PDA

View Full Version : Andres Oper - MOSKVA TORPEEDOS

Leheküljed : [1] 2 3

winnie
04.07.03, 00:50
Niisiis tüütas meie Operit Taani perspektiivitus (rahatus).
Ja sõitis Moskvasse. Hoiame pöialt, sa oled ikka veel hea. Tahame näha sind UEFA karikasarjas veel sel aastal.

winnie
04.07.03, 00:51
http://www.gazeta.ru/sportnews.shtml#265738

winnie
04.07.03, 00:56
Moskva Torpeedo treener on endine tuntud mängija Petrenko. Intelligentne , kena mees.
Kodustaadion on Luzhniki.
Klubi president on Vene jalgpalliliidu esimene asepresidnet Aljoshin. Klubi sponsor endine Kremli asjadevalitseja Borodin.
Räägitakse et meeskonna treeneriks võib tulla Romantsev.
Topeedo pääses UEFA karikasarja pärast seda kui Moskva Spartak võitis juunis Venemaa karika.

winnie
04.07.03, 01:03
Oper partnerid on sellised mängijad nagu
Shirko / endine Spartaki ründaja/
Vene koondise mängija Semshov
Ukraina koondise mängija Kormiltsev jt
Koos Operiga on praegu Torpeedos Zeniidi poolkaitsja Ossipov.

sell8
04.07.03, 01:11
mis asja
kas see vastab tõele mida sa siin ajad?
oper tõesti venemaale?

winnie
04.07.03, 01:14
Kannik püüab siin minu infot kahtluse alla seada, aga nagu näete olen ma suurepäraselt informeeritud.
Uudis oli teada juba päeval.
Aga ma ootasin kuna selle avaldab Sovetski Sport.
http://www.sovsport.ru/
kliki ülevalt \"gazeta\"

Epic
04.07.03, 01:15
Oh, sind küll kodanik winnie, kas sa ei võiks kõike seda pahna ühte postitusse kokku panna.
Selleks on olemas siuke asi nagu \"muuda\" :lahe:

Muidu oleks tore küll kui Opi saaks UEFA Cup\'il mängida:)

PS!Ma ei mõika vene keelt!;)

Kaarel
04.07.03, 01:26
Torpeedo puhul on negatiivne see, et kodumänge mängitakse kunstmurul, mis nüüd Luzhnikid katab.

winnie
04.07.03, 01:27
Epic!
Ma panin Kingi topicu`sse tõlkemasina viida.

Epic
04.07.03, 01:31
Originally posted by winnie

Epic!

Millisesse?:D

bianconeri
04.07.03, 01:34
Mis krdi lehti sa loed:kaval: Neid sosinaid on ennegi igasuguseid kuuldud...Nii, et anna palun mõni ÕIGE allikas ka.

winnie
04.07.03, 01:41
Originally posted by bianconeri

Mis krdi lehti sa loed:kaval: Neid sosinaid on ennegi igasuguseid kuuldud...Nii, et anna palun mõni ÕIGE allikas ka.

See on homne/Tänane Sovetski Sport. Sosinaid ei ole. On fakt.
http://www.sovsport.ru/gazeta/default.asp?p=2&date=2003/7/4&id=117783

winnie
04.07.03, 01:42
Originally posted by Epic

Epic!

Millisesse?:D

Järgnev topik Kingi lepingust. Viimane postitus.

Red Devil
04.07.03, 02:04
Krt :viha: on see siis tõesti tõsi we, et Oper läheb Venemaale :viha: mängima????

bianconeri
04.07.03, 02:04

See on homne/Tänane Sovetski Sport. Sosinaid ei ole. On fakt.
http://www.sovsport.ru/gazeta/default.asp?p=2&date=2003/7/4&id=117783
Eks aeg näitab...(usu, hetkel räägib minus VÄIKE PETTUMUS)

winnie
04.07.03, 02:13
Originally posted by Man U

Krt :viha: on see siis tõesti tõsi we, et Oper läheb Venemaale :viha: mängima????

Näiteks aastane leping, enda näitamine UEFA karikasarjas, ja tere tulemast tippliiga?
Venelased on võimelised müüma Operi heasse klubisse, kui Oper midagi ka näitab.
Taanis valitseva vaenuliku suhtumise tõttu välismaalstesse , pole neil Taani meeste kõrval shansi tippliigadesse pääseda.

vaikiv mees
04.07.03, 02:15

krt, epic, mis keeli t2nap2eval koolis 6pitakse?

vaba t6lge
-Torpeedosse saabusid Ossipov ja Oper-
ylevaatusele Torpeedosse saabusid Piiteri Zeniidi poolkaitsja Ossipov ja Taani Aalborgi ryndaja eestlane Oper. Ossipov pandi mitte ammu Zeniidi poolt, kelle eest ta sel hooajal pidas 8 m2ngu, myygilehele. Eestlane Oper on tuntud selle poolest, et m2rtsis eelmisel a-l l6i vene koondisele 2 v2ravat s6prusm2ngus: kokkuv6ttes eestlased v6itsid 2:1. Kokku on Oper 80 m2nguga koondise eest l88nud 23 v2ravat, teatab meie korrespondent Sergei Jegorov. 25-a Oper (185cm, 75kg) m2ngis Aalborgi eest 135 matshi, milles l6i 31 v2ravat

Epic
04.07.03, 12:38
Originally posted by vaikiv mees

krt, epic, mis keeli t2nap2eval koolis 6pitakse?

inglise keel, saksa keel, eesti keel, vene keel :lahe:

ROOTSI KUNN
04.07.03, 12:42
Moskva Torpeedo on igatahes etem ,kui prse kukkunud Aalborg.
Ja Opile tuleks ainult edu soovida.:)

Peku
04.07.03, 15:36
täitsa äge ju, ma ei saa aru, miks on nii negatiivne suhtumine vene jalgpalli... pole ju teine eriti madalal tasemel. venemaa tippklubid on raudselt kõrgemal tasemel kui aalborg. või mis. hea ma arvan et oper sai oma klubivahetuse.

jyriöö
04.07.03, 18:19
Originally posted by Peku

hea ma arvan et oper sai oma klubivahetuse.

Pole ta veel midagi saanud, testimisel alles. Venemaale minek vaevalt samm tagasi on, aga ise arvan, et seda ei juhtu.

willane
04.07.03, 20:22
nii tuleb mul varsti telekasse vene telekanalid muretseda :)

magicm
04.07.03, 21:17
Rahu kõik jalgpallisõbrad :P Oper pole veel kuhugi siirdunud, kuigi isiklikult loodan ka, et ta vene tippliigasse suunduks, vähemalt korrakski, sest ta liiga kaua seal aalborgis kopitanud, mis viimasel ajal veel eriti nõrgaks jäänud, kuna vahepeal oldi ju isegi Taani liigas punases tsoonis, kuid hooaja lõpu poole ikkagi stabiilsemaks mindi ja vist kuuendaks tuldi. Ning muidugi on need põhjamaade liigad nõrgemad ka, kui vene liiga. Torpedo rivistuses saaks ta ka UEFA karikasarjas ju mängida ;) ootame aga pingsalt Operi klubivahetust ja vaatame, kus ta oma karjääri jätkab..?

indrek
06.07.03, 13:10
Palju Torpeedo keskmine pealtvaatajate arv on mängus? 1000? 2000? Kui ma ei eksi siis on see üks väiksemaid venemaal kõrgliigas. Oskab kegi ütelda?

magicm
06.07.03, 13:40
Originally posted by indrek

Palju Torpeedo keskmine pealtvaatajate arv on mängus? 1000? 2000? Kui ma ei eksi siis on see üks väiksemaid venemaal kõrgliigas. Oskab kegi ütelda?

Nojaa seda ma nüüd ei tea, kuid seal paremad võimalused ikka, kui Aalborgis, kuna UEFA karikasarjas on võimalik silma jääda ja sealt edasigi minna. Torpeedo ikkagi parem klubi on, kui Aalborg ja Vene meistriliiga tugevamal tasemel ka.

malagar
06.07.03, 13:57
Originally posted by indrek

ma ei tea palju seal mänge vaatamas käib , aga staadionil on küll kohti 84745:õnnelik:

bianconeri
06.07.03, 14:48
Andres Oper - MOSKVA TORPEEDOS
POHLAK närvis - Järjekordne Tiiduse õpilane Moskvas
A üldse, miks Pohlak peaks närvis olema-tal ju omad (rahalised) huvid mängus
:kaval: Ja kui Opi minek allveelaevnike sekka õnnestub, siis üks, kes kasu saab on kindlalt see lastekirjanik.:P

raido
06.07.03, 17:24
Kui kalli pakkumise Torpedo üldse AaB\'le tegi? Flora peaks mingi osa sealt kindlasti saama. Igatahes Torpedo keskmine pealtvaatajate arv sel hooajal on tõesti kõige väiksem ehk siis 3200 (http://european-football-statistics.co.uk/attn/2003/averus.htm).

magicm
06.07.03, 20:13
Originally posted by malagar

ma ei tea palju seal mänge vaatamas käib , aga staadionil on küll kohti 84745:õnnelik:

kas tõesti 85 tuhat istekohta, see siis tõesti väga suur väljak on... ja pealtvaatajaid pidi ainult 3200 käima, prontsent ikka väga väike on:doh:

ugla
06.07.03, 22:57
Lushniki on Moskva 1980-ndate Olümpiamängude jaoks ehitatud staadion.Ja suur on ta tõesti. Eelmine aasta oli see Spartaki kodustaadion , mingil põhjusel on nad
Torpedoga staadionid ära vahetanud (Spartaki kodustaadion on nüüd staadion Torpeedo 13,600 pealtvaatajat).Hetkel on Torpeedo küll 10-ndal kohal , aga vahe 5ndaga on vaid 3 punkti. Torpeedo selle aasta tulemused siin. (http://football.kulichki.net/ruschamp/teams/torpedo.htm). Huvitav on see , et võidetud on nii Spartakki kui Lokomotiivi , samas kaotused Rotorilt ja Rubinilt näiteks. Uefa Cup-is tuleb vastaseks (14 August 2003 kell 20:00 )
San Marino klubi Domagnano , nii et edasipääs on suhteliselt kindel.

Kaarel
06.07.03, 23:34
Originally posted by ugla

Lushniki on Moskva 1980-ndate Olümpiamängude jaoks ehitatud staadion.Ja suur on ta tõesti. Eelmine aasta oli see Spartaki kodustaadion , mingil põhjusel on nad
Torpedoga staadionid ära vahetanud (Spartaki kodustaadion on nüüd staadion Torpeedo 13,600 pealtvaatajat).Hetkel on Torpeedo küll 10-ndal kohal , aga vahe 5ndaga on vaid 3 punkti. Torpeedo selle aasta tulemused siin. (http://football.kulichki.net/ruschamp/teams/torpedo.htm). Huvitav on see , et võidetud on nii Spartakki kui Lokomotiivi , samas kaotused Rotorilt ja Rubinilt näiteks. Uefa Cup-is tuleb vastaseks (14 August 2003 kell 20:00 )
San Marino klubi Domagnano , nii et edasipääs on suhteliselt kindel.

Torpedo ja Spartak ei vahetanud staadioneid, nimelt mängb Torpeedo staadionil ka Torpedo-Metallurg. Ilmselt kolis Spartak Luzhnikilt minema sellepärast, et sinna kunstkate pandi. Meistrite Liiga mänge pidasid nad eelmine aasta aga Dünamo staadionil.

ugla
07.07.03, 00:16
Ahah , siis enne oli Lushniki nii Spartaki kui Torpeedo kodustaation ?

winnie
07.07.03, 01:45
Info on juba vananenud.
Luzhniki on jälle Spartaki kodustaadion.

malagar
07.07.03, 02:16
millel siis torpeedo mängib ?
Oma kodulehel tutvustavad nad Luzhnikit koduväljakuna .

