320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Flora venelaste klubiks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Flora venelaste klubiks

    Mida see Pijpers nüüd mõtleb oma peaga? Läheb nii venelastesse ära, et jube no ok - Tarassenkovi andestan, Kulik on juba mõtetu mees, aga nüüd - http://www.soccernet.ee/news.php?id=717
    See kiri siin on all

    #2
    Keegi võiks ilusti ära põhjendada , et
    miks need venelased siis nii halvad on ?
    Lihtsalt rahvuslik vihavaen või on mingi mõislikum põhjus kah ?

    Kommentaar


      #3
      pole hullu. think positive! pohlak paneb florasse, hangib kodakondsuse, edasi veidikeseks koondisesse ja siis kuskile müüki ... ja ongi 150 000 kuhjaga tasa tehtud. vägev!

      Kommentaar


        #4
        ilmselt ei meeldi marufloralastele, et pohlak enam marurahvuslane pole.
        aga saage aru, kuni eestlaste jalgpallibuumi põlvkond peale kasvab (5-10 aastat), on tal vaja ju ka elada ...

        Kommentaar


          #5
          Ma tean et ütlesin et ei kirjuta mujale aga see yegi jutt on Kuliku mõtetusest on küll jamps


          Poiss on viimase 2 mänguga löönud 5 väravat , kunagi enne 1 veel. Peaks olema viie mänguga kuus väravat. Mis siin mõtetusest rääkida Tarassenkov terve hooaja peale 9 väravat.

          Ja pohhui kas venelane või mitte peaasi et mängib hästi aga kui venelaste klubi see ikka on kui mängib ainult mingi 3-4 venelast
          Pärtel Tomberg

          isePankur.ee - Inimeselt inimesele
          http://www.isepankur.ee
          info@isepankur.ee

          Kommentaar


            #6
            Minu meelest on siin taga hoopis Pohlaku enda ideed ja põhimõtted. Kuidagi oli vaja ju põhjendada, venelaste välja puksimist rahvusmeeskonnast. Kõige lihtsam oli seda teha propagandaga teisest rahvusest jalgpallurite vastu. Eesti oli just vabaks saanud ja see mõjus väga hästi. Ma olin juba tookord selle vastu ja olen siiani. Olen kogu aeg olnud arvamusel, et venelaste vaenlikkust on õhutanud eesti jalgpallis Pohlak isiklikult.
            Nii suur koll Pohlak muidugi ei ole, et seda üksinda suudab teha, aga eestvedaja oli ta küll. Ja nüüd on siis flora fännidel paha olla. Seda tendetsi on kerge märgata flora fännide sõnavõttudest. Ükski vene klubi ei tohi võita sellepärast, et seal on venelased, on üsna sage põhjendus nende poolt. Venelased on ju joodikud pätid ja üldse kobigu nad venemaale tagasi.

            Kogu Eesti jalgpallis toimuva paneb koku lause: Jalgpall on äri. VH Sportsmedia.

            Rahu kõigile.
            On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
            I don’t care what you think of me!
            Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

            Kommentaar


              #7
              Tiblad...

              Minu arvates on asi nii, et kui venelaste või mingist teisest rahvusest mängijate ostmine edu toob Florale, siis on kõik okei.
              Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

              Kommentaar


                #8
                ...nu aga mix venelased...ostku kuskilt mujalt

                Kommentaar


                  #9
                  Ma kujutan ette , et üheks põhjuseks on kindlasti hind. Lääne-Euroopast ei
                  saaks selle raha eest vist küll midagi

                  Kommentaar


                    #10
                    ....nu ma ei saa aru mix ei osteta m2ngijaid n2itex soomest?????.....krt venemaalt tuuaxe ikka vahepeal parajad s* m2ngijad

                    Kommentaar


                      #11
                      Miks sa arvad, et Lääne-Euroopast tulevad mängijad jooksuga kuhugi Ida-Euroopasse, kuskile mõtetusse liigasse, kus mingit perspektiivi pole?
                      Soomest-Rootsist-Norrast veel, mingeid noori talendikaid, aga lääne poolt vaevalt, et keegi tahaks tulla.
                      Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                      Kommentaar


                        #12
                        1 võimalus kust talendikaid mängjaid leida on minna kuskile lõuna ameerikasse ja meelitada neid siis siia mängima nagu sommid teevad. nii kui nii on enamus neist osavamad kui eestlased.

                        Kommentaar


                          #13
                          Ma ei suudaks kuidagi Flora pooldajaks jädäa, kui selel põhikollilööjad on venelased ja teised kirillitsat megahästi valdavad pallurid. mis teha - nii see on... Venelased on minule isklikult elu jooksul juba nii palju tuska tekitanud, et ma ei saa lihstalt seda rahvust sallida
                          See kiri siin on all

                          Kommentaar


                            #14
                            Peab tunnistama, et mina ei tea, kui 'venelased' need mehed on, aga yldiselt kui mehed räägivad puhtalt eesti keelt ja on eesti kodakondusega (Ntx Terehhov), siis miks mitte võtta koondisse/Florasse, kui on parem mängija lihtsalt. see ju ometi tõstab nii koondist kui ka Florat, kas pole nii?
                            s**t happens

                            Kommentaar


                              #15
                              a Terehov on p'rnust a need vennad kustkilt kaevandusest

                              Kommentaar

                              Working...
                              X