PDA

View Full Version : inglise liiga parim ryndaja

-Loom-
21.09.01, 18:37
..kes on teie arvates inglise premier league parim ryndaja??...ta ei pea l88ma palju v2ravaid...aga peab olema kasulik

guitz
21.09.01, 18:42
Kindalasti Owen oma kiiruse ja tehnilisusega.
Meeldib ka ManU uus ost Ruud van Nistelrooy .

-Loom-
21.09.01, 18:51
..mina arvan et owen, smith ja viduka

(see ainult minu arvamus)

sicmic
21.09.01, 19:19
sellele küsimusele ei ole kerge vastata, kuid arvatavasti Owen või Henry...

Kosk
21.09.01, 19:30
Kasulikke ja väga häid ründajaid on palju, aga kes parim on? Seda saab teada hooaja lõpus.

eston maravilha
21.09.01, 19:48
darius vassell

moochie
21.09.01, 20:10
Henry,Niistelrooy,Owen

Siim
21.09.01, 22:08
1. Owen
2-... van Nistelrooy, Phillips, di Canio, Fowler, Stewart, Zola

Nad kõik ei ole võib-olla hetkel parimad, kuid on seda olnud viimastel hooaegadele.

chilli_bo
22.09.01, 14:38
Mitte keegi ei saa Paolo di Canio vastu!

Miq
22.09.01, 14:59
Lisaks Niestelrooyle, Owenile ja Henryle ka ika selline mees, nagu Hasselbaink (ise arvan, et see mees lööb ka premieris kõige rohkem väravaid). Aga selles mõttes kõige kasulikum, et kes musta tööd teeb ja sööte jagab, on Campbell.

Undi
22.09.01, 20:33
owen ja nistelrooy. nistelrooy oskab väravad kasvõi kobaga ära lüüa ja owen lisaks sellele kiire kah

eston maravilha
25.09.01, 19:46
juan pablo angel ka

mihkel
26.09.01, 14:32
Di Canio ja Kanoute, parim ründepaar.

Jyrka
26.09.01, 18:50
einohh mikk ja tsobraham parim mangija peaks olema siiksi koigil oma lemmik klubist

einohh martin pole uut banni vaja

Pätu
26.09.01, 21:12
Muide kuidas te inimesed räägite Nistelrooy tublidusest.. palju ta neid väravaid siis kasvõi kobaga sisse on löönud pole ta nii hea midagi

Miq
26.09.01, 23:56
Orginally posted by eestieest

Muide kuidas te inimesed räägite Nistelrooy tublidusest.. palju ta neid väravaid siis kasvõi kobaga sisse on löönud pole ta nii hea midagi
Vaata mõnda ManU mängu mõnikord ja siis räägi edasi. Selles mõttes on sul õigus, et VEEL pole ta väravaid löönud, aga see, mida mees teeb on vahel lihtsalt võimatu!

Pätu
27.09.01, 12:26
PSVs tegi mees küll tubli tööd aga see , et ta Mankusse läx oli küll vale otsus

Wingback
27.09.01, 17:28
:D Inglise liiga tippründajaks pean Owenit. Ta lihtsalt loodud ründajaks, mega osav.
Lisaks on veel Fowler, Viduka ja Henry ka päris head.
:( van Nistelrooy on jama mees lööb selliseid õnnega pooleks väravaid, on mulje jäänd.

;) Vot siis olek äge kui saaks kunagi tulevikus öelda, et inglise liiga parim ründaja on Andres Oper:D :D :D .

Miq
28.09.01, 01:30
Orginally posted by Kombatrat

:D Inglise liiga tippründajaks pean Owenit. Ta lihtsalt loodud ründajaks, mega osav.
Lisaks on veel Fowler, Viduka ja Henry ka päris head.
:( van Nistelrooy on jama mees lööb selliseid õnnega pooleks väravaid, on mulje jäänd.

;) Vot siis olek äge kui saaks kunagi tulevikus öelda, et inglise liiga parim ründaja on Andres Oper:D :D :D .

1. Kuidas on Owen megaosav? Jumala pärast, ma ei ütle ta kohta midagi halba - ülitegija on, aga tehnika on tal ikka nii mitmetestki meestest ikka kõvasti nõrgem, trumbiks on meeletu kiirus, mis korvab muud vead.

