PDA

View Full Version : Flora venelaste klubiks

Jeeg
21.09.01, 09:56
:viha: Mida see Pijpers nüüd mõtleb oma peaga? Läheb nii venelastesse ära, et jube no ok - Tarassenkovi andestan, Kulik on juba mõtetu mees, aga nüüd - http://www.soccernet.ee/news.php?id=717

ugla
21.09.01, 14:34
Keegi võiks ilusti ära põhjendada , et
miks need venelased siis nii halvad on ?
Lihtsalt rahvuslik vihavaen või on mingi mõislikum põhjus kah ? :oih:

willane
21.09.01, 14:38
pole hullu. think positive! pohlak paneb florasse, hangib kodakondsuse, edasi veidikeseks koondisesse ja siis kuskile müüki ... ja ongi 150 000 kuhjaga tasa tehtud. vägev!

willane
21.09.01, 14:42
ilmselt ei meeldi marufloralastele, et pohlak enam marurahvuslane pole.
aga saage aru, kuni eestlaste jalgpallibuumi põlvkond peale kasvab (5-10 aastat), on tal vaja ju ka elada ...

Pätu
21.09.01, 15:22
Ma tean et ütlesin et ei kirjuta mujale aga see yegi jutt on Kuliku mõtetusest on küll jamps:viha:

Poiss on viimase 2 mänguga löönud 5 väravat , kunagi enne 1 veel. Peaks olema viie mänguga kuus väravat. Mis siin mõtetusest rääkida Tarassenkov terve hooaja peale 9 väravat.

Ja pohhui kas venelane või mitte peaasi et mängib hästi aga kui venelaste klubi see ikka on kui mängib ainult mingi 3-4 venelast

Kebab
21.09.01, 15:48
Minu meelest on siin taga hoopis Pohlaku enda ideed ja põhimõtted. Kuidagi oli vaja ju põhjendada, venelaste välja puksimist rahvusmeeskonnast. Kõige lihtsam oli seda teha propagandaga teisest rahvusest jalgpallurite vastu. Eesti oli just vabaks saanud ja see mõjus väga hästi. Ma olin juba tookord selle vastu ja olen siiani. Olen kogu aeg olnud arvamusel, et venelaste vaenlikkust on õhutanud eesti jalgpallis Pohlak isiklikult.:(
Nii suur koll Pohlak muidugi ei ole, et seda üksinda suudab teha, aga eestvedaja oli ta küll. Ja nüüd on siis flora fännidel paha olla. Seda tendetsi on kerge märgata flora fännide sõnavõttudest. Ükski vene klubi ei tohi võita sellepärast, et seal on venelased, on üsna sage põhjendus nende poolt. Venelased on ju joodikud pätid ja üldse kobigu nad venemaale tagasi.

Kogu Eesti jalgpallis toimuva paneb koku lause: Jalgpall on äri. VH Sportsmedia.

Rahu kõigile.

Kosk
21.09.01, 15:49
Minu arvates on asi nii, et kui venelaste või mingist teisest rahvusest mängijate ostmine edu toob Florale, siis on kõik okei.

-Loom-
21.09.01, 16:01
...nu aga mix venelased...ostku kuskilt mujalt

ugla
21.09.01, 16:17
Ma kujutan ette , et üheks põhjuseks on kindlasti hind. Lääne-Euroopast ei
saaks selle raha eest vist küll midagi :)

-Loom-
21.09.01, 17:59
....nu ma ei saa aru mix ei osteta m2ngijaid n2itex soomest?????.....krt venemaalt tuuaxe ikka vahepeal parajad s* m2ngijad

Kosk
21.09.01, 19:11
Miks sa arvad, et Lääne-Euroopast tulevad mängijad jooksuga kuhugi Ida-Euroopasse, kuskile mõtetusse liigasse, kus mingit perspektiivi pole?
Soomest-Rootsist-Norrast veel, mingeid noori talendikaid, aga lääne poolt vaevalt, et keegi tahaks tulla.

eston maravilha
21.09.01, 23:46
1 võimalus kust talendikaid mängjaid leida on minna kuskile lõuna ameerikasse ja meelitada neid siis siia mängima nagu sommid teevad. nii kui nii on enamus neist osavamad kui eestlased.

