320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ragnar Klavan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ragnar Klavan

    Arvan ,et endise mitmekordse Eesti Internatsionaali Dzintar Klavani poeg Ragnar Klavan väärib juba ammu omaette teemat. Me üldse kuidagi väga vähe arvustame noori tulevikutähti ja nende tegemisi ja mängu. Võibolla peaks avama uue rubriigi ,kus siis saaks mängijaid hinnata.
    Noortest on siiani sellise au osaliseks saanud ainult Tarmo Kink ja nüüd siis minu algatusel ka Ragnar Klavan. Kuna Viljandi Tulevikust on ka muidu vähe kirjutatud siis tänu sellele on ka noormehe mäng paljudele märkamatuks jäänud. Hea aga ,et mitte Flora peatreenerile,Arnole. Niipalju ,kui mina sel aastal Tuleviku mänge olen näinud on Klavan päris kindlalt ja üsnagi resultatiivselt mänginud. Noore mehe kohta väga hea platsi nägemine ja väga korralik löök. Vaatamata noorusele on juba päris oskaja ka kaitses ja kiiruski on olemas . Minu meelest palju küpsem mängija ,kui Tarmo Kink - raske on neid muidugi oma vahel võrrelda ,sest mängivad erinevatel positsioonidel.
    Ja ärge unustage ,et Klavan on veelgi noorem ,kui Kink.
    Hea oleks kui keegi ,kes Klavanit tunneb või on temaga trenni teinud ,kirjutaks paar rida . Näit : trenni suhtumine ,ambitsioonid jne.
    Eile ,kui ta Kristali vastu välja vahetati olin millegi pärast kohe kindel ,et kutt saab hakkama ja ,kui siis trahvikasti nurgast lati alla lajatas -io bljääd ,super ilus värav oli.
    Ma ütleks ,et sama ilus ,kui Krõlovi esimene värav Florale. Kas tuleb Ragnarist varsti mantlipärija Markole ? Miks mitte ,kui areng on sama kiire siis ei ole võimatu ,et enne ,kui Moskva Spartakist väravauudiseid tuleb, sahistab Ragnar Bulgaaria või Belgia väravavõrku.
    Nii,et laske aga arvamustel ja kriitikal lennata,sest poiss väärib seda ja komeedid teatavasti lendavad kiiresti :P
    FCF Forever

    #2
    Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

    Klavanist nii palju, et ta on olnud juba pikka aega yks parimaid, kui mitte parim 85 aastal syndinud mängija Eestis. Olen temaga käinud Soomes ning Belgias turniiril, ka Balti turniiril Leedus. Tegemist on erakordselt kypse mängijaga nii fyysiliselt kui vaimselt. Juba nii 14-15 aastasena oli ta väga rahulik, tasakaalukas ning võib öelda et täiskasvanud.
    Kui veel keegi ei tea, siis on ta vasakujalgne ning varem mängis ta pidevalt vasakpoolikut. Noortekoondise eest on ta mänginud pea igal positsioonil- keskkaitse, äärekaitse, keskpoolik ning äärepoolik. Äärmiselt mitmekylgne mängija, kelle suurimad plussid on tohutu töövõime ning vastupidavus, tugev löök ning platsinägemine. Ka suhtumine peaks olema eeskujuks paljudele. Võibolla tema suurim nõrkus on paigaltminek ehk kiiruse yles saamine.
    Paljude, kaasaarvatud minu, yllatuseks on ta kahe viimase aastaga ennast nii heast kyljest näidanud, et Florasse võeti. Ma teadsin et ta on väga hea mängija, aga et nii hea, see oli kyll natuke ettearvamatu. Isiklikult arvan et tema edu taga on professionaalne suhtumine ( see mis Kingil vajaka).
    Loodan et temast saab kõrgetasemeline mängija, sest arenguruumi veel on.
    Võta ette ja löö ära- ära ainult mölise !!!

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

      Eelmine postitus oli väga asjalik ja langes täielikult kokku minu ettekujutusega Klavanist.
      Vaatasin just Operi mängu Venemaal ja tuli äkki meelde ,et Andres tuli samuti vist 17.a. ,kui ma ei eksi Florasse ja hakkas seal vaikselt võrku sahistama. Kui Operil ja eriti Kingil on suur talent siis Klavanil tundub ,et on veel ka töötahe ja kodust kaasa saadud geenid
      FCF Forever

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

        Antud teema on selgeks tõestuseks, et enamus Kingi teemadest ja kommidest olid poisi enda poolt kirjutatud. Ragnaril pole ilmselt netis lobisemiseks aega, vaja nimelt palli taga ajada ning nüüd kui ka Tarmo Moskvasse sõitis pole temagi teemasid enam keegi puutuda viitsinud.:P

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

          Hea oleks kui keegi ,kes Klavanit tunneb või on temaga trenni teinud ,kirjutaks paar rida . Näit : trenni suhtumine ,ambitsioonid jne.
          Klavaniga olen mänginud nagu meier11-ki koos Belgias ja Soomes ning mõlemal turniiril oli mees põhikoosseisus vasakpoolkaitses. Tugev täpne löök, suurepärane suhtumine, mängukindlus, vastupidavus - kõik on paigas! Ennustan isegi paremat tulevikku kui Kinkile... Edu!

