PDA

View Full Version : Yahoo NBA fantasy 2003/04

Martin
07.07.03, 18:13
Hakkame siis registreeruma.

Täpsem info SIIT (http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=1772).

Osavõtumaksuks pakuks taas: 200 krooni. Ülejäänud detailid paneme taas hiljem debati käigus paika.

Ja veel: eelmisel aastal oli ikka ilgelt möll liiga :)

Registreerunud:
1) Martin

Udupasun
07.07.03, 19:08
Hoolimata eelmise hooaja pehmelt öeldes tagasihoidlikust tulemusest oleks ka mina uuel hooajal täiesti mängimas...
:jump1:

Aramis
07.07.03, 22:04
Back in business! Vaieldamatult.See on asi, mis tuleb kaasa teha.

1)Martin
2)Udupasun
3)Aramis

Hästi tehtud Martin, et asja jutuks võtsid, siis saame varakult kindluse, et 20 kohta tuleb täis.

Martin
07.07.03, 23:42
Tegelt alustas vana teema all eelmise aasta põhihooaja kobavõitja SK, kuid lasin ise vana kinni panna, sest nüüd uue all lihtsam asju selgitada :)

SDK
08.07.03, 11:24
Originally posted by Martin

Tegelt alustas vana teema all eelmise aasta põhihooaja kobavõitja SK, kuid lasin ise vana kinni panna, sest nüüd uue all lihtsam asju selgitada :)

Kobavõitja my ass! :D

4) SundanceKid

Pao-Aok
08.07.03, 11:34
Tere! Olen uus mees:) SundanceKid soovitas mulle seda liigat mängida, aga ütles et enne tuleb miskil viisil registreeruda. Eelmisel aastal mängisin Virtual GM-i aint, see Yahoo värk pidi huvitavam olema:)
Niisiis käesolevaga avaldan soovi registreerumiseks:õnnelik:

Fazz
08.07.03, 14:00
Ega midagi, tiitel vajab kaitsmist :lahe:

1) Martin
2) Udupasun
3) Aramis
4) SundanceKid
5) Pao-Aok
6) Fazz

Näis, palju siit managere koguneb. Tegelt on plaanis asja laiemalt promoda ka paari kuu pärast avatava fantasysporditeemalise saidi vahendusel.

Aga paluks siis kirja panna aint nendel, kes tõesti kavatsevad osalustasu maksta ja kogu hooaeg asjaga tegelda. Kes nii kindlad pole, neil võimalik osaleda avalikes liigades või luua oma eraliiga, kus aint võitjaaule mängitakse, ent milles siiski nii suur hasart ja põnevus puudub, kui liigas, kus oma panused mängus.

Aramis
08.07.03, 14:16
Jah, lisaks Fazzile ma tahaks samamoodi inimestele, kes soovivad liituda, südamele panna,et nad tõesti peavad tõsiselt asja juures olema ja seda algusest lõpuni.See tagab parima kvaliteedi, mille väärtust mina hindan osavõtutasust keskeltläbi 10 korda paremaks(ehk mina mängiks ka nt 2000 krooni liigas kaasa).Aga see viimane oli ennekõike märkuse korras lisatud, sest olen kindlal arvamusel, et just 200eeku on parim formaat, mis tagab huvi ja ei tohiks olla samas liigpalju, et tekiks kellegil finantskülje pealt takistusi.

silverman
08.07.03, 18:21
7) Silverman

vello99
09.07.03, 14:37
No prooviks ka see aasta uuesti. Nii et:

8) vello99

Martin
10.07.03, 13:11
1) Martin
2) Udupasun
3) Aramis
4) SundanceKid
5) Pao-Aok
6) Fazz
7) Silverman
8) Vello99

Meeldiv :)

Lihtsalt küsiks praegu veel sellise asja ära (ja teema taas tippu), et kes sellel aastal rahapoolt vedama hakkab?

