320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mikrobussiga Balti Turniirile

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mikrobussiga Balti Turniirile

    Algne inspireering Martinist - mõte minna Balti Turniirile Valgasse mikrobussiga. Braegu on parim variant see 500kr / ööpäev. Ehk siis käiks ainult sellel Leedu-Eesti mängul ära. 9-kohaline + bensiin. Ma arvan, et 100kr nägu tuleb ära. Aga see on minu ullikese aju. Uurin homse päeva jooksul veel võimalusi-hindu, aga tahaks teada, kas 9 inimest üldse oleks olemas, kes sellisest asjast huvituksid? Ma ise alles noor ja sõita ei saa. Seega vähemalt üks kodanik peab olema seaduse poolt õnnistatud sellise loaga nagu vaja.

    Igatahes on asi varajases faasis. Lihtsalt tahaks teada, palju siit Põhja-Eesti inimestest huvitatud oleks?

    Paremat!

    #2
    Replying to Topic \'Mikrobussiga Balti Turniirile\'

    Mul tekkis selline küsimus selle asjaga, kui suur staadion üldse Valgas on ning palju tribüüne ja istekohti on? (samas tavaliselt ikka põnevusest püsti olen) kuid ikkagi kes teab, palju on?

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Mikrobussiga Balti Turniirile\'

      Originally posted by magicm
      Mul tekkis selline küsimus selle asjaga, kui suur staadion üldse Valgas on ning palju tribüüne ja istekohti on? (samas tavaliselt ikka põnevusest püsti olen) kuid ikkagi kes teab, palju on?
      Valga keskstaadion

      Aadress: E.Enno 15, 68204, Valga
      Telefon: (076) 61 735
      Pealtvaatajate arv: 653
      Mõõtmed: 100 x 64,3(meetrit)
      Litsents: B-litsents(20.11.2002)
      Piletihind: 15, 5(7-12a. ja pensionäärid)

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Mikrobussiga Balti Turniirile\'

        Kohti küll tea, mis palju pole, kuid ma pean ikkagi asja uurima kuidas mul sel ajal seisud on, kuna tahaks ka ikka Balti turniiril ära käia, kuid veel ei luba midagi.

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Mikrobussiga Balti Turniirile\'

          ma arvan et keegi staadionivärava taha küll ei jää
          seal on arvatavasti jälle see ilmakohtadetavärk, kus pikad pingid, noh nagu kuressaares
          LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Mikrobussiga Balti Turniirile\'

            Mina olen nüüd oma töö ära teinud ja ootan, et keegi, kes tohib mikrobussiga sõita (ja muidugi - kes viitsib sõita ) asja nö. üle võtaks. Pakkuda oleks järgmine variant:

            9-kohaline VW Transporter 98\'

            Bussi eest 110kr/nägu. Bensiini (diislit) pidi võtma 8l/100km. Kokku peaks arvestama ca. 550km (kerge varuga )....seega tuleks bensiini pealt lisaks 70kr umbes näo pealt. Kokku - 110+70=180kr. Ei tea, natuke on huvilisi nagu olnud, aga kui ei saa autojuhti, ei saa ka sõitu

            Teine võimalus oleks minu arvates minna suure bussiga. Kas poleks nii mitte kõige soodsam? Paljud lähevad autodega jne, kuid bussiga sõites ikka kõvasti saaks alla hinda. Ma arvan, et piisavalt huvilisi saaks kokku küll. Samas on selline organiseerimine minu jaoks juba liig. Niigi muiati piisavalt, kui minu-sugune helistab ja küsib mikrobussi rentimise kohta.

            Igatahes jään ootama mingisugust vastukaja.

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Mikrobussiga Balti Turniirile\'

              sa ei oska siis ilusti küsida vist kui nuiati

              ära sa nüüd suurt bussi orgunnima küll hakka sest seda tehti juba sinu eest siin

              sigpic

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Mikrobussiga Balti Turniirile\'

                Too buss on kallis, kas pole? Saab kindlasti kohe odavamalt. Ja minu finantsolukord nõuab odavamat :P

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Mikrobussiga Balti Turniirile\'


                  mina jälle ei saa aru teie (tallinna (rapla) inimesed) meeletust bussivaimustusest... on ju täiesti olemas selline liikumisvahend nagu see siin.

                  tartust tallinnasse mängudele on temaga olnud alati äärmiselt vaffa s6ita, ei näe p6hjust, miks tallinnast valka teisiti peaks olema...

