PDA

View Full Version : Marc-Vivien Foe

Pätu
27.06.03, 00:25
Tänasel päeval suri Marc Vivien-Foe. Kameruuni staar, kes oli see hooaeg Man City\'s laenul vajus lihtsalt kokku Kolumbia vastu mängides. http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/internationals/3024360.stm

malagar
27.06.03, 00:39
Igavesti masendav uudis - täisjõus mees vajub lihtsalt kokku ja kõik . Meeletult kahju tegelt.

Epic
27.06.03, 01:24
Üks mu lemmik mängijaid on surnud :(

R.I.P Marc!:kurb9:

-Antz-
27.06.03, 02:38
In memoriam!

2mSööt3mMööda
27.06.03, 10:02
Minu kaastunne :(

Prantsusmaa ja Türgi mängus oli meeleolu samuti väga kurb. Mitmed mängijad rivistusid ülesse pisarad silmis(ntx. Therry Henry, Gregory Coupet jt). Loodan väga, et Kamerun võidab konfederatsiooni karika Foe auks. Respect

jimbolaja
27.06.03, 10:20
Uskumatu.Ta oli suur mängija.

Tembu
27.06.03, 10:33
Uskumatu ja masendav tõesti.....
Mehe nime võiks ikkagi õieti kirjutada...Ta oli Marc-Vivien Foe...Aamen. Muud ei oskagi öelda....

Masendav, et kohalikud päevalehed polnud kella 10ks sellest sõnagi juttu teinud....

mjkk
27.06.03, 10:35
See on tõesti kurb uudis. Mulle ta eelmisest hooajast jäi meelde küll, väga vahva mängumees...ja nüüd siis niimoodi.

Kahju. :(

Pätu
27.06.03, 11:43
sorri selle kirjapildi pärast.. ma eile õhtul tegin seda ülenäppude..

daK
27.06.03, 12:13
kaastunne ka omalt poolt. teda ei unustata.

olen sõnatu

Red Devil
27.06.03, 12:15
Selline asi jääb elux ajax meelde :( Kaastunne ka minu poolt. Muide ma vaatasin mängu ja siis kui ta kokku kukkus lambist, siis arvasin kohe, et tal on tõsiselt midagi viga. Sellised asjad teevad tegelt kurvax :( , aga elu läheb edasi!

H.M Murdock
27.06.03, 12:23
R.I.P Marc-Vivien Foe!!!!!:kurb9: :kurb10: :kurb6:

Robinho
27.06.03, 15:11
Ka minu kaastunde avaldus Foe perekonnale. Tõesti kahju temast, ma ei suutnud oma silmi uskuda, kui ta kokku kukkus. Kohe oli näha, et midagi tõsist on lahti.
Tol päeval polnud ilma ka nii kuum, kui tavaliselt. Ei tea kas asi on ülekoormuses?

jansa
27.06.03, 16:35
... nii kaua kui ametlikku teadeannet surma põhjustest pole teatatud - siis ma ei saa aru kuidas on võimalik täisjõus inimesel püsti olles endal oma keel alla neelata mille tagajärjel surra... krt. ma ei julge enam õieti süüagi .. mine tea mis juhtuda võib... olen sellisest vabasurma variandist kuulnud kunagi islamiusufanaatikute puhulllele seda keeleallaneelamisekunsti õpetatakse vaenlase piinamiste käest pääsemiseks, aga sportlastel... mina seda levitatud surmateooriat Foe puhul küll uskuda ei või... pigem mingi rabandus või atakk.
Kahju Foest muidugi igaljuhul..

mcnamara
27.06.03, 17:03
Originally posted by jansa

... nii kaua kui ametlikku teadeannet surma põhjustest pole teatatud - siis ma ei saa aru kuidas on võimalik täisjõus inimesel püsti olles endal oma keel alla neelata mille tagajärjel surra... krt. ma ei julge enam õieti süüagi .. mine tea mis juhtuda võib... olen sellisest vabasurma variandist kuulnud kunagi islamiusufanaatikute puhulllele seda keeleallaneelamisekunsti õpetatakse vaenlase piinamiste käest pääsemiseks, aga sportlastel... mina seda levitatud surmateooriat Foe puhul küll uskuda ei või... pigem mingi rabandus või atakk.

Aneürismist on ju samuti räägitud. Aga pole põhjust spekuleerida, enne kui arstid on surma põhjuse välja uurinud.

Henri19
27.06.03, 18:41
kahju kui selliseid asju juhtub jalgpallis

fitti
27.06.03, 19:51
omal ajal oli kõigile suurtele väejuhtidele auasjaks surra lahinguväljal. tõmmates paralleeli tänapäevaga, võiks öelda, et vähemalt anti talle kangelaslik lõpp.

