320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Yleisömäärät ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Yleisömäärät ?

    Mistään ei löydy kuinka paljon teillä käy porukkaa matseissa...

    Jos ennätys on 3500 niin aika pienissä luvuissa taidetaan olla ?

    #2
    Replying to Topic \'Yleisömäärät ?\'

    This season record is about 4500 (Levadia M - Flora). The average is about 750 for all clubs.

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Yleisömäärät ?\'

      \"The average is about 750 for all clubs\" (c)...??? Do not tell rabbish to a Finn. If the average is 150-200 it is more close to thuth. But, to my point of view the average is less even than 150-200.



      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Yleisömäärät ?\'

        i think to school you all should go to learn how speak and write english well..

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Yleisömäärät ?\'

          Originally posted by eston#21


          i think to school you all should go to learn how speak and write english well..
          same goes for you as you forgot something in your letter.

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Yleisömäärät ?\'

            Nii sümboolne eestlastele-igast asjast tehakse \"mul on pikem/parem/uuem\"-vaidlus.Mitte, et asjast rääkida, aga ei....ikka kuidas asi on pakitud
            Ahjaa-eelnev käis antud juhul selle keele väitluse pihta .(ja nüüd Hitchkookilikult)Või kas ta ikka käis...

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Yleisömäärät ?\'

              Does anybody know how much costs ticket for finish league match? maby u can tell us ForzaHJK
              Joga Bonito!!!

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Yleisömäärät ?\'

                Originally posted by daywalker
                Does anybody know how much costs ticket for finish league match? maby u can tell us ForzaHJK
                Vist mõtlesid ikka finnish? Aga see selleks, näiteks Jokerite koduleht annab piletitie hinnaks Hartwall Arenal olenevalt kohast 12-26 Eurot.
                Vaikus

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Yleisömäärät ?\'

                  Originally posted by daywalker

                  Does anybody know how much costs ticket for finish league match? maby u can tell us ForzaHJK
                  Mis krdi august sa küll välja roomasid? Korrektne oleks olnud:
                  \"Does anybody know how much tickets cost for a Finnish league match? Maybe you can tell us, ForzaHJK?\"

                  Iial ei tohi unustada kirjavahemärke, mu väike päevakõndija...
                  Hey, Skeezix. You ain't cool. You're fuckin' chili. And chili ain't never been cool.

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Yleisömäärät ?\'

                    Originally posted by borat


                    Originally posted by daywalker

                    Does anybody know how much costs ticket for finish league match? maby u can tell us ForzaHJK
                    Mis krdi august sa küll välja roomasid? Korrektne oleks olnud:
                    \"Does anybody know how much tickets cost for a Finnish league match? Maybe you can tell us, ForzaHJK?\"

                    Iial ei tohi unustada kirjavahemärke, mu väike päevakõndija...
                    Krt kui inglise keel pole mu tugevaim külg siis mida sa kobised. Kas ma oleks pidanud selle posti õigsust kontrollima minema oma õpetaja juurde? Ma arvan, et selle posti mõte jõudis kõigile pärale küll ilma, et see oleks grammatiliselt perfektne. närvi ajab selline otsene mõnitamine
                    Joga Bonito!!!

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Yleisömäärät ?\'

                      mjuide me elame toredal tehnkiaajastul ja paistab et selline leiutis nagu interwebnetwork on ka sinu koju jõuidnud nii et minu meelest pole just eriiti raske üles otsida sind huvitanud iofo soome piletihindade kohta

                      Kommentaar

                      Working...
                      X