PDA

View Full Version : Mikrobussiga Balti Turniirile

mjkk
17.06.03, 18:50
Algne inspireering Martinist ;) - mõte minna Balti Turniirile Valgasse mikrobussiga. Braegu on parim variant see (http://www.hot.ee/abvbuss/sisu.htm) 500kr / ööpäev. Ehk siis käiks ainult sellel Leedu-Eesti mängul ära. 9-kohaline + bensiin. Ma arvan, et 100kr nägu tuleb ära. Aga see on minu ullikese aju. Uurin homse päeva jooksul veel võimalusi-hindu, aga tahaks teada, kas 9 inimest üldse oleks olemas, kes sellisest asjast huvituksid? Ma ise alles noor ja sõita ei saa. Seega vähemalt üks kodanik peab olema seaduse poolt õnnistatud sellise loaga nagu vaja. :)

Igatahes on asi varajases faasis. Lihtsalt tahaks teada, palju siit Põhja-Eesti inimestest huvitatud oleks?

Paremat! :lahe:

magicm
17.06.03, 22:33
Mul tekkis selline küsimus selle asjaga, kui suur staadion üldse Valgas on ning palju tribüüne ja istekohti on? (samas tavaliselt ikka põnevusest püsti olen) kuid ikkagi kes teab, palju on?

mjkk
17.06.03, 22:37
Originally posted by magicm
Mul tekkis selline küsimus selle asjaga, kui suur staadion üldse Valgas on ning palju tribüüne ja istekohti on? (samas tavaliselt ikka põnevusest püsti olen) kuid ikkagi kes teab, palju on?

Valga keskstaadion

Aadress: E.Enno 15, 68204, Valga
Telefon: (076) 61 735
Pealtvaatajate arv: 653
Mõõtmed: 100 x 64,3(meetrit)
Litsents: B-litsents(20.11.2002)
Piletihind: 15, 5(7-12a. ja pensionäärid)

magicm
17.06.03, 22:42
Kohti küll tea, mis palju pole, kuid ma pean ikkagi asja uurima kuidas mul sel ajal seisud on, kuna tahaks ka ikka Balti turniiril ära käia, kuid veel ei luba midagi.:kaval:

Peku
17.06.03, 23:32
ma arvan et keegi staadionivärava taha küll ei jää
seal on arvatavasti jälle see ilmakohtadetavärk, kus pikad pingid, noh nagu kuressaares

mjkk
18.06.03, 10:52
Mina olen nüüd oma töö ära teinud ja ootan, et keegi, kes tohib mikrobussiga sõita (ja muidugi - kes viitsib sõita :) ) asja nö. üle võtaks. Pakkuda oleks järgmine variant:

9-kohaline VW Transporter 98\'

Bussi eest 110kr/nägu. Bensiini (diislit) pidi võtma 8l/100km. Kokku peaks arvestama ca. 550km (kerge varuga ;) )....seega tuleks bensiini pealt lisaks 70kr umbes näo pealt. Kokku - 110+70=180kr. Ei tea, natuke on huvilisi nagu olnud, aga kui ei saa autojuhti, ei saa ka sõitu :(

Teine võimalus oleks minu arvates minna suure bussiga. Kas poleks nii mitte kõige soodsam? Paljud lähevad autodega jne, kuid bussiga sõites ikka kõvasti saaks alla hinda. Ma arvan, et piisavalt huvilisi saaks kokku küll. Samas on selline organiseerimine minu jaoks juba liig. Niigi muiati piisavalt, kui minu-sugune helistab ja küsib mikrobussi rentimise kohta.

Igatahes jään ootama mingisugust vastukaja. :doh:

rauno
18.06.03, 11:14
sa ei oska siis ilusti küsida vist kui nuiati :D

ära sa nüüd suurt bussi orgunnima küll hakka sest seda tehti juba sinu eest siin (http://www.soccernet.ee/news.php?id=3928)

mjkk
18.06.03, 11:19
Too buss on kallis, kas pole? Saab kindlasti kohe odavamalt. Ja minu finantsolukord nõuab odavamat :P

aiFo
18.06.03, 14:19
mina jälle ei saa aru teie (tallinna (rapla) inimesed) meeletust bussivaimustusest... on ju täiesti olemas selline liikumisvahend nagu see siin (http://mercurio.iet.unipi.it/pix/ee/diesel/dmu/DR1Aa.jpg).