2. Kuidas lööb van Niestelrooy õnnega pooleks väravaid? Lihtsalt mehel on, nagu ka Zelinskil, vaistu olla õigel ajal õiges kohas.

3. Küsimus eestieestile, miks tegi Ruud vale otsuse ManUsse minnes? Ma arvan, et iga sellise klubi nagu PSV mängija unistus on mängida ühes tippklubis, milleks antud juhul on siis ManU.

Pätu
28.09.01, 08:40
Oodanud oma üleminekuga aasta ja saanud mõnda korralikku klubisse ja oleks võimalik olnud olla ka CLi top scorer.. nüüd tal probleem kokkumängimisega

Aga ma arvan , et Zelinskil pole nii suurt annet nagu van Nistelrooyl väravatelöömisega ja nagu näha on Zelinski hoog ka lõppenud , vähemalt paariks mänguks , sest viimases 2 mängus pole ta midagi löönud

Edson
28.09.01, 17:12
Jah, mis seal salata: Owen on hea ja Hasselblaink lööb palju väravaid ja nii mõnigi mees on päris osav. Aga ärge unustage vana sõjaratsut Sheareri, kui suudab vigastustest hoiduda näitab veel kõigile koha kätte. Peale Sheareri on ka sümpaatne Fowler, praegu tiba alavormis.

gianluca
29.09.01, 16:39
Teddy Sheringham

Miq
01.10.01, 01:03
Orginally posted by eestieest

Oodanud oma üleminekuga aasta ja saanud mõnda korralikku klubisse ja oleks võimalik olnud olla ka CLi top scorer.. nüüd tal probleem kokkumängimisega

Aga ma arvan , et Zelinskil pole nii suurt annet nagu van Nistelrooyl väravatelöömisega ja nagu näha on Zelinski hoog ka lõppenud , vähemalt paariks mänguks , sest viimases 2 mängus pole ta midagi löönud

YESSS, jälle hakkab üks ManU vihkaja oma mõttetuid väiteid lauale lööma - mis on siis korralik klubi su arust, idioot? Kokkumängu kohta ka niipalju, et vähe on mehi, kes kohe algul saaksid ilusti koku mängima hakatud oma uue meeskonnaga ja meeletult väravaid lammutaks. Pealegi, minu arust oli viimane CL-i värav Scholeslt küll briljantse koostöö vili.

eston maravilha
01.10.01, 11:18
mis kuradi hea kokkumäng scholesiga. ruudi koperdas palli ära "õnneks" oli aga scholes platsis kes asja ära tegi.

Miq
02.10.01, 00:58
Orginally posted by eston

mis kuradi hea kokkumäng scholesiga. ruudi koperdas palli ära "õnneks" oli aga scholes platsis kes asja ära tegi.

Nojah, muideks, Villa on ka kõik oma väravad kuidagi ju löönud nii, et pole tahetudki peale lüüa. Kurat, vaata seda linti korra, vaata kaks ja kui ikka idioodi tunne peal on, vaata kolmaski, äkki hakkad ka jalgpallist üht-teist jagama ja saad aru, et pall ei jää niimoodi koperdades maha, et mees jookseb temast üle, pall jääb täiesti juhuslikult pigem tagasipoole veerema, kui üldse mitte seisma ja ennäe imet, esimesena jõuab pallini oma mees!!!

Udupasun
02.10.01, 13:06
Orginally posted by Kombatrat

Njahh, vat oli kunagi selline vend nagu Gerd Müller, lõi kah "kobaga" väravaid. Jumala legendaarne mees ju iseenesest. Ütleksid sa, et jama mees oli?

eston maravilha
02.10.01, 14:11
Orginally posted by Miq

Nojah, muideks, Villa on ka kõik oma väravad kuidagi ju löönud nii, et pole tahetudki peale lüüa. Kurat, vaata seda linti korra, vaata kaks ja kui ikka idioodi tunne peal on, vaata kolmaski, äkki hakkad ka jalgpallist üht-teist jagama ja saad aru, et pall ei jää niimoodi koperdades maha, et mees jookseb temast üle, pall jääb täiesti juhuslikult pigem tagasipoole veerema, kui üldse mitte seisma ja ennäe imet, esimesena jõuab pallini oma mees!!!

mida kuradit sa üürgad loom.

kui sa pole ühtegi villa väravat näinud hoia oma pudrumulk kinni. need on olnud ilusamad kui manku enamus väravid.

ja see värav mille villa lõi manku vastu(seda peaksid ikka näind olema va ahv) oli ka suurepärase söödumängu tulemus.

ja veelkord ütlen rudolf koperdas palli ära ütle mida tahad mul pohhui su arvamusest

by aiFo: rahune maha ja edaspidi vali pisut oma s6nu, eksju?...