Fazz
10.07.03, 18:54
Kuna loodav fantasysport.ee portaal hakkab muuhulgas ka Yahoo fantasy-liigade promomise ja koordineerimisega tegelema, siis võiks see ühtlasi ka rahade ja auhindadega majandada.
Selle kaudu oleks asjale võimalik ka täiendavaid sponsoreid leida, pmst on üks võimalik toetaja juba olemas :õnnelik:

Plaan on selline, et sel hooajal koguks veel osalustasu, aga järgmisel enam mitte ja auhinnad panebki välja fantasysport.ee koos mõne sponsoriga. Kui portaali kaudu tekib rohkem huvilisi ja saab luua uusi tasulisi liigasid, on kavas käivitada ka relegatsioonisüsteem. St et sel hooajal vähemalt 12 edukamat jäävad põhiliigasse püsima, kuid ülejäänud kohad täidavad teis(t)e liiga(de) parimad. Kes põhiliigast välja kukuvad, peavad uuel hooajal taas osalustasu maksma pürgimaks kõrgliigasse, kus auhinnad ka veidi vägevamad kui tavalises liigas.

Nii et kasutage soodsat võimalust juba praegu enda möllimiseks nn kõrgliigasse. Niikaua kui fantasysport.ee pole veel ametlikult avatud, on seda võimalik üksnes siin teha! Loomulikult eelmisel hooajal osalenud 14 manageril on eesõigus.

SDK
11.07.03, 10:24
Eelmisel hooajal osalenud 14 meeskonnal on eesõigus muidugi. Kuid samas oli nende 14 hulgas selliseid, kes juba enne poolt hooaega käega lõid... Niiet mai tea... Saan aru küll, et huvipuudus tekkis meeskonna sitast seisust, kuid tuleb arvestada ka seda, et see käegalöömine on ebaaus teiste suhtes, kes esikohtade pärast rabelevad. Mõni tiim saab pmst loobumisvõidu, teine ei saa jne. Niiet jah, liituda paluks ikka aint neil, kes terve ooaja kavatsevad kaasa teha!

CapitalLooser
11.07.03, 14:06
No püüan see aasta siis ka paremat tulemust.
Pange veteran kirja.

gnat
15.07.03, 00:40
kuigi eelmine hooaeg jooksis rappa, olen siiski osaleja ja kavatsen see aasta paremini tegutseda!!! :kaval:

SDK
15.07.03, 11:59
Hakkasin mõtlema, et milline positsioon meeste valikuks on draftis parim. Nii, 20 matsi liigas. 15 meest mansas. 300 matsi üldse kokku loosi. Oletame, et saan 1. picki (saansaan:D . eelmine kord sai 1. picki sujuvalt liiga adminn Martin :D, kes sellega muidugi midagi mõistlikku peale ei osanud hakata :lahe: ) Esimesel valikul siis umbes sellised pickid 1., 40., 41., 80., 81. jne. kui läheb nagu tavaliselt minu õnnega ja saan 20. picki :( , siis valikud 20., 21., 60., 61., 100., 101. jne. Millist pos. keegi eelistab? Kas ees, keskel või taga. Ise leidsin, et kes ees, see mees. 1. ja 20. pickil on ikka suur vahe, kuid sama moodi edasi võrreldes, järgmistel nii suur enam mitte. Näis...

Ja siis veel seda, et teeme ikka ilma rahata ka ühe liiga ju? Samade osavõtjate poolt, kes ka rahaliigas kaasa löövad. Draft mingi nädal enne rahaliiga algust vms. Soojenduseks nö... :) Mis arvate?

Martin
15.07.03, 12:25
Originally posted by SundanceKid
Ja siis veel seda, et teeme ikka ilma rahata ka ühe liiga ju? Samade osavõtjate poolt, kes ka rahaliigas kaasa löövad. Draft mingi nädal enne rahaliiga algust vms. Soojenduseks nö... :) Mis arvate?

Et ma hakkaks sulle oma kaarte avama? No way :) Tee parem Delfis või kuskil sellele liigale reklaami.

Draftist: eelmine aasta oli mul täiesti norm draft, aint Mike\'iga läksin alt, kuid selle eest võtsin endale parima tõmbe Troy näol. Raudselt parim drafti aeg/mehe väärtus tõmme. Mis aga eelistusse, siis meeldib mul mehi järjest tõmmata ehk 1-4 või 17-20 keskel on nüri nats. Peab liiga palju eeldama.