Jeeg
22.09.01, 00:54
Ma ei suudaks kuidagi Flora pooldajaks jädäa, kui selel põhikollilööjad on venelased ja teised kirillitsat megahästi valdavad pallurid. mis teha - nii see on... Venelased on minule isklikult elu jooksul juba nii palju tuska tekitanud, et ma ei saa lihstalt seda rahvust sallida

Lauri
22.09.01, 02:27
Peab tunnistama, et mina ei tea, kui 'venelased' need mehed on, aga yldiselt kui mehed räägivad puhtalt eesti keelt ja on eesti kodakondusega (Ntx Terehhov), siis miks mitte võtta koondisse/Florasse, kui on parem mängija lihtsalt. see ju ometi tõstab nii koondist kui ka Florat, kas pole nii?

Jyrka
25.09.01, 17:33
a Terehov on p'rnust a need vennad kustkilt kaevandusest

aazik
26.09.01, 14:53
Orginally posted by yeg

Ma ei suudaks kuidagi Flora pooldajaks jädäa, kui selel põhikollilööjad on venelased ja teised kirillitsat megahästi valdavad pallurid. mis teha - nii see on... Venelased on minule isklikult elu jooksul juba nii palju tuska tekitanud, et ma ei saa lihstalt seda rahvust sallida

Jee jee, palju toredaid inimesi, tolerantsi kõrgem pilotaazh kumab siit lausa silmipimestavalt vastu :/

Valusalt offtopicuks küll kisub, ent siiski öeldakse, et pole olemas halba rahvust, on ainult halvad inimesed. Võiks mõelda selle peale.

gaskoff
26.09.01, 15:32
Orginally posted by Chobram

....nu ma ei saa aru mix ei osteta m2ngijaid n2itex soomest?????.....krt venemaalt tuuaxe ikka vahepeal parajad s* m2ngijad

Nimeta palun mõni venemaalt toodud mängija!

Jyrkale niipalju, et Sillamäel ei ole kaevandust. Kui sa selline tore rahvuslane oled, võiksid natuke Eestit ka tunda.

Jyrka
26.09.01, 18:46
nii kui nii on seal kaevandus terve ida eesti on kaevandusi tais

Jeeg
26.09.01, 23:59
Nojaa õige ta ju on (hetkel lihtsalt eiran Jyrka järjekordset mõtetut postitust), et on olemas vaid halvad inimesed, aga... olegm lihstalt ausad ja ilma igasuguse filosifeermisitea - kuidas teie suhtuksite florasse, kui seal põhikoosseisus oleks oma 5-6 venelast või rohkemgi?

Jyrka
27.09.01, 00:02
ma siin vastan yegi ylimotekale postitusele et varst ongi 5-6 venelast pohis ja siis on asi *****...

Edited by Moderator

Edited by Jyrka
h0h0h0

Aff
27.09.01, 13:27
Flora võiks ikka oma kasvandikke rohkem kasutada, aga see, et kuskilt Sillamäelt neid hulgi kokku ostetakse on ikka jama küll. Tekib siis küsimus, et milleks üldse see "Pohlaku jalgpallikool" on kui neid mehi ei kasutata. (või on nad siis nii sitad!) Pohlak on minu arust Pijpersi liialt vaba voli andnud mängijate soetamisega. Saan aru 2-3st abistajast, aga praegu hakkab asi minema sinnapoole, et enda kasvandikke varsti enam ei kasutatagi.

Pätu
27.09.01, 13:49
Mujal ju Pohlak vaba voli ei anna las Pijpers saab vähemalt kusagil meeskonda teha sest Eesti koondist tema nüüd küll kokku ei pane

Jeeg
27.09.01, 19:54
Mis tähendab, et Pijpers ei saa koondisse kutsuda? saab küll! Tõestus on näha mängu protokollidestki. Ja siis veel seda, et näiteks U-17ski on juba hulgem idanaabrite andekusi