Miq
03.10.01, 00:52

Orginally posted by Miq

mida kuradit sa üürgad loom.

kui sa pole ühtegi villa väravat näinud hoia oma pudrumulk kinni. need on olnud ilusamad kui manku enamus väravid.

ja see värav mille villa lõi manku vastu(seda peaksid ikka näind olema va ahv) oli ka suurepärase söödumängu tulemus.

ja veelkord ütlen rudolf koperdas palli ära ütle mida tahad mul pohhui su arvamusest

by aiFo: rahune maha ja edaspidi vali pisut oma s6nu, eksju?...

Rahu, rahu karvanäss. Vilka väravad on kõik loomulikult üliilusad ja Vilka on raudselt maailma parim meeskond, mis sest, et ta juba 20 aastat mitte s*ttagi saavutanud pole ja Vilkas on maailma parimad mehe, mis sest, et näiteks koondistes mängib mõni üksik. Vilka tsempion!
Ruudi väravast veel - ega siin ausaltöeldes inu arvamust ka ei küsitud (mul isiklikult on ka see sügavalt pohui)- lihtsalt üritasin su vennaraasule üht-teist seletada, kui sa järjekordselt oma lolli iba tulid ajama.

Yazid
03.10.01, 04:36
Henry. Ületab teisi viiel erineval moel:
1.kiirus
2.palli kontroll
3.õhus tugev (parim näide eelmise hooaja meistrite liigast värav Moskva Spartaki vastu,kui mees hüppas teistest sisuliselt poole kõrgemale
ja...)
4.tihti üllatab väravavahti ootamatult
5.hea löök

Oleks tal inglise liigast näiteks Beckham selja taga,lööks ta üle 30 värava hooajal ikka.

Ramm
03.10.01, 12:56
JF.Hasselbaink on üks parim tal on olemas kõik küljed head:viha:

Martin
03.10.01, 14:21
Orginally posted by Miq Ruudi väravast veel...

Parimad ründajad? Njah...keeruline:
parim mees üldse on vast Owen, parim sähvataja on vast Henry, parim suruja (sellise vastiku mängustiiliga) on vast Alan Smith, parim peaga on praegu vast ikka Shearer, kuigi see peer pole enam ammu midagi ära löönud, seega pakuks vast kedagi muud, kuid ei viitis mõelda. Parim võimalute tekitaja - Heskey ja Campbell.

Väga universaalseid ja üldse korralikke staare on veel.

Ruudi ja Pauli suurepärane koostöö: Ruud koperdas ja vedas, et Paul seal oli. Mingist kombinatsioonist selles olukorras küll rääkida ei saanund.

CapitalLooser
03.10.01, 17:27
Täiesti nõus YAZIDiga. Hetkel on parim Henry. Loodan, et see nii jääbki.

coco
03.10.01, 17:44
njaa, mees on alles vormi kogumas, see aasta ootaks premieri väravakütiks kindlasti Henry`d kuigi jah, Hasseilbankil saab ka olema kindlasti sõna sekka öelda

Miq
04.10.01, 01:39
Orginally posted by Martin

Orginally posted by Miq Ruudi väravast veel...

Ruudi ja Pauli suurepärane koostöö: Ruud koperdas ja vedas, et Paul seal oli. Mingist kombinatsioonist selles olukorras küll rääkida ei saanund.