Nimekiri hetkel:
1) Martin
2) Udupasun
3) Aramis
4) SundanceKid
5) Pao-Aok
6) Fazz
7) Silverman
8) Vello99
9) CapitalLooser
10) gnat

SDK
15.07.03, 12:31
Et ma hakkaks sulle oma kaarte avama? No way :) Tee parem Delfis või kuskil sellele liigale reklaami.

Mis kaarte? Sul pole ju neid :lahe: . Hehh, kle ega arvatavalt tuleb ju kahes erinevas liigas ka erinev drafti järjekord (kui sa muidugi ise mõlema liiga adminniks ei hakka... :D ) Sealt ka erinevad valikud ja strateegiad. No ega ei pea ju tegema. Ma lissalt tegin ettepaneku.

SDK
15.07.03, 13:00
Ja sinu Troy vastu on mul panna oma Troy, kes sai valitud ring hiljem, ning on ntx lõpptabelis samuti eespool. mehe heast mängust hooaja teisel poolel rääkimata. Teeme nii, et viik? :P

Martin
15.07.03, 13:27
Lihtsalt igaks juhuks, et kõik alles jätta topin siia nüüd eelmise hooaja asjad:

Round Treix United Lightning Born To Be Wuzz BC Põhupall Capital Looser BC Monitor SundanceKid BC Puukäed BC Ilves OTI NALJAD Nocturn The Replacements Sepa Sixers Bc Tomato
1 Pierce, Paul (GF, SG-Bos) Duncan, TimIL (FC-SA) Nowitzki, Dirk (FC-Dal) McGrady, Tracy (GF, SG-Orl) O\'Neal, Shaquille (C-LAL) Garnett, Kevin (SF-Min) Bryant, Kobe (SG-LAL) Webber, Chris (PF-Sac) Wallace, BenIL (FC-Det) Carter, Vince (SG, GF-Tor) Brand, Elton (FC, PF-LAC) Kidd, Jason (PG-NJ) Walker, Antoine (F-Bos) Terry, Jason (SG, G-Atl)
2 Finley, Michael (GF-Dal) Rose, Jalen (GF-Chi) Francis, Steve (G-Hou) Iverson, Allen (SG-Phi) Nash, Steve (PG-Dal) Davis, Baron (PG-NO) O\'Neal, Jermaine (FC-Ind) Wallace, Rasheed (F, PF-Por) Miller, Andre (PG-LAC) Stojakovic, Peja (GF, SF-Sac) Payton, Gary (PG-Mil) Allen, Ray (SG-Sea) Marion, Shawn (SF-Pho) Malone, Karl (PF-Uta)
3 Marbury, Stephon (PG-Pho) Cassell, Sam (PG-Mil) Gasol, Pau (F, PF-Mem) Armstrong, Darrell (PG-Orl) Jones, EddieIL (SG-Mia) Kirilenko, Andrei (SF-Uta) Abdur-Rahim, Shareef (PF-Atl) Mutombo, DikembeIL (C-NJ) LaFrentz, Raef (FC-Dal) Jamison, Antawn (F-GS) Lewis, Rashard (GF, SF-Sea) Miller, Brad (C-Ind) Mobley, Cuttino (SG-Hou) Stackhouse, Jerry (SG, GF-Was)
4 Divac, Vlade (C-Sac) Miles, Darius (SF, GF-Cle) Williams, Jay (G, PG-Chi) Camby, Marcus (FC-Den) Ratliff, Theo (FC-Atl) Clark, Keon (FC-Sac) Thomas, Kurt (FC-NY) Wells, Bonzi (GF-Por) Martin, Kenyon (PF-NJ) Gooden, Drew (F-Orl) Robinson, Glenn (SF-Atl) Hill, GrantIL (SF-Orl) Szczerbiak, Wally (SG, GF-Min) Bibby, Mike (PG-Sac)
5 Battier, Shane (GF-Mem) Davis, Antonio (FC-Tor) Thomas, Tim (PF, F-Mil) Barry, Brent (SG-Sea) Davis, Dale (FC-Por) Jefferson, Richard (SF-NJ) Fisher, Derek (PG-LAL) Houston, Allan (G, SG-NY) McInnis, Jeff (PG-Por) Ilgauskas, Zydrunas (C-Cle) Richardson, Jason (GF, SG-GS) Mashburn, Jamal (GF, SF-NO) Marshall, DonyellIL (SF, F-Chi) Pollard, Scot (FC-Sac)
6 Van Horn, Keith (SF, F-Phi) Stockton, John (PG-Uta) Tsakalidis, Jake (C-Pho) Howard, Juwan (FC, PF-Den) Christie, Doug (SG-Sac) Brandon, TerrellIL (PG-Min) Hamilton, Richard (GF-Det) Campbell, EldenIL (FC-Sea) Mohammed, Nazr (FC-Atl) Davis, Ricky (GF-Cle) Robinson, CliffordIL (FC-Det) Olowokandi, MichaelIL (C-LAC) Robinson, David (C-SA) Sprewell, Latrell (GF-NY)
7 Swift, Stromile (FC-Mem) Brown, P.J. (F, PF-NO) Bender, Jonathan (F-Ind) Miller, MikeIL (GF-Mem) Baker, VinNA (FC-Bos) Stoudamire, Damon (PG-Por) Odom, Lamar (SF-LAC) Billups, Chauncey (PG-Det) Tinsley, Jamaal (PG-Ind) Arenas, Gilbert (G, PG-GS) Radmanovic, Vladimir (FC, PF-Sea) Redd, Michael (SG-Mil) Van Exel, Nick (PG-Dal) Kittles, Kerry (SG-NJ)