Hellik
07.07.03, 12:42
Torpedo mängib järgmise mängu 12. juulil Samaaras sealse Krõlja Sovetoviga,algus kell 15:00. Mängu näitab otseülekandes ka RTR Planeta ,äkki näeb siis juba ka Opit?:) Torpedo kohta niipalju, et Moskva klubidest on ta kindlasti kõige sümpaatsem. Kahjuks tundub, et siin foorumis alahinnatakse vene liiga taset ja professionaalsust. Võrreldes Taaniga on keskmine mänguline tase ikka oluliselt kõrgem, enamikel klubidel on maailmatasemel treeningtingimused jne. Seda on võimaldanud paljuski ka \"musta raha\" metsik sissevool, kuid mitmete provintsiklubide (näiteks Krõlja, Elista Uralan jne.) puhul ka kohalike poliitiliste liidrite tugev toetus.

magicm
07.07.03, 13:53
Originally posted by Mayhem

Torpedo mängib järgmise mängu 12. juulil Samaaras sealse Krõlja Sovetoviga,algus kell 15:00. Mängu näitab otseülekandes ka RTR Planeta ,äkki näeb siis juba ka Opit?:) Torpedo kohta niipalju, et Moskva klubidest on ta kindlasti kõige sümpaatsem. Kahjuks tundub, et siin foorumis alahinnatakse vene liiga taset ja professionaalsust. Võrreldes Taaniga on keskmine mänguline tase ikka oluliselt kõrgem, enamikel klubidel on maailmatasemel treeningtingimused jne. Seda on võimaldanud paljuski ka \"musta raha\" metsik sissevool, kuid mitmete provintsiklubide (näiteks Krõlja, Elista Uralan jne.) puhul ka kohalike poliitiliste liidrite tugev toetus.

Mina Vene liiga taset ei alahinda, tean, et see tunduvalt tugevam, kui Taani oma, kuid miks see sinu arust Moskva klubidest kõige sümpaatsem on?
Samas see \"must raha\" meile halba ei tee, sest Opi seisukohalt isegi parem on, kuna tal siis arvatavasti parem tingimused ja palk jne ;) (kui ta muidugi läheb?) Ja üldse must raha Vene liiga taset üleval hoiabki, samas kui miski muu ei hoia, siis käib ka see :) Samas must raha hoiab kõiki liigasi üleval, suuremates liigades on seda rohkem ja väiksemates vähem. Olete näinud enne tõeliselt rikast ärimeest, kes kõik puhta tööga teeninud? :P

winnie
07.07.03, 15:13

millel siis torpeedo mängib ?
Oma kodulehel tutvustavad nad Luzhnikit koduväljakuna .

Luzhniki on nii Torpeedo kui ka Spartaki kodustaadion.
Torpeedo mängib seal sellepärast, et staadion kuulub klubi presidendile Aljoshinile.:D

ethan
07.07.03, 15:31
Originally posted by magicm
Samas see \"must raha\" meile halba ei tee, sest Opi seisukohalt isegi parem on, kuna tal siis arvatavasti parem tingimused ja palk jne ;) (kui ta muidugi läheb?) Ja üldse must raha Vene liiga taset üleval hoiabki, samas kui miski muu ei hoia, siis käib ka see :) Samas must raha hoiab kõiki liigasi üleval, suuremates liigades on seda rohkem ja väiksemates vähem. Olete näinud enne tõeliselt rikast ärimeest, kes kõik puhta tööga teeninud? :P

Sina, magicm, oled hämmastav!

SDK
07.07.03, 17:07
Kuna keegi on mulle vene kanaleid telekasse toppind niiet maajailm, siis loodaks Opi mängu tõesti rohkem näha nüüd...

PraS
07.07.03, 21:26
ma olen ammu juba ytelnud et magicm-s on midagi vegevat, krt sellest poisist tuelb kõva aja)kirjanik:P

2mSööt3mMööda
07.07.03, 23:15
Originally posted by SundanceKid

Kuna keegi on mulle vene kanaleid telekasse toppind niiet maajailm, siis loodaks Opi mängu tõesti rohkem näha nüüd...
Vene liigat näitab minul ntx 3 kanalit. Mõnikord olen 2 vene liiga mängu päevas ära passinud, väga vaadatav on. Mix? Üldiselt mängitakse väga lahtist jalgpalli mis on suht tehniline ning võimalusterohke.

ikka innu
08.07.03, 10:49
opi sönad:deal is 99% sure thing. vaata operi kodukat.:õnnelik:

malagar
08.07.03, 13:21
Nende jaoks , kes ei tea Opi koduka aadressi ( kaasa arvatud mina ise :D ) lisan siin ülalkõneleja jutule vastava lingi http://www.fodbold365.dk/oper/

magicm
08.07.03, 13:56
Ta küll läheb suuremasse linna, kuid vaevalt ta seal endale seekord isikliku fannklubi leiab, kuna Taanis oli see ju umbes 300 pealine :) Mis on vägagi positiivne, kui ühel jalgpalluril on oma fannklubi ja ta omas linnas nii austatud mees on. Samas Moskvas jälle palju muid paremaid võimalusi on, eks näeb mis temast saama hakkab, igaljuhul õnn kaasa talle.

PraS
08.07.03, 14:14
magicm kle kas kärdlas/hiiumaal sinuga keegi ei suhtle?

clever
08.07.03, 16:13
Moskvas küllaga eestlasi, kes Opile põialt hoidma hakkavad. Lisaks on Eestist palju odavam Moskvasse mängu vaatama sõita, mingi aeg tagasi maksis lennupilet vaid 900EEK.
PS! See mis puudutab teema sissejuhatust, siis minu teada Opi küll oma esimeseks treeneriks Tiidust ei pea, selle inimese treeningpõhimõtete pärast plaanis ta hoopis jalgpalliga hüvasti jätta, kuid siis kutsus keegi teine (nime ei mäleta) treener ta oma trenni. Nii et ärge pärjake seda Tiidust nii palju.

magicm
08.07.03, 20:50
Originally posted by märt

miks sa seda arvad? vastupidi mul on väga palju sõpru ja tuttavaid, kellega suhelda ning tunne peaagu kõiki kärdlakaid ja vastupidi;)

Raix
09.07.03, 10:02

miks sa seda arvad? vastupidi mul on väga palju sõpru ja tuttavaid, kellega suhelda ning tunne peaagu kõiki kärdlakaid ja vastupidi;)

väga erutav on lugeda teie kahe dialoogi läbi maeiteamitme teema... tere tulemast PM\'i maailma!! :r66m9:

Strike11
09.07.03, 11:27
Kas keegi teab selle Moskva Torpeedo koduka aadressi vms?
Tänased uudised siis kirjutavad, et Opi sõlmib täna lepingu ja 99% kindel, et nüüd mängib Torpeedo ridades. 2,5 a. leping. Loodame, et Opi tegi õige otsuse ja ta seda hiljem ei kahetse. Mina toetan teda nagunii ükskõik kus maailmaotsas ta ka ei mängiks. On ju ainult üks ANDRES OPER. Ja hea, et ta saab UEFA Cupis ka mängida sel aastal. Taani tegelastega just siin arutan ja mailin, et mis koduskast saab ja ta fännklubist. Kui taanist sain selle ajajooksul 3 AaB särki huvitav kas ka Venemaalt võimalik Opi särk kätte saada :)

Edu Opile igaljuhul ja loodame, et ta saavutab oma tipp-vormi ka varsti, peale väikest vigastust.

malagar
09.07.03, 11:39
http://www.torpedo.ru/archive/index.html
See on Torpeedo ametlik kodulehekülg . Praegu pole siin veel Operist poolt sõnagi , aga küll tuleb:D

Strike11
09.07.03, 11:46
Eks tänase päeva jooksul on siis oodata ametliku kinnitust ka seal lehel, et Opi nüüd meie jalgpallur.
Mis te siin üldse arvate sellest, et Opi sinna läheb? Me Carsteniga (Opi koduka tegeija) kartsime,et see klubivahetus saabub a arvasime, et see juhtub järgmine aasta.

malagar
09.07.03, 12:18
Minu jaoks on see kahe otsaga asi . Esmalt oli väga võõrastav mõelda ,et Opi läheb kuhugi Venemaale , oleks eeldanud Saksamaad või midagi säärast . Samas ta paistab ise rahul olevat . Ja muidugi vene liigat näeb kah telekast , samuti on saelne tase külalt hea ja palka pidavat kah korralikult makstama . eks ta ilmselt Opile ikka kasuks tulbe see üleminek.

Vürst
09.07.03, 12:23
Ent teine asi on see kas ta üldse esialgu Torpeedode põhikoosseisu pääseb.Kuid Aalborgi variandist on Torpeedo ikka tunduvalt etem.Kuid muu elu on seal kindlasti väga ebameeldiv.

malagar
09.07.03, 12:47
Originally posted by suskar

Ent teine asi on see kas ta üldse esialgu Torpeedode põhikoosseisu pääseb.Kuid Aalborgi variandist on Torpeedo ikka tunduvalt etem.Kuid muu elu on seal kindlasti väga ebameeldiv.
Küll ta ikka pääseb - vaevalt et kohe laupäeval ( alles ostetud ja äsja paranenud ) kuid muidu ei tohiks probleemi olla , seda et Opi suudab vene tippkaitsjaid üle mängida treener ju teab:D , seepärast ta ilmselt ostetaksegi

Jaak
09.07.03, 12:47
Originally posted by suskar

Moskva elul pole häda midagi. Pigem on seal kordades parem elada, kui Aalborgi taolises külas. Aga ekstreemi saab Opi kindlasti nägema kui ääremaadele mängima tuleb sõita. Näiteks Groznõisse:D , sealne klubi on nimelt sel aastal Vene 1.liigas üsnagi tegija ja sihib tulevaks aastaks Premiere`i kohta.

clever
09.07.03, 12:50
Opi ju tuleb puhkuselt ja oli ka hiljuti vigastatud, nii et vaevalt teda kohe põhisse pannakse. Ja vaevalt et ta isegi väga tahab teha debüüti, kui pole vormis. Nii et mina usun, et läheb natuke aeg, kui näeme teda Torpedo põhirivistuses.
Samas on tavaliselt nii, et kui treener mingit kogemustega mängijat tahab osta, siis ikka selleks, et teda kasutada, mitte pingile vedelema.
Ei tea, palju see Torpedo varem mängijate eest maksnud on? Pole üldse ime, kui Opi jälle üks kallemaid oste.

Hellik
09.07.03, 13:12
Originally posted by Jaak
Aga ekstreemi saab Opi kindlasti nägema kui ääremaadele mängima tuleb sõita. Näiteks Groznõisse:D , sealne klubi on nimelt sel aastal Vene 1.liigas üsnagi tegija ja sihib tulevaks aastaks Premiere`i kohta.