Ma ei mõtlegi seda, et Ruudil ja Paulil tuli välja kätteõpitud kombinatsioon, vaid lihtsalt mängu käigus tuli ilus asi välja. Ma ei saa ikkagi aru, kuidas on võimalik koperdada nii, et pall hakkab tagasi veerema ja seal on täpselt oma meeskonna mees?

eston maravilha
04.10.01, 16:42
asi lihtne

kui sina jooksed minu ees ja mina söödan sulle palli jalgadesse siis paratamatult hakkab pall tagasi veerema mitte edasi

ja see et scholes jõudis pallini esimesena on lihtsalt juhuse ja hea kohavaliku süü

jalgpallur
04.10.01, 23:27
Ma arvan et parim on Owen aga head on ka smith,ja di canio

Miq
05.10.01, 01:24

asi lihtne

kui sina jooksed minu ees ja mina söödan sulle palli jalgadesse siis paratamatult hakkab pall tagasi veerema mitte edasi

ja see et scholes jõudis pallini esimesena on lihtsalt juhuse ja hea kohavaliku süü

Sellisel juhul tuleb jah pall tagasi, Scholes värava puhul oli ainus asi see, et Ruudile ei söötnud mitte Paul ja üleüldse vedas van Niestelrooy palli päris mitu meetrit kaasas.
Sellise pulli asja lisaks ka veel siia lõppu, et Lazio tahab ManU-lt Veroni 34 mil naela eest tagasi osta, nii Veron ise kui ka ManU saatsid itaallased pikalt.

Tembu
05.10.01, 09:30
esimesed kolm parimat on selged: Henry,JFH,Owen.....On veel matse(Phillips,Robert,Keane,.........),aga enamus nii kõrgele ei küüni....

Phillips
05.10.01, 13:37
Super Kev on ja jääb parimaks,ei saa talle vastu Owen oma kiirusega,Shearer oma egoga ja Nistelrooy oma soenguga

vaikiv mees
05.10.01, 16:51
Owen is not overrated as Stam thinks. Aga Hasselb. ei paista näit. Hol. koondises millegi erilisega silma. Chelsea on lihtsalt niivõrd ebastabiilne, keegi peab ju need väravad neil ära lööma.A.Cole ja Heskey ei suuda ka koondise tasemel midagi

Miq
05.10.01, 17:00
Orginally posted by vaikiv mees

Owen is not overrated as Stam thinks. Aga Hasselb. ei paista näit. Hol. koondises millegi erilisega silma. Chelsea on lihtsalt niivõrd ebastabiilne, keegi peab ju need väravad neil ära lööma.A.Cole ja Heskey ei suuda ka koondise tasemel midagi

Hasselbaink mängib ka Chelseas keskel ründes, Hollandi koondises on aga parem ääreründaja. Chelsea ebastabiilsuses muidugi ei kahtle.

Ramm
24.10.01, 12:22
Neid on palju kuid ise arvan et J.F.Hasselbaink:viha:

eston maravilha
27.10.01, 18:59
JUAN JUAN JUAN

JUAN PABLO ANGEL

MARX
27.10.01, 20:29
Nistelrooy on vahest et parim , aga ega Owen ja Henry talle palju alla ei jää.

sicmic
27.10.01, 20:55

JUAN JUAN JUAN

JUAN PABLO ANGEL

JUAN JUAN JUAN

JUAN SEBASTIAN VERON
:kop: :mupet: :õnnelik: :õnnelik: :love: :kaval:

ta ei ole küll päris ründaja, kuid siiski...

MRH
28.10.01, 02:04
Loomulikult Thierry Henry. Sest:

- ta on kiire
- ta on tehniline
- ta oskab nüüd lõpuks üks-üks olukordi ära lüüa
- ta teeb palju häid jookse/sööste
- ta oskab ka peaga lüüa
- ta ei ole vastumeelne
- ta ei värvi huuli nagu Alan Smith

jne.

Rainman
28.10.01, 09:36
Orginally posted by vaikiv mees

A.Cole ja Heskey ei suuda ka koondise tasemel midagi
Just sellepärast vajataksegi siiamaani veteran Teddyt, kes on parim, nagu olen ka varem korduvalt öelnud :)

Kaarel
11.11.01, 16:22
Pole kahtlust, et Inglise liiga Parim Ründaja on Alan Shearer, kes on jälle edukalt tagasi tulnud ning skeptikutele koha kätte näidanud.