8 Hughes, Larry (G, PG-Was) Barry, Jon (SG-Det) Parker, Tony (PG-SA) Fortson, Danny (FC, PF-GS) Williams, Alvin (PG-Tor) Ming, Yao (C-Hou) Williams, Jason (PG-Mem) Rogers, Rodney (PF-NJ) Ginobili, Emanuel (G, SG-SA) Piatkowski, Eric (SG, GF-LAC) Miller, Reggie (SG-Ind) Mason, Anthony (PF-Mil) Griffin, Eddie (F, PF-Hou) Garrity, PatIL (PF-Orl)
9 Dunleavy, Mike (GF-GS) Weatherspoon, Clarence (SF, F-NY) Johnson, Joe (GF-Pho) Richardson, QuentinIL (SG-LAC) Jordan, Michael (SF, GF, SG-Was) Artest, Ron (GF-Ind) Snow, Eric (PG-Phi) Hardaway, Anfernee (SG-Pho) Tskitishvili, Nikoloz (F-Den) Dampier, Erick (C-GS) Stoudemire, Amare (FC, PF-Pho) Walker, Samaki (PF, FC-LAL) Wesley, David (SG-NO) Fox, Rick (GF, SF-LAL)
10 Wagner, Dajuan (G, SG-Cle) Mason, Desmond (SF, GF-Mil) Butler, Rasual (F, GF-Mia) Chandler, TysonIL (F, FC-Chi) Hill, Tyrone (PF-Phi) Rebraca, ZeljkoIL (C-Det) MacCulloch, ToddIL (C-Phi) Person, Wesley (SG, GF-Mem) Battie, Tony (FC-Bos) Brown, Kwame (FC-Was) Jackson, Bobby (SG, G-Sac) Alexander, Courtney (SG-NO) Grant, Brian (PF, FC-Mia) Grant, HoraceNA (FC-Orl)
11 Butler, Caron (F, SF-Mia) Whitney, Chris (G-Orl) Boozer, Carlos (FC-Cle) Dickerson, MichaelIL (SG-Mem) Harpring, Matt (SF-Uta) Thomas, Kenny (PF, F-Phi) Harrington, Al (PF, F-Ind) Horry, Robert (PF-LAL) Turkoglu, Hedo (SF, GF-Sac) Jackson, Mark (PG-Uta) Posey, James (GF-Hou) Magloire, Jamaal (FC, C-NO) Patterson, Ruben (SF, GF-Por) Bradley, Shawn (C-Dal)
12 Kukoc, Toni (F-Mil) Wright, LorenzenIL (FC, C-Mem) Giricek, Gordan (SG, GF-Orl) Cato, Kelvin (C-Hou) Atkins, Chucky (PG-Det) Williams, Jerome (F-Tor) Pippen, Scottie (SF, GF-Por) Peterson, Morris (SF, GF-Tor) Haywood, Brendan (C-Was) Murray, LamondIL (SF-Tor) Mercer, Ron (GF-Ind) Curry, Eddy (FC-Chi) McKie, Aaron (SG, GF-Phi) Smith, Steve (GF, SG-SA)
13 Murphy, Troy (F, PF-GS) Anderson, Derek (SG-Por) Maggette, Corey (GF-LAC) Smith, Joe (PF-Min) Jaric, Marko (PG, GF-LAC) Dickau, Dan (G-Atl) Coleman, Derrick (FC-Phi) Williamson, Corliss (PF-Det) Hilario, Nene (FC-Den) Outlaw, Bo (FC-Pho) Rose, Malik (SF, F-SA) George, Devean (SF-LAL) Nesterovic, Radoslav (C-Min) Lue, Tyronn (PG-Was)
14 Drobnjak, Predrag (C-Sea) Delk, Tony (PG-Bos) Strickland, ErickIL (SG-Ind) Claxton, Speedy (PG-SA) Sura, Bob (SG-GS) Williams, Aaron (FC-NJ) Hudson, Troy (PG-Min) Harris, Lucious (G, SG-NJ) Griffin, Adrian (GF-Dal) Jones, Jumaine (F, SF-Cle) Best, Travis (PG-Mia) Foster, Jeff (C, FC-Ind) Fizer, MarcusIL (SF-Chi) Sabonis, Arvydas (C-Por)
15 Daniels, Antonio (PG-Por) Taylor, MauriceIL (PF-Hou) Huffman, NateNA (C-Tor) Anderson, Kenny (PG-NO) Russell, Bryon (GF-Was) Laettner, Christian (PF-Was) Najera, Eduardo (SF-Dal) Hunter, Lindsey (G, PG-Tor) Williams, Eric (GF, SF-Bos) Johnson, DerMarrIL (GF-Atl) Rice, Glen (GF, SF-Hou) Humphrey, Ryan (F, PF-Mem) Peeler, Anthony (SG-Min) Williams, Monty (SF-Phi)
16 Foyle, Adonal (C-GS) Harrington, OthellaIL (PF-NY) Welsch, Jiri (G-GS) Glover, Dion (GF-Atl) Hassell, Trenton (SG-Chi) Jones, PopeyeIL (PF-Dal) Nailon, Lee (SF-NY) Gugliotta, Tom (PF-Pho) Parker, Smush (G-Cle) Bowen, RyanIL (SF-Den) Harvey, Donnell (PF, F-Den) Norris, Moochie (PG-Hou)

