320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Manchester United\'

    Originally posted by Epic

    Chelski pakkumine £15m ongi vastu võetud
    I told you so..

    CL registreerimise tähtaeg on 1000 GMT Thursday. Ning tundub, et Seba lähebki

    Chelski saab samuti endale Joe Cole\'i
    selle tähtaja pärast oligi loota/arvata, et lähipäevil peab midagi toimuma hakkama, arvatavasti tuleb täna veelgi uudiseid



    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Manchester United\'

      Originally posted by fittibaldi


      Originally posted by SleepWalking
      kleberson saab rohkem mänguaega? parandage kui ma eksin, aga minumeelest (ja manutd.com andmetel) ta küll nüüd ülalnimetatud meeskonna koosseisu ei kuulu. siit siis järgmine küsimus, miks manu annab rohkem mänguaega teiste klubide mängijatele ...

      PS. http://www.sportnetwork.net/main/s237/st28712.htm, ma ei saa aru millist kuupäeva see uudis kannab, aga päris huvitav. Mustanahaline \'belglasest\' Roy?
      Sellest neegripoisist sai Meie mängija 30.juunil!või 1.juulil

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Manchester United\'

        Originally posted by Epic
        Sellest neegripoisist sai Meie mängija 30.juunil!või 1.juulil
        nääd siis, järjekordne tõestus sellele, et ei tohi hetkekski lahkuda tsivilisatsioonist ning põgeneda infovoogude tulva eest agraarühiskonda.. :P
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Manchester United\'

          Noh Veron on juba Chelseas medicalil - võiks öelda et Manul kipub see aasta küll metsa minema - ei kedagi korraliku juurde tulnud ja mõlemad sööduandjad läinud .

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Manchester United\'

            Originally posted by malagar


            Noh Veron on juba Chelseas medicalil - võiks öelda et Manul kipub see aasta küll metsa minema - ei kedagi korraliku juurde tulnud ja mõlemad sööduandjad läinud .
            They still have P.Neville...:P
            Tegelt ma mõtlen sama, et Djemba-Djemba pole söödumeister ning ega neil enam aega pole kedagi Veroni asemele rabada. Mõttetult müüvad, raha neil nii hädasti vaja pole ning Veron on hooajaeelsetes mängudes väga head mängu näidanud.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Manchester United\'

              Originally posted by RobinhoThey still have P.Neville...:P
              Tegelt ma mõtlen sama, et Djemba-Djemba pole söödumeister ning ega neil enam aega pole kedagi Veroni asemele rabada. Mõttetult müüvad, raha neil nii hädasti vaja pole ning Veron on hooajaeelsetes mängudes väga head mängu näidanud.
              ah crap, esiteks oli juba enne usa-tuuri juuli keskel chelskiga kokkulepe olemas (millest kõnelesid nii kollased kui mittekollased väljaanded + manutd.com) - lihtsalt oli vaja rahakatla ümber tantsu lüüa kuni viimase hetkeni ehk cl deadline\'ini. Nii et ärge rääkige sest kui suurest ja ootamatust uudisest. Teiseks - nimeta mulle eelmiste hooaegade mänge, kus veron oleks võtmerolli mänginud või eluhäid sööte jagand - neid on ikka väga vähe. Ma arvan, et me ei kaota tema müügiga mitte midagi, keskväli giggs(fortune)- keane - scholes(butt) - ole näeb välja hea nii teoorias kui praktikas. eks täna saab näha, kuhu fergie djembat ette näeb.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Manchester United\'

                Originally posted by fittibaldi


                Originally posted by RobinhoThey still have P.Neville...:P
                Tegelt ma mõtlen sama, et Djemba-Djemba pole söödumeister ning ega neil enam aega pole kedagi Veroni asemele rabada. Mõttetult müüvad, raha neil nii hädasti vaja pole ning Veron on hooajaeelsetes mängudes väga head mängu näidanud.
                ah crap, esiteks oli juba enne usa-tuuri juuli keskel chelskiga kokkulepe olemas (millest kõnelesid nii kollased kui mittekollased väljaanded + manutd.com) - lihtsalt oli vaja rahakatla ümber tantsu lüüa kuni viimase hetkeni ehk cl deadline\'ini. Nii et ärge rääkige sest kui suurest ja ootamatust uudisest. Teiseks - nimeta mulle eelmiste hooaegade mänge, kus veron oleks võtmerolli mänginud või eluhäid sööte jagand - neid on ikka väga vähe. Ma arvan, et me ei kaota tema müügiga mitte midagi, keskväli giggs(fortune)- keane - scholes(butt) - ole näeb välja hea nii teoorias kui praktikas. eks täna saab näha, kuhu fergie djembat ette näeb.
                Ma ei ole Manku mänge jälginud piisavalt, et Veroni panust hinnata, kuid teoorias kaotate Te oma keskvälja ühe nimekaima mehe (teine on Giggsie), ühe oma põhilistest sööduandjatest Te juba kaotasite Beckhami näol ning Veroni kaotus on minu arust liiga suur kaotus juba. Eriti, kui teil pole selliseid mängijaid enam, kes iga kaitseluku suudaksid avada. Sorry, aga Royster, paulskõuls, buttsie ning babyface pole just erilised creativity mehed.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Manchester United\'

                  Originally posted by Robinho
                  kuid teoorias kaotate Te oma keskvälja ühe nimekaima mehe (teine on Giggsie), ühe oma põhilistest sööduandjatest Te juba kaotasite Beckhami näol ning Veroni kaotus on minu arust liiga suur kaotus juba.
                  no vaata, mina ei usu, et fergie müüks ilma, et tal oleks mingi back-up või tagamõte. rahavajadus nüüd küll selle taga ei ole. sõlmiks nüüd vieira uue lepingu, ei oleks mul sellest veroni asendajast sooja ega külma kuid fergiet alahinnata ei tasu.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Manchester United\'