Ertai
11.11.01, 16:24
no selle yle annab vaielda,kes parim:)

erxx
12.11.01, 16:42
Hehee Kaarel, kuda see Shearer siis parim on kui edukamad väravalööjad on Thierry Henry :õnnelik: ja Hasselbaink 10 väravaga, skunkide vanamehel aga on kõigest 5 tükki.

mad_fm
11.12.01, 02:04
parim ründaja ja parim väravalõõja Henry 14 mängust 15 väravat, momendil pole kellelgi teisel midagi samaväärset vastu panna

Siim
11.12.01, 14:19
Orginally posted by mad_fm

parim ründaja ja parim väravalõõja Henry 14 mängust 15 väravat, momendil pole kellelgi teisel midagi samaväärset vastu panna

Michael Owen - 7st 8 väravat on enam-vähem sama tegija.

Ramm
20.12.01, 14:51
Orginally posted by Siim88

Michael Owen - 7st 8 väravat on enam-vähem sama tegija.

Tegelt on parim ründaja .... teate küll:baibai:

eston maravilha
11.01.02, 15:59

mad_fm is a bluenose wanker

UP THE VILLA!!!

-Loom-
16.01.02, 10:19
....kax parimat on nyyd siis owen ja teine shearer...kes peale vigastust on v2ga head m2ngu teinud

kyps
19.01.02, 13:16

mad_fm is a bluenose wanker

UP THE VILLA!!!

Lase aga edasi eston. Kuidas aga jaksad, temast mööda ja isiklikud solvamised. Paras wanker oled sa ilmselt ise!

eston maravilha
20.01.02, 00:50
ütlen mis tahan

ja teemasse olen siin juba mitu korda rääkinud

SHIT ON THE CITY!!!!
SHIT ON THE CITY TONITE!!!!!
YOU'RE JUST A SMALL TOWN IN ASTON!!!!!!!

by Artur : Teeme edaspidi nii, et capsides ei posti, eks?

by meself: reeglites on kirjas et kogu post ei tohi olla capsides. ai sii nou reeglite rikkumist ag aeks ma võtan siis "suure venna" sõna kuulda

aiFo
21.01.02, 01:44

ütlen mis tahan

ja teemasse olen siin juba mitu korda rääkinud

SHIT ON THE CITY!!!!
SHIT ON THE CITY TONITE!!!!!
YOU'RE JUST A SMALL TOWN IN ASTON!!!!!!!

kule kullakallis... i don't care...

aga l6peta ära see jama, sest sellega sa kyll oma arukust ei t6esta, kulla eston...

btw, nii m6negi inimese arvates oli see asi outoftopic...

eston maravilha
21.01.02, 01:59
ja kui cartoon army ja skumberlandi fännid siin end üksteise peal välja elavad siis see pakub kindlasti miljonitele huvi jah?

AnZ Antzon
21.01.02, 12:07
nuh ise pakuksin uueks t6usvaks t2heks (mitte parimaks) ITFC noore ryndaja Marcus Bent i kes viimases 6 m2ngus 5 korda skoorinud on.
skeptikud (ja neid leidub kindlasti) v6ivad ju s6rad vastu ajada ja natuke paukuda aga mul kama.s6navabadus ju:)

eston maravilha
21.01.02, 12:27
bent on juba vana kala. panin teda tähele juba hea aasta aega tagasi ühes blackburni div1 mängus

AnZ Antzon
21.01.02, 12:38
bent on juba vana kala. panin teda tähele juba hea aasta aega tagasi ühes blackburni div1 mängus [/quote]

oki eks ma siis parandan ennast. Bent on t6usev t2ht premieris, sest ITFC ei lange premierist v2lja. vot. over and out

Leivo-Tigu Vimb
21.01.02, 16:00
aga Eidur Gudjohnsen on täiesti vaikselt ja viisakalt viimases 9 mängus löönud 9 väravat!

decra
23.01.02, 12:40
Owen on ikka noor ja kiire. Talle on raske moment vastast leida! Ootame hooaja lõpuni ehk muutub midagi!