Martin
15.07.03, 13:27
Standings
Rank Team Name W-L-T Win % Games Back
1 SundanceKid 137-90-4 .602 -
2 Treix United 137-91-3 .600 0.5
3 Sepa Sixers 136-92-3 .595 1.5
4 Capital Looser 131-95-5 .578 5.5
5 Lightning 131-96-4 .576 6
6 Nocturn 124-105-2 .541 14
7 The Replacements 118-109-4 .519 19
8 BC Põhupall 110-117-4 .485 27
9 BC Monitor 108-120-3 .474 29.5
10 OTI NALJAD 102-126-3 .448 35.5
11 Born To Be Wuzz 99-130-2 .433 39
12 Bc Tomato 97-133-1 .422 41.5
13 BC Ilves 89-141-1 .387 49.5
14 BC Puukäed 75-149-7 .340 60.5

SDK
16.07.03, 16:52
Kas liiga statsi formaadi jätab samaks?

priity
16.07.03, 17:58
PM-liselt kui formaat sama, siis käpp.

Martin
16.07.03, 18:43
Originally posted by SundanceKid

Kas liiga statsi formaadi jätab samaks?

Ei näe küll põhjust, et miks seda muuta.

Lauri
19.07.03, 14:38
Oleks ka igal juhul tegija ka sel aastal.