Hetkel ei mängi Terek siiski mitte Groznõis, vaid sellest ligi 300 kilomeetri kaugusel asuvas Lermontovi linnas. Läheb küll off-topicuks kätte, kuid mainiks ära, et Terekil on väga ambitsioonikad toetajad, nimelt Tshetsheenia vene-meelse valitsuse esindajad. Järgmiseks aastaks loodetakse tõepoolest jõuda meistriliigasse, klubisse on kaasatud palju vene mängijaid,samuti leegionäre Ukrainast ja Bulgaariast. Kahjuks on selle tagajärjel kunagisest tshetsheenide rahvusklubist väga vähe järgi jäänud :(

Strike11
09.07.03, 13:42
Küll ta pääseb põhisse. Opi tuletab kohe neile seal meelde miks Eesti, Venemaad 2-1 võitis ja miks just tema need 2 kolli lõi. Loodame siis, et Uefa Cupi ajal Opi heas vormis kõmmutaks palju väravaid ja, et mõnele agendile silma jääks, et seal edasi liikuda. Jutu järgi olevat Sunderland olnud ka huvitatud Opist, kuid McCarthy ütles, et klubil pole kahjuks hetkel raha, et mõni mängija osta. Müügu Poom maha Aston Villale siis ju saavad :)

winnie
09.07.03, 14:49
Oper maksis Torpeedole üle 600 000 euro.( 4 millionit Taani krooni)
Lepingu pikkus on 2, 5 aastat.
Äri mõttes usun, et Oper müüakse kas aasta või pooleteise pärast. Ning kindlalt Lääne klubisse.

http://www.rtr-sport.ru/news?section=3&id=33860#33860

winnie
09.07.03, 14:54
Viitan ka , et Aalborg müüs Operi viimasel hetkel. Huvitav kuhu nad tegelikult tahtsid ta sokkuda? Kas Norrasse? Fääri saartele? Kuopiosse?:D

SleepWalking
09.07.03, 14:58
Äri mõttes usun, et Oper müüakse kas aasta või pooleteise pärast. Ning kindlalt Lääne klubisse.

mnjah, moskvast ida poole on tõesti kahtlane - seega lääs on tõenäolisem suund.

winnie
09.07.03, 15:00
Olgu öeldud, et seni on kõik Torpeedos läinud mängijad meisterlikuses juurde võtnud või oma klassi taastanud.
See puudutab nii Spartakist tulnud Shirkod, Semshovi,eriti aga Torpeedos mänginud ründajat Vjazmikinit, kes 2001 oli Venemaa parim väravakütt. Järgmisel aastal läks rumal Vjazmikin Kalmõkkiasse Uralaani suure raha järele ning kahe aasta jooksul on löönud vist ainult paar väravat. Nii et klassi parandamise mõttes pole Torpeedo halb klubi.

winnie
09.07.03, 15:05
Olgu rõhutatud , et on väga võimalik, et Torpeedo treeneriks saab järgmine aasta endine Spartaki treener Oleg Romantsev, keda toetab Torpeedo suursponsor , endine Kremli asjadevalitseja ning Jakutski linnapea Pavel Borodin.

Hellik
09.07.03, 15:09
Olgu rõhutatud ;), et kui sa tahad jälle paari minuti mitu postitust teha, siis oleks soovitav \"Muuda\" nupu kasutamine.edu.

Pealik
09.07.03, 15:21
winnie-le räägi nagu seinale ega ta nii kui nii sellest aru ei saa, et siuke nupp nagu \"muuda\" siin on;)

või siis on tal postituste arv tähtis

Kebab
09.07.03, 16:15
Originally posted by SleepWalking

mnjah, moskvast ida poole on tõesti kahtlane - seega lääs on tõenäolisem suund.

Oper läheb edasi Jaapanisse :D

winnie
09.07.03, 16:16
MOSKVA TORPEEDO kodulehekülg.
Menüü saate kui klikite klubi vappi.Menüü inglise keelne.Tekstid vene keeles.

http://www.torpedo.ru/

malagar
09.07.03, 16:27
Originally posted by Pealik

winnie-le räägi nagu seinale ega ta nii kui nii sellest aru ei saa, et siuke nupp nagu \"muuda\" siin on;)

või siis on tal postituste arv tähtis

mis te norite siin selle Winnie kallal , oma mõttetu korrutamisega muuda nupu teemal , tekitate ise pidevalt mõtetut rämpsposti siia , Winnie üritab oma postidega vähemalt infi anda

nikolai warshawsky
09.07.03, 17:17
FC TORPEDO MOSKVA guestbook on asunud:

http://www.torpedo.ru/tmpl/gb.shtml

winnie
09.07.03, 17:25
Vene press kommenteerib aktiivselt:

http://www.sports.ru/today/soccer/news/73000000000018853.html

http://www.gazeta.ru/sportnews.shtml#41024

Kaarel
09.07.03, 18:02
19. juulil kannab RTR üle Torpedo - CSKA vahelist kohtumist. Ehk teeb ta siis derby-kohtumises oma debüüdi.

jansa
09.07.03, 18:10

Vene press kommenteerib aktiivselt:

http://www.sports.ru/today/soccer/news/73000000000018853.html

http://www.gazeta.ru/sportnews.shtml#41024

.... veidi naljakas on siinkohal lugeda et antud väljaanded tuginevad Operi võimaliku ülemineku kohta Torpeedosse SL Õhtulehe artiklitele;) :P :D

Marduk
09.07.03, 19:59
Huvitav kuidas Torpeedo f2nnid eestlase ostmisesse suhtuvad?
Mis aga Venemaa liigasse puutub, siis julgen vabalt v2ita, et see on euroopa 1 kiiremini arenevaid ja umbes 5 aasta p2rast t6sine tegija. K6ik eeldused on olemas, et tast saaks Itaalia, Hispaania, Inglismaa, Prantsusmaa k6rval 5ndaks enim j2lgitud liigaks. Kuid Opile EDU!!!

resorte
09.07.03, 20:47
Originally posted by Marduk

Mis aga Venemaa liigasse puutub, siis julgen vabalt v2ita, et see on euroopa 1 kiiremini arenevaid ja umbes 5 aasta p2rast t6sine tegija. K6ik eeldused on olemas, et tast saaks Itaalia, Hispaania, Inglismaa, Prantsusmaa k6rval 5ndaks enim j2lgitud liigaks. Kuid Opile EDU!!!

6ndaks, sest eespool on veel Saksamaa kah ikka.:doh:

Siimk
09.07.03, 21:57
Originally posted by Marduk

Kuid loodan väga, et Oper sinna siiski 5 aastaks ei jää!

Marduk
10.07.03, 11:01
Originally posted by Totti

6ndaks, sest eespool on veel Saksamaa kah ikka.:doh:

Ai Saksamaa j2i kahe silma vahele :)

magicm
10.07.03, 12:36
Originally posted by Siimk

Kuid loodan väga, et Oper sinna siiski 5 aastaks ei jää!

Jah, nii kauaks ta nüüd küll ei jää, leping ju poole lühem. Kuid umbes kahe aasta pärast võiks ta ennast sealt edasi murda küll, kuna siis ta juba 27 oleks ja viimane aeg kiire ründaja kohta, kuhugi võimsamasse liigasse pääseda. Et see klubi võiks talle heaks hüppelauaks saada. Muide minu arust on päris huvitav fakt see, et Opi väärtus langenud on, kuna kui Flora ta Aalborgile müüs, siis oli ta hinnaks 1miljon doltsi, mis kallim müük Eestis oli (minu mäletamist mööda), kuid nüüd kõigest 600 000 euri, mida vähem on.

Martin
10.07.03, 12:41
Muide minu arust on päris huvitav fakt see, et Opi väärtus langenud on, kuna kui Flora ta Aalborgile müüs, siis oli ta hinnaks 1miljon doltsi, mis kallim müük Eestis oli (minu mäletamist mööda), kuid nüüd kõigest 600 000 euri, mida vähem on.

Lapse analüüs.

winnie
10.07.03, 12:45
Lugege Torpeedo jututuba lingi järgi , mille pani üles KoljaVarshavski.
Sinna nad panevad ka kõik uudised ülesse.
Viimane ametlik uudis klubilt Torpeedo: Oper juba treenib Torpeedoga koos ning leping allkirjastatakse lähipäevil.

magicm
10.07.03, 12:50
Originally posted by Martin
Lapse analüüs.

Ootan kannatamatult sinu analüüsi asja kohta ning kangesti tahaks sinu seisust määrata :kaval:

clever
10.07.03, 13:05
Ja jumal tänatud, et Opi hind alla läks. Eks tänu sellele lasti alla, et poole aasta pärast oleks Oper saanud ise klubi otsima hakata ja klubi poleks enam pennigi saanud. Tänu sellele, et Pohlak suutis nii kõrge hinna AaB-lt välja meelitada, ei saanud Oper viimastel aastatel ka edasi liikuda. Pakkumisi ju oli, aga AaB tahtis oma raha tagasi ja nats pealegi ning jalgpallituru madalseisus kadusid kõik huvilisted seda hinda kuuldes. Lisaks oli Opi täieliku Taani meediasurve all, kes näägutasid, et \" Oper oli kallis ost\" ja olid Operi peale pahased selle eest. Nüüd saab Opi ehk pingevabamalt mängida ja mina usun, et sealt klubist jõuab ta kaugemale. :õnnelik:

Martin
10.07.03, 13:09

Lapse analüüs.

Ootan kannatamatult sinu analüüsi asja kohta ning kangesti tahaks sinu seisust määrata :kaval:

clever osalt juba ütles ära, mis sellise hinna põhjustas. Operil hakkas jooksma viimane aasta ehk AaB poolt oli tegemist sundmüügiga. Something like Kewell to Liverpool Leedsi osas. Kas müüa praegu mingi summa eest või 12 kuu pärast tasuta kaotada. Väga lihtne otsus.

Strike11
10.07.03, 13:27
Nüüd on see siis ametlik:

FC FLORA
>PRESSITEADE 10.07.2003
>
>Andres Oper kirjutas täna Moskvas alla 2,5 aastasele lepingule
>Venemaa kõrgliiga klubi Moskva Torpedoga. Samuti sõlmisid
>Torpedo ja Taani klubi Aalborg BK kokkuleppe, mille alusel
>eestlase mängijaõigused siirudvad täna-homme Taanist
>Venemaale. Kokkuleppe kohaselt on lepingu üksikasjad konfidentsiaalsed.
>
>Moskva Torpedo loodab Andres Operit kasutada juba laupäevases
>liigamängus Samaara Krõlja Sovetovi vastu.
>
>FC Flora pressiteenistus
>

malagar
10.07.03, 13:46
tegelt põrsad need seal Aalborgis - Zelinski eest oli 600000 naela liiga vähe aga Opi eest 600000 doltsi käib küll

jyriöö
10.07.03, 13:54
Mis siin imestada, leping oli Operil ju lõppemas. Olnuks Opil Kewelli agent, saanuks ehk pool üleminekusummast endale:kaval:

Pealik
10.07.03, 14:04
No jäämelootma, et Opi kohe esimeses mängus ennast heast küljest näitab. Samas jälle need vigastused ja vähene treening...

magicm
10.07.03, 14:22

tegelt põrsad need seal Aalborgis - Zelinski eest oli 600000 naela liiga vähe aga Opi eest 600000 doltsi käib küll

Opi vist 600 00 euro eest ikka müüdi, kuigi see kursivahe eriti suur ei ole.;)

bbcdk
10.07.03, 14:28
Aalborg BK was just sending out a message today, to tell that the deal with Torpedo is closed and Oper is sold from todays date.

They are not telling any prices, but guesses are 4 million Danish Krones (8 million Estonian Krones).

If any of you got Danish language skills, the message can be read in PDF format here:

Message from the Aalborg manager (http://www.stockwise.dk/cgi-bin/GW5/GWWEB.EXE/,,swdom.swpost.swpost_library,57360)

räim
10.07.03, 18:08
Originally posted by clever

Moskvas küllaga eestlasi, kes Opile põialt hoidma hakkavad. Lisaks on Eestist palju odavam Moskvasse mängu vaatama sõita, mingi aeg tagasi maksis lennupilet vaid 900EEK.

Tegelikult võib isegi poole odavamalt saada;):

https://shop.reisi.net/?op=hinnainfo&detail=1&h_id=4718&class_way=T_o&sea rch_url=%2Findex.

silverman
10.07.03, 18:13

Huvitav, kelle nimelise preemia räimele võiks anda?

Hogarth
10.07.03, 18:16
Igatahes normaalne,et ta sealt taanimaalt minema sai.Arvan,et venemaal saab ta oma oskusi paremini näidata kui taanis kus ta pingil viimasel ajal istus.

malagar
10.07.03, 19:04
mis pingil ? vigastatud oli lihtsalt viimasel ajal . klubi parim väravalööja ju muidu

ugla
10.07.03, 21:36
Venemaa jalgpalliportaal Futbol na kulizkah nimetab üleminekusummaks 400 tuhat eurot . Artikli pealkiri on küll ilus \"Vene koondise hauakaevaja liitus Torpeedoga\". (http://football.kulichki.net/rusnews/index.htm)

winnie
10.07.03, 21:56
Laupäev 12.07 kell 15.00 Vene kanalil RTR (igas Sat-paketis sees) tuleb otseülekanne Moskva Torpeedo-Samaara Krõlja Sovetov ehk rahva keeles krõsadeks ehk rottideks kutsutute vahel.:D

Hüüdnimi mitte ainult meeskonna nimekuju, vaid ka asjaolu tõttu, et nende kodustaadionil Samaaras pidi väljaku all rotid pesitsema, kes vahel ka maa peale ronivad ja väljakul ringi jooksevad...

malagar
10.07.03, 22:09
vaesed loomad - pidevalt jookseb mingite suurte elajate kari kodudest üle nii et maavärin taga . Ja kui jalutuskäigul ette ei vaata võid proovida pikka õhulendu mingi nahast kera abil .