                    Originally posted by Robinho



                    Sorry, aga Royster, paulskõuls, buttsie ning babyface pole just erilised creativity mehed.

                    varsti saame nähe ju mis mees djemba-djemba on ja bellion on ka väga hea mulje jätnud....ning kui veel kleberson tuleb.....

                    buy the ticket, take the ride.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Manchester United\'

                      Originally posted by Robinho
                      teoorias kaotate Te oma keskvälja ühe nimekaima mehe (teine on Giggsie), ühe oma põhilistest sööduandjatest Te juba kaotasite Beckhami näol ning Veroni kaotus on minu arust liiga suur kaotus juba. Eriti, kui teil pole selliseid mängijaid enam, kes iga kaitseluku suudaksid avada. Sorry, aga Royster, paulskõuls, buttsie ning babyface pole just erilised creativity mehed.
                      no kui sa ikka nii väga vaielda tahad....statistika ytleb nii (premierleague.com):

                      söödud sesoonil 02/03:

                      giggs 13, becks 9, ole(!) 7, silvestre 6, neville&ruud 4, veron sama palju kui forlan - 2 :P
                      ka mänguaega ei jagunud tallle fergie poolt eriti ohtralt, enim minuteid üldse platsil manu meestest silvestre (3043), järgnevad mitte eriti suurte vahedega ruud, scholes ja ole. veron oma 1829 minutiga on üldtabelis alles 222 kohal.

                      selle aja jooksul õnnestus tal peale lyya 14 korda, tabades 2 korral. 25 appearance\'st vahetati ta välja tervelt 9 korral.

                      Pole just eriline täkk olnud, või kuidas? CL ja üle-eelmist sesooni ei viici praegu lahkama hakata.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Manchester United\'

                        Originally posted by fittibaldi


                        Originally posted by Robinho
                        teoorias kaotate Te oma keskvälja ühe nimekaima mehe (teine on Giggsie), ühe oma põhilistest sööduandjatest Te juba kaotasite Beckhami näol ning Veroni kaotus on minu arust liiga suur kaotus juba. Eriti, kui teil pole selliseid mängijaid enam, kes iga kaitseluku suudaksid avada. Sorry, aga Royster, paulskõuls, buttsie ning babyface pole just erilised creativity mehed.
                        no kui sa ikka nii väga vaielda tahad....statistika ytleb nii (premierleague.com):

                        söödud sesoonil 02/03:

                        giggs 13, becks 9, ole(!) 7, silvestre 6, neville&ruud 4, veron sama palju kui forlan - 2 :P
                        ka mänguaega ei jagunud tallle fergie poolt eriti ohtralt, enim minuteid üldse platsil manu meestest silvestre (3043), järgnevad mitte eriti suurte vahedega ruud, scholes ja ole. veron oma 1829 minutiga on üldtabelis alles 222 kohal.

                        selle aja jooksul õnnestus tal peale lyya 14 korda, tabades 2 korral. 25 appearance\'st vahetati ta välja tervelt 9 korral.

                        Pole just eriline täkk olnud, või kuidas? CL ja üle-eelmist sesooni ei viici praegu lahkama hakata.
                        Ega ma niiväga vaielda ei viitsi. Vau, see stastika näitab tõesti, et Veron pole tõesti nii resultatiivne, kui ma arvasin. Siiski arvan, et see hooaeg oleks ta Manu eest parima hooaja teinud. Esimesel hooajal kohanes ta Manuga ja positsioniga natuke tagapool oma tavapärasest. Eelmisel hooajal oli ta kimpus vigastustega.
                        Aga noh, pole minu asi muretseda, kuidas Te hakkama saate järgmine hooaeg ilma argieta
                        CL-is kohtume:P

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Manchester United\'

                          see on umbes selline jutt, Robinho, et
                          \'Vieira ja Henry on mitte ainult Arsescumi, vaid kogu Premieri yhed sitemad m2ngijad\'
                          George Harrison pidi k6igepealt 2ra surema, et temast j2lle r22kima hakataks kui ikka v2ga heast muusikust,
                          aga kui P.Neville peaks kunagi lahkuma, ei maksa 8elda, et ta oli 1 t2htsamaid ja paremaid ja asendamatu,
                          Veron oli varumees (seda k6ike on fittibaldi ka stat\'siga t6estanud), ainus probleem, et natuke liiga kallis, et kohe odavalt edasi anda
                          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                          (Seinfeld, The Pitch)

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Manchester United\'

                            Meistrite Liigas oli JSV täkk. Ausalt 8eldes ei kujuta ette, mis plaan punaninal on, aga loovatest mängijatest näib puudus olevat t6epoolest. Arvan, et keegi noorukitest hakkab rohkelt mänguaega saama. Fletcher?
                            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                            The Special One

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Manchester United\'

                              Ma arvan, et te võit küll siin hõisata et see keskväli on teil ok. Noo ega ma
                              just vastupidist ka ei arva, aga kui teil tuleb sama hooaeg nagu eelmine kus teil talvel oli algkooseisust puudu tervelt 6 mängijat. Ma millegi pärast ei usu Ferge toob kedagi tõsist keskväljale juurde. Sry aga kui teil tuleb sama vigastuste laine kui eelmine aasta siis ei usu et te suudate vähemalt võrdväärset vastupanu esitada teistele tippudele. Oleks ime kui te võidata ühegi kolmest karikast.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Manchester United\'

                                Originally posted by lauri59

                                Oleks ime kui te võidata ühegi kolmest karikast.
                                liigat nad jah niikuinii ei võida

                                Kommentaar

                                Working...
                                X