PDA

View Full Version : müz särgix

cobras
28.06.03, 11:38
ootax kontakti neilt kes soovix vahetada michael schumacheri ferrari (originaal ikka...) müzi eesti koondise särgi vastu
müz on eeskujulikus korras!

email- janno@managerzone.com

2mSööt3mMööda
28.06.03, 11:49
Originally posted by cobar10

ootax kontakti neilt kes soovix vahetada michael schumacheri ferrari (originaal ikka...) müzi eesti koondise särgi vastu

müz-karm kirjapilt :õnnelik: :õnnelik:

cobras
28.06.03, 12:05
efektne :D

fitti
28.06.03, 14:10
see on nyyt kyll asjatu lootus, et keegi oma imeilusa ja kuldaväärt sinise särgi sinu äkase mihklilätu vastu vahetaks...:D :D

cobras
28.06.03, 14:41
lootus jääb ikkagi...:P

Pealik
29.06.03, 11:08

lootus jääb ikkagi...:P

lootus on lolli lohutus;)

-Loom-
30.06.03, 08:52
lootus sureb viimasena...

...aga l6plikult:doh:

greenday
30.06.03, 12:26
Eino löö mind ahvenaga ja kutsu mind kalossiks!

Kosk
30.06.03, 13:30

Teeme nüüd väikse arvutuse:

nokamüts - 100EEK
särk - 1000EEK

...et nagu debiil oled?

Tembu
30.06.03, 14:05
Hmm, kui higi mütsil on ehe, st Michaeli enda oma,siis pole kellegil rahast kahju:P

jansa
01.07.03, 10:03
... cobar10 = ärimiiz Nossov ... hea nõuanne sulle : kui sul veel 10 müzi oleks ja saaksid selle vahetada 10 särgi vasta siis oleks kasum ca. 9000.-EEKi, 100 müzi siis 90 000.- EEKI ja mõtle - vaid tühise 1000 mingi F1 jobu müzi vahetamisel 1000 Eesti koondise särgi vasta (ja muidugi nende kohesel realiseerimisel) olekski peaaegu sinu esimene mill koos - lihtne ja geniaalne !!! Tegelt nad nii ütlevadki et seda esimest milli ongi kõige raskem kokku ajada, ülejäänud tuleb juba iseenesest.... nii et anna tuld.;)

Alo
01.07.03, 17:25
Originally posted by tembuu
Hmm, kui higi mütsil on ehe, st Michaeli enda oma,siis pole kellegil rahast kahju:P

Ma arvan ka, et see on tegelikult hea pakkumine, kui müz on originaal, s.t. Michael Shumacheri poolt kantud.

A ise ei soovi, tänan, oleks siis veel Alain Prosti või vähemalt Häkkineni oma.. :)

Alo

darklord
01.07.03, 23:09
schummi original muts on sama palju väärt kui koondise särk! mitte et ma koondise vastu oleks, aga ikkagi!:silm4:

17
02.07.03, 00:40
Originally posted by darklord

schummi original muts on sama palju väärt kui koondise särk! mitte et ma koondise vastu oleks, aga ikkagi!:silm4:

no millise koondise,veibolla sama väärtuslik kui Montserrat-i räbaldunud ja räpane särk

17
02.07.03, 00:42

no millise koondise,veibolla sama väärtuslik kui Montserrat-i räbaldunud ja räpane särk

cobras
02.07.03, 12:16
Originally posted by Kosk

nokamüts - 100EEK
särk - 1000EEK

...et nagu debiil oled?

kas sa üldse tead palju on see müts väärt?
sama palju kui üks vähekasutatud koondise särk!
ega niisama ei tasu siin jamada...

cobras
02.07.03, 12:18

see vend tunneb asja veiz paremini...

greenday
02.07.03, 12:33

nokamüts - 100EEK
särk - 1000EEK

...et nagu debiil oled?

Sa pole veel piisava häbi osaliseks saand, et tuled veel siia hõiskama? :D

cobras
02.07.03, 13:00
no see on ainult minu arvamus..:lahe:

Alo
02.07.03, 16:02

No eks see oleneb, millisel etapil Miikael seda mütsi kandis. No et kas ta katkestas või on seal ka vahuveiniplekid peal pjedestaalilt. Või käis mees selle mütsiga hoopis poes koos naisega. Räägi lähemalt sellest mütsist, samuti seda, mis teid pidi Miikael selle trofee sinuni läkitas.

Keegi ei osta ju põrsast kotis.

Alo
:õlu:

Kosk
02.07.03, 19:19

nokamüts - 100EEK
särk - 1000EEK

...et nagu debiil oled?