Pätu
27.09.01, 21:42
ma tean , et saab aga see meeskond pole küll objektiivselt kokku pandus , sest kõik mehed on Florast pärit

aazik
28.09.01, 11:44
http://www.sloleht.ee/sisu/uudised.asp?r=3&id=112138

Udupasun
29.09.01, 14:19
:viha::viha:
Pohlak hakkab aina rohkem oma vanale jutule ja tegudele selga pöörama. Ta pidi ju eestlaste jalgpalli jalgadele ajama, aga mida ta nüüd teeb...Ärge saage valesti aru, kui tegemist on kodakondsust omava ning eesti keelt oskava etnilise mitte-eestlasega, ei näe ma selles mingit probleemi. Aga need viimased vennad on ju kõik umbvenelased. Koondise baasmeeskond ei peaks küll mingi integratsioonikeskus olema, kui ta seda tahab, siis võib selleks ju FC Kuressaare teha, saarlased räägivad halvemini vene keelt ja äkki võidavad siis kah mõne mängu.

Pätu
29.09.01, 15:40
õigemini ei peax Flora olema mingi koondise baasmeeskond

aga mida kurat te hädaldate paljud kõrgklubid mujal on niikuinii välismaalasi (nende jaoks) täis.. kui nad mängivad paremini pole midagi teha las mängivad.. ja kui veel keelt ka oskavad siis eriti hea

Wingback
01.10.01, 23:38
:viha: :viha: :viha: Pole vaja neid venelasi nii palju sinna hankida. Venkud mängigu mujal!!!
Noh Tarassenkov ei ole nüüd küll paha ost, aga ikkagi....:viha:

Jeeg
02.10.01, 00:41
Pahad ostud ei ole nad suurt ükski, aga põhimõtted on ju ka tähtsad lihtsalt, kas pole? Vaat venelased võivad küll mängida osata, aga põhirõhk tuleks siin eestis niigi venelastest kubisevast jalgpallis panna ikka eestlastele.

eston maravilha
04.10.01, 12:39
seda tahaks näha

mis tee te siis teete kui pohlak või keegi toob mingi neegri aafrikast florasse. muutute sellisteks nagu lazio fännid? karjute rassistlike loosungeid ja vehite haakristitega?

PraS
04.10.01, 14:45
õiged ostud muidugi, aga poistele tulex eesti keel ka suhu panna.siis olex tore.

Lincoln
04.10.01, 17:44
täna koolis tuli mulle pähe üks mõte
nimelt
ma mõtlesin etr miks ei võiks eesti liigas mustanahalised mängijad mängida
eesti klubi võiks osta aafrikast mõne mängija teda siin eestis arendada ja siis kuskile mujale euroopasse maha müüa
mis vahet seal on kas venelane või mustanahaline
jürgen
kurrat ja mis ma näen estonil on umbes sama mõte pähe tulnud

eston maravilha
04.10.01, 17:56
muidugi võiks nii teha. ja veel parem oleks kui hangits talle veel kodakondsuse ja saaks ta eesti eest mängima. nagu poolakad tegid tolle nigeerlasega. olisadebe on vist nimi

Jeeg
04.10.01, 20:57
Eston - võta asja vähe rahulikumalt, ei tasu isiklikuks minna, keegi poel öelnud, et mustanahalisis ei taheta minuteada. Seega idee pole ju paha, näe - soomlased ostavad igalt pootl andekaid mängijad, treenivad nad heale tasemele ja müüvad maha - küsimus - mis kasu sellest kodujalgpallile on? Vastus - esiteks - klubi saab toda varandust juurde ja ka liiga muutub selliste protsesside käigus tugevamaks ning nii arenevad ka kodumaised mehepojad (ja miks mitte naistetütred) palju kiiremini.
Sellien oleks siis minu suhteliselt lihtne (eks ka naiivne) nägemus asjast.
btw - kui nüüd ikka topicu teemat järgida, siis jah - kui neid venelasi tõesti niipalju tahetakse, siis jah - keel suhu ja nimed eestipäraseks :lahe: - näiteks: Aleksandr Kulik - Aleksander Kuul(ikmaa), Jegeni Novikov - Egen Uus.. (ja midagi sinna lõppu) :D

eston maravilha
04.10.01, 23:46
ma ei vihjanudki otseselt kellelegi. lihtsalt käisin välja mõtte et mis te siis teete kui flora hakkab tooma mängjaid mujalt maailmast kui te ei suuda isegi aksepteerida seda et mõned eesti venelased mängivad floras.

muideks see nime muutmine pole ju üldse mingi uus asi. nii toimetati ju esimese vabariigi ajal. väga hea mõte.