ROOTSI KUNN
10.07.03, 22:47
Egas midagi ,peab hakkama MOskvast Torpeedo salle ja Operi nimega särke tellima . Ma vaatasin nende kodukalt,seal on mõlemad suht normaalsete hindadega;)
Sall ligi 40 .-eeki ja fännisärk 150.-eeki
Originaalsärk midagit 450.- eeki , päris kena kujundusega ja värvid on väga mõnusad.
Ise kavatsen küll kohe endale tellida.:lahe:

ROOTSI KUNN
10.07.03, 22:50

Laupäev 12.07 kell 15.00 Vene kanalil RTR (igas Sat-paketis sees) tuleb otseülekanne Moskva Torpeedo-Samaara Krõlja Sovetov ehk rahva keeles krõsadeks ehk rottideks kutsutute vahel.:D

Hüüdnimi mitte ainult meeskonna nimekuju, vaid ka asjaolu tõttu, et nende kodustaadionil Samaaras pidi väljaku all rotid pesitsema, kes vahel ka maa peale ronivad ja väljakul ringi jooksevad...

Võiks kusagil ühisvaatamise korraldada. Wellis hetkel ei saa aga pakkuge mõni kesklinna baar välja!!

Ricky
10.07.03, 23:47
Originally posted by ugla

Venemaa jalgpalliportaal Futbol na kulizkah nimetab üleminekusummaks 400 tuhat eurot . Artikli pealkiri on küll ilus \"Vene koondise hauakaevaja liitus Torpeedoga\". (http://football.kulichki.net/rusnews/index.htm)

Et siis nagu venelased on loo teinud??? See un puhas tõlge juba täna hommikul ilmunud loost uefa.com-il (vist M.Luige tehtud) ... :) Tüüpilised venelased (nagu ka sportnet.ee) - lihtsalt varastavad...:)

nikolai warshawsky
11.07.03, 01:01
Tana sain Venemaalt e-maili Vladimirist- “JK Torpedo” tundjast. Vabandust, et paigutan eesti forumile e-maili vene keeles, aga selles kirjas on naidanud Andresi Operile algselt
hea suhtumine Torpedo’ tundjate ja fannide poolt:

«Привет Коля !
Спасиб&#108 6; за кратки&#108 1; \"курс ликбез&#107 2;\" относит& #1077;льно твоих симпати& #1081; в футбол&#107 7;, - меня
это вполне устраив& #1072;ет, ибо, где бы затем ни играл футболи& #1089;т, когда-либо
выступа& #1074;ший за \"Торпед&#108 6;\", он для меня остаетс& #1103; всегда торпедо& #1074;цем. И
я с интерес& #1086;м слежу за его дальней& #1096;ей судьбо&#108 1; в футбол&#107 7;. Очень хочу, чтобы
Андрес&#109 1; Оперу повезл&#108 6; на новую команд&#109 1;, а команд&#107 7; - на него. От этого в
выигрыш& #1077; будут все. В том числе - и я, и ты, я думаю. :)

Насчет написан& #1080;я столиц&#109 9; Эстони&#108 0; не суть важно. Для меня Таллин (буду
писать по-русски) - это друзья, это любимы&#107 7; места (а их у меня, поверь,
много – и Пирита, и Певческ& #1086;е поле, и Кадриор& #1075;, и Старый город, Верхни&#108 1; и
Нижний, с Длинно&#108 1; и Коротко& #1081; Ногой, и Ратушна& #1103; площад&#110 0;, и бар \"Каролин& #1082;а\" в
крепост& #1085;ой стене, и площад&#110 0; Виру, и другие многочи& #1089;ленные бары), это
замечат& #1077;льные мгновен& #1080;я более чем 20-летней давност& #1080;.

Что ж... Будем вместе следит&#110 0; за игрой Андрес&#107 2; Опера- и пережив& #1072;ть за
него. А значит, - и за его новую команд&#109 1; \"Торпед&#108 6;\". Удачи !» (с) Владими& #1088;.

greenday
11.07.03, 01:02
Originally posted by Ricky

Tüüpilised venelased - lihtsalt varastavad...:)
Mina näiteks ei saa aru, miks on selliseid avaldusi vaja teha.

magicm
11.07.03, 01:08
Oot, äkki saaks nende numbrite asemel eesti keelse teksti, sest kahjuks vene keelseid tähti foorum välja ei loe :)

priity
11.07.03, 01:09
Originally posted by silverman

Huvitav, kelle nimelise preemia räimele võiks anda?

arvan, et see aasa nimeline on igati kohane :õnnelik:

Pealik
11.07.03, 08:28
Originally posted by ROOTSI KUNN
Originaalsärk midagit 450.- eeki , päris kena kujundusega ja värvid on väga mõnusad.
Ise kavatsen küll kohe endale tellida.:lahe:

Tänases SlÕhtulehes on kena suur pilt kah Operist kus tal siis see Torpedo särk seljas on. Aga selle pildil see särk nüüd küll eriti atraktiivne ei paista. Tavaline siuke must Diadora särk, ees numbrit pole:oih: taga nimi ja nr 30.

Strike11
11.07.03, 14:00
Laupäev 12.07 kell 15.00 Vene kanalil PTP Moskva Torpeedo-Samaara Krõlja Sovetov
Laupäev 19.07 kell 15.00 PTP Moskva Torpeedo-Moskva CSKA

See on küll hea, et kohe 2 esimest mängu Opil näha TV vahendusel.

GO OPI GOOOOOOOOO!!!!!:õnnelik:

Melwood
11.07.03, 14:02

Tänases SlÕhtulehes on kena suur pilt kah Operist kus tal siis see Torpedo särk seljas on. Aga selle pildil see särk nüüd küll eriti atraktiivne ei paista. Tavaline siuke must Diadora särk, ees numbrit pole:oih: taga nimi ja nr 30.

Aga, miks peaks ees number olema? :sega7:

Pealik
11.07.03, 14:12
Originally posted by Melwood

Aga, miks peaks ees number olema? :sega7:

Sest nii on igati uhkem. Muidu on särk eest kuidagi tühi.

winnie
11.07.03, 16:03
Oper on ametlikult Torpeedo eest üles antud ja tal on õigus homme Samaaras väljakule tulla.
Iseasi kas treenerid teda sinna ka saadavad. Ilmselt oleneb kõik mängu käigust ning ehk teise poolaja lõpus ta vahetusse ka saadetakse.
Homme telerite ette!

Chazlor
11.07.03, 16:32
Allo

Äkki oskad meid, vähem teadlike, ka valgustada milliselt kanalilt ja mis kell saab sedasamust mängu vaadata.

Parimatega

Kaarel
11.07.03, 16:37
Originally posted by Chazlor

Allo

Äkki oskad meid, vähem teadlike, ka valgustada milliselt kanalilt ja mis kell saab sedasamust mängu vaadata.

Parimatega

Antud teemas on sellest vist juba juttu tehtud, kui sellegipoolest: Krõlja Sovetov vs Torpedo mängu kannab üle RTR, algusega 15:00. Olgu ära öeldud, et sama kanal näitab järgmine nädal ka Torpedo kodumängu CSKA vastu.

winnie
11.07.03, 17:24
Moskva Torpeedo jalgpalliklubi peadirektor Mishin kinnitas äsja, et Oper on ametlikult Venemaa meistrivõistlusteks üles antud. Tema number on 30. Oper lendas äsja koos meeskonnaga Samaarasse homsele matšile Krõlja Sovetoviga.

-Antz-
11.07.03, 17:47
Järgmisel aastal sel ajal peaks Oper ringi jooksma Eesti Kaitseväe rohelises vormis ;)
Vähemalt saab Operile antud pikendus 1. juulil 2004 ümber!

observer
11.07.03, 17:49
Originally posted by iir

Järgmisel aastal sel ajal peaks Oper ringi jooksma Eesti Kaitseväe rohelises vormis ;)
Vähemalt saab Operile antud pikendus 1. juulil 2004 ümber!

Õnneks jääb see EKV märjaks unenäoks.

Martin
11.07.03, 19:55
Originally posted by Kaarel

Antud teemas on sellest vist juba juttu tehtud, kui sellegipoolest: Krõlja Sovetov vs Torpedo mängu kannab üle RTR, algusega 15:00. Olgu ära öeldud, et sama kanal näitab järgmine nädal ka Torpedo kodumängu CSKA vastu.

Starman näitab? Või mingi muu jama? Ei viitsi ise otsida, seega info teretulnud.

winnie
11.07.03, 20:12
\"Starman näitab? Või mingi muu jama? Ei viitsi ise otsida, seega info teretulnud.\"

Starman näitab.

pepe
11.07.03, 20:36
Torpedo duubel võitis äsja Krõlja Sovetovit 4:1, hea eeskuju homseks mänguks :õnnelik:

Nagu Torpedo koduka foorumist lugeda saab, ennustavad jalgpallivaatlejad tulemuseks 1:1 (\"Torpeedol on üsna kõva kaitse, mis võimaldab Samaarast ühe punkti võtta, kuigi Krõlja Sovetov hakkab traditsiooniliselt palju ja mitmekesiselt ründama\") või 2:1 Sovetovile (\"Samaaralased mängivad kodus võimsalt. Kui nad hakkavad lõpuks võimalusi väravateks lööma, on moskvalastel raske\")

ethan
11.07.03, 23:25
Kas RTR (PTP) all on mõeldud sama, mis RTR (PTP) Planeta, kust praegu, reede õhtul kl. 22.30 tuleb mäng CSKA-Zenit ?

mjkk
11.07.03, 23:34
Originally posted by ethan
Kas RTR (PTP) all on mõeldud sama, mis RTR (PTP) Planeta, kust praegu, reede õhtul kl. 22.30 tuleb mäng CSKA-Zenit ?

Jah :lahe:

Leivo-Tigu Vimb
12.07.03, 16:08
einoh, krõlja 1-0, torpedo väravavhi ja kaitsja räigest veast.
Operit algkoosseisus ei paista

winnie
12.07.03, 16:11
kõige kiirem online

http://216.67.231.2/ru/index.php

Aga muidu , Operit pole ja kohe kaotavad:)
Värav endiselt Spartaki staarilt Tihhonovilt.

pepe
12.07.03, 16:11
Väga lolli värava lasid, väravavaht poleks pidand nii kaugele uitama minema - kaitsja oleks palli ise klaariks löönd. Varumeeste nimesid kommentaator ei öelnud :segadus:

winnie
12.07.03, 16:13
tekstiline online siit, koos koosseisude ja muuga

http://www.gazeta.ru/cup2002/s1811.shtml

winnie
12.07.03, 16:15
Nagu näete 2 leedulast väljakul.

pepe
12.07.03, 16:28
Kellest Poskus just teise värava lõi - väga heast söödust. Kuidagi uimane on torpeedo kaitse...

winnie
12.07.03, 16:47
Funktsionaalne vorm on kehv.
Eelmisel aastal samal ajal mängis Torpeedo tunduvalt paremini. Sama treeneri juhtimisel.
Väga sitt värvavaht on Torpeedol.

pepe
12.07.03, 17:15
59. minut - Oper tuli platsile!:õnnelik:

malagar
12.07.03, 17:17
värav operi söödust!!!!:D

Leivo-Tigu Vimb
12.07.03, 17:17
60 minut 3-1. oper oli söödus osaline

winnie
12.07.03, 17:27
Ammu juba 3:2 :P

winnie
12.07.03, 17:52
4:2...

