320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Marc-Vivien Foe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Marc-Vivien Foe

    Tänasel päeval suri Marc Vivien-Foe. Kameruuni staar, kes oli see hooaeg Man City\'s laenul vajus lihtsalt kokku Kolumbia vastu mängides. http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/foot...ls/3024360.stm
    Pärtel Tomberg

    isePankur.ee - Inimeselt inimesele
    http://www.isepankur.ee
    info@isepankur.ee

    #2
    Replying to Topic \'Marc Vivien-Fow\'

    Igavesti masendav uudis - täisjõus mees vajub lihtsalt kokku ja kõik . Meeletult kahju tegelt.

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Marc Vivien-Fow\'

      Üks mu lemmik mängijaid on surnud

      R.I.P Marc!

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Marc Vivien-Fow\'

        In memoriam!

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Marc Vivien-Fow\'

          Minu kaastunne

          Prantsusmaa ja Türgi mängus oli meeleolu samuti väga kurb. Mitmed mängijad rivistusid ülesse pisarad silmis(ntx. Therry Henry, Gregory Coupet jt). Loodan väga, et Kamerun võidab konfederatsiooni karika Foe auks. Respect
          Joga Bonito!!!

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Marc Vivien-Fow\'

            Uskumatu.Ta oli suur mängija.
            Big Al

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Marc Vivien-Fow\'

              Uskumatu ja masendav tõesti.....
              Mehe nime võiks ikkagi õieti kirjutada...Ta oli Marc-Vivien Foe...Aamen. Muud ei oskagi öelda....


              Masendav, et kohalikud päevalehed polnud kella 10ks sellest sõnagi juttu teinud....

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Marc Vivien-Fow\'

                See on tõesti kurb uudis. Mulle ta eelmisest hooajast jäi meelde küll, väga vahva mängumees...ja nüüd siis niimoodi.

                Kahju.

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Marc Vivien-Fow\'

                  sorri selle kirjapildi pärast.. ma eile õhtul tegin seda ülenäppude..
                  Pärtel Tomberg

                  isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                  http://www.isepankur.ee
                  info@isepankur.ee

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Marc Vivien-Foe\'

                    kaastunne ka omalt poolt. teda ei unustata.

                    olen sõnatu

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Marc Vivien-Foe\'

                      Selline asi jääb elux ajax meelde Kaastunne ka minu poolt. Muide ma vaatasin mängu ja siis kui ta kokku kukkus lambist, siis arvasin kohe, et tal on tõsiselt midagi viga. Sellised asjad teevad tegelt kurvax , aga elu läheb edasi!
                      https://r-cold.blogabet.com/

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Marc Vivien-Foe\'

                        R.I.P Marc-Vivien Foe!!!!!
                        buy the ticket, take the ride.

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Marc-Vivien Foe\'

                          Ka minu kaastunde avaldus Foe perekonnale. Tõesti kahju temast, ma ei suutnud oma silmi uskuda, kui ta kokku kukkus. Kohe oli näha, et midagi tõsist on lahti.
                          Tol päeval polnud ilma ka nii kuum, kui tavaliselt. Ei tea kas asi on ülekoormuses?

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Marc-Vivien Foe\'

                            ... nii kaua kui ametlikku teadeannet surma põhjustest pole teatatud - siis ma ei saa aru kuidas on võimalik täisjõus inimesel püsti olles endal oma keel alla neelata mille tagajärjel surra... krt. ma ei julge enam õieti süüagi .. mine tea mis juhtuda võib... olen sellisest vabasurma variandist kuulnud kunagi islamiusufanaatikute puhulllele seda keeleallaneelamisekunsti õpetatakse vaenlase piinamiste käest pääsemiseks, aga sportlastel... mina seda levitatud surmateooriat Foe puhul küll uskuda ei või... pigem mingi rabandus või atakk.
                            Kahju Foest muidugi igaljuhul..
                            RummaBastards!

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Marc-Vivien Foe\'

                              Originally posted by jansa


                              ... nii kaua kui ametlikku teadeannet surma põhjustest pole teatatud - siis ma ei saa aru kuidas on võimalik täisjõus inimesel püsti olles endal oma keel alla neelata mille tagajärjel surra... krt. ma ei julge enam õieti süüagi .. mine tea mis juhtuda võib... olen sellisest vabasurma variandist kuulnud kunagi islamiusufanaatikute puhulllele seda keeleallaneelamisekunsti õpetatakse vaenlase piinamiste käest pääsemiseks, aga sportlastel... mina seda levitatud surmateooriat Foe puhul küll uskuda ei või... pigem mingi rabandus või atakk.
                              Kahju Foest muidugi igaljuhul..
                              Aneürismist on ju samuti räägitud. Aga pole põhjust spekuleerida, enne kui arstid on surma põhjuse välja uurinud.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar

                              Working...
                              X