320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kas kellelgi on Valgasse minevas autos veel kohti?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas kellelgi on Valgasse minevas autos veel kohti?

    Tahaks tulla ,aga Valgast Tallinnasse tagasi tuleb transport alles hommikul. Ma pean nagu, viks poiss ikka, juba koiduks tööl olema. Kellelgi on ehk koht autos vaba?? Olen nõus olema kaine autojuht! Kui on siis andke teada 055-651-773 McGregor

    #2
    Replying to Topic \'Kas kellelgi on Valgasse minevas autos veel kohti?\'

    Originally posted by McGregor


    Tahaks tulla ,aga Valgast tagasi tuleb transport alles hommikul. Ma pean nagu, viks poiss ikka, juba koiduks tööl olema. Kellelgi on ehk koht autos vaba?? Olen nõus olema kaine autojuht! Kui on siis andke teada 055-651-773 McGregor
    Kuhu Tartu või Tallinna??? Kui Tartusse või bussi peale siis olen nõus sind ära tooma... Hea tasu eest Tallinnassegi viima
    vabakutseline.. Mängin seal kuhu kutsutakse :P.

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Kas kellelgi on Valgasse minevas autos veel kohti?\'

      Originally posted by Eikki



      Kuhu Tartu või Tallinna??? Kui Tartusse või bussi peale siis olen nõus sind ära tooma... Hea tasu eest Tallinnassegi viima
      viimane buss tartus tallinna läheb kell 9 ja kui mäng hakkab kell 6 lõpeb 8 siis peab väheka rallitama või mis et tüüp bussikasse ära viia..

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Kas kellelgi on Valgasse minevas autos veel kohti?\'

        ... phmt on meie bussis vist 2 vaba kohta ja seda liinil Tln-Valga-Tln .... kel huvi võtke ühendust 05099366 jansa
        WW Trasporter buss, 8 kohta / rent 1300.- koos kaine juhi ja bensiiniga kokku / seega ca 160.- EEKi nägu.
        RummaBastards!

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Kas kellelgi on Valgasse minevas autos veel kohti?\'

          ... ja start kell 12:30 Wellist
          RummaBastards!

          Kommentaar

          Working...
          X