Eks asjad on ikka selles järjekorras väärt, kuidas ise asju väärtustad. Mingist F1-nokatsist mul on tõesti sügavalt pohhui. Sotiga soetaks selle omale dekoratiivasjaks koju, sest Schumacher on ikka legend. Aga kindlasti ei vahetaks seda oma koondisesärgi vastu, millega on staadionil valatud nii higi kui pisaraid.
Mõtlesin, et jätan selle lause kirjutamata, mille nüüd kirjutan, aga ei suutnud siiski - nokamüts on üldse üks ülimalt mõttetu asi. Vot.

Swifty2002
03.07.03, 03:17
jah koondisesärgi vastu nagu raske vahetada ja śama siin viimati kandsin nokamütsi mingi 10 aastat tagasi vist :p

bianconeri
06.07.03, 11:04

ootax kontakti neilt kes soovix vahetada michael schumacheri ferrari (originaal ikka...)
Vot selle koha peal jättis mul süda paar lööki vahele:D
Aga tegelikult tahaks seda tola küll näha, kes sellise kaubaga nõus on.Oleks ka talle mõni tehing pakkuda;)

santehnik
06.07.03, 11:24

Mõtlesin, et jätan selle lause kirjutamata, mille nüüd kirjutan, aga ei suutnud siiski - nokamüts on üldse üks ülimalt mõttetu asi. Vot.Eh, moeguru-kanna siis seda>>http://akamai.tehnokratt.net/pictures/kroonu/Pilotka.jpg

Lünk
06.07.03, 13:33
Kuule äkki peaksid selle kuulutuse hoopis mingisse F1 foormuisse ylesse panema, sest need tyybid vöibolla töesti väärtustavd mytsi rohkem kui särki.
Noh alati vöin ma ka järgmisele mängule ju näiteks Märtini rallikombinsooni sinisärgiasemele panna. Pole ju eriti loogiline.

greenday
06.07.03, 15:52
Vahetan turu pealt ostetud originaalse shumacheri pildi ja allkirjaga jalkasärgi uue eesti koondise särgi vastu.

winki
07.07.03, 03:29
irwwww......:põnn: :r66m16: :põnn: :r66m16:

cobras
08.07.03, 13:49
Originally posted by Lünk

Kuule äkki peaksid selle kuulutuse hoopis mingisse F1 foormuisse ylesse panema, sest need tyybid vöibolla töesti väärtustavd mytsi rohkem kui särki.
Noh alati vöin ma ka järgmisele mängule ju näiteks Märtini rallikombinsooni sinisärgiasemele panna. Pole ju eriti loogiline.

anna mõni foorum sest mõte on hea...

greenday
08.07.03, 15:14

anna mõni foorum sest mõte on hea...Mine võta, ma jätsin ühe Viljandisse pargipingile.

yheksa
09.07.03, 00:11
Originally posted by greenday
Mine võta, ma jätsin ühe Viljandisse pargipingile.

kriindei... su naljad ei ole juba mitu aega naljakad. Ullult igavad on :myts7:

greenday
09.07.03, 17:09
Originally posted by yheksa

kriindei... su naljad ei ole juba mitu aega naljakad. Ullult igavad on :myts7:See ei olnudki nali.

Lünk
09.07.03, 19:27

anna mõni foorum sest mõte on hea...

Proovida vöid ju kasvöi siit:
http://www.f1.area.ee/forum/
Muide kui keegi töesti nöusse jäi, siis anna teada.:lahe:

bianconeri
05.08.03, 22:57

No ja mis sellest ärist ka siis sai?:D Lihtsalt uudishimust küsin:D

mikc
07.08.03, 17:36

kriindei... su naljad ei ole juba mitu aega naljakad. Ullult igavad on :myts7:

Hmhmh,ma ei mäleta et oleksin sinu esituses yldse nalju näinudki,yheksa,greenday naljade peale olen muiand küll ja küll.

yheksa
07.08.03, 23:31
Kas mina pean ka siin uumoriklubis nalja tegema? :sega5:

Oioi seda maioska.... ma olen ALATI väga tösine :myts7:

17
07.08.03, 23:35

Kas mina pean ka siin uumoriklubis nalja tegema? :sega5:

Oioi seda maioska.... ma olen ALATI väga tösine :myts7:

Kui see pidi nali olema siis... aga võibolla polnud ka, sest minu huumorisoon on sama hea kui mädanenud kännul...:D

p3p3
18.08.03, 15:24

nokamüts - 100EEK
särk - 1000EEK

...et nagu debiil oled?Kle see myts maxab ikke kõwsti rohkem kui 100 krooni mine vaata ferrari poodi itaalias ja uuri hinda

Hogarth
19.08.03, 02:40
ja-jah,eks keegi läheb ikka itaaliasse selleks,et nokamütsi hinda vaadata.

17
19.08.03, 12:00
Originally posted by doggi20

ja-jah,eks keegi läheb ikka itaaliasse selleks,et nokamütsi hinda vaadata.

Aga neid Ferrari poode on arvatavasti internetis kah...aga nokamütsi särgi vastu ikka ei vahetaks küll.