320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U21

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    U21

    Vaatasin,et polnudki teemat,kus saaks rääkida ükskõik mis riigi U21-koondisest.Njh,nüüd siis on...
    buy the ticket, take the ride.

    #2
    Replying to Topic \'U21\'

    oi pljääd oleks siis ise otsa lahti teinud aga sinu tasemelt on seda raske nõuda

    äkki teeks veel u20, u19, u17, u15 ja tont teab mis u-teemad veel

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'U21\'

      no olgu,ma teen siis otsa lahti.räägiks siis seda puhku Poola U21\'st.nädalapäevad tagasi oli neil mäng Burkina Fasoga (riik Aarfika mandril,juhuks kui keegi ei tea,isegi vaatasin kuskilt atlasest) ja kaotati mäng 3-0.Juhtusin seda ise nägema ja poolakad olid küll võrdlemisi haledad,kuigi šokolaadi-poisid mängisid üllatavalt hästi.aga samas tehti 10 juunil tubli 1-1 viik rootsiga,nii et estonil on jälle üks põhjus vähem virisemiseks.

      P.S:eston,miks sa ise siis \"otsa lahti\" ei teind??tase sama madal kui mul?


      editarandasin burkina fasoks btw
      buy the ticket, take the ride.

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'U21\'

        Originally posted by H.M Murdock


        nädalapäevad tagasi oli neil mäng Burini Fasoga (riik Aarfika mandril,juhuks kui keegi ei tea,isegi vaatasin kuskilt atlasest)
        Sul on küll raju atlas kodus, sest sellist riiki ei eksisteeri kuskil pärapõrgus. Ma eeldan, et sa vihjasid Burkina Fasole.

        EDIT: Tubli
        308

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'U21\'

          Originally posted by Markko



          Sul on küll raju atlas kodus, sest sellist riiki ei eksisteeri kuskil pärapõrgus. Ma eeldan, et sa vihjasid Burkina Fasole.

          just!


          tänud
          buy the ticket, take the ride.

          Kommentaar

          Working...
          X