PDA

View Full Version : FILMIVÕTTED!!!

vibu
19.06.03, 21:28
Kõik, kes üle 22 ja laupäeval tegemisi ei oma- Teid vajatakse vastvalmivasse täispikka mängukasse massisteeni mängima. Oodatud nii mehed kui naised.

Täpsem inf tänase, homse päeva jooksul-
055974425- Jaanis (vibu)

bianconeri
20.06.03, 02:18
Niii.... ja kus on porgand.....(kes aru ei saanud, tuletagu meelde vanasõnu);)

Sen
20.06.03, 04:23
Originally posted by bianconeri

Niii.... ja kus on porgand.....(kes aru ei saanud, tuletagu meelde vanasõnu);)

Mis kuradi porgand? Tuleta oma porgandeid, muideks porgandi tuletis on porgand bianconeri+porgand ruudus.
Kahjuks ei saa vibu tulla, Otepääl olen sel ajal.

Kosk
20.06.03, 14:42
Kena oleks, kui mingi filmi nime või sisu paari sõnangi kirja paneks. Tasu kah muidugi.
Kui võtted toimuvad Viru Hotelli 14.korruse luksnumbris, siis olen kohal.

kyps
20.06.03, 15:01
Originally posted by Kosk
Kui võtted toimuvad Viru Hotelli 14.korruse luksnumbris, siis olen kohal.

Tegemist on hoopis uue sõjafilmiga, kus massitseenides osalejad peavad uppuvalt sõjalaevalt vette hüppama ja ca. 500 m kauguselt rannale ujuma. Seda kõike muidugi sõdurisinelis;) Edu Kosk!!

marabella666
20.06.03, 15:32
jah ja eelmisele postitusele jätkus, et randa jõudes saab Pamela Andersoni kabistada:D

jansa
20.06.03, 17:12
... ja peale Pamiga lembetsemist rannas läheb kaamera sujuvalt üle Viru 14. korrusele kus toimuvad juba filmistsenaariumi järgselt XXX võtted eesotsas Kosega;) Vaatamist ja tuttavaid nägusi kui palju:jump1:

Litmanen37
20.06.03, 17:46
Kosk koos selle jutukasõbraga....:D

Kambapeale võime me juba ise mingi filmi teha:P

vibu
20.06.03, 17:59
Tegemist Peda ühe lõputööga. Filmi pealkiri- \"Mis iganes Aleksander\". Operaator- Mait Mäekivi (\"Vanad ja kobedad\"). Tegemist stseeniga, kus peategelase lõpupäeval annavad tuttavad talle lilli üle. Filmimine homme kell 15.00 Mustamäe Gümnaasiumis. Kes huvitatud, andke kiirelt märku tänase õhtu jooksul. Võib ka homme hommikul, aga kes hiljaks jääb, see maha jääb. Tasu on ka mingisugune ette nähtud, märkimisväärne see just ei ole, kuid mingi summa siiski. kes huvitatud- helistage. Numbri saate esimeset postitusest.
vibu

bianconeri
20.06.03, 19:59
Originally posted by Sen

Tuleta oma porgandeid, muideks porgandi tuletis on porgand bianconeri+porgand ruudus.

Vot, kus oli lause!Vaatan, kas leian küla pealt mõnda village idioti (kes liigub sinuga ühel lainel ja tunneb sinu hingeelu), et see lause mulle ära tõlkida:kaval: Kuigi tundub, et nad viibivad hetkel Otepääl...(ei midagi isiklikku Otepää vastu!)