320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mängude kavad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mängude kavad

    Nii kas keegi kogub neid, või on mängult võtnud või ostnud.Igatahes mina kogun neid ja sooviksin kas vahetada, osta või müüa.Peamiselt kogun FC Kuressaare mängude kavasid.Olemas on kõik kavad alates 2001 aastast.Välismängude kavasid on 20-30 tükki.On olemas ka nii umbes 10 eesti koondise kava ja kaks kava ka Eesti-Horvaatia naiste mängult.Niiet kes oleks huvitatud müüma, vahetama või ostma siis palun võtke ühendust.
    14
    Alati
    7,14%
    1
    Tihti
    35,71%
    5
    Mitte eriti
    50,00%
    7
    Kunagi
    7,14%
    1

    #2
    Replying to Topic \'Mängude kavad\'

    Sry panin kogemata vale teema.Hääletus käib selle kohta kas ostad või võtad mängudelt kavasid?

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Mängude kavad\'

      Mis tähendab variant \"Kunagi\"? Et kas kunagi tulevikus ostan/võtan? Eesti keel on nii ilus, et seda võiks ikka korralikult rääkida

      Ise ostan/võtan kavasid nii kuidas juhtub.
      Which ship has never docked at Liverpool?
      The Premiership.

      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Mängude kavad\'

        Originally posted by m1kk


        Mis tähendab variant \"Kunagi\"? Et kas kunagi tulevikus ostan/võtan? Eesti keel on nii ilus, et seda võiks ikka korralikult rääkida
        Tegelt ma arvan et ta mõtles selle all \"mitte kunagit\"
        Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Mängude kavad\'

          Originally posted by Totti


          Originally posted by m1kk


          Mis tähendab variant \"Kunagi\"? Et kas kunagi tulevikus ostan/võtan? Eesti keel on nii ilus, et seda võiks ikka korralikult rääkida
          Tegelt ma arvan et ta mõtles selle all \"mitte kunagit\"


          õige seda ma arvasingi, aga kas keegi siis kogub vei on niisama neid ostnud/võtnud?

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Mängude kavad\'

            Mina võtan/ostan alati kava ja kõik on alles.
            \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Mängude kavad\'

              Originally posted by mixer


              Nii kas keegi kogub neid, või on mängult võtnud või ostnud.Igatahes mina kogun neid ja sooviksin kas vahetada, osta või müüa.Peamiselt kogun FC Kuressaare mängude kavasid.Olemas on kõik kavad alates 2001 aastast.Välismängude kavasid on 20-30 tükki.On olemas ka nii umbes 10 eesti koondise kava ja kaks kava ka Eesti-Horvaatia naiste mängult.Niiet kes oleks huvitatud müüma, vahetama või ostma siis palun võtke ühendust.
              ma võtskin heameelega kõik sinu kavad ära
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Mängude kavad\'

                Originally posted by kaala


                Originally posted by mixer


                Nii kas keegi kogub neid, või on mängult võtnud või ostnud.Igatahes mina kogun neid ja sooviksin kas vahetada, osta või müüa.Peamiselt kogun FC Kuressaare mängude kavasid.Olemas on kõik kavad alates 2001 aastast.Välismängude kavasid on 20-30 tükki.On olemas ka nii umbes 10 eesti koondise kava ja kaks kava ka Eesti-Horvaatia naiste mängult.Niiet kes oleks huvitatud müüma, vahetama või ostma siis palun võtke ühendust.
                ma võtskin heameelega kõik sinu kavad ära

                näpumood poiss, aga kas sul endal vedeleb neid kuskil?

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Mängude kavad\'

                  Kui mängu ma vaatama lähen siis võtan kava kohe kindlast. Vähemalt siis kui ta tasuta on(nagu viimasel ajal).
                  Ent kui kava ka maksab siis oleneb kas mul raha kaasas ja nii.
                  Ja kõik kavad mis ma võtnud olen on ka alles nagu ka enamikud piletid.

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Mängude kavad\'

                    Originally posted by suskar


                    Kui mängu ma vaatama lähen siis võtan kava kohe kindlast. Vähemalt siis kui ta tasuta on(nagu viimasel ajal).
                    Ent kui kava ka maksab siis oleneb kas mul raha kaasas ja nii.
                    Ja kõik kavad mis ma võtnud olen on ka alles nagu ka enamikud piletid.

                    tubli poiss, mina ostan kavasid küll alati, aga piletid lendavad esimesse prügikasti, sest minuarvates pole neid paberijunnakaid vaja!

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Mängude kavad\'

                      Mina kogun ka kavasid. Eelkõige klubimängude omasid. Koondise omad maksavad ja nende eest 10-15 krooni küll eriti välja käia ei taha. Mind väga häirib kui lähen mängu vaatama ja kavasid polegi. Kava on lisaboonus miks mängu kohapeale vaatama minna.
                      JK Tallinna Kalev Meistriliigasse!!

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Mängude kavad\'

                        eks mul ka jah ole neid kavasi siin kodus paras ports.alati enne mängu huvitav uurida, puurida, juurida neid kavasi ja muud träni
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Mängude kavad\'

                          Originally posted by Mõm17
                          Koondise omad maksavad ja nende eest 10-15 krooni küll eriti välja käia ei taha
                          Koondise kavasid jagatakse juba tükk aega ilma mingisugust tasu nõudmata.
                          Aga jah, mängule minnes peab kava olema, ilma selleta ei saa.
                          Vaikus

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Mängude kavad\'

                            kui aasralõputurniiri kavad sinna alla lähevad siis on mul olemas viimase 3 aasta(võib-olla isegi 4 aasta)kavad. See on ka kõik
                            Joga Bonito!!!

                            Kommentaar


                              #15
                              Pole küll kavade kogumisega seotud, aga kavadega ikkagi.

                              Mida aeg edasi, seda viletsamaks koondise mängude kavad lähevad. Põhimõttelised mängijate nimed + vastikult suur hunnik reklaami.
                              Eilsel kaval ei olnud isegi vastasmeeskonna pilti sees? Okei, heaküll, ma olen neid mehi korduvalt nii telekast kui ka pildi pealt näinud, kuid ülelehe nike ja triobeti reklaamid on kergelt öeldes tülgastavad.

                              Kunagi kirjutati fännidest, vastaste jalgpalliajaloost jms. Oli vähemalt mida lugeda enne mängu.

                              Kus on vanad-head kavad, ma küsin?

                              Kommentaar

                              Working...
                              X