüd on see täiesti välistatud. (ei tea kas siin peitus pohlaku ja rüütli vahepealne tüli. Keb.). Hiljem kiidetakse veel Flora head mängu Tallinna Levadia vastu.

    Veel niipalju , et see ülaltoodu ei olnud minu vaid ajakirjaniku arvamus. Kuid ma arvan, et kõigil oleks huvitav ja kasulik lugeda ka vastaspoole arvamusi.

    Ma olen täiesti kindel, et seda artiklit hakatakse siin foorumis ründama stiilis a la kõik mis kirjutakse on vale. No muidugi kõik mis kirjutakse flora süsteemi vastu on ju alati vale! Sellistele arvamuste avaldajatele soovin õnne nende must-valge maailmapildi olemasolu puhul. Nagu heas ameerika filmis ikka.

    Lõpetuseks on TVMK kodukas minu meelest väga hea. Soovitan lugeda. http://www.fctvmk.ee

    Rahu kõigile.


    On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
    I don’t care what you think of me!
    Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

    #2
    kui see kõik peaks ak tõeks osutuma, on vartsi küll oodata mingit muutust, mis ei laseks sellistel labasustel juhtuda, kasvõi kohtunike vahetamine siis. Ka tuleb väga suur töö ära teha . et staadioneid ikka mängukõlnlikuena hoida, selline värk Eesti mesitriliigas ei lähe mitte.
    Which ship has never docked at Liverpool?
    The Premiership.

    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

    Kommentaar


      #3
      no mis põhjus punase andmiseks on liiga kõvasti kisendamaine. sama hästi võiks ju hingamise ära keelata. aga eks need eesti kohtunikud ole kõik ühed sitarattad

      Kommentaar


        #4
        Üks tähelepanuväärne asi veel. Gussev lõi viigivärava 65. min ja 67 min. eemaldati Ussoltsev.
        On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
        I don’t care what you think of me!
        Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

        Kommentaar


          #5
          mõelge nüüd natuke

          See on ju täitsa loogiline, et Flora peab sel aastal nii või teisiti meistriks tulema. Staadion ehitati, raha kulus palju. Natuke kulukas ettevõtmine, et seal ainult EMV mänge pidada.
          Peab iga hinnaga Champions League'i jõudma, sest raha peab ju kuskilt kasvõi osaliselt tagasi tulema.
          Järelikult ei ole põhjust imestamiseks, kui antakse kahtlased penaltid või tehakse eemaldamised. Kahel asjal on aga üks ühine joon - alati tehakse need Flora kasuks. 3 punkti on ju parem, kui 1 või 0.
          Lühidalt. Kui Flora meistriks ei tule, saab süsteem tagasilöögi.

          Kommentaar


            #6
            kas te tösiselt arvate, et nüüd lattikuga või mõne muu subjektiivse vilemehega midagi ette võetakse? florale on tiitel pohlaku poolt juba ammu ära ostetud ja mingist ausast mängust praegu küll jutt ei käi.
            BE KIND TO QUEERS!

            Kommentaar


              #7
              egas need kohtunikud süüdi ole

              Teksti autor on nwa, kuid kahjuks postitas ta vastuse algselt uue teemana:
              Kohtunikud teevad Eesti liigades suht head tööd,Egas kohtunik ole masin,kõik me teeme vigu.Eestis on liiga vähe kohtunike umbes sada ja kui see nüüd ära jagada klubide arvuga......... Kui Lattikust suts rääkida on ta tasemel kohtunik ainult ta vilistab ennast tühjaks,ta vilistas eelmisel aastal nii 80 mängu-seda on PALJU.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                #8
                Aga Martin kas sulle ei tundu, et need väsimusest tingitud eksimused kukuvad kuidagi ühepoolselt välja? Ja kuidas staadioniga oli?