                  Lähtejaam: Tallinn - Sihtjaam: Valga
                  Kuupäev: 3.7.2003

                  Reisi nr *0210 Väljumisaeg Tallinn-Valga 06:34:00 Saabumisaeg 11:52:00 Hind 100.00 EEK

                  nädala sees peaks tudenginärakatele kehtima soodus 30% ja 6pilastel... kah midagi vist:P

                  nujah, lihtsalt repliigi korras oli siis see... et inimesed teadvustaksid endale, et on olemas ka muud transpordivariandid kui kitsad bussid, kus ntx kukerpallid, v6idujooksud ja tagaajamised peaaegu et ilmv6imatud on

                  pRmt!

                  aiFo. kah rongiga ilmselt.

                  p.s. valgast läheb ronge tagasi kah tallinnasse, nii et linnainimesed maale l6ksu ei jää

                  Jalgpallihaigla liige
                  Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Mikrobussiga Balti Turniirile\'

                    aifo geenius

                    *peas välgatas mõttetera*
                    sigpic

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Mikrobussiga Balti Turniirile\'

                      Originally posted by aiFo


                      p.s. valgast läheb ronge tagasi kah tallinnasse, nii et linnainimesed maale l6ksu ei jää
                      peale mängu ikka tagasi samal päeval rongiga ei saa, kuid kel soovi saab Otepääl järve ääres saunas olla ja loomulikult tasuta. iseasi mismoodi te Otepääle saate.
                      variandid : 1. häälega
                      2. tellida Otepäält suur takso (ca 25 krooni nägu)
                      3. jala ( ei soovitaks, ikkagi 40 km)


                      Ja järgmine päev kel soovi sõidab Valka (15 krooni) või Tallinna (pilet 50-70 krooni)

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Mikrobussiga Balti Turniirile\'

                        Lugedes McPie postitusi peab ikka pihkus ahastama küll, kui mõttetut rida mõni mees oskab lambist ajama hakata.
                        Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Mikrobussiga Balti Turniirile\'

                          Türajuss oled sa ikka küll, Kosk. Ilgelt muhe, aga munn mees, ütleks. Iga minu täht oli mõtekam kui sinu postitus. Idioot. Aga aiFole tänud sellise info eest, kuigi teadsin seda informatsiooni. Mikrobussi-hullus tabas mind sellepärast, et tahtsin samal õhtul tagasi tulla. Ei liinibussid ega rong seda ei võimalda. Eks vaatab nüüd, mis saab...

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Mikrobussiga Balti Turniirile\'

                            Kallis McPie, kui sa tahad samal päeval tagasi tulla, siis on mõttekas ka majanduslikult mõelda - autorent? Idioot. Parem räägi mõne sõpsiga, kellel on endal auto või kes saab issikese käest laenata. Asi tuleb tunduvalt odavam. Mina näiteks lähen peale tööd kohe autoga ja tulen peale mängu kohe tagasi. Neli toredat piraajat läheb autosse, võibolla pressime isegi viienda sisse.
                            Kerge kalkulatsioon:
                            6L/100km
                            liiter - ca 9.- x30L = 270.-/4 = ca 70.- per nase
                            (juhul kui võtame viienda jüngri ka, siis on veelgi odavam)

                            Sa pead oma skungimõistusega siiski tunnistama, et üritada orgunnida mingit reisi, mis on fännireisist 20.- odavam, pole just kuigi mõttekas tegu.
                            Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Mikrobussiga Balti Turniirile\'

                              Tunnistan, et plaan on persekukkunud. Lootsin tolle 500kr bussi peale, mispärast ootasin ikka kõvasti odavamat reisikest (millegipärast on kõik odavamte busside rentimise tel. numbrid \"mitte kasutusel\" ). Aga jah, ega muud nüüd üle ei jäägi ,kui kusagile auto peale end vist mahutada.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X