marka25
25.01.02, 16:23
;) Ei noh mis me üldse arutame, on ju selge,et Henry on Premier League parim ründaja. see mees juba oskab väravaid lüüa, mitte ei kobista, nagu mitmed teised ründajad.;)

coco
25.01.02, 16:53
Henry on ikka klass, väheke temperamendikas on, samas on nistelrooij ka oma eest makstud raha hakanud õigustama, 8s järjestikuses mängus värava löönud, see seeria nüüd lõppes küll aga fakt on see, et iga suvaline kloun sellise asjaga hakkama ei saa, nii et Ruud on ikka ka üks parimaid

marka25
25.01.02, 17:32
Orginally posted by coco

Henry on ikka klass, väheke temperamendikas on, samas on nistelrooij ka oma eest makstud raha hakanud õigustama, 8s järjestikuses mängus värava löönud, see seeria nüüd lõppes küll aga fakt on see, et iga suvaline kloun sellise asjaga hakkama ei saa, nii et Ruud on ikka ka üks parimaid

Ruud peabki olema üks parimaid, ta on ju HOLLANDLANE! Hollandlased on ju ometi parimad.

Jaan
25.01.02, 19:40
Orginally posted by marka25

;) Ei noh mis me üldse arutame, on ju selge,et Henry on Premier League parim ründaja. see mees juba oskab väravaid lüüa, mitte ei kobista, nagu mitmed teised ründajad.;)

Kesse kobistab siis? Ja pealegi v2rav on v2rav.

marka25
25.01.02, 22:30
Orginally posted by Jaan

Orginally posted by marka25

Kesse kobistab siis? Ja pealegi v2rav on v2rav.

Selle koha pealt olen sinuga nõus, et värav ön värav ja kõik nad annavad võrdselt ühe punkti.

mihkel
07.02.02, 21:04
Parimas uustulnukas ei tohiks vist kahtlust olla - J Defoe West Hamist. Ikka ülihästi on noormees mänginud. Kes nägid ta viimast mängu Chelsea vastu teavad mida edaspidi oodata:õnnelik: .

Rain
07.02.02, 21:20
Orginally posted by mihkel

Parimas uustulnukas ei tohiks vist kahtlust olla - J Defoe West Hamist. Ikka ülihästi on noormees mänginud. Kes nägid ta viimast mängu Chelsea vastu teavad mida edaspidi oodata:õnnelik: .

Tõepoolest. Maailma- ja euroopameister Desailly nägi Defoe kõrval välja nagu Kaljo Kiisk filmis "Vana mees tahab koju". Selles mängus polnud ta Jermaine-poisiga isegi samalt planeedilt.

Mätas
08.02.02, 11:20
Samas mängus lõi Hassel jälle väravaid ning on kuidagi sama vaikselt kui Eidurgi kobistanud ennast Henry ja Ruudi kõrvale.

rumsais
08.02.02, 14:02
just täpselt, kobistanud ja seda selle sõna otseses mõttes!

Kaarel
10.02.02, 11:31
Sheareril viimasest 11-st mängust 10 väravat. Peagi püüab Hasselbaink, van Nistelrooy ja Henry kinni. Nendel kolmel on 18, Sheareril 16 liigaväravat.

Kuid liiga parim ründepaar on Newcastle'i Shearer & Bellamy, kes koos karikamängudega on löönud 33 väravat.

eston maravilha
13.02.02, 16:59
siiski siiski

parim ründepaar on chelsea hass ja eidur

kokku hooaja peale üle 40 värava

ja kuidas saab õelda et hass on end ruudi ja henry kõrvale kobistanud. ainus kes väravaid kobistab on ruudi kelle väravatest umbes 90% on löödud 4 yardilt

Miq
15.02.02, 15:26
Tubli töö Eston. Jälle suutsid oma geniaalsed idiotismi demonstreerida. Mõtle korra ManU mänguskeemile - kas Ruudil on ülesanne olla 16kasti joone peal ja sealt peale lammutada, kui seda võivad üliedukalt teha nii Giggs, Scholes, Keane, Veron, Beckham ja Butt'ki? Või on äkki ta ülesanne olla nn ülemine ründaja, kes saabki äärtelt ülihäid sööte, mille realiseerimisega tal absoluutselt probleeme tegi. Kusjuures Sen ütles ülihästi Ruudi kohta (pole täpne tsitaat) - kurat, see mees ei oska ikka üldse mängida, pidevalt seisab seal, kus teisi pole. Kui sa siit midagi järeldada suudad, on hästi, kui ei suuda, ega siis midagi ikka teha pole:(

eston maravilha
15.02.02, 15:30
thing is et ma ei öelnud et ta ülesanne on lammutada 20 meetrilt pomme väravale. aga see et teda kiidetakse taevani nagu ta oleks parim asi pärast viilutatud saia on ka jama. ma lööks ka 15 väravat manu eest. sest pole midagi lihtsamat kui tolgendada viimas kaitsjaga ühel joonel ja kui pall 6 yardi kasti pannakse see sisse kõksata eriti veel siis kui väravahile ka juba kott pähe tõmmatud kellegi teise poolt

alrite piiss.

