PDA

View Full Version : juventuse nänn

bianconeri
13.07.03, 03:16
No nii, härrased-astuge aga julgelt ette - pakkuge KÕIKE mis Juvega seotud.Huvi oleks kaupa teha, äkki pakutakse midagi huvitavat mida veel endal veel ei ole;)

Peku
13.07.03, 23:16
oman juve kella scudetto 2001-2002 väga kena näeb välja ja töötab kah:D
müüki ma seda ei pane, aga lihtsalt, kadetsege:P

bianconeri
14.07.03, 00:34
Tore lugeda, et kuulud ka Juve-fännide hulka.Aga kade küll ei, vastupidi - ei ole kunagi kella käel kandnud(mobla ajab asja ilusti äre:P ).Meenena oleks küll ta tore asi;)

kaala
15.07.03, 02:02
mul oleks just hädasti juve logoga nokatsit vaja.ilma selleta kohe ei saa

bianconeri
28.07.03, 23:42
khm...hüüdja hääl kõrbes?

2mSööt3mMööda
29.07.03, 08:40
hmm, Järve selveri Sportlandi kõrval on kohe mingi väike sporditarvete poeke, seal vist oli nokats ka juve logoga(krt 100% kindel tegelt ei ole) aga juve T-särk oli seal kohe kindlasti müügil.

2mSööt3mMööda
29.07.03, 23:55
Nii, täna astusin sealt poest läbi aga Juve mütse seal ei olnud. Küll aga olid seal müügil halli ja musta värvi kraega Juve särgid(mitte jalka särk) mis olid küllaltki kallid. Hinnad olid 599 ja 699 särkidel. Mingisuguseid juve nokamütse ma igatahes olen mingis spordipoes müügil näinud hiljuti, võib-olla olid need müügil Tartu mnt. Sportlandis.

Silver
30.07.03, 11:31
Nägin ise neid Järve Selveris siis, kui seal teisel korrusel tegutses HYPE nimeline spordipood. Olid suhteliselt ilusad kah pealekauba. Ei tea, miks ei soetanud endale :oih:

Sull
05.08.03, 14:39
Hmm
mul see Juve sall mingi Forza Juve blablabla
a seda müüa küll ei taha
miski itaaliast ema tõi

bianconeri
08.10.03, 16:14
Originally posted by Sull

Hmm
mul see Juve sall mingi Forza Juve blablabla
a seda müüa küll ei taha
miski itaaliast ema tõi
Ei saanud nüüd Sinust aru-kas seal oli kirjas:\"Forza Juve blablabla\" või on Sul lihtsalt lugemisega raskusi...:doh:

gamer
19.10.03, 22:07
kust eestist oleks võimalik nende eelmise aasta mängusärki saada?

mazz
15.08.04, 15:01
Kaevasin selle vana teema välja, sest on tekkinud soov endale lõpuks natuke Juve atribuutikat soetada. Tglt soov on juba ammune, aga nüüd on juhuslikult ka veidi vaba raha taskusse sattunud.
Niisiis, paluks nimetada poode Tallinnas koos aadressiga, kust saaks originaaltooteid osta. Ja paluks asukoha pealt väljenduda võimalikult täpselt, sest ma ei orienteeru seal just eriti hästi.
Ja kui kellelgi on kavas Juvestore.com\'ist (http://www.Juvestore.com) omale nänni tellida, siis võiks teada anda, sest koos tellides hoiaks postikulude pealt päris palju kokku. Ühe tellimuse kohta on selleks nimelt 35 Euri!!

Ette tänades,
mazz

kaala
15.08.04, 17:44
Algselt postitas mazz

Kaevasin selle vana teema välja, sest on tekkinud soov endale lõpuks natuke Juve atribuutikat soetada. Tglt soov on juba ammune, aga nüüd on juhuslikult ka veidi vaba raha taskusse sattunud.
Niisiis, paluks nimetada poode Tallinnas koos aadressiga, kust saaks originaaltooteid osta. Ja paluks asukoha pealt väljenduda võimalikult täpselt, sest ma ei orienteeru seal just eriti hästi.
Ja kui kellelgi on kavas Juvestore.com\'ist (http://www.Juvestore.com) omale nänni tellida, siis võiks teada anda, sest koos tellides hoiaks postikulude pealt päris palju kokku. Ühe tellimuse kohta on selleks nimelt 35 Euri!!

