320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fifa 2002

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Fifa 2002

    mis on teie parim team fifa 2002-s ja kuidas teil temaga läheb?
    mul on real madridiga praegu siuke:
    Iker Cassillas

    Ashley Cole Fernando Hierro Sol Campbell Roberto Carlos




    David Beckham Luis Figo Zinedine Zidane Rivaldo




    Ronaldo Raūl


    teen realiga proffesionaalse tasemega hispaania liigat.2001 hooajal langesin copa del reys välja esimeses ringis, kaotasin espanyolile cl-is kaotasin poolfinaalis arsenalile (kes hiljem tuli meistriks) kahe mängu kokkuvõttes 2-1 ja hispaania liiga võidu kindlustasin yhe vooru enne lõppu, võites mallorca yhe mehelises vähemuses (peale 3-ndat minutit, kui sol cambpell sai punase) 3-0
    praegu on käimas 2002 hooaeg, olen hispaania liigas 4. ja cl-is enda vahegrupi liider!

    #2
    Replying to Topic \'Fifa 2002\'

    no sa pead küll suht koba olema et ei tee ise mängides kompuutrile ära
    saaks aru et see on CM\'is aga ei ole.
    Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Fifa 2002\'

      mis koba?ma olen nii natuke seda mängind, nyyd alles tegin esimese täishooaja professionaalse tasemega

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Fifa 2002\'

        Heh jah .. 2002 see probleem, et ka kõige kõvema tasemega ( world class vist ) võib suvalise meeskonnaga mingile realile .. umbes 4-0 rahulikult ära teha.

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Fifa 2002\'

          ma harilikult fifat teen eesti või siis palestiinaga...mõni harv juhus kui tournamenti ei võida..nii et suht igav mäng... tegelt kui treeningu alt teha mängu ise olla defence ja vastane attack ja siis panna defence 7 meest ja attack 10 on peris huvitav( ja world class ikka teistega täiesti mõttetu -amatööriga võtad kaicjaga palli ja jooxed vastase kasti.. professionaliga jooxed äärest läbi ja söödav värava ette- mõlemas olukorras kindel värav =

          Kommentaar

          Working...
          X