Lincoln
04.10.01, 23:46
nii et mustad eestisse:D

eston maravilha
04.10.01, 23:47
õige

mustad ja ka lõuna-ameeriklased eestisse. ja teeme neist eestlased ka igaks petteks

Lincoln
04.10.01, 23:53
eston meil on ühine mõttelend ja kas sulle ka vanameister merson meeldib
jürgen

eston maravilha
04.10.01, 23:57
merson on jumal. jama aint et ta praegu vigastatud on kuid mõne nädala pärast on ta jälle platsil ja väge täis

Lincoln
05.10.01, 00:02
tegelt mõtle kui vana ta on aga ta on veel nii kuradima hea kuid meenutagem ka tema noorust mis oli veel kuradima parem
jürgen

Jeeg
05.10.01, 10:21
Kisub ot-ks...

Aga jah - MÕNEd eesti venelased Tarassenkov, Novikov, Kulik + veel 2 sillamäe oma ja võibolla, et 5 polegi palju, kuid - need on kõik lühikese perioodi jooksul liitunud mängijad ja mõelgem nüüd ise mis juhtub, kui asi nii edasi läheb, sest et - millal lisati florasse viimane eestlane?

eston maravilha
05.10.01, 17:18
ega nad ei peagui ju eestlasi kuskilt sisse ostma. need ju tulevad neil enda noorte-süsteemist sa lihtsalt ei sa aru millal nad tulevad sest nad sulavad meeskonda sujuvalt sisse.

ja muide kulik on ju flora päästja. poleks teda ei lööks flora ju niipalju väravaid. eriti veel peale zelinksi lahkumist kui oli oht et pole kedagi kes väravaid lööks.

Lincoln
05.10.01, 21:04
olgem ausad ega kulikul midagi vigagi pole

eston maravilha
05.10.01, 21:50
floras on aint mõni üksik mängija kes mulle meeldib. need on martin reim, sass kulik ja siis veel need teised noored venelased.

Lincoln
05.10.01, 22:58
mina toetan florat ainult sellepärast et viljandi tulevik on nende tütarklubi
jürgenson
ikka aktiivne

Miq
05.10.01, 23:38
Orginally posted by Lincoln

mina toetan florat ainult sellepärast et viljandi tulevik on nende tütarklubi
jürgenson
ikka aktiivne
Olgem ausad, Tulevik ei ole Flora tütarlubi, nad on lihtsalt ühe süsteemi klubid. Varem oli jah nii, et nii kui Viljandis natuke parem mees silmapiirile ilmus, rabas Flora ta kohe endale, nüüd Rähn oli selliseks näiteks, muidu pole tükk aega mingit vahetamist olnud. Ja ma arvan, et Ustritskigi oleks peale Zelinski müüki Florasse toodud, kui Tulevik oleks tüarklubiks. Ja üldse, ma ei saa aru, miks sa toetad oma lemmikklubi rivaali?

Jeeg
06.10.01, 00:25
Ei ma enne ütelsingi, et halb ost ei ole neist ükski, aga - põhirõhk tuleb eestalstele panna!

Ramm
10.10.01, 12:51
Ei tea.Kui flora tahab saavutada midagi enamat kui eesti meister siis nad peavad ostma välismaalt.:viha:

tanielo
11.10.01, 10:12
- - -

Ei tea.Kui flora tahab saavutada midagi enamat kui eesti meister siis nad peavad ostma välismaalt. :viha:

- - -

Venemaalt :D

willane
11.10.01, 11:01
... või Mongooliast:D :D

kojamees
04.11.01, 17:19
Mis siin aasida kui uued ostud õigustavad ennast,siis las aga minna.kuigi mulle mauqlid ei meeldi.;)

Ramm
07.11.01, 11:58
Olgem ausad enamuselt on venelased paremad kui mõned eesti mängijad.:oih:

nwa
07.11.01, 17:18
;) ;) NII see kajhjuks on jah.....