tartust tallinnasse mängudele on temaga olnud alati äärmiselt vaffa s6ita, ei näe p6hjust, miks tallinnast valka teisiti peaks olema...:kaval:

Lähtejaam: Tallinn - Sihtjaam: Valga
Kuupäev: 3.7.2003

Reisi nr *0210 Väljumisaeg Tallinn-Valga 06:34:00 Saabumisaeg 11:52:00 Hind 100.00 EEK

nädala sees peaks tudenginärakatele kehtima soodus 30% ja 6pilastel... kah midagi vist:P

nujah, lihtsalt repliigi korras oli siis see... et inimesed teadvustaksid endale, et on olemas ka muud transpordivariandid kui kitsad bussid, kus ntx kukerpallid, v6idujooksud ja tagaajamised peaaegu et ilmv6imatud on:)

pRmt!

aiFo. kah rongiga ilmselt.

p.s. valgast läheb ronge tagasi kah tallinnasse, nii et linnainimesed maale l6ksu ei jää:)

rauno
18.06.03, 14:37
aifo geenius:D

*peas välgatas mõttetera*

Sen
18.06.03, 15:44
Originally posted by aiFo

p.s. valgast läheb ronge tagasi kah tallinnasse, nii et linnainimesed maale l6ksu ei jää:)

peale mängu ikka tagasi samal päeval rongiga ei saa, kuid kel soovi saab Otepääl järve ääres saunas olla ja loomulikult tasuta. iseasi mismoodi te Otepääle saate.
variandid : 1. häälega
2. tellida Otepäält suur takso (ca 25 krooni nägu)
3. jala ( ei soovitaks, ikkagi 40 km)

Ja järgmine päev kel soovi sõidab Valka (15 krooni) või Tallinna (pilet 50-70 krooni)

Kosk
18.06.03, 20:54
Lugedes McPie postitusi peab ikka pihkus ahastama küll, kui mõttetut rida mõni mees oskab lambist ajama hakata.

mjkk
18.06.03, 22:08
Türajuss oled sa ikka küll, Kosk. Ilgelt muhe, aga munn mees, ütleks. Iga minu täht oli mõtekam kui sinu postitus. Idioot. Aga aiFole tänud sellise info eest, kuigi teadsin seda informatsiooni. Mikrobussi-hullus tabas mind sellepärast, et tahtsin samal õhtul tagasi tulla. Ei liinibussid ega rong seda ei võimalda. ;) Eks vaatab nüüd, mis saab...

Kosk
18.06.03, 22:30
Kallis McPie, kui sa tahad samal päeval tagasi tulla, siis on mõttekas ka majanduslikult mõelda - autorent? Idioot. Parem räägi mõne sõpsiga, kellel on endal auto või kes saab issikese käest laenata. Asi tuleb tunduvalt odavam. Mina näiteks lähen peale tööd kohe autoga ja tulen peale mängu kohe tagasi. Neli toredat piraajat läheb autosse, võibolla pressime isegi viienda sisse.
Kerge kalkulatsioon:
6L/100km
liiter - ca 9.- x30L = 270.-/4 = ca 70.- per nase
(juhul kui võtame viienda jüngri ka, siis on veelgi odavam)

Sa pead oma skungimõistusega siiski tunnistama, et üritada orgunnida mingit reisi, mis on fännireisist 20.- odavam, pole just kuigi mõttekas tegu.

mjkk
18.06.03, 22:53
Tunnistan, et plaan on persekukkunud. :) Lootsin tolle 500kr bussi peale, mispärast ootasin ikka kõvasti odavamat reisikest (millegipärast on kõik odavamte busside rentimise tel. numbrid \"mitte kasutusel\" :kaval: ). Aga jah, ega muud nüüd üle ei jäägi ,kui kusagile auto peale end vist mahutada. :lahe:

Jaan
27.06.03, 02:14
Originally posted by Kosk

Lugedes McPie postitusi peab ikka pihkus ahastama küll, kui mõttetut rida mõni mees oskab lambist ajama hakata.

Sul on seksuaalne frustratsioon, vä?