Kuid see mäng oli oluline, nüüd näeme kindalt Operit ülitähtsas mängus AKSK vastu.
AKSK on Vene koondise baasmeeskond,kus mängib 13 Vene koondise mängijat, aga ka tšehh Jaroshik (Tšehhi koondis), ukrainlane Sershun (Ukraina koondis), Laizans (Läti koondis), Rahmich (Bosnia koondis).
Saab olema äärmiselt põnev derby, sest AKSK vastu mängib Torpeedo kohe kindlalt parema mängu.
Sellistel mängudel viibivad ka Euroopa selektsionäärid...

Fiedler
12.07.03, 17:52
Mängu lõpptulemuseks jäi 4:2 ja võiböelda, et Oper tegi normaalse debüüdi, kuigi väravat ei löönud sai hakkama väravasööduga. Torpeedo kaitse ja vv on aga lubamatult nõrgad

malagar
12.07.03, 17:58
Paistab et Operist ja torpeedo nr 9st Širkost võib hea tandem tulla . too küllaltki sama tüüpi mängija kui Zelinski .Oper sai ka vene kommentaatoritelt kiita .

pepe
12.07.03, 18:04
Oper tegi väga ilusa mängu - oli aktiivne ja võitles jõuliselt, eriti peapallide pärast. ESimene väravasööt ka muidugi. Opi mängutuleku aegadel muutus Torpeedo mäng mõtestatumaks ja rünnak aktiivseks. Pole kahtlust, et ta saab nädala pärast CSKA vastu palju mänguaega.

ROOTSI KUNN
12.07.03, 18:06
Originally posted by Fiedler

Mängu lõpptulemuseks jäi 4:2 ja võiböelda, et Oper tegi normaalse debüüdi, kuigi väravat ei löönud sai hakkama väravasööduga. Torpeedo kaitse ja vv on aga lubamatult nõrgad

Sama tähelepanek ,et Torpeedo vv oli ikka väga ebakindel. Lõpuks vasak äärekaitsja eksis julmalt. Aga Oper tegi tõesti hea mängu ja vene kommentaatorid kiitsid kõvasti.
Igatahes päris hea oli kuulata ja loodame ,et armeelaste vastu saab Opi juba jala valgeks:) ning on ka põhis.

winnie
12.07.03, 19:06
Tänase mängu väravad. Palun tõmmake päris alla, nad on peaaegu lehe lõpus.

http://mvmmm.narod.ru/zenit.htm

PraS
12.07.03, 19:32
aga jah niipalju et torpeedo lasi oma yhe väravavahi ära (rootslase)
aga samas on ostetud vahepial vele skontost yx lätlesest keskväljamees:p

Carsten
12.07.03, 19:56
Can anyone help me out? Did Oper play today, I think that Tordedo won 4-1?! My russian is just as bad as my Estonian :õnnelik:

Carsten
OperFC

malagar
12.07.03, 19:59
Oper was changed in in the 59th minute , when Torpedo was 3-0 behind . He gave a goal pass in the 61th minute and had a good game . Torpedo lost the match 4-2 .

Carsten
12.07.03, 20:04
Thanks, there you can see how bad my russian is, from winning 4-0 to losing 4-2 :lahe:

Carsten
OperFC

clever
12.07.03, 21:55
No vaevalt Opi tänasest mängust sõltub, kas jägmine nädal põhis on. Sest ma olen aru saanud, et Opi pole veel vormis ja ta isegi ei kipu põhisse. Nii et usun, et ka järgmine nädal tuleb ta varust sisse. Igatahes tegi ta päris hea debüüdi, nagu kommenteerisid kah reporterid. Oleks võinud muidugi ka värav tulla, aga küll jõuab.
Päris hea põnev mäng oli, mu arvamus vene liigast kohe tõusis.

greenday
12.07.03, 22:14

Tänase mängu väravad. Palun tõmmake päris alla, nad on peaaegu lehe lõpus.

http://mvmmm.narod.ru/zenit.htmNii aeglast serverit pole varem näinud, üks megane fail venib pool tundi...:Kurb11:

winnie
12.07.03, 22:32
Vene värk:D

Kui rääkida reklaamist, siis peab Oper tulema sisse mängu põhikooseisus!
Mul on informatsiooni, et sellele mängule tulevad Inglise selektsionäärid.
Lasta mööda selline võimalus, oleks küll rumalus!

marabella666
13.07.03, 20:47
torpeedolt väga mage esitus. Kõik liinid olid tegelikult kahvatud, eriti väravvaht. Loodame, et asi oli lihtsalt selles, et oli võõrsil mäng.
Operi värava sööt oli muidugi hea... üle-üldse oli tore, et Oper sellise alla-keksmise vormi juures tegi keksmise partii. Kohati tundus ta muidugi konarlik, aga tema ju füüsis (kiirendus ja hüppevõime) torkas sellegi poolest silma.
way to go, man:lahe:

magicm
13.07.03, 21:17

Kust sa sellist inffi said? ;)

clever
13.07.03, 21:17
To Winnie- minu teada on FIFAs selline reegel, et aasta jooksul ei tohi uus mängija klubi vahetada, nii et lähiperspektiivis pole nendest Inglise saadikutest erilist abi Opile. :D

Vene portaalisid vaatasin natuke ja kommentaarides küll jääb silma see, et Operi debüüti kiidetakse ja vene fännidele ta meeldib.

winnie
13.07.03, 21:38
Ega need selektsionäärid igal matšil ka ei käi.
Nii et silma oleks vaja jääda.
Mis puutub reeglisse, siis see on tõesti olemas. Ning see tähtaeg saab otsa just uue Lääne hooaja ees:D
Loodetavasti on siis ka EL passid käes...

fitti
13.07.03, 22:34
mis mis, delfi saadab opit juba järgmisest aastast sõjaväkke...:doh: see kyll tema karjäärile kuidagi kasuks ei tule..

winnie
13.07.03, 22:37

Sibneftile lähedastest ringkondadest sahistati , et Abramovich tahab Chelsea`le osta ühte Vene mängijat. Antud matšile neid vaatama tullaksegi, kuna Abaramovich ei taha teha ilma Lääne nõuandjatega ühtegi sammu.

greenday
13.07.03, 23:17

Sibneftile lähedastest ringkondadest sahistati , et Abramovich tahab Chelsea`le osta ühte Vene mängijat. Antud matšile neid vaatama tullaksegi, kuna Abaramovich ei taha teha ilma Lääne nõuandjatega ühtegi sammu.Opi Chelsea\'sse! ;)

magicm
13.07.03, 23:29
Originally posted by greenday
Opi Chelsea\'sse! ;)

Kaheldav, loomulikult seda ei saa juhtuda lähima aasta jooksul ja arvan, et selline variant on üldse välistatud, kuna nüüd ju Abaramovichil pappi nii palju, mida Chelsea alla matta, et enne ikka proovivad ühe täieliku tipu endale muretseda.

winnie
14.07.03, 21:54
Venemaa meistrivõistlused
17 tuur. 19 juuli. Torpeedo - AKSK
Luzhniki. Algus 15:00 Eesti aja järgi.
Telekanalil RTR Planeta 19 juuli, algus 15.00

ugla
14.07.03, 21:54
Tänane Sport-Express tegi mängust pikema ülevaate , kus terve lõik pühendati Operi kiitmisele. Artikkel siin. (http://www.sport-express.ru/art.shtml?70807) Lühike kokkuvõte : Kui Zeniidist ostetud Osipov ei teinud just parima mängu , siis Eesti ründaja tekitas Samaaras elevust. Lisaks sellele , et ta pidevalt tekitas segadust vastaste kaitsjate seas ja viis minutit enne mängu lõppu peaaegu viigistas mängu, muutis tema sissetulek ka ründaja Shirko tegevuse teravamaks.

priity
15.07.03, 18:35
Sibneftile lähedastest ringkondadest sahistati , et Abramovich tahab Chelsea`le osta ühte Vene mängijat. Antud matšile neid vaatama tullaksegi, kuna Abaramovich ei taha teha ilma Lääne nõuandjatega ühtegi sammu.

On üsna ilmne, et kui sellel mängul on vaatlejad vene mängijaid jälgimas, siis suurema tähelepanu all on ikkagi AKSK meeskonna omad--liiga liidermeeskonnas peaks ikka mõni hää jalgpallur leiduma...

Ruud
16.07.03, 00:33
Eks see Oper aina tõuseb. Kui ta väga hästi silma paistab äkki näeme teda kungai ka Premieris :P

PraS
16.07.03, 00:35
Originally posted by Ruud

Eks see Oper aina tõuseb. Kui ta väga hästi silma paistab äkki näeme teda kungai ka Premieris :P

nojah varsti saad juba 10000 postitust nii jätkates täis:)

magicm
16.07.03, 19:53

Originally posted by Ruud

nojah varsti saad juba 10000 postitust nii jätkates täis:)

ma ei saa aru, mis on see teie mure rahvas, kes kui palju postitusi paneb (see ei käi ainult sinu kohta märt) Olgu milline postitus on, vahet pole ju, eks igaüks ise teab, mida kirjutab, pole vaja alati maha teha. PS! Ärge keegi isiklikult võtke.

ethan
16.07.03, 20:07
Ma ei kujuta ette, olenemata intelligentsuse tasemest, kui huvitav võib olla sisutühjasid täiesti mõttetuid postitusi kümnete (lausa sadade!) kaupa lugeda, kui nad mitte midagi (Mitte Midagi!) ei anna?

winnie
17.07.03, 02:12
Viimased uudised on siis sellised, et OPER tuleb AKSK vastu väljakule algkoosseisus!!!!
:хnnelik:

malagar
17.07.03, 02:25

Viimased uudised on siis sellised, et OPER tuleb AKSK vastu väljakule algkoosseisus!!!!
:хnnelik:
lihtsalt huvi pärast - kust sa neid uudiseid saad kogu aeg :oih: - hoiad meid pidevalt viimaste sündmustega kursis ja piisavalt tihti ka õigesti

winnie
17.07.03, 02:49
Antud juhul on asi lihtne. Vene press pani tähele et Shirkol on liiga palju kollaseid kaarte. Torpeedo vastas : tema asemel tuleb algkooseisus väljakule Oper.
Vene press on väga mahukas nähtus. Infot on nii et tapab. Ma siiski ei pane igat asja siia.
Panen infoviited kust ise saate vaadata, varsti siia kirja.

malagar
17.07.03, 14:21
NO selge vahva :D
Samas kuradi kahju et just Shirko eemale jääb - neil paistis opiga hästi klappivat

Chazlor
17.07.03, 15:21
Allo

Tahaks siinkohal avaldada suurt tunnustust Winniele, kes on sellest sektsioonist teinud raudselt ühe kõige informatiivsema ja seeläbi ka huvitama teema meie foorumis.
Aitäh ja jätka samas vaimus.

Parimatega

winnie
18.07.03, 17:00
Niisiis homme on tähtis päev Operi elus.
Tuleb minna oseetlase Gazzaevi ja tema armeesportlaste vastu.
Tavaliselt on AKSK mänginud musta mängu nii väljakul kui ka väljaku ääres. Kohtunikud on ilmselgelt oma otsustes soosinud gazzaevlasi.
Homme ei mängi AKSK eest Semak ja tšehh Jaroshik. Nii et natuke on Operil kergem.
Kuid Torpeedo eest ei mängi Shirko.
Mäng algab 15.00 , ülekanne RTR.

winnie
19.07.03, 00:36
Homsed koosseisud:

Torpeedo: Borodin - Luhvich, Iolovich, Mahmutov - Leonchenko , Semshov, Zyrjanov , Budylin, Kormilzev - Oper, Lebedenko.

AKSK : Akinfeev- Berezutski, Shershun, Berezutski - Shemberas, Rahimich, Jevsikov, Janovski, Gussev, Laizans - Popov
19 juuli 15 .00 (tele: RTR 15.00)
Moskva. Luzhniki

Epic
19.07.03, 01:01

Homsed koosseisud:

Torpeedo: Borodin - Luhvich, Iolovich, Mahmutov - Leonchenko , Semshov, Zyrjanov , Budylin, Kormilzev - Oper, Lebedenko.