Martin
19.07.03, 15:29
And then there was twelve :)

1) Martin
2) Udupasun
3) Aramis
4) SundanceKid
5) Pao-Aok
6) Fazz
7) Silverman
8) Vello99
9) CapitalLooser
10) gnat
11) priity
12) Lauri

SDK
19.07.03, 18:46
Näis, kas minu eelmise hooaja põhitegijat, Kobet, üldse kunagi enam fantasy meeste nimekirjas figureerib, kui ta peakski selle väidetava vägistamise eest eluaegse saama...:oih: arvatavalt pääseb siiski maksvusele rahapatakas ja kindel seljatagune. Iseasi, kuidas see jama ta mängule mõjub. Nagunii tulid kaks peeru see hooaeg Kobe ja Shaqi eest punkte ja lauapalle röövima, mis nende fantasy väärtust ju kõvasti kahandab...

uukaa
23.07.03, 00:20
ma sooviks ka sellel liigaga liituda. Olen olnud tõsine nba fänn juba aastaid ning mänginud viimased 2 aastat yahoo public liigat, kus eelmine aasta näitex omas liigas teisex tulin. Veel lõin poole hooaja pealt kaasa wagerline delfi contestis. Mängi kindlasti hooaja huviga lõpuni ja pooleli jätmise ohtu pole. rahalisi probleeme ka ei ole. loodan, et te mind liigasse vastu võtate. jään huviga vastust ootama

SDK
23.07.03, 15:45
Originally posted by uukaa

ma sooviks ka sellel liigaga liituda. Olen olnud tõsine nba fänn juba aastaid ning mänginud viimased 2 aastat yahoo public liigat, kus eelmine aasta näitex omas liigas teisex tulin. Veel lõin poole hooaja pealt kaasa wagerline delfi contestis. Mängi kindlasti hooaja huviga lõpuni ja pooleli jätmise ohtu pole. rahalisi probleeme ka ei ole. loodan, et te mind liigasse vastu võtate. jään huviga vastust ootama

saama saama, miks ei saama! ;)

Maarek
23.07.03, 16:40
Ma oleks jube kurb, kui mind välja jäetaks. Eelmise hooaja ebaõnn ju vaja kuhjaga tasa teha :kaval: .

Martin
25.07.03, 14:31
And then there was already 15 :)

Ütleme meie kallitele osalejatele, et selline summa oleks juba rekord, sest eelmisel aastal mängis 14 inimest. Auhinnafond on just suurenenud :) Ja nüüd kiirelt veel 5 nime!

1) Martin
2) Udupasun
3) Aramis
4) SundanceKid
5) Pao-Aok
6) Fazz
7) Silverman
8) Vello99
9) CapitalLooser
10) gnat
11) priity
12) Lauri
13) uukaa
14) Maarek
15) Taimo

jaak20
29.07.03, 13:17
Tere!

Eelmise aasta Lightningu võistkonna juhataja ja tubli viienda koha saavutanud omanikuna olen ka sel hooajal huvitatud osavõtust :õnnelik:

Tänud Sundance Kidile kes võttis vaevaks mulle mailida ja teavitada uuest hooajast (ise seda foorumit siin eriti ei loe).

Plaanis on ikka parandada oma 5ndat kohta. The only way is up :D

Jaak.

sten777
29.07.03, 16:56
:D tere ! et siis osaleks kah ! Et nyyd oleks vaja infi et mis ? kus ? kuidas ? kellga ? millal ? ja kuhu see osav]tu maks tuleb anda-kanda ?

moned kontaktid kui keegi abx tahaks olla

MSN sten@scotlandyard.ee
Mail sten@scotlandyard.ee

Martin
29.07.03, 16:57
AINULT 3 KOHTA VEEL ALLES!

1) Martin
2) Udupasun
3) Aramis
4) SundanceKid
5) Pao-Aok
6) Fazz
7) Silverman
8) Vello99
9) CapitalLooser
10) gnat
11) priity
12) Lauri
13) uukaa
14) Maarek
15) Taimo
16) jaak20
17) sten777

Epic
29.07.03, 17:13
Ega mul ei jää ka muud üle kui osavõtta! :õnnelik:

SDK
29.07.03, 17:19
Originally posted by Epic

Ega mul ei jää ka muud üle kui osavõta! :õnnelik:

No osavõta siis! :D

Fazz
29.07.03, 23:41
Lisan ka ühe nime, kes antud foorumit ei kasuta, aga on huvitet osalemisest. Eh, tegelt on põhjus selles, et kaotasin talle kevadiste playoffide aegu kihlveo ja lubasin osaluse siinses liigas välja teha :mupet:

1) Martin
2) Udupasun
3) Aramis
4) SundanceKid
5) Pao-Aok
6) Fazz
7) Silverman
8) Vello99
9) CapitalLooser
10) gnat
11) priity
12) Lauri
13) uukaa
14) Maarek
15) Taimo
16) jaak20
17) sten777
18) Epic
19) Bljat/Genuine

Nii et vakantne veel vaid 1 koht! :kop:

Täpsem inf liiga reeglite, osalustasu maksmise, auhindade jm kohta juba Fantasysport.ee vahendusel alates septembrist!