Miq
15.02.02, 15:35

thing is et ma ei öelnud et ta ülesanne on lammutada 20 meetrilt pomme väravale. aga see et teda kiidetakse taevani nagu ta oleks parim asi pärast viilutatud saia on ka jama. ma lööks ka 15 väravat manu eest. sest pole midagi lihtsamat kui tolgendada viimas kaitsjaga ühel joonel ja kui pall 6 yardi kasti pannakse see sisse kõksata eriti veel siis kui väravahile ka juba kott pähe tõmmatud kellegi teise poolt

alrite piiss.

Ainus asi, millest ma aru ei saa, on see, et miks sa veel Eesti 4 liigas siis töllerdad?:oih: Ja kusjuures Ruudi kiidetakse taevani just sellepärast, et ta Manu mängujoonisesse sobib - kaks maailmaklassiga tsenderdajat kummaski ääres, mis sa hing veel tahad, kui et värava ees oleks selline mees, kes ennast vabaks mängib je need ära lüüa suudab.

eston maravilha
15.02.02, 15:49
tegelt lööks manus 15 väravat mu vanaema ka

Miq
15.02.02, 16:07

tegelt lööks manus 15 väravat mu vanaema ka

Loomulikult. Ühes mängus ka, eksole. Aston Villa vastu.

daK
05.04.02, 17:25
Kahtlemata on liiga väärtuslikeim ründaja Henry.
On kahtlemata kiireim ründaja albionil ja ühtlasi üks parimaid viimistlejaid. Ja kes saaks unustada tema karistuslööke. Tõeline universaal:D

gnat
05.04.02, 23:44
mina hindan kaa Henryd ja leian et kaa Leedsi ja Chelsa ründajad on tegijad ( Fowler, Hasselbaink)

van der Sarjas
06.04.02, 04:16
Ühinen eelkõnelejatega, kahtlemata on Henry liiga parim ründaja.

Jaan
06.04.02, 11:55
Originally posted by dakrazy

Kahtlemata on liiga väärtuslikeim ründaja Henry.
On kahtlemata kiireim ründaja albionil ja ühtlasi üks parimaid viimistlejaid. Ja kes saaks unustada tema karistuslööke. Tõeline universaal:D

Ja kes saaks unustada tema möödalööke. Eriti 11 m kauguselt.

airmike
08.04.02, 20:17
Van NistelrooyManU :õnnelik: kõige kehvem Litmanen Liverpool:viha:

airmike
08.04.02, 20:18
Van NistelrooyManU :õnnelik: kõige kehvem Litmanen Liverpool:viha:

vandersell
08.04.02, 20:25
Nii tähtis, et oli vaja kohe 2x postitada ;)

:õnnelik: kõige kehvem Litmanen?? Kui :õnnelik: see tähendab kehva siis jah, nõus ;) Litti on parim(aid) ja seda mitte ainult ´poolis :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

kyps
08.04.02, 21:09
Tõeline jumal on ikka Dennis!:ingel1:

Kutt oli isegi teiste jumalate seas parim ja et ta kunagi paradisi tagasi ei lendaks, posisid nad talle hirmu lendamise ees:ingel2:

vandersell
08.04.02, 21:15
no Dennis on ütlematagi teistest üle :õnnelik:

Repserto LuaLua
08.04.02, 23:56
LuaLua on parim....ja õige pea lööb liigas oma esimese värava kah

:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

eston maravilha
09.04.02, 04:21
te olete ikka valesti aru saanud asjast. juanito angel:ingel2: :ingel2: :ingel2: on parim

Zidane_nr_5
17.05.04, 11:35
MInu arust Owen Henry või Nistelrooy!!;)