Ette tänades,
mazz
parem oleks tellida www.subside.co.uk seal tuleb postikulu kuskil 6-12£, oleneb palju tellid.seal on särgid odavamad ka, aga sallid on vist kallimad.särgid olid vit mingi 55 eurot.niiet kui soovid sealt tellida, telliks ka õige koos, tuleks ka soodsam:)

Bianconera
17.12.04, 22:01
Juventuse mütsi saab osta Tallinna kaubamajast.Tahaksin ise osta ka särki ja kõik on ju eelmise hooaja omad :viha:

siimsorokin
17.12.04, 22:15
Algselt postitas Bianconera

Juventuse mütsi saab osta Tallinna kaubamajast.Tahaksin ise osta ka särki ja kõik on ju eelmise hooaja omad :viha:

Vanad teemad on lahedad eks!?...mulle meeldivad ka :)

Bianconera
17.12.04, 22:43
Algselt postitas siimsorokin

Vanad teemad on lahedad eks!?...mulle meeldivad ka :)

Ma olen siin üsna uus, aga vanad teemad on jah paremad :D .Ja Juventus on ka parim:D

Peku
18.12.04, 15:13
Algselt postitas Peku

see on röövitud, varastatud. üs ma jätsin selle kuskile laokile ja seda pole enam:(

Bianconera
18.12.04, 15:42
Algselt postitas Peku

Algselt postitas Peku

see on röövitud, varastatud. üs ma jätsin selle kuskile laokile ja seda pole enam:(

Jama, kes röövib Juventuse kella?:viha:

Shrek
18.12.04, 15:45

Algselt postitas Peku

Algselt postitas Peku

Varas?

Bianconera
18.12.04, 15:51
Algselt postitas Shrek

Algselt postitas Peku

Algselt postitas Peku

Varas?

Loomulikult, aga see varas on loll!

zilde
18.12.04, 21:34
Kui on soovi sellise vimpli (http://www.hot.ee/andrus222/juve.jpg) omanikuks saada siis võtke ühendust.

13
18.12.04, 23:16
Algselt postitas zilde

Kui on soovi sellise vimpli (http://www.hot.ee/andrus222/juve.jpg) omanikuks saada siis võtke ühendust.

Kole vimpel on ,aga mis sa ikka ühelt Itaalia klubilt loodad.:P

Bianconera
18.12.04, 23:22
Algselt postitas 13

Algselt postitas zilde

Kole vimpel on ,aga mis sa ikka ühelt Itaalia klubilt loodad.:P

:viha: Okey see pole jah just kõige parem, aga ikkagi :viha:

kaala
18.12.04, 23:53
Algselt postitas zilde

sooviks vahetada seda vimplit uhiuue \"getafe\" klubi vimpli vastu. igati vinge:lahe: . getafe on muidu nimelt üks hispaania la liga klubi

marcello
19.12.04, 11:37
Ma vahetaks juve mütsi läbipaistva nokaga \"tallinna purjeregatt\" nokatsi vastu kui mul juve müts olemas oleks:D

Juveman
19.12.04, 14:09
Algselt postitas marcello

Ma vahetaks juve mütsi läbipaistva nokaga \"tallinna purjeregatt\" nokatsi vastu kui mul juve müts olemas oleks:D

Mul selline olemas, küll mitte läbipaistev nokk, a \"tallinna purjeregatt\" küll, hangi seega Juve müts, teeks kaupa küll.

Bianconera
24.12.04, 22:48
Ma sain endale jõuludeks Juventuse salli!

bianconeri
26.12.04, 00:01

Ma sain endale jõuludeks Juventuse salli!:arm3: Tore kuulda!

Bianconera
26.12.04, 12:35
Algselt postitas bianconeri

Ma sain endale jõuludeks Juventuse salli!:arm3: Tore kuulda!

Aitäh :arm3: ma sain Itaalia lipu kaa

Saarlane
14.08.05, 15:16

Palju maksab?

kaala
14.08.05, 16:12
Algselt postitas saarlane1234

Palju maksab?
www.subside.co.uk
www.kitbag.com
siit telli