AKSK : Akinfeev- Berezutski, Shershun, Berezutski - Shemberas, Rahimich, Jevsikov, Janovski, Gussev, Laizans - Popov
19 juuli 15 .00 (tele: RTR 15.00)
Moskva. Luzhniki

et nagu päev enne teatatakse algkooseis....:oih:

winnie
19.07.03, 01:24
Jah, ka Venemaa liigub Lääne suunas:)
aga tegelikult neil on koosseisud väikesed, kui saadakse kaarte , vigastusi , siis saab koosseisu ennustada 100 %

Sport-Express annab sellise koosseisu:
Torpeedo
Vorobjov - Luhvich, Iolovich, Samusevas, Rovneiko-Leonchenko,Osipov, Kormiltzev, Zyrjanov, Semshov -Oper

AKSK
Akinfeev - Sershun, Berezutski, Berzutski - Rahimich, Shemberas, Janovski,Gussev, Jevsikov - Kiritchenko, Popov

H.M Murdock
19.07.03, 13:44
üks küsimus:kas keegi võtts andrese debüüdi linti ka??:)

Robinho
19.07.03, 16:47
Kahjuks pani winnie mööda ja Andres ei saanudki algkoosseisus mängu. Küll aga näidati teda varumeestepingilt suures kaadris.:kaval: Loodetavasti näeme teda ikka teisel poolajal, muidu oleks mahavisatud aeg see kodus passimine.

winnie
19.07.03, 17:02
No mööda ei pannud mina, vaid juhtivad spordiväljaanded.
Kahjuks Oper veel paar päeva tagasi laulis pressis kui valmis ta ei ole...
Tegemist on suurte panustega mänguga, ja kui tahad mängida, pead kogu aeg rääkima kui hea sa oled.
Kahju!
Lasta mööda selline shans!
Usun, et ta tuleb vahetusest sisse. :D

winnie
19.07.03, 17:53
Natuke kuulsust juurde Operile, aga oleks rohkem saanud...

winnie
19.07.03, 18:03
Torpeedo-AKSK 3:2
Oper tuli sisse teiseks poolajaks.

Robinho
19.07.03, 18:10
Oper tegi päris korraliku mängu. Võitles mehe eest ja näitas oma kiirust. Operit võeti muidugi kahe, vahel isegi kolme mehe poolt peale ning ega tal ruumi eriti polnud.
Tsiteeriks Vene kommentaatoreid: \"zdorovo!\"

winnie
19.07.03, 18:25
Torpeedo-AKSK , väravad .
need asuvad päris lehe viimases otsas
http://mvmmm.narod.ru/zenit.htm

Jux
19.07.03, 19:38
Mis peale skooririkka mängu silma ja kõrva hakkas, oli Luzhniki staadionile kogunenud publik. Kui mängu alguses tundus, et tegemist on CSKA kodumänguga, siis teisel poolajal kaikus \"Tor-peedo!!\" ikka üle. Ja kuigi hiigelsuur staadion tundus hiigeltühi, siis helilises mõttes ta seda tõesti ei olnud.

Kõige karmimad kaadrid aga sündisid peale esimest väravat, mil CSKA huligaanid Torpeedo pooldajaid ründasid. Ütleme nii, et peksa said seal kõik olenemata vanusest, särgist või millegist muust. Veriste peadega fänne jätkus... Millitsaonudel oli vist sel ajal suitsupaus, igatahes mina ei näinud teleekraani vahendusel ühtegi. Ei tea, kas tasubki kunagi võimaluse korral Torpedo mängu vaatama minnes fännisektorisse end paigutada...

Ja Oper oli tõepoolest kommentaatorite lemmik...:) Hetkel on aga Torpedo siis 23 punktiga üheksandal kohal, teisest kohast lahutab vaid kuus punkti.

Fiedler
20.07.03, 01:24
Loodetavasti sai Torpeedo hoogu juurde ja võidab selle aasta vene liiga ja suudab purustada ka kohalikud rivaalid nagu Lokomaotiiv, Spartak ja cska

heinzz
20.07.03, 01:35
Originally posted by Fiedler

Loodetavasti sai Torpeedo hoogu juurde ja võidab selle aasta vene liiga ja suudab purustada ka kohalikud rivaalid nagu Lokomaotiiv, Spartak ja cska

CSKA nagu just võideti :oih:

Bobik
20.07.03, 01:41
Offtopic, aga siiski....kas ainult mulle tundus, et kohtunik iga \"kukkumise\" eest vastasele kollase andis?

Opi ise tegi paar korda päris kena liigutuse ja võitles ta ka. Hige peale jäi ainult see vasakuga löödud löök, mis suht koht karjamaale lendas. Aga pole viga, saab vormi kätte ja jookseb vastased üle :)

winnie
20.07.03, 11:02
Operi graafik:
18 voor 26 juuli Spartak - Alania : Torpeedo

19 voor 1 august Torpeedo: Torpeedo-Metallurg

20 voor 8 august Torpeedo-Zeniit

UEFA 14 august Torpeedo- Domiano San Marino

21 voor 18 august Uralan-Torpeedo

Pealiiga Karika poolfinaal 20 august Torpeedo-Zeniit

22 voor 24 august Torpeedo-Shinnik

UEFA 28 august Domiano San-Marino : Torpeedo

23 voor 1 september Torpeedo-Rubin

Pealiiga Karika poolfinaal 5 september Zeniit- Torpeedo

Pealiiga Karika finaal 9 september

24 voor 13 september Spartak -Torpeedo

UEFA esimene voor 18 september

25 voor 21 september Torpeedo-Dinamo

26 voor 27 september Rotor -Torpeedo

UEFA esimene voor 2 oktoober

27 voor 5 oktoober Torpeedo-Lokomotiiv

Pealiiga karikas finaal 10 oktoober

Venemaa karikas 1/16 finaal 14 oktoober

28 voor 18 oktoober Tsernomorets -Torpeedo

UEFA 2 voor 23 oktoober

29 voor 25 oktoober Torpeedo- Saturn

30 voor 1 november Rostov -Torpeedo

UEFA 2 voor 6 november

Strike11
21.07.03, 13:32
Ilus mäng Opilt igaljuhul Vaatan täna veel üle mõlema mängu teised poolajad, kui Opi juba mängis. Igaljuhul mõlemas mängus oli kommentaatorite poolt kuulda Opi suunas vaid kiidusõnu. See kollane mis ta sai see oli küll täitsa mõtetu kollane.
Eks näis, kas Opi ka varsti põhise pääseb.
Igaljuhul Oper FC le antud intervjuus oli Opi üsna optimistlik ja tundub hetkel küll nautivad Moskva elu ja olu. Edu talle.

:õnnelik:

winnie
21.07.03, 16:52
Kodukalt:
July 19th

Oper\'s home debut

Andres Oper’s debut in front of his new home crowd, came in the local rival against CSKA Moscow, the team that is topping the table. Oper started on the bench.

“When we went ahead 1-0, I felt that we are going to win this one. But then they got a strange penalty, and scored a second. And now they were 2-1 up. But in the end of the first half, our captain of the team scored, so it was 2-2 at the half. Then in the beginning of the second half, we got a penalty, and it was right, because the defender played it with his hand” Andres Oper told over the phone from Moscow, to OperFC.

“I came on in the beginning of the second half, we had to do a lot of fighting, and mostly fighting. I got one chance, when I hold the defender away, and tried to shoot, but it was with my left, but I chose to shoot anyway. But I could have played a though pass, but my shoot went wide of the goal. I started with two mistakes, when I lost some strange balls. But It got a little bit better. But mostly it was fighting from me. But I’m glad that we won, after first being ahead, and then down 1-2, and then winning 3-2. And we got the 3 points that we needed.” Oper continuous.

How many people were in the stadium? “Ohh that really hard to say, I’m not familiar with the stadium yet, it hard to guess, but maybe less that half full!?! But 40.000 people and it’s only half full.” Oper laughed.

So Oper got a good home debut, and the next step, would be to become 100% fit, and then to fight for a place in the starting line-up.
http://www.fodbold365.dk/oper/

ethan
22.07.03, 15:19
Väga veider inglise keel on Carstenil igatahes.

How many people were in the stadium? “Ohh that really hard to say, I’m not familiar with the stadium yet, it hard to guess, but maybe less that half full!?! But 40.000 people and it’s only half full.” Oper laughed.

Originaalis oli nali ilmselt arusaadavam, sellest, mis kirja jõudis, mina küll aru ei saanud.

khristo
22.07.03, 17:39
How many people were in the stadium? “Ohh that really hard to say, I’m not familiar with the stadium yet, it hard to guess, but maybe less that half full!?! But 40.000 people and it’s only half full.” Oper laughed

Tõlge oleks nagu jaapanlastelt;)

oku
23.07.03, 10:28
T\'nases SLOhtulehes on Sport-Ekspressist tõlgitud intervjuu Operiga. Tundub, et ta on tõesti Venemaal populaarsust kogumas. Täitsa huvitav artikkel.

http://www.sloleht.ee/index.aspx?d=23.07.03&r=3&id=143456

Kogu Artiklit saab lugeda pärast viite, vene keelse artikli otsib Arvatavasti winki, mina seda keelt nii kenasti ei jaga ;)

winnie
23.07.03, 14:44
http://www.sport-express.ru/art.shtml?71110

ROOTSI KUNN
23.07.03, 15:57
Ülimalt positiivne artikkel. Nüüd sõltub juba kõik Andresest,kui kõik läheb hästi on ta varsti üks Vene superliiga tähtedest. Hea ,et mees ise ennast kindlalt tunneb,see näitab et tegemist on tõelise proffiga.
Hea ,et Torpeedo treener saab aru ,kuidas meest kasutada. Kiirus ja hea peaga mäng need on Andrese trumbid.
Igatahes on eestlastel nüüd rohkem võimalusi oma lemmiku mänge vaadata ja seda nii telekast ,kui ka otse staadionilt. Piisab vaid viisa vormistada ja kas või Piiterisse sõita.
Kui UEFA sarjas kõik hästi sujub siis pole võimatu ,et keegi ka Moskva sõidu ette võtab.

Juunior
23.07.03, 23:19
Meie peatreeneri kuldsed sõnad(läheb aega leidmisega),et vene stiil ei sobi meie \"eesti -hollandi \"stiiliga,loodame et need olid ainult sõnad.

greenday
24.07.03, 18:42
Originally posted by Juunior

Meie peatreeneri kuldsed sõnad(läheb aega leidmisega),et vene stiil ei sobi meie \"eesti -hollandi \"stiiliga,loodame et need olid ainult sõnad.Vastupidi, loodame, et Oper õpib midagi uut juurde.

aiFo
26.07.03, 12:17
Kas on juba kusagilt l2bi k2inud idee Operi m2ngudest live kommentaaride tegemise kohta?

clever
26.07.03, 14:25
Väga pole vist mõtet live-kommidel, kuna nüüd näevad ju enamus mänge.
Pealegi sellel nädalavahetusel Oper ei mängigi vigastuse tõttu.:(

Pealik
26.07.03, 14:28

Mis asja? Jälle vigastatud? Kust selline uudis pärit?:(

Carsten
26.07.03, 15:17
Does anybody know of a place, where I can follow the score in the Russian league??

Carsten
OperFC

Kaarel
26.07.03, 15:20
http://216.67.231.2/ru/index.php

2mSööt3mMööda
26.07.03, 15:21
Originally posted by Carsten

Does anybody know of a place, where I can follow the score in the Russian league??