Aramis
30.07.03, 20:05
Asi on juba päris intrigeeriv...Kui saaks nüüd selle ühe mehe veel saaks hakata rääkima kodukorrast ja mõnedest kokkuleppimistvajavatest punktidest.

SDK
31.07.03, 10:00
Aramis, kas tahad sisse viia mõned muudatused võrreldes eelmise hooajaga, või mis?:kratsti:

Aramis
31.07.03, 21:08
Ei usu, et midagi sellist oleks meenunud.

raivo23
14.08.03, 10:46
Sundance´i väitel pidi veel üks koht vaba olema, sooviks seega selle täita.

Martin
14.08.03, 11:52
TÄIEST USKUMATU!

1) Martin
2) Udupasun
3) Aramis
4) SundanceKid
5) Pao-Aok
6) Fazz
7) Silverman
8) Vello99
9) CapitalLooser
10) gnat
11) priity
12) Lauri
13) uukaa
14) Maarek
15) Taimo
16) jaak20
17) sten777
18) Epic
19) Bljat/Genuine
20) Raivo

Ja 20 kohta on täis. Let the fun begin! :)

Genuine
14.08.03, 15:40
Tervist ... olen siis ... ka osaline:) Nagu fazz mainis, rääkige siis mis toimuma hakkab? Mis kus ja millal.

Martin
14.08.03, 15:52
Kuna liigatäis osavõtjaid on olemas, siis kas kellelgi on mingeid muredis (nt. draftist saadavatemeeste arv vms.) mida oleks vaja läbi arutada.

Kui ei, siis ootame ainult Yahoo liigade avamist. So, speak up.

jaak20
14.08.03, 16:54
Mis ajast need Yahoo NBA liigad avatakse?

Fazz
14.08.03, 18:15
Kordan siis veel, et kogu antud liigaga seonduv info on kättesaadav alates septembrist Fantasysport.ee saidil.

NBA põhihooaeg algab 28.10 ja eelhooaeg 05.10. Kuskil oktoobri algusest peaks ka Yahoos saama liigasid tegema hakata.

Kuna nähtavasti kellelgi mingit mõjuvat põhjust reegleid/liiga seadistusi muutma hakata pole, siis need jäävad täpselt samaks, mis eelmisel hooajal. Aint vahe selles, et seekord on 20 manageri 14 asemel.

Y2KViinaordu
17.08.03, 22:00
I carramba! Hiljaks jäin. Kuigi eelmine aasta kukkus kehvasti välja, oleks tahtnud sellel hooajal rohkem pingutada. Kui keegi liigast välja kukub, siis palun mind kindlasti sisse arvestada.

BC Puukäte mängiv treener Y2KViinaordu

Fazz
20.08.03, 14:40
Nüüdsest siis on algava hooaja NBA fantasyliiga tutvustus ja reeglid välja pandud Fantasysport.ee saidil (http://www.fantasysport.ee/index.php?id=/Fantasyliigad/nbafantasy/nbafantasy).

Et ka eelmine hooaeg registreeris algselt ligi 20 huvilist, maksis aga vaid 14, siis alustakski nüüd ühtlasi ka osalustasude kogumisega, et näha palju siis ikkagi siit rahvast koguneb. Hetkel Fantasysport.ee saidile avalikult veel liitumistingimusi ei pane, kuni pole selgunud, kas siit tuleb A-liiga täis. Nii et siin registreerunuil on aega kuni 1. septembrini teha ülekanne ja pärast seda tehakse liitumistingimused kõigile avalikuks.

Kordan veel, et eesõigus on neil 14 manageril, kes eelmisel aastal osalesid liigas \'Pinget Kogu Hooajaks\', seejärel siin registreerunutel, kes eelmisel hooajal ei osalenud.

