320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

GTA Vice City

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    GTA Vice City

    Sain ka endale lõppude lõpuks selle mäng ja kusjuures suhteliselt tegija tundub. Vähemalt algus on hea ning missioonid on tegijad. On veel inimesi, siin, kes seda mängivad? Igaljuhul päris seff on mingi mopeediga ringi lasta...

    #2
    Replying to Topic \'GTA3 Vice City\'

    Mul enam vähem läbi tehtud. Soovitus: kogu kokku kõik 100 hidden packaget, siis saab Apache ründekopteri.

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'GTA3 Vice City\'

      Ehh nalja teed? Sa jäädki neid otsima. Mul tugevad 4 tükki sajast käes. Ja suhteliselt kaua olen mänginud. :P Seega jääb vist ära

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'GTA3 Vice City\'

        Kaarti saab selle kohta siit:
        http://www.oddweb.net/gta4/index.asp

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'GTA3 Vice City\'

          ehhe ok tänud

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'GTA3 Vice City\'

            Kus mopeedi leidsid? Ise suht algusj2rgus m2nguga, kuid asi ruulib.

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'GTA3 Vice City\'

              Originally posted by Marduk


              Kus mopeedi leidsid? Ise suht algusj2rgus m2nguga, kuid asi ruulib.
              Kas just mopeed, aga mingi algvariant rolleri moodi. :P Kusjuures väga imelik on. Kord on ühtesid autosid rohkem siis, aga teisi. Igaljuhul tegija mäng on. Väike vaheldus fifadele ja CMile.

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'GTA3 Vice City\'

                muide vaheta pealkiri ära.

                Mängu nimi on Gta: Vice City, mis on eraldi mäng, mitte järg GTA3-le
                et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'GTA Vice City\'

                  mäng läbi,tüdineb suht kiiresti ära aga ilus ja mõnus oli
                  Fc Uuemõisa

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'GTA Vice City\'

                    no ma ei tea, kõik on ikka suht samamoodi kui gta3. missioonide tegemisest suuremat rõõmu pakkus algul tsikliga erinevate stuntide proovimine ja erinevate tööriistadega tänaval vägivallatsemine. aga kui oled ikka mafia (peaaegu) läbi teinud, siis on latt liiga kõrgel sellise lastemängu jaoks.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'GTA Vice City\'

                      Originally posted by fittibaldi


                      no ma ei tea, kõik on ikka suht samamoodi kui gta3. missioonide tegemisest suuremat rõõmu pakkus algul tsikliga erinevate stuntide proovimine ja erinevate tööriistadega tänaval vägivallatsemine. aga kui oled ikka mafia (peaaegu) läbi teinud, siis on latt liiga kõrgel sellise lastemängu jaoks.
                      Mafia on jah ikka teine klass, nii et praegugi mängin teda uuesti.

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'GTA Vice City\'

                        Ise ka mänginud päris huvitav oli ,kuid mitte kauaks.Meeldis ühete kohta helikopteriga lennates tuld saada või siis helikoptrist välja tulla.Kui õigesti mäletan oli mingi sõjaväe baas.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'GTA Vice City\'

                          see mäng ka juba paar korda lõpuni tehtud.
                          päris kõva

                          jääme enamat ootama
                          ½121½

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'GTA Vice City\'

                            Originally posted by Väravavaht


                            muide vaheta pealkiri ära.

                            Mängu nimi on Gta: Vice City, mis on eraldi mäng, mitte järg GTA3-le
                            just järg GTA3-le ta ongi. Õige nimi GTA3: Vice City, sest asi on samal mängumootoril. Ja minu arust jääb ta õigele GTA3\'le kõvasti alla. Stoorit pole ollagi. Ja need mingid jullad nagu mootorrattad ja helikopterid ei tee ka mängu paremaks
                            Rolf Rüssmann: Wenn wir hier nicht gewinnen, dann treten wir ihnen wenigstens den Rasen kaputt.

                            http://lisaaeg.wordpress.com

                            Kommentaar


                              #15
                              kui ma tõmban 100% save game kuhu ma selle panema pean
                              vice city

                              Kommentaar

                              Working...
                              X