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

            Ei taha nüüd endale tagantjärgi vastu rinda taguda, aga juba kaks aastat tagasi esiliigas Elva mänge nähes võis aru saada, et poisis on midagi. Oli nagu üks parimaid platsil. Ahjaa, Elva eest mängisid siis näiteks kodanikud Pari ja Arbeiter.
            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
            The Special One

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

              Kle mees ära aja jama, et Kink oleks ise ennast oma teemas kiitnud.Kink selline vend küll ei ole.
              Originally posted by eestlane


              Antud teema on selgeks tõestuseks, et enamus Kingi teemadest ja kommidest olid poisi enda poolt kirjutatud. Ragnaril pole ilmselt netis lobisemiseks aega, vaja nimelt palli taga ajada ning nüüd kui ka Tarmo Moskvasse sõitis pole temagi teemasid enam keegi puutuda viitsinud.:P

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

                Originally posted by zabala


                Kle mees ära aja jama, et Kink oleks ise ennast oma teemas kiitnud.Kink selline vend küll ei ole.
                Originally posted by eestlane


                Antud teema on selgeks tõestuseks, et enamus Kingi teemadest ja kommidest olid poisi enda poolt kirjutatud. Ragnaril pole ilmselt netis lobisemiseks aega, vaja nimelt palli taga ajada ning nüüd kui ka Tarmo Moskvasse sõitis pole temagi teemasid enam keegi puutuda viitsinud.:P
                Take it easy!!!
                FCF Forever

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

                  Originally posted by ROOTSI KUNN


                  Originally posted by zabala


                  Kle mees ära aja jama, et Kink oleks ise ennast oma teemas kiitnud.Kink selline vend küll ei ole.
                  Originally posted by eestlane


                  Antud teema on selgeks tõestuseks, et enamus Kingi teemadest ja kommidest olid poisi enda poolt kirjutatud. Ragnaril pole ilmselt netis lobisemiseks aega, vaja nimelt palli taga ajada ning nüüd kui ka Tarmo Moskvasse sõitis pole temagi teemasid enam keegi puutuda viitsinud.:P
                  Take it easy!!!
                  Ex ma proovin nats rahulikumalt võtta.Ma palun vabandust oma hetkelise frustratsiooni kohta.Aga ikkagi Taki on töö mees mitte mingi nalja vend

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

                    Originally posted by zabala


                    Originally posted by ROOTSI KUNN


                    Originally posted by zabala


                    Kle mees ära aja jama, et Kink oleks ise ennast oma teemas kiitnud.Kink selline vend küll ei ole.
                    Originally posted by eestlane


                    Antud teema on selgeks tõestuseks, et enamus Kingi teemadest ja kommidest olid poisi enda poolt kirjutatud. Ragnaril pole ilmselt netis lobisemiseks aega, vaja nimelt palli taga ajada ning nüüd kui ka Tarmo Moskvasse sõitis pole temagi teemasid enam keegi puutuda viitsinud.:P
                    Take it easy!!!
                    Ex ma proovin nats rahulikumalt võtta.Ma palun vabandust oma hetkelise frustratsiooni kohta.Aga ikkagi Taki on töö mees mitte mingi nalja vend
                    Sinu jutust võib järeldada seda, et ta on mees kellegile tööle ning tal pole venda, kelle nimi on nali.

                    Prooviks ennast ikka emakeeles võimalikult selgelt väljendada.

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

                      vateva

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

                        Loodame nüüd ainult, et Õhtulehed ja muud säärased talle liiga ligi ei hakka ajama ja et tal staarihaigust peale ei tuleks

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

                          Vaevalt nüüd mingi õhtulehe pärast kellegile staarihaigus peale tuleb,huvi peab olema tervel eesti meedial tema vastu,siis võib juhtuda.(nt.Kink)
                          Olen kindel,et Eesti jalgpallikoondis jõuab lähiajal suurturniirile,kuid Eestlasena võin EM tiitlist vaid unistada. -Enar Jääger

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

                            Raku on tõesti tegija tüüp,ei hakka midagi juurde lisama,sest enamus on eelpool juba kirjas!Kahju,et Tulevikus hooaega lõpuni ei mänginud,aga Flora on samm edasi.Loodan,et ta saab piisavalt mänguaega Flora põhis,mitte ei pea hakkama Tervise eest mängima/esiliiga oleks samm tagasi!?/.Florasse minekust on olnud juttu päris pikka aega,käidi rääkimas Sikuga jne.Nüüd on siis asi tehtud.Edu igal juhul!
                            Niipalju veel,et sellest võistkonnast,kus Raku alustas/Tulevik 84-85/on hetkel jalgpalli juures veel Ahjupera,Mutle,Post,vahelduva eduga Talimaa.Head materjali oli selles meeskonnas veel,aga kõik ei pääse marjamaale.

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

                              Nu tegelt mängis ta ju sheriffi vastu täitsa hästi julges mängu enda peale võtta erinevalt osadest kes palli saades otsisid paaniliselt kuhu pall ära anda jõudis ka kohe pealelöögini kuid kahjux ei leidnud see teed väravasse

                              Kommentaar

                              Working...
                              X