RIP :(

2mSööt3mMööda
27.06.03, 21:47
Originally posted by jansa

Kas asi ei olnud mitte vastupid-kõigepealt minestas/sai südamerabanduse vms ja siis neelas keele alla ja lämbus?

Epic
27.06.03, 22:59
Jutud käivad, et Confederations Cup muutetakse Marc-Vivien Foe Cup\'iks:lahe:
Tore austusavaldus FIFA poolt

Finaalis kannavad kõik Kamerun\'i mängijad Foe nimega särki

magicm
27.06.03, 23:32
Mul on väga kahju, et selline asi juhtus ja avadlan veelkord tema lähedastele ja jalgpallimaailmale kaastunnet, kuid mul tuli üks saade meelde, mida ma kunagi nägin. Saate sisu seisnes nimelt selles, et jagpalli liiguvad dopingud on saanud pallurite tervisele väga ohtlikuks ja kuna jalgpall on meeskonna mäng siis kontrollitakse neid ka vähem, kuigi dopinguid ja igasuguseid muid nn. toidulisandeid ja asju hakatakse sisse sööma juba väga varases nooruses (räägiti isegi esimestest juunioriklassidest) ning kui tagajärgedest rääkima hakati siis tõesti võttis kõhedaks, kas see tõesti on, kuid näiteid oli ka palju ja sealt käis läbi paljude varalahkunute nimed. Isegi, kui tegev spordi ajal midagi välja ei löö, siis hiljem on/oli jalgpallurite seas igasugused südamerabandused, ajuga seonduvad haigused jne väga sagedased. Kuigi ma loodan, et vähemalt Marc Vivien-Foe ei läinud seda teed, samas on ka see võimalus olemas. Aga loodame, et sellel suurel jalgpalluril läks teistmoodi. Peab ainult tulemused ära ootama, pole vaja enne spekuleerida, kuid miks läheb ikkagi nende tulemustega nii kaua?

Zico
28.06.03, 00:30
Man City otsustas külmutada numbri 23, milles Foe viimase hooaja \"The Pride of Manchesteri\" ridades pallis... Tore austusavaldus!

Loodan, et Kamerun võidab Confed Cupi Marc-Vivieni mälestuseks...

magicm
28.06.03, 00:47
Originally posted by Zico

Man City otsustas külmutada numbri 23, milles Foe viimase hooaja \"The Pride of Manchesteri\" ridades pallis... Tore austusavaldus!

Loodan, et Kamerun võidab Confed Cupi Marc-Vivieni mälestuseks...

ka mina olen loodan, et Kamerun võidab Foe mälestuseks, kuigi oleks Kameruni poolt nagunii olnud.

17
28.06.03, 01:00
sügav kaastunne ka minu poolt ja aga jah kuidas on võimalik väljakul joostes lihtsalt oma keel alla neelata ei tea, aga loodame et kamerun vöidab selle finaali ja järgmine aasta kannab sama turniir nimie Marc-Vivien Foe Cup.

resorte
28.06.03, 01:09
krt.... õppige kadunud inimese nimi vähemalt õieti kirjutama. Ta õige nimi on Marc-Vivien Foe
Avaldan ka oma kaastunnet temale ja ta perele ning Kameruni koondisele

magicm
29.06.03, 22:58
Kas Marc-Vivien Foe surma kohta on lõpuks mingeid täpsemaid teateid ilmunud, et mis siis ikka täpselt juhtus?

cannavaro05
30.06.03, 00:53
Kameruni mängijad kuulasid finaalis oma riigi hymni koos Foe suure pildiga.

magicm
08.07.03, 01:31
Tänased andmed Foe kohta, pärinevad sportnetist.

Prantsuse riigiprokurör Xavier Richaud lükkas lõplikult ümber kuulujutud nagu oleks jalgpalliväljakul surnud Kameruni koondislase Marc-Vivian Foe surm olnud tingitud dopingu kasutamisest. \"Surma põhjustas südamerike, mis polnud tingitud ei dopinguainete kasutamisest ega füüsilisest kontaktist,\" kinnitas Richaud.
Lausanne`is asuvas Rahvusvahelise Olümpiakomitee laboratooriumis tehtud testid välistasid surma seose dopinguainete kasutamisega. Foe maeti täna Kameruni pealinna Yaounde`sse. Matustel viibisid muuhulgas ka FIFA president Sepp Blatter ja Kameruni riigipea Paul Biya.

Vähemalt siis dopinguga asi seotud polnud ja mees ei lahkunud siit ilmast dopingukasutajate nimekirjas.

eston maravilha
08.07.03, 22:13
krt laske inimesel rahus olla seal kus pall lendab alati ristnurka..

RIP marc vivien foe