Niisiis, ülekande tegemise andmed:

Saaja nimi: Enno Faster
Saaja konto: 1101337985 (või 10202012306001)
Selgitus: NBA fantasy, oma nickname (võiks ka lisada e-posti, kuhu saata liiga ID ja parool, kui see on loodud)
Summa: 200

Martin
20.08.03, 15:04
Lind on pesas. Kobras on urus. Raha on pangas :)

Essa!

SDK
22.08.03, 11:41
Kotkas lendas pessa...;)
Tessa!

Aramis
24.08.03, 20:33
Väga hea.Tegutseme!
Fazz, seal lehel tulevad mõned veateated. Tahtsin paar head betivihjet anda, aga võta näpust.... ;)

priity
26.08.03, 18:16
minagi olemas, palju osalejaid juba koos on?

Fazz
26.08.03, 19:27
Maksnud on:
1) Martin
2) Udupasun
3) SundanceKid
4) priity
5) Fazz
6) Genuine

Ok, neid 14 kohta hoian veel mõned nädalad kinni eelmisel aastal osalenutele, aga ülejäänud, kes siin registreerisid, peaksid küll sel nädalal osalustasu ära maksma, sest järgmisest nädalast läheb liitumine Fantasysport.ee kaudu lahti.

Y2KViinaordu
26.08.03, 23:05
See oleks hea mõte - siis oleks mul ka võimalus oma eelmise aasta häbiväärset viimast kohta parandada. No krt ma maksaks kohe ära, kui teaks, et saaks kaasa lüüa!

Aramis
26.08.03, 23:44
Originally posted by Fazz

Maksnud on:
1) Martin
2) Udupasun
3) SundanceKid
4) priity
5) Fazz
6) Genuine

Ok, neid 14 kohta hoian veel mõned nädalad kinni eelmisel aastal osalenutele, aga ülejäänud, kes siin registreerisid, peaksid küll sel nädalal osalustasu ära maksma, sest järgmisest nädalast läheb liitumine Fantasysport.ee kaudu lahti.

Ole kena , hoia natuke..kui järgmise nädala alguses payday tuleb, siis maksan ma nii enda kui Lauri eest, kes selle kohustuse mulle peale pani. Vot nii...

Pao-Aok
27.08.03, 12:48
Noonii... mu pärast võib mänida:) Raha mängus.

willane
28.08.03, 16:32
kahjuks ei hüüdnud keegi eelmisel aastal olijatele eraldi infi välja. kuigi teil 20 täis, on mul ju moraalne õigus nende 20 hulka kuuluda.
seega,

kasutan 100% seda õigust!
raha on ka üle kantud!

willane
28.08.03, 16:43
küsimus edaspidiseks.
kus mängu infot jälgida, kas siin foorumis või kolime fantasysports.ee-sse?

Fazz
28.08.03, 18:02
Maksnud on ja A-liigas kindlalt sees:
1) Martin
2) Udupasun
3) SundanceKid
4) priity
5) Fazz
6) Genuine
7) Pao-Aok
8) willane

Tegelt nüüd võiks jah jätkata juba Fantasysport.ee foorumis (http://www.fantasysport.ee/foorum/), avan kohe seal ka teema.

NB! Enne foorumi kasutamist registreerige portaali kasutajaks, siis kehtib foorumis sama kasutajanimi ja parool.

Martin
19.09.03, 16:06
Kui paljud maksnud on?

Fazz
19.09.03, 23:12
Originally posted by Martin

Kui paljud maksnud on?

17
Nimekiri (http://www.fantasysport.ee/foorum/viewtopic.php?t=3)
Eelmisel aastal osalejatele on veel 3 kohta vabad.

silverman
20.09.03, 15:35
Treix, jazzik = Martin, Udupasun ?

Fazz
20.09.03, 23:32
Originally posted by silverman

Treix, jazzik = Martin, Udupasun ?

Võrdub-võrdub

SDK
17.10.03, 10:32
Soccerneti liigat ei tule see aasta? Rahaliigas küll käpp juba, kuid \"vanade sõpradega\" võiks ju soojenduseks ka ühe drafti teha...;)