                By Martin: Lolle ikka jätkub..., seda võis ka arvata, kuid palun veelkord üle lugeda ning siis aru saada, et tegemist pole minu postitusega. D\'OH! Ootasin vähemalt sinult enamat... P.S. Enda arvamust ei hakka ütlemagi, sest Igor on tore, kuid jah. Ei viitis seletama hakata.
                On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                I don’t care what you think of me!
                Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                Kommentaar


                  #9
                  to tanielo

                  sellega et kukutakse champ liiga 1. kvalifikatsiooni voorus välja ei teenita ikka mitte midagi. ma võin eksida aga kas mitte enamus raha ei tulnud staadioni jaoks uefalt ja eesti riigililt

                  Kommentaar


                    #10
                    ...njah...kohtunikud ei k6lba kuhugi....krrrr
                    ja staadjonid v6ix ca korda teha....selliste asjade eest v6ix klubile trahvi teha

                    Kommentaar


                      #11
                      läks jutt kohtunike peale. meil on EJL andmetel 125 mees- ja 5 naiskohtunikku. näiteks Leedul on 100 meest ja 5 naist, Lätil 155 mees ja ei ühtegi naiskohtunikku.
                      näiteks Itaalias on vastavad arvud 24271 ja 1109, Saksas 78667 ja 1567 ning Inglismaal 32200 ja 300.
                      Samas on ainuüksi Inglismaal 42000, Saksas 26697 ja Itaalias 16123 klubi meie 78 vastu.

                      Tean, et ka Eestis on praegu noori treenereid, kes kohtunike koolituse kassette vaatavad ja seda ametit õppima on hakanud.

                      Kommentaar


                        #12
                        Martin.
                        Ma ei tea mida nwa tähendab. Olen ma sellepärast kohe loll?

                        By Martin: tsiteerin ennast uuesti. \"Teksti autor on nwa, kuid kahjuks postitas ta vastuse algselt uue teemana.\" See peaks nagu tähendama, et teksti autor on NWA, kes on isik, kes on endale valinud sellise nime nagu NWA ning see NWA postitas vastuse uue teemana ning mina kustutasin selle teema ning tegin NWA tekstist siia copy-paste ning panin ette teksti, et autor on NWA, et kõik aru saaksid, et mina ei plagieeri NWA originaalteksti. Kahjuks kõik vist sellest aru ei saanud... Muide - mina ka ei tea, mida nwa tähendab, kuid arvan, et see on osa Arsenali ründaja Kanu nimest või midagi taolist, kuid igatahes, selles pole üldse küsimus.
                        On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                        I don’t care what you think of me!
                        Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                        Kommentaar


                          #13
                          Sorry ,et valesse kohta postitasin.Nägin Lattiku mängu Tartus ,kus mängisid Tartu Merkuur-Sillamäe Kalev . Võiks anda talle 10 punkti -kõik olid ülimalt rahul. Ärge kiirustage teda tagant ta kogub kogemusi iga mänguga ja muutub üha paremaks.Ta on minu teada vilistanud kõigest 4-aastat.
                          kyhr

                          Kommentaar


                            #14
                            Staadiond on meil tõesti kehvad-mustri näide Maarjamäe on muutunud päris karjamaaks,sügis teeb oma töö.
                            kyhr

                            Kommentaar


                              #15
                              Tekst vene ajakirjast

                              Lihtne on kohtunikke lintšida, kuid asjahuvilised vaadake palju meil on üldse kohtunikke kes suudavad teatul tasemel vilistada. On ju olemas teatud probleemid, mis vajaksid lahendamist, kuid keegi ei soovi seda teha. Isegi mitte ajakirjanikud, sest kes süsteemi vastu läheb jääb ilma teatud hüvedest. Kohtunikud on ju suletud ringis, kui tahad vilistada, siis tee seda vaikselt ning midagi ära kommenteeri.
                              Mis puutub Lattikusse, siis on ta väga tore noormees ning peale kogemuste omandamist saab temast hea jalgpalli kohtunik, sest ta ei ole müüdav. Need vead mis ta teeb on tahtmatud. Ta vilistab nii nagu oskab.
                              Asjahuviline

                              Kommentaar

                              Working...
                              X