Carsten
OperFC

http://www.livegoal.net/cgi-bin/forwardsql/display.cgi?template=livegoal/russia.html

Carsten
26.07.03, 15:39
Super, thanks

Carsten
OperFC

fitti
27.07.03, 00:31

Mis asja? Jälle vigastatud? Kust selline uudis pärit?:(

et siis täna mängiti 0-0 kyll, aga seda ei kosta kuskilt, kas opi platsile sai? welli ise kaema ei jõudnud ja vene kanalite pakett puudulik...:(

Kaarel
27.07.03, 00:51
Oper ei mänginud. http://www.gazeta.ru/sport/results/russia.shtml Klikkides Torpedo tulemuse peal saad koosseisud.

Pealik
28.07.03, 11:48
Tänases SL Õhtulehes on pisike artikkel, kus Opi räägib, et CSKA mängu ajal hoidis mingi tropp teda kinni ja püüdes vabaneda selle marguse raudesest haardest, tundis ta kuidas parema reie tagalihas natuke \"raksatas\". Aga pole hull, mees ise väidab, et on esmaspäeval juba platsil tagasi.

slavik
31.07.03, 16:00
kas Operi homset mängu ka kuskilt telekanalist kaeda saab?

Onu Ott
31.07.03, 16:08
Saab, kell 17.55 NTV Fotbolilt Wellingtoni pubis, Tln Maakri 19/21

magicm
31.07.03, 21:10
krt tigedaks ajab, küll teil tallinnas ikka hea elu, näete igast kanaleid ja kõiki häid mänge vaadata saate :( Tahaks ka Opi mänge näha, mingi Balti kanal on ka, kuid sellest vähe kasu :S

fitti
31.07.03, 21:28
Originally posted by magicm krt tigedaks ajab, küll teil tallinnas ikka hea elu, näete igast kanaleid ja kõiki häid mänge vaadata saate :( Tahaks ka Opi mänge näha, mingi Balti kanal on ka, kuid sellest vähe kasu :S

noh, mis seal\'s ikka, paki oma jurta kokku ja koli päälinna ümber. saad ka lõpuks hea elu peale...:P

winnie
01.08.03, 00:26

krt tigedaks ajab, küll teil tallinnas ikka hea elu, näete igast kanaleid ja kõiki häid mänge vaadata saate :( Tahaks ka Opi mänge näha, mingi Balti kanal on ka, kuid sellest vähe kasu :S

Kes teil operaator on?
Andke käsk , et pandaks spordikanalid sisse.

PraS
01.08.03, 19:52
peale 45 minutit mängimist:P

Torpedo Moscow 3 - 0 Torpedo-Metallurg

12\' [1 - 0] Samusevas

22\' [2 - 0] Lebedenko

39\' [3 - 0] Budlin

marabella666
01.08.03, 22:39
aga Opi kuidas....:doh:

vaikiv mees
01.08.03, 22:42
jah, 3-0 j2i ka l6pptulemuseks.. Opi tuli sisse 35min enne l6ppu & oleks vv-lt peaaegu palli k2tte saanud, aga muidu enam miskit erilist ei toimunud, T-Metallurg yritas palli vallalata & midagi 2ra teha, kohtunik andis veel kollase, kui Oper 6laga/k2ega? palli alla v6tmise vastu protesteerimise eest kollase sai, muidu oleks t6eliselt ohtlik l2bimurre syndinud

Kas Oper mitte suluseisu määramise üle vaidlemise eest kollase ei saanud?
ka v6imalik, et ajan situatsioonid sassi

sicmic
01.08.03, 22:57
Kas Oper mitte suluseisu määramise üle vaidlemise eest kollase ei saanud?

Mängust jutuke siin: Torpeedo võitis, Oper sai kollase (http://www.soccernet.ee/news.php?id=4392)

winnie
01.08.03, 23:26
Aga Opi jälle hästi:D
Tema positiivne statistika järjest paraneb .
Venemaal jälgitakse tähelepanelikult, kas mängija väljakul olles jäi tema meeskond plussi.

Martin
07.08.03, 15:30
Täna TV3\'es Oper jutustab elust ja olust Venemaal. Proovin nii pikalt teha kui võimalik.

ROOTSI KUNN
07.08.03, 21:01

Täna TV3\'es Oper jutustab elust ja olust Venemaal. Proovin nii pikalt teha kui võimalik.

Krt. ,Opi võiks ükskord pressiga suhtlemise ära õppida. Räägib nii ,et jutust õieti midagi aru ei saa,üle kivide ja kändude :oih: Ja midagi uut sellest intervjuust küll välja ei koorunud ,kõik oli ammu lehtedest läbi käinud jutt.

magicm
08.08.03, 01:13

Krt. ,Opi võiks ükskord pressiga suhtlemise ära õppida. Räägib nii ,et jutust õieti midagi aru ei saa,üle kivide ja kändude :oih: Ja midagi uut sellest intervjuust küll välja ei koorunud ,kõik oli ammu lehtedest läbi käinud jutt.

mis kurat, ma pole küll seda lõiku näinud, kuid nii palju kui teda intervjuusi andmas näinud olen, on ta küll alati väga sümpaatse mulje jätnud. Minu arust saab ta pressiga suhtlemises väga hästi hakkama.:doh:

ROOTSI KUNN
09.08.03, 16:24
Andres on Torpeedo eest mänginud juba 3. või 4. mängus ,teeninud kolm kollast kaarti ,kuid väravavõrku sahistanud ei ole. Miks? Küllap on juba paljud vutisõbrad endale seda küsimust esitanud.
Kui oma esimeses mängus Samaara vastu teisel poolajal sisse tulles lõi ta hulgaliselt teravusi siis järgnevates kohtumistes pole ta enam eriti hiilanud. Liigne soov ennast tõestada on toonud kaela juba kolm sinepiplaastrit . Andres on platsil kuidagi kammitsetud ja närvis, teise poolaja vahetusmehena ei ole ta oma mängu suutnud leida. Põhjuseid on kindlasti mitmeid . Esiteks lõi välja vana vigastus ,siis äkki oli vaja viisat pikendada ja Tallinnasse lennata ,sealt otse mängule ja lõpuks elukeskonna vahetus ning Taani ja Vene liigade liialt erinev mängustiil. Venemaal mängitakse enamuses lühikeste söötudega ja pikka palli eriti ette ei anta. Mängijad on väga tehnilised , sellega meie mees just eriti hiilata ei saa. Ilmselt on probleemid paljuski ka psüholoogilist laadi ja peale esimest õnnestunud väravat või püss korralikult lahti minna. Kindlasti oleks vaja lähimas tulevikus algkooseisus platsile pääseda ,see annaks palju enesekindlust.
Jääb vaid loota ,et Opi tõestab peatselt ,et ta on tõeline proff ja fännid Eestis ,Taanis ja Venemaal saavad laulda,, Me armastame Operit.:õnnelik:

clever
09.08.03, 21:15
Muidugi pole elu Venemaal nii lihtne ja organiseeritud kui Skandinaavias ja Opil võtab aega harjumine. Eks kunstmurul põrkab pallgi veits teisiti ja vigastused võivad samuti rohkem tunda anda. Ega Opi olukord kiita pole, aga küll ta välja sipleb ja vartsi on põhimees. Peamine on see, et treenerile ta meeldib, ega muidu poleks otse reisilt tulnud mees platsile saanud eile. Anname Opile aega natuke.

Sinu mõttetera analüüsides, hea Rootsi Kunn, et Oper võiks õppida meediaga suhtlema- ma küll ei näinud seda kõnealust intervjuud, aga meedialoengutest ülikoolis mäletan, et kui midagi uut intervjuust ei kooru, on ikka küsitleja viga, mitte vastaja viga, küsitleja arendab ju vestlust. Ja mida uut sa siis ootasid kuulda, iga päev ju kirjutatakse sellest????\'
Minu arvates on Opi piisavalt vaikne ja tagasihoidlik ning mingit telelõuapoolikut ei saa temast ka siis mitte, kui ta nn\" õpiks pressiga suhtlemise ära\". Oma kogemustest võin öelda, et ega intervjuud anda pole just kõige mõnusam tegevus, ikka võtab jahedaks küll, kui just enne kallutanud ei ole. ;)

Jaak
14.08.03, 13:13
Tea kas tänast Torpedo UEFA mängu mõnel kanalil näha ka saab?

SleepWalking
14.08.03, 13:21

7TV on (satfootball.com) andmetel ainus mängu näitav kanal. vat aga ei tea, kas seda eestis on enam võimalik vaadata.

Martin
14.08.03, 13:23

7TV näitab. TVMK mängu näeb hilinemisega (algus kell 23.20 vist) DK1\'e pealt. Maardu mäng staadionilt.

Häid elamusi.

marabella666
14.08.03, 14:41
aga kuskilt pubist ka näeb midagist?

murri
15.08.03, 20:33
Operi mängus Torpeedo ridades on tunda suurt edasiminekut: terve mäng juba ilma kollase kaardita. :D . Küll need väravadki hakkavad tulema!

vaikiv mees
15.08.03, 22:52

Sinu mõttetera analüüsides, hea Rootsi Kunn, et Oper võiks õppida meediaga suhtlema- ma küll ei näinud seda kõnealust intervjuud, aga meedialoengutest ülikoolis mäletan, et kui midagi uut intervjuust ei kooru, on ikka küsitleja viga, mitte vastaja viga, küsitleja arendab ju vestlust. Ja mida uut sa siis ootasid kuulda, iga päev ju kirjutatakse sellest????\'
Minu arvates on Opi piisavalt vaikne ja tagasihoidlik ning mingit telelõuapoolikut ei saa temast ka siis mitte, kui ta nn\" õpiks pressiga suhtlemise ära\". Oma kogemustest võin öelda, et ega intervjuud anda pole just kõige mõnusam tegevus, ikka võtab jahedaks küll, kui just enne kallutanud ei ole. ;)

selle n2dalataguse intervjuu kohta veel niipalju, et n2gin seda ja saan t2pselt aru, mida Kunn m6tleb- t6esti j2i mulje nagu poleks tegu 25a jalgpallikuulsuse ning lapse isaga:) , vaid mingi ebakindla noorukiga..
6igus on muidugi ka cleveril, ega intervjuude andmine pole naljaasi, v6tab veidi aega, et korrastada m6tteid, kui sulle 2kki mikrofon nina alla torgatakse,
see n6uab harjumist

teoreetik
15.08.03, 23:29
KUidagi väga kahju on et Oper pole Torpeedo eest veel väravatt löönd,eriti veider tunne oli siis kui torpeedo 5-0 seda san marino klubi või mis iganes võitis ja oper väravat ei löönd kuigi ta terve mängu väljakul oli ja ta ju siiski ründaja on!?

Samas loodan siiralt et need väravad hakkavd ükskord tulema kah,siis hakkab ta rohkem silma paistma ka tesitele suurklubidele!!:õnnelik: :doh:

K1ly
16.08.03, 00:46
njah ründjatate kohus on väravaid lüüa ja Oper pole veel väravavõrku sahistanud:(
Aga ega see ei tähenda et ta halvasti oleks mänginud.Kui ta oleks selles 5-0 võidumängus 5 söötu andnud siis oleks see ka ju muljet avaldav või mis?:kaval:
Ega siis ainult väravatega silma ei jää.
Loodame siiski et järgmises mängus ta seda teeb ;)

Peku
16.08.03, 14:16
no ma arvan, et opi pole veel päris korralikult ikka jõudnud kohaneda ja vorm pole vist kah veel kõige parem nagu aru saada. usun et ta saab väravaid kirja küll lähemates mängudes, aga tippu tõuseb umbes järgmiseks kuuks või nii, et teeb veidi trenni ja kohaneb ja hakkab võrku sahistama.

K1ly
16.08.03, 14:47
Seda on tal võimalus teha ülehomme Uralan i vastu.Loodame et tuleb esimene koll :)

Edu Operile edaspidistes mängudes!!!!!!

clever
16.08.03, 23:00
No ehk on Opi vorm paranemas, kui viimases mängus põhisse pandi.

Olen küll vaid 2 Operi mängu näinud Torpedo ridades, aga ega tal neid võimalusigi eriti olnud pole. San Marinoga oli küll võimalusi olnud, aga noh, küll tulema hakkab. :õnnelik:
Vaatamata kõigele ei ole koondises asendamatu mees ja loodame ikka, et ta koondise septembri mängudeks vormi saab.

