320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Opi kodukas.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Opi kodukas.

    Avaldage arvamust, kes on käinud Opi kodukal, et kas see peaks alles jääma ka Torpeedo ajal või ära kaduma. Ise olen aidanud Carstenit nii palju, et peale igat koondise mängu kus Opi osalenud saatnud raporti mängust. Carsten hetkel ei näe mõtet koduka hoidmisel. Kui aga mina ja mõned veel suudaks talle operatiivset infot saata Torpeedo mängudest (koondise mängudest nagunii) siis isegi on see mõeldav. Seega öelge, mis olete arvanud seni sellest kodukast ja kas seda oleks ka tulevikus vaja või ei?
    On ainult üks ANDRES OPER!!!

    #2
    Replying to Topic \'Opi kodukas.\'

    Originally posted by Strike11


    Avaldage arvamust, kes on käinud Opi kodukal, et kas see peaks alles jääma ka Torpeedo ajal või ära kaduma. Ise olen aidanud Carstenit nii palju, et peale igat koondise mängu kus Opi osalenud saatnud raporti mängust. Carsten hetkel ei näe mõtet koduka hoidmisel. Kui aga mina ja mõned veel suudaks talle operatiivset infot saata Torpeedo mängudest (koondise mängudest nagunii) siis isegi on see mõeldav. Seega öelge, mis olete arvanud seni sellest kodukast ja kas seda oleks ka tulevikus vaja või ei?
    Torpeedost on lihtsam ja opertiivsemat infot hankida kui Aalborgist. Peale selle on võimalik jälgida Eestis, minu teada vähemalt 3 Vene telekanali peal , Torpeedo mänge. Mitte kõike , aga siiski . Pluss Uefa karikasarja mängud sel aastal, kus Torpeedo osaleb.
    Nii et tegelikult tekib esimest korda võimalus üldse Operit objektiivselt, kõrgel klubimeeskonna tasemel hinnata.

    Resurssid:
    mine
    http://www.rambler.ru

    ja vali Sport.

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Opi kodukas.\'

      Las ta ikka jääb , reklaam peab olema

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Opi kodukas.\'

        ... kõige pealt peaks vist siiski ära ootama Torpeedokate lõpliku vastuse ja lepingute allkirjastamise osapoolte poolt mil 100% üleminek kindel on ja siis alles uusi kodukaid avama või vanasi kinnipanema..ärge olge liiga ennatl8ikud ja ärge jagage selle karu nahka kes alles metsas müttab .. ma seda mitte pahapärast ei ütle.. näiteks Stjopa oli meil ka juba Budapestis sisuliselt juba mängimas kuniks
        RummaBastards!

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Opi kodukas.\'

          Originally posted by jansa


          ... kõige pealt peaks vist siiski ära ootama Torpeedokate lõpliku vastuse ja lepingute allkirjastamise osapoolte poolt mil 100% üleminek kindel on ja siis alles uusi kodukaid avama või vanasi kinnipanema..ärge olge liiga ennatl8ikud ja ärge jagage selle karu nahka kes alles metsas müttab .. ma seda mitte pahapärast ei ütle.. näiteks Stjopa oli meil ka juba Budapestis sisuliselt juba mängimas kuniks

          Nüüd siis on see kindel:

          FC FLORA
          >PRESSITEADE 10.07.2003
          >
          >Andres Oper kirjutas täna Moskvas alla 2,5 aastasele lepingule
          >Venemaa kõrgliiga klubi Moskva Torpedoga. Samuti sõlmisid
          >Torpedo ja Taani klubi Aalborg BK kokkuleppe, mille alusel
          >eestlase mängijaõigused siirudvad täna-homme Taanist
          >Venemaale. Kokkuleppe kohaselt on lepingu üksikasjad konfidentsiaalsed.
          >
          >Moskva Torpedo loodab Andres Operit kasutada juba laupäevases
          >liigamängus Samaara Krõlja Sovetovi vastu.
          >
          >FC Flora pressiteenistus
          >
          On ainult üks ANDRES OPER!!!

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Opi kodukas.\'

            Minu arvamus on see ,et sellel kodukal pole enam mõtet,sest Oper ju enam Taanis ei mängi. Neil seal on võibolla head mälestused ,kuid varsti unustatakse ta ikkagi ära.
            Keskendume nüüd hoopis Venemaa Meistrivõistluste jälgimisele ,sest mängivad seal nüüd ju kaks eestlast-Tiiduse õpilast
            Tuleb leida koht ,kus saab ühisvaatamisi korraldada. Hetkel on Wellis mõningad probleemis ,seoses juhataja vahetumisega.
            FCF Forever

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Opi kodukas.\'

              Kolm eestlast ikka - Pareiko kah , kuigi ründajate aktsioone saab olema kindlasti huvitavam jälgida

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Opi kodukas.\'

                Originally posted by Strike11
                Avaldage arvamust, kes on käinud Opi kodukal, et kas see peaks alles jääma ka Torpeedo ajal või ära kaduma. Ise olen aidanud Carstenit nii palju, et peale igat koondise mängu kus Opi osalenud saatnud raporti mängust. Carsten hetkel ei näe mõtet koduka hoidmisel. Kui aga mina ja mõned veel suudaks talle operatiivset infot saata Torpeedo mängudest (koondise mängudest nagunii) siis isegi on see mõeldav. Seega öelge, mis olete arvanud seni sellest kodukast ja kas seda oleks ka tulevikus vaja või ei?
                Oleks ikka seda lehekülge vaja mõne aja üleval hoida! Carstenil on vist üsna head suhted Opiga, nii et aeg-ajalt on sealt lugeda ka Andrese kommentaare, mis leheveergudele ei jõua. Kui kasvõi kuus korra sinna midagi lisataks, oleks lehele ikka asja. Ehk leidub ka mõni Torpeedo fänn, kes Carstenit infoga varustaks, ise kahjuks Vene liigat kusagilt ei näe. Ühelgi teisel Eesti mängijal nii head ja põhjalikku lehte pole ja lähitulevikus vist ei tule ka. Kahju oleks kui see kõik nüüd kohe unustusehõlma vajuks...

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Opi kodukas.\'

                  Isegi kui see fan club enam uusi uudiseid ei lisa, võiks ikka leht üles jääda. Esiteks saaks uued vene fännid sealt infot, sest mujal ju ei ole inglise keeles infot Oper kohta. Teiseks võiks tõesti kuus 1-2 korda sinna ka midagi lisada. Aga eks see Carsten ise peab otsustama, kas viitsib teha, kui Opi enam Taanis ei mängi. Anyway, hea sait oli. Täname Carstenit.

                  Kommentaar

                  Working...
                  X