Kas Uralani mängu mingi kanal üle kannab?

lauri59
17.08.03, 01:04
yee ma nägin RTR ukraina pealt torpeedo-CSK-mängu

Kaarel
17.08.03, 02:16
Originally posted by lauri59

yee ma nägin RTR ukraina pealt torpeedo-CSK-mängu

Teadmiseks sulle, et tegemist oli Torpedo-Metallurgiga, kes CSKA vastu mängis.

K1ly
17.08.03, 02:51
:D :D :D :D :D ja veel kord irwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww

lauri59
17.08.03, 11:44
deeeeeeeeem. sry

clever
18.08.03, 20:41
Kas keegi tänast Torpedo mängu nägi? Mis seal toimus?
Lugesin Torpedo kodulehe foorumist, et OPer võeti välja teiseks poolajaks ja fännide kommid olid jube vihased. Vaatamata sellele, et Oper väravat ei löönud, kiideti teda palju- et ta ainus, kes seal torpedokatest tööd teeb platsil ja Operita kukuks mansa esiliigasse. Ja et oleks platsi 11 Operit, siis võidetaks.
Väga huvitav, ootan komme nendelt, kes mängu nägid.

Pätu
19.08.03, 00:10
oleks miski asjatundja jutt siis vähemalt.. fännide jutt on fännide jutt :D

marabella666
19.08.03, 11:45
väga positiive, et Operisse Venemaal niimoodi suhtutakse... go Opi
aga äkki keegi oskab rääkida lähemalt torpeedo mängijatest, õigemini nende rahvusest, või viskab miskise lingi siia. Minu tead on meeskonnas päris plaju ukrainlasi, samas on mõned mehed leedust, kasahstanist, gruusiast ja jugost. Aga mind huvitaks just täpne info. Krt raske on leida linki, kus selline info täpselt saadavl on. Torpedo ametlik kodulehekülgki (see võis olla samas mitteamtelik) pakub mingit jummala vanat koosseisu. ET kust saaks värske kooseisu koos mängijate rahvusetga?:doh:

ROOTSI KUNN
19.08.03, 14:15
Originally posted by Pätu

Jutt ,jumala õige ! Üks asi on fännide ülistust kuulata aga teine asi ,mida treener teeb ja mõtleb. Mina millegipärast nii optimist ei ole. Päris ärevaks teeb see ,et mees jalga valgeks ei saa. Esiteks pärsib see moraalselt ja teiseks kaob ka väravlöömise tunnetus jne. Aga meil on ju kaks ülitugevat koondise mängu ees ja seal ei sõltu mitte kõik ainult füüsilisest vormist ,mis Opil loodetavasti korras on.
Olen sellest juba postitanud korra ,kuid kordan üle. Äkki Opi on siiski oma viletsa tehnikaga Vene liiga jaoks mitte eriti sobilik kuju.:(
Loodan ,et eksin ja Andres lööb seal siiski läbi!:)

marabella666
19.08.03, 15:20

Jutt ,jumala õige ! Üks asi on fännide ülistust kuulata aga teine asi ,mida treener teeb ja mõtleb. Mina millegipärast nii optimist ei ole. Päris ärevaks teeb see ,et mees jalga valgeks ei saa. Esiteks pärsib see moraalselt ja teiseks kaob ka väravlöömise tunnetus jne. Aga meil on ju kaks ülitugevat koondise mängu ees ja seal ei sõltu mitte kõik ainult füüsilisest vormist ,mis Opil loodetavasti korras on.
Olen sellest juba postitanud korra ,kuid kordan üle. Äkki Opi on siiski oma viletsa tehnikaga Vene liiga jaoks mitte eriti sobilik kuju.:(
Loodan ,et eksin ja Andres lööb seal siiski läbi!:) Jääb üle loota, et Opi lööb just tänu oma heale füüsilisele Venemaal läbi. Kuna vene liigas ei ole kindlasti nii palju hea füüsisega mängijaid, kui näiteks Inglismaal, siis ehk saab Opit just selle koha pealt nö hallist massist eristada:doh:

Kaarel
19.08.03, 15:27
Originally posted by FCOperBK

ET kust saaks värske kooseisu koos mängijate rahvusetga?:doh:

UEFA-karikasarja on üles antud selline koosseis:

Goalkeepers

Ilia Abaev 02.08.1981 RUS
Dmitry Borodin 08.10.1977 RUS
Ilia Gorshkov 17.07.1986 RUS
1 Valeriy Vorobiev 14.01.1970 UKR

Defenders

Evgeny Baranov 14.01.1985 RUS
Viktor Bolikhov 01.12.1983 RUS
Andrei Bonadysenko 04.08.1985 RUS
Alexey Bugaev 25.08.1981 RUS
Alexandre Gorine 07.01.1981 RUS
Artem Madilov 01.04.1985 RUS
Marat Makhmutov 03.09.1975 RUS
Dzmitry Rauneika 13.05.1980 BLS
Mantas Samusiovas 08.09.1978 LIT
4 Nikola Jolovic 04.05.1979 YUG
6 Aleksandr Lukhvich 21.02.1970 BLS

Midfielders

Serguei Boudyline 31.10.1979 RUS
Evgeny Falkovskiy 04.05.1985 RUS
Andrey Guskov 03.02.1985 RUS
Serguei Ossipov 10.07.1978 RUS
Vitali Volkov 22.03.1981 RUS
10 Igor Semshov 06.04.1978 RUS
17 Vladimir Leonchenko 11.04.1972 RUS
21 Serhiy Kormiltsev 22.01.1974 UKR
24 Konstantin Zyryanov 05.10.1977 RUS
34 Maxim Fokine 27.06.1982 RUS

Forwards
Igor Lebedenko 27.05.1983 RUS
David Nakani 17.12.1983 GEO
30 Andres Oper 07.11.1977 EST
8 Maksim Aristarkhov 09.03.1980 RUS
9 Aleksandr Shirko 24.11.1976 RUS

coach
Sergey Petrenko

Kosk
19.08.03, 19:07

Üldiselt ma arvan, et fännid on päris asjatundlikud, ükskõik siis, mis spordialast jutt. Kui sa ei tunne mängu, siis on seda suhteliselt raske fännata, sest sa lihtsalt ei saa mitte sittagi aru.
Aga põhimõtteliselt tasub jah tõsisemalt võtta treenerite kommentaare.

Robinho
20.08.03, 21:19
Olemas!!! Oper lõi Torpedo esimese värava 2:2 lõppenud kohtumises Peterburgi Zeniidi vastu.

malagar
20.08.03, 21:34
Vahva - lõpuks märk maas .:õnnelik: :õnnelik:

clever
20.08.03, 22:39
Ei saanud ikka Opi väravat, mingi eksitus kahjuks.
Aga vaatamata sellele oli ta teinud hea mängu ja tööd rüganud.
Pinge kasvab, aga küll väravad tulema hakkavad.
Krt, üldse ei lähe praegu Eesti poistel välismaal hästi, ega Ints, Raio või Poom oluliselt paremas seisus ole.

marabella666
21.08.03, 00:12
oot kas värav läks siis kellegi teise arvele? mis värk oli, ke teab?

magicm
21.08.03, 00:16
oper olevat ikka selle värava ju löönud? kust pärineb sinu ifo, et ei löönud?

K1ly
21.08.03, 00:54
Oper lõi värava 61 minutil ju :doh:

Peku
21.08.03, 01:01
jaah, värava lõi ikka oper ju.
väidab sportnet aga no mida nemad ka teavad.

2mSööt3mMööda
21.08.03, 01:47
ETV spordis öeldi, et Opi põrutas oma esimese kolli torpeedo särgis kuid samas 5-10 minutit hiljem sogas kaljuver Eesti vs Poola mängu ajal, et kahjuks Oper väravat ei löönud. Ühelt välismaa saidilt kontrollisin, et ta oli ikka skoorinud. tubli Oper ;)

Wingback
21.08.03, 01:48
Krt, üldse ei lähe praegu Eesti poistel välismaal hästi, ega Ints, Raio või Poom oluliselt paremas seisus ole.

:kulm: Incorrect - aga Rooba, Terehhov ja Lemsalu!? Rooba on oma koduklubiga suht värske meister - meistrite liiga pole kaugel ning meest usaldatakse platsile tihti. :õnnelik: Terja ja Fc Haka on üldse pilvedes, liigatabelis kohe väga tugevalt juhitakse. Lemsalu kohta ei tea kah midagi halba rääkida. Seda et kõigil korraga hästi läheks oleks juba liiga palju soovitud. ;)

Pätu
21.08.03, 01:48
torpedo kodulehe andmel söötis Oper 61-l minutl väravasöödu :P

Wingback
21.08.03, 02:04
Originally posted by zoolazorts
vingutakse miks ta üleüldse osteti.
Ka meie foorumis on palju häid vingujaid ning üldsegi, seni kuni treener ja juhtkond Operiga rahul on, pole suuremaks muretsemiseks põhjust. :ingel5:
Kuid salata pole midagi, ründaja peaks ikka aeg-ajalt tulemuslikult tulistama kah. ;)

malagar
21.08.03, 10:30
Ja kurat ei löönudki väravat ikka - on alles jura - võiks juba jala valgeks saada

marabella666
21.08.03, 11:39
krt, vahet pole, et värvata ei löönud, kui ta värava söödu andis... see on ju sama hea, et värav... Torpeedo väravad oli tal järelikult suur teene... see oli vist karikamäng, kui ma ei eksi... kas nüüd tuleb kordusmäng võõrsil???
huvitav, et mäng oli samal päeval, mil vene rahvuskoondisel oli friendly Iisraeliga... torpeedo on vist nii lootusetu meeskond ja seal pole ühtegi koondise kandidaati:P

sosku
21.08.03, 13:00
RTR Spordist nähtu põhjal peab ütlema, et Opil polnud seekord lihtsalt õnne. Esimene poolaeg magas terve Moskva meeskond ikka täielikult ja Zenit läks kaitse ja väravavahi ebakindlast esinemisest 2:0 ette. Opil oli 1. poolajal supervõimalus, kuid lõi 5 meetrit üle värava. Enamuse mänguajast arvulises ülekaalus olnud Torpedo surus 2. poolajal maruliselt ja palju ei puudunud, et nad ka võitnud oleksid. Kommentaatorid hindasid Torpedo parimateks just Opit, Sergei Budõlinit ja Sergei Osipovi.

K1ly
21.08.03, 14:02
Originally posted by FCOperBK

krt, vahet pole, et värvata ei löönud, kui ta värava söödu andis... see on ju sama hea, et värav... Torpeedo väravad oli tal järelikult suur teene... see oli vist karikamäng, kui ma ei eksi... kas nüüd tuleb kordusmäng võõrsil???
huvitav, et mäng oli samal päeval, mil vene rahvuskoondisel oli friendly Iisraeliga... torpeedo on vist nii lootusetu meeskond ja seal pole ühtegi koondise kandidaati:P

ma küll ei ütleks et Torpeedo lootusetu meeskond on nad ju 9 kohal oleks nad 16 siis oleks lootusetu :kaval: Venemaa pemier liigas on Spartak lootusetu :D

Pätu
21.08.03, 14:54
ehhee... väravasööt nüüd sama hea, kui värav ei ole :P

clever
21.08.03, 17:01
Torpedos on ju küll nii vene kui muude riikide koondislasi, ju lihtsalt oli karikamäng nii ebaoluline, kui toimub 2 päeva peale liigamängu.

To Vince- ei lähe Roobalgi midagi nii hästi- olen aru saanud, et ta põhis, kuna teine vend on vigane. Ja Viimati kui Taanist hinnanguid vaatasin, oli ta kogu mängu kehvim.
Aga Lemsa ja Terja üle on küll hea meel:õnnelik: , muidugi on nad juba nii vanad, et nendelt mingit suurt läbimurret Arsenali või ManUsse oodata enam vist pole. NIi et tuleb hakata